Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Президент України відповів на петицію про дозвіл чоловікам без військового досвіду виїжджати за кордон

Петиція про зняття обмеження щодо виїзду за кордон для чоловіків 18-60 років без військового досвіду набрала необхідну кількість голосів (більше 25 000). Президент України у відповідь зазначив, що говорити про дозвіл на виїзд можна буде після закінчення воєнного стану.

«Стосовно порушеної у петиції ініціативи, вкотре зазначаю, що відповідно до статті 17 Конституції України захист суверенітету і територіальної цілісності держави є справою всього Українського народу», — наголосив Зеленський.

Нагадаємо, авторка петиції апелювала до того, що оборону України мають змогу забезпечувати близько 625 000 осіб, які володіють відповідними навичками та пройшли військову службу, а решта чоловіків будуть кориснішими на економічному фронті. Для цього, на її думку, їм потрібно мати змогу виїжджати за кордон.

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному3
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Український народ — це особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років. Давайте фіксувати це в Конституції, тоді правила гри будуть прозорі і питань не буде.

Цікаво, а всім окей, що він в одному тексті каже «Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси,кольору шкіри, політичними, релігійними та іншими переконаннями, статтю,
етнічним та соціальним походженням, майновим станом, місцем проживання,
за мовними або іншими ознаками, зокрема професійною приналежністю.» та, по суті, «я не буду знімати свою заборону на виїзд чоловіків»? Ніхто ніяких протиріч не бачить?

Дивуюсь людям, які дивуються проявам сексизму (не випускають за кордон лише чоловіків) та ейджизму (вікове обмеження на виїзд 18-60). Ось вам і всі «європейські цінності».
А про те, скільки разів конституцію порушували що президент що депутати — й говорити лінь... То чому є здивовані черговому її порушенню ?
Просто не забувайте, що «працюючий закон» це не про цю країну.
Точніше — будь який закон, кодекс, тощо працює лише в разі, коли це вигідно владі.
І зовсім не хочеться думати, яка кількість АйТівців покине цю країну, як тільки відкриють кордон.

Маю такі думки з цього приводу:
(1) Люди, які приймають ці рішення у владі, судять по собі. Боневтік — це вже досягнення, аплодисменти які переходять у овацію.
Ніт, курча, всі не втечуть, залишиться достатньо. Ми все це бачили, коли половина Києва скупила усі квартири у Львові, а інша половина всю зброю в Ібісі. Я бачив скільки людей було на вишколах, скільки стояло записуватися до ТО. Ще є прошарок де люди самі не йдуть (досить багато причин може бути на те), але ховатися від призиву не будуть. Зібраний рюкзак стоїть у багатьох, люди ходять на курси медицини, на стрільбу.
(2) Я не бачу причин забороняти тимчасово виїжджати за кордон. Це спростило би життя багатьом і було б корисно, наприклад, для волонтерської справи. Бо більшість повернеться, а хто захоче сховатися — сховається і тут. Навіть в денере ховаються, що казати про Україну.
(3) Я вже якось писав що у країні в якій участь у добровольчому русі, волонтерство тощо вважається великою чеснотою, таке ставлення до громадян є образливим. Але ж дивіться пункт 1.

Я не понимаю этих рассказов про то, что если откроют границы, то все выедут. Это очень преувеличено.
Выедет пусть 20% мужчин, и то это с запасом процент.
Выедут в основном айтишники, моряки, те у кого какой-то функционирующий бизнес, что можно руководить удаленно и те кто реально знает, что у него есть работа заграницей. Но если брать общее мужское население страны, то это ж явно не 100%.

Все остальные как были в Украине так и останутся. Просто ну не реально, чтоб взяла и выехала прям вся страна)

390 коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Окей, гугл: «Як відмовитись від громадянства?»

Говорил я с одним дядькой, военным, красивым — здоровенным. Ну как здоровенным, 65 лет, чемпион европы по самбо, действующий, полковник запаса, сейчас тренирует военных.
Так вот, он сказал что забрать всех на месяц для подготовки в часть, научить в руках держать оружие, медподготовку дать, умение действовать в составе подразделения — хорошее дело. Но вот то, что сейчас делают военкоматовские гребя всех без разбора это дикая чушь. Что интересно: если в военкомат приходит доброволец, его могут и не взять.

В общем злой этот дядька на военкоматовских сильно

Ніхто не читає до кінця, але він ніби висловив свою думку, а далі передав питання Кабміну на опрацювання.

Это называется: «отложить в долгий ящик»

без військового досвіду

а є десь петиція за те шоб відкрили трейнінг кемпи і давали той досвід?

+ можна було б вже організувати, які будуть навчати усіх і не після призову до ВЧ

такие были в 15-м но сейчас только в структурах ВС по ясным всем причинам. вроде такмед можно пройти свободно всем желающим

лише обмежений (типу для мирного життя). Лише військові можуть пройти більш розширений курс

Черговий пост про чергову петицію про виїзд, вкотре срачі після відмови — чудова репрезентація «мудрості наріту» та його хисту до стратегічного мислення. Нажаль «еліта нації» не надто далеко відійшла від «простих смєртних».

Те, що вони планують масштабне місиво було зрозуміло ще на початку 21-го, у спічі про «шашлики і картопельку» припиздент вже прямо натякнув що початок на днях — зазвичай в такому манері говорять з смертельно хворими, або ж котами яких несуть на останній візит до ветеринара.
Сигналів, знаменнь, натяків, і прямої мови було більше ніж достатньо, тож хто мав розум і бажання звалити — звалили.

До чого усі ці шмарклі інфантілів?

Вважаєте, що раптово зебіли порозумнішають і в першу чергу мобілізують батальон «Монако» ?
www.youtube.com/watch?v=P2ZOBFFvXFw

Моє повідомлення містило іронію

вельмишановне ІТ панство, накидайте грошей на зв.язок для війскової частини у Дніпрі, вже половину запиту закрив на 160к, треба ще 190 000
send.monobank.ua/jar/293X2WJSmw

Хай краще пояснить чому нікого не попередив що війна буде.

Пряма мова Зеленського: «Ви не можете просто сказати мені: «Слухай, ти повинен почати готувати людей зараз і сказати їм, що їм потрібно відкласти гроші, їм потрібно запастися їжею». Якби ми це повідомили (щоб населення готувалося до можливої війни — ред.) — а цього хотіли деякі люди, яких я не буду називати, — тоді я б втрачав 7 мільярдів доларів на місяць, починаючи з жовтня минулого року

Заради 7 ярдів баксів??? Це відповідь президента? Оце стільки життя сотень тисяч якщо не мільйонів коштує?

Мабуть, якщо випустити українців, він теж якісь бабки втратить. Життя в Україні нічого не коштує. Тільки бабки!

7 ярдів якщо поділити на 35 мільйонів населення.... 200 баксів на місяць.... За кожного....
Нефігово так...

правильно, а то что люди квартиры, имущество, жизнь потеряли — это фигня. мышление гопника какое-то или наркомата которому на ширьку не хватает.

тоді я б втрачав 7 мільярдів доларів на місяц

Сама структура цієї фрази говорить про те, наскільки воно кончене. Він би втрачав... Лукашенко по-українські

Є ньюанс. Не просто не поперадив, а навпаки — казав що не буде.

Маю такі думки з цього приводу:
(1) Люди, які приймають ці рішення у владі, судять по собі. Боневтік — це вже досягнення, аплодисменти які переходять у овацію.
Ніт, курча, всі не втечуть, залишиться достатньо. Ми все це бачили, коли половина Києва скупила усі квартири у Львові, а інша половина всю зброю в Ібісі. Я бачив скільки людей було на вишколах, скільки стояло записуватися до ТО. Ще є прошарок де люди самі не йдуть (досить багато причин може бути на те), але ховатися від призиву не будуть. Зібраний рюкзак стоїть у багатьох, люди ходять на курси медицини, на стрільбу.
(2) Я не бачу причин забороняти тимчасово виїжджати за кордон. Це спростило би життя багатьом і було б корисно, наприклад, для волонтерської справи. Бо більшість повернеться, а хто захоче сховатися — сховається і тут. Навіть в денере ховаються, що казати про Україну.
(3) Я вже якось писав що у країні в якій участь у добровольчому русі, волонтерство тощо вважається великою чеснотою, таке ставлення до громадян є образливим. Але ж дивіться пункт 1.

зазначив, що говорити про дозвіл

так опять про потрещать и все :)))

никто никого не отпустит
рабы должны сидеть по клеткам...
чтоб были голодние и нищие тогда будет мотивация ищачить....
ща бумажек еще печатнут чтоб инфляция вдогонку херанула...

вон была же статья недавно что все сверху знали еще в октябре от америкосов,
что будет вторжение но народу никто ничо не говорил,
еще и вещали всякую чушню про то что все это понты...
чтоб не поразбегались а то 7 лямов/месяц бы сразу потерялось непойми где...

Рабовласництво — не найкращий соціальний устрій, перевірено всесвітньою історією.

тут как раз еще такое есть

В Верховной Раде не планируют в ближайшее время разрешать выезд мужчинам призывного возраста за границу. Об этом во время брифинга сообщил народный депутат, член Комитета ВРУ по вопросам нацбезопасности, обороны и разведки Федор Вениславский.

Дивуюсь людям, які дивуються проявам сексизму (не випускають за кордон лише чоловіків) та ейджизму (вікове обмеження на виїзд 18-60). Ось вам і всі «європейські цінності».
А про те, скільки разів конституцію порушували що президент що депутати — й говорити лінь... То чому є здивовані черговому її порушенню ?
Просто не забувайте, що «працюючий закон» це не про цю країну.
Точніше — будь який закон, кодекс, тощо працює лише в разі, коли це вигідно владі.
І зовсім не хочеться думати, яка кількість АйТівців покине цю країну, як тільки відкриють кордон.

Може ви, боягузи, перестанете висмикувати окремі статті, які вам подобаються?

Стаття 65. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України.

Громадяни відбувають військову службу відповідно до закону.

Відповідно до закону нету ограничения на выезд ;)

Нажаль в цій країні: «по закону» і «по факту» — різні речі.

Ну да, резко попатчили все что можно. Уже ПОСЛЕ начала ВП. Это не правовое государство
По факту — первая очередь должна была стать невыездной.
А остальные — должны были уведомлять о перезде.

Для особливо уважних — нагадаю: в темі поста йдеться про чоловіків «без військового досвіду».
Яке відношення вони мають до військової служби ?
Пропаганда з усіх утюгів кричить про черги бажаючих у військоматах.... Тобто чоловіки «без військового досвіду» це не про «військову службу» під час війни.
А захист вітчизни ніхто не заважає здійснювати з-за кордону. Як 95 квартал та інші скамарохи.
Долар вже подорожчав в 1,5 раза.... з 27 до 40,5.
Є багато чоловіків «без військового досвіду», які мають досвід заробляння валюти за кордоном. Це не тільки АйТівці, це моряки, багато хто ще.
Так от... тим, що вони заробляють валюту і обмінюють її на гривні — вони захищають вітчизну. Від економічного колапсу.
Невже такі прості рече треба розжовувати дорослим людям....

Тема вообще другая. Вы забрели не туда

Так що, джунів «без досвіду релізів» геть з IT-індустрії, а студентів без комерційного досвіду в ІТ геть з навчальних закладів ІТ-професій? Чи в чому суть отого зауваження «без військового досвіду».

Дякую за запитання. Вибачаюсь, що не зміг донести думку з першого разу.
Суть зауваження : «баз військового досвіду» в тому, що вони під час війни чоловіки без бойового досвіду — не потрібні в зоні бойових дій. Відповідно, враховуючи напів знищену економіку та інфраструктуру — треба цим людям дати можливість заробляти не тільки в Україні, а й за кордоном. Але мудре керівництво держави боїться, що чоловіки робзіжаться... Напевно по собі приміряють. Ось і маємо результат.... країна — резервація.

Яке відношення вони мають до військової служби

Таке, що люди з військовим досвідом також не мали його. Одного разу пройшли через війну. А потім мало того що держава призвала іще раз в першу чергу. Хоч вони вже раз воювали, тобто вже віддали всі можливі обовязки і борги. Так ще і ублюдки серед народу так звикли що є мясо, яке можна гнати і гнати на війну, поки не помруть, першочергово, що не соромляться говорити, мовляв чому ми, а не ті, хто вже воювавав.

Пропаганда з усіх утюгів кричить про те, що у віськоматах черги, і багато бажаючих служити.
Отже — проблем з комплектацією зараз в країні немає.
І який сенс у залізній завісі ?
Що люди тут висидять у країні зі зруйнованою економікою ?
Чи не краще їм дати можливість заробити за кордоном ?

Люди, які говорять, що мобілізація не потрібна, показуючи на черги в військоматах, викликають в мене здивування. В їх голові напевне люди з повістками матеріалізуються в військоматі з телепорту або ж всі процедури проходять на дому.

Не бачу тут людей, які говорять, що мобілізація не потрібна.
Ви напевно помилились топіком.
Зі слів військового керівництва країни — збройні сили укомплектовані повністю. І також велика кількість бажаючих йти на фронт. Тобто питань з комплектацією немає і зараз і на майбутнє.

Питання лише в тому: який сенс при цьому обмежувати виїзд людей з країни ?

Я називаю так тих, хто говорить «так хай спочатку йдуть ті, в кого є досвід», і називатиму, тому що це мерзотні типи. Які хочуть їздити на одних і тих же, кого мобілізували в 2014-2015 роках, або припинив контракт до 2022, хто вже пройшов через війну. Йдіть ще раз, нам так комфортно і приємно — ми ноль раз, а ви безкінечно, поки врешті не загинете. Ще і красиві слова про досвід напишемо, про доцільність.

В яку бригаду гоните тих, хто вже раз пройшов війну?

ты какую-то дичь несешь. то есть сеньёров с передка ты предлагаешь ротировать вообще нулёвыми и низко мотивированными которых доводить до кондиции надо месяцы? ну мы ж богатые, давайте всю страну в полигоны и казармы загоним, тогда тяготы войны ровным слоем размажем на всех кто еще не уехал

Ні, давай мобілізуємо вчергове тих, кого вже мобілізували. І робитимемо так, поки нікого з них не останеться. Раз їм не повезло бути один раз мобілізованими, давай їздити на них все їх життя.

Тільки май на увазі, що якщо тебе мобілізують зараз, ти будеш все життя першим, кого викличуть, і робитимуть це поки ти не помреш, байдуже якою смертю. Якщо не на фронт, то хоча би на збори у випадку тривожних станів. А всі решта, хто взагалі не йшов на війну, нічого не зробив, непричетні — підуть лише після тебе.

Так получается, что тех кого мобилизовали, это не про честь защищать родину, а про «не повезло»?
Исходя из такой логики то каждый должен всеми правдами и неправдами хаваться от мобилизации, ведь если не сховается то получается что ему «не повезло»? Ведь никто не хочет быть неудачником (а быть неудачником это и есть когда тебе «не везет» )

В схемі, де тебе будуть тягати безкінечно, в кожній війні і на кожен збір — да, не повезло. Тому що непропорційний перекос відповідальності, який всім стороннім подобається. Вони радісно кричать «так беріть його першим, першим мають йти ті, хто вже пройшов, ну, чого ти там сидиш, не нам же йти, ми ж не проходили, а ти йди ще разок, і ще разок, і ще разок».

это не про честь защищать родину,

Я говорю не про сам акт захисту, а про те, як суспільство вважає тебе вічно винним, якщо ти хоч раз захищав його.

У цього навіть назва є — Копенгагенська інтерпретація етики — Copenhagen Interpretation of Ethics: The Copenhagen Interpretation of Ethics says that when you observe or interact with a problem in any way, you can be blamed for it. At the very least, you are to blame for not doing more.

Поділяю обурення.

это конечно честь, но надо просить волонтеров чтобы купили всё кроме автомата и патронов. машинки, лопаты и цифровые рации чтобы эту честь достойно выполнять, а они с неба не падают и на войне все вещи расходник

если знаешь оптимальный вариант, то поделись. не имеешь мотивации — уклоняйся всеми способами, что тут еще сделать.
а то немного противоположно получается

— Контрактна армія для бажаючих з досвідом. Вже є, працює, і прекрасно себе показала. Весь удар перших днів на ній.
— Добровільна участь в мобілізації чи контрактній службі на час воєнного стану. Пріоритет над іншими бажаючими. Також з поправками на служби на місцях працює. Особисто знаю трьох таких людей.
— Найнижчий пріоритет мобілізації для людей з досвідом, які не прийшли по перших двох пунктах.

Якщо людина пройшла війну, не пішла на контракт і не бажає воювати ще раз — значить її не чіпаємо. Не розказуємо гаряче всім суспільством людині, яка пройшла війну, що ми посидимо, а от ти давай збирайся і воюй, ти ж вже нас захищав.

ну так контракт + добровольцы (с опытом или без) это и есть 100% мотивированных и которые воюют с первых дней
а все остальные это надо найти объяснение что воля бога рандома и прошел по наименьшему приоритету

+ Не розказуємо гаряче всім жіночим суспільством чоловіку,що ми посидимо, а от ти давай збирайся і воюй, ты ж мужык

Пропаганда з усіх утюгів кричить про черги бажаючих у військоматах....

Покажи таку пропаганду, будь ласка. Чи це у внутрішніх чатиках така пропаганда ходить? Я щось не дуже зустрічав.

А захист вітчизни ніхто не заважає здійснювати з-за кордону.

Та й сексом можна по телефону займатися

Долар вже подорожчав в 1,5 раза.... з 27 до 40,5.

ужжжжжос. Як це до призову і порушення конституційних прав стосується, до речі?

Так от... тим, що вони заробляють валюту і обмінюють її на гривні — вони захищають вітчизну.

ліл ) Навіщо їм обмінювати за кордоном валюту на гривні? Переукладуть договір з європейською прокладкою, і будуть отримувати напряму.

Зараз.... все кину... буду тобі показувати пропаганду....
Читай офіційні джерела.... вони і є рупором пропаганди.
Гугл тобі в допомогу....
Може для тебе секс по телефону це й норма.... але тоді тобі в інший чат на інший сайт.

а я надіявся фотки з фронту побачити 😟

Ось де

Я ж не доброволець. Як пришле військомат повістку на фронт, так і піду

dou.ua/...​rums/topic/39375/#2457248

де саме воюєш особисто ти?

Як іронічно, що можна проскролити буквально один скрін і там комент від людини яка зараз служить dou.ua/...​rums/topic/39599/#2465546 . Що ж ви там не запитали де він служить?

скільки нам тут бути? нас взгалі ротувати будуть? я дитину не бачив півроку... 625к бійців з яких бойовихдай боже пята частина... чому я на гражданкі заробляв врази більше ніж тут, я теж можу «економічно підтрмати» --- ось такі думки у солдат зараз, я не перебільшую

 Є щось іронічне відповісти на це?

Людина яка служить, йому честь і Хвала і він не називав усіх інших сцекунами

ви, боягузи

ага, то ти той самий жук неслужук.

У вас є всі шанси просрати і цю «неідеальну» країну. Продовжуйте в цьому ж дусі: розносьте зраду, критикуй владу під час війни, працюйте на іпсо ворога, тратьте години часу в суперечках про виїзд закордон, замість того, щоб потратити цей час на якусь корисну справу, яка приблизить нашу перемогу.

Якщо не критикувати владу — у влади є всі шанси програти віну і здохнути. Конструктивна критика нормальну владу робить сильнішою і мудрішою.
Не всі такі мовчазні боягузи як ти.
На іпсо як раз працюють тупі мовчазні барани, яким все подобається, будь-який маразм влади.
І їм пофігу — яка влада. Головне — мовчати під час війни.
На щастя — є люди, з критичним мисленням, які розуміють весь маразм сьогодення.
Випустити 7 мільйонів жінок з дітьми за кордон, при цьому тримати за залізною завісою чоловіків — дикий маразм.
Жінкам з дітьми за кордоном — майже нереально знайти роботу. Як наслідок — щомісяця через карткові перекази з України за кордон вимивається по 2 мільярди доларів. Це в країні зі зруйнованою економікою і безробітною половиною населення....
А випустити чоловіків, які в змозі заробити за кордоном (айтівці, моряки, дальнобійники, тощо...) — розуму у влади не вистачило. За таких умов — влада сама себе «просре». І допомоги в цьому її не треба.
Про здешевлення національної валюти, відсутність коштів у населення — промовчу.
Також промовчу про гігантську кількість розлучень, яка є наслідком мудрих рішень влади.
От же — як що так любиш мовчати — краще помовчи тут на форумі

Нічого собі в тебе пригоріло... Попустися, друже, і дай відповідь на просте питання: чи приділяєш ти стільки ж часу на написання таких сувоїв тексту на руснявих форумах і соцмеражах? Чи ти тільки на внутрішній ринок працюєш? І це не «Конструктивна критика влади» це тупо жалюгідне нікчемне ниття. І від цього твого сопливого ниття війна швидше не закінчиться.

Я сам вирішувтиму де і скільки часу мені приділяти. Без шаркачів

Я сам вирішувтиму де і скільки часу мені нити

Поправив, не дякуй

Дивуюсь людям, які дивуються проявам сексизму (не випускають за кордон лише чоловіків) та ейджизму (вікове обмеження на виїзд 18-60). Ось вам і всі «європейські цінності».

Те ж пригорає від такого ейджизму та сексизму. Якби не ця несправедливість, то була б ймовірність служити разом зі своєю однорічною дочкою.

Однорічна дочка — не громадянин. Уважно читайте нормативні документи. Особливо: вік набуття громадянства

Однорічна дочка — не громадянин

 І ви виявляється ейджист.

Уважно читайте нормативні документи

Ейджизм в номративних документах, доколє..

Не розумію до чого тут я?
Так.... в нормативних документах дофіга ейджизму.

Оце лол, здається більшої маячні на абсолютно серйозних щах я вже давно не читав)) «Однорічна дочка — не громадянин», «вік набуття громадянства», ахаха)) Не хочу вас засмучувати, але правознавець з вас — як з гівна куля.

«Уважно читайте нормативні документи»:

Відповідно до статті 7 Закону України «Про громадянство України», особа є громадянином України, якщо (будь-який з пунктів)*:

батьки або один з батьків на момент її народження були громадянами України;

народилася на території України від осіб без громадянства, які на законних підставах проживають на території України;

і що, однорічна дочка має право обирати владу та бути обраною? чи може відповідати за свої вчинки?

то мабуть ми обговорюємо дієздатність.

і що, однорічна дочка має право обирати владу та бути обраною?

www.president.gov.ua/...​uciya-ukrayini-rozdil-iii

Право голосу на виборах і референдумах мають громадяни України, які досягли на день їх проведення вісімнадцяти років.
чи може відповідати за свої вчинки?

Яке це відношення має до громадянства?

Ти згадав про гівно — ось і вся твоя характеристика...
Ти помилився форумом.

Так — а яким коштом пан президент збирається захищати національний суверенітет ? 60% національної економіки тю-тю. На оборонні завади теж ніби не мобілізують, як це робив наприклад Малешев. Де пропонується народу заробляти ? Хабарники, що тих хто хоче втекти — випускає, якраз зароблять — іншим зась виходе ?

Як і зараз.... погодить з НБУ грошову емісію. Просто надрукує нові гроші

І що на них купляти? Гривня може бути платіжним засобом тільки в середені України, якщо гроші не забезпечені товарами та послугами то вони нічого не варті, це азбука економіки, що школярів вчать. Навіть рядовий артист це має розуміти, а тим більше художній керівник який організовував виступи, отримував гроші, сплачував зарплатні винаймав та звільняв артистів. Друк грошей не вирішує проблем, а навпаки створює їх. Що робити — виробляти національну продукцію, мляха, нема іньшого шляху, людство ще не знайшло способів вирішувати фінансові проблеми не працюючі. А от різні бісові, тепер я вже впевнений заслані казачкі, навмисно топлять національну економіку з середени. Різні гімно-радники радять як раз саме те, один в один, що робили Гайдар з Чубайсом, що і призвело до 1998-го року після чього владу взяли Примаков і його протеже путлер, тобто зовнішня розвідка КДБ СРСР. Тут замість Примакова планувався тільки КДБ-шний юрист медведчук.

скільки нам тут бути? нас взгалі ротувати будуть? я дитину не бачив півроку... 625к бійців з яких бойовихдай боже пята частина... чому я на гражданкі заробляв врази більше ніж тут, я теж можу «економічно підтрмати» --- ось такі думки у солдат зараз, я не перебільшую. Війна це морально тяжко як на передку (там «не биваєт атеистов в окопах под огнем») так і подалі від нуля (чим себе на день зайняти? коли вже наступ? що далі?)... відкриють кордони — мораль впаде.

У травні я мав їхати до Валенсії на KubeCon, жаль у лютому напали кацапи. Не нийте — remote та онлайн конференції. Вам ще нас міняти. Дальнбої та дмалоати єдині на мій погляд люди кому можна виїжати. Ще війсьові на навчаня.

Прийшов до військомату, щоб мобілізували — відмовили, бо обмежено придатний. І цивільна професія... незрозуміло який має бути фах відповідно штатного розпису в армії.
Так що піднімайте проблему по факту її виникнення. Може тоді мобілізуватимуть більше тих хто зголошується добровільно, щоб укомплектувати нормальний штат для ротації.

На правду не схоже — людей відмовляються пореальних причинах до ВЛК допускати, а вас обмежено придатного не беруть...

Як з ротацією затягнеться під приводом «ніким міняти». То не знехтуйте порахувати ще раз. Схоже було на правду, чи ні.
Всі ж не виїзні, укомплектувати заміну можна хоч вже... а ще ж через вишкіл прогнати. Бо більшість хто залишився тут в очікуванні мобілізації не мають армійського досвіду (на мою суб’єктивну думку).

Ситуація була аналогічна. Мене не так дивує, що не захотіли мобілізовувати. А дивує те, що не залучають до військового навчання в тилу. Це дійсно бентежить. Бо окей, якщо ти не потрібен ЗСУ, бо нічого не вмієш зараз, але за 3-4 місяці можна було навчити людей, в яких є мотивація до навчання.

В кожному місті є десятки і сотні військових офіцерів на пенсії, в яких є знання та досвід.

Хто як не військові пенсіонери з досвідом Афганістану чи Іраку можуть навчити новачків без досвіду.

Я же Ви праві. Але ця правда — для країн, де при владі люди з мозком

Цікаво, а всім окей, що він в одному тексті каже «Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси,кольору шкіри, політичними, релігійними та іншими переконаннями, статтю,
етнічним та соціальним походженням, майновим станом, місцем проживання,
за мовними або іншими ознаками, зокрема професійною приналежністю.» та, по суті, «я не буду знімати свою заборону на виїзд чоловіків»? Ніхто ніяких протиріч не бачить?

ІМХО, чоловіки пізно схаменулися. У фемок хоча би є історія і досвід боротьби за свої права. А у чоловіків крім усяких сект фріків-пікаперів нічого путнього у цьому плані немає. Тому ми самі частково у цьому винні.

чоловіків цілеспрямовано виховують як розхідний матеріал для чужих потреб.
дай боже до 40 зрозуміти що щось в цьому світі не так.


Дай боже вам зрозуміти, що це світ, який збудували чоловіки для чоловіків. Тож нема чого нити.

авжеж. саме цьому жінки звільнені майже від всіх обов’язків перед країною і зараз подорожують Європою.

Так. Нема прав — нема й обов’язків.

це у дітей нема прав — вони не можуть глосувати і буди обраними.

яких громадянських прав позбавлені жінки? з посиланнями на законодавство будь ласка

Є реальність (світ, збудований чоловіками для чоловіків), а є прагнення (зробити світ інклюзивним, з правами та обов’язками для всіх). І у вас не вийде підмінити реальність документами, бо б’ють не по паспорту.

бо б’ють не по паспорту.

ага. зате кріпаками роблять по паспорту.

Спорить с дураком — что играть в шахматы с голубем: он раскидает все фигуры, наср. т на доску и улетит рассказывать своим, как он тебя уделал. ©

І ще 100500 мудрих (ні) смішнявок з руснявих соцмереж.

як там на варшавському фронті?

Ніколи не був у Варшаві, як і за кордоном у 2022 році.

то ти славетний закарпатський герой, не ховаєшся від воєнкома «якшо призовуть то піду»?
так ось хлопцям потрібні такі кадри як ти:

pravyysektor.info

PS: усі тутешні сцикуни з нетерпінням чекають твоїх фоточок з окопу

Востаннє був на Закарпатті влітку 2021, на ЗУ в грудні 2021, у воєнкоматі був у березні. Твої дописи плоскі, одноманітні і передбачувані.

усі тутешні сцикуни з нетерпінням чекають твоїх фоточок з окопу

Коли державі це буде потрібно, тоді й буду. Не доброволець, але й не боягуз.

... и будет пересказывать другим эту шутку, не понимая что дураком был он сам

а тебя перевоспитывать даже я не возьмусь. медицина тут бессильна

Не выехал вот и бесишся

бесится мой заказчик, которому надо где то искать новую команду.

Если беситься так пускай оставляет старую

ти би мову окупанта вивчив для початку, а?

бесишся

бесишЬся

Если беситься

Если бесится

А у меня в школе не было русского, да и зачем мне его учить? Смысл написанного мной ясен, а большего мне и не надо

как зачем? в плену будешь рассказывать как угнетал украинок

Как я попаду в плен если я не воюю и, даже если бы попал, россиянам бы было бы актуальнее услышать что я угнетал русскоговорящих. Даже при таком фантастическом сценарии более глубокое изучение русского не имеет смысла

Нема прав. Ні права голосування, ні пільг, ні доріг, ні початкової, ні середньої, ні вищої освіти. Ні права на медичну допомогу. Ні права на захист. Ніяких прав, ні одненького.

+ ні раннього виходу на пенсію, ні квот у Раду, ні жіночих консультацій, ні ради з прав жінок.

навіть фітнес клубів виключно для жінок теж нема :(

Реальних — немає. Це світ, що збудували чоловіки, для себе. Ну й вигрібають, звичайно, вони. А як інакше?

Ну мужик, ну фігню ж несеш.
Ніхто не будував світ для чоловіків, ну нема жодного бенефіта який ти отримаєш якщо прийдеш і прид’явиш прутня у вікно приймальної.

Світ склався таким який він є через велику-велику кількість історико-соціально-біологічних аспектів.
Станом на зараз, нема такого закону в Україні який би дискримінував жінок в тому чи іншому праві, якщо маєш приклад — наведи.
Статистично досліджено і доведено, що велика кількість жінок обирає для себе соціальну роль матері/господині/утриманки і їх взагалі ніхто не змушував до цього, ВОНИ ЦЕ ВИБРАЛИ СВІДОМО. Ніхто на них не давив, у них було багато прикладів з життя/літератури/кіно/телебачення сильних незалежних жінок бізнесвумен/політиків/науковців і т.д. Особливо зараз, коли «повісточка» буквально кричить на тебе щодня.
Є жінки які обирають для себе кар’єру, є ті хто обирає бути бізнесвумен, є ті хто обирає бути чайлдфрі, а є ті хто маргіналізується і обирає хейтити чоловіків через хибні переконання і намагається замаскувати свої проблеми і хейт під рух за права жінок, який був актуальний коли дійсно були соціально-законодавчі перекоси.
Є купа прикладів жінок як в сучасному так і в минулому які досягали вершин і домінували над багатьма чоловіками.

Треба визнати, що більшості жінок НЕ ЦІКАВО займатися тим, чим займається більшість чоловіків. Рівно так само як і більшості чоовіків не зацікавлені в традиційно-жіночих заняття.

Узагальнення це велике зло, якщо ти непогоджуєшся з моїми твердженнями — наводь приклади, давай розглянемо і я буду радий визнати помилковість своїх переконань, якщо ти наведеш конкретні приклади.

Якщо тобі так сильно подобається теорія, що хтось збудував світ для себе, то є сенс ділити на надбагатих і всіх решта.
Є 1% світова еліта якій майже не писані закони, яка володіє 82% світових активів, але яка тим не менше рухає економіку своїми активами і дає робочі місця решті 99%. Серед цієї еліти є як чоловіки так і жінки.

І що це?
Це типу я повинен прочитати рандомну книжку аби бути гідним піднятися до рівня дискусії з вами?
Я ще раз повторю: Факти, приведіть мені конкретні життєві факти по дискримінації в Україні в 2021-2022 роках.
Бажано аби ці факти можна було перевірити, бо фантазія у всіх нині цвіте буйними фарбами.

В мене є конкретні факти, що, як мінімум, дискримінація відсутня, а як максимум, конретні наукові факти про те, що чоловіком бути в ряді ситуацій куди фіговіше ніж бути жінкою.

Якщо ви хочете кидатися рандомними книжками, то ось, прошу прочитати: n-knigi.com.ua/...​peratsionnye-sistemy.html

Смотря что считать дискриминацией. У нас, к примеру, бытуют предрассудки о том что естественные науки не для девочек. За такое, безусловно, не оштрафуют и не накажут ведь это не дискриминация как ее все представляют но это тоже даёт свои плоды. На обществе остался след от сотен лет дискриминации и, не так явно, но это все же оставляет неравенство в обществе. Эти предрассудки влияют на решения, хотя явно человек может не поддерживать дискриминацию. Эта «традиционная» дискриминация работает и в обе стороны, к примеру разрешение на выезд женщинам(в то время как запрещено выезжать мужчинам) тоже основывается на старой норме что воюют мужчины

естественные науки не для девочек

Брехня яка вже дуже давно не зустрічається, хоча б через те, що майже всі вчительки точних наук жінки.

На обществе остался след от сотен лет дискриминации

Сучасна ліва повісточка змогла підмінити традиційне розділення гендерних ролей і подати це як дискримінацію, що є принципово некоректним.

Традиційне розділення взялося з необхідності підтримувати жінок під час вагітності та догляду малолітніх дітей.
Буквально до 20 століття, коли не існувало ні пенсій ні соціальних виплат, люди мусили виконувати соціальні ролі інакше б банально померли.

Це так само як порівнювати селище рибаків на пустельному узбережжі океану і селище яке знаходилося в горах в лісі.
Активності одних недоступні іншим і навпаки. Але жодна адекватна людина навряд скаже, що недоступність морепродуктів для одних і лісових ягід та грибів для інших є дискримінацією, це просто обставини які склалися і люди вимушені були їх прийняти інакше б померли шукаючи молюсків у гірських лісах.

Я все ще бачу жінок яких не влаштовує наявність «слідів» від дискримінації про які я казав і я все ще бачу чоловіків які обурюються що їх не випускають(і обидві причини доволі справедливі як на мене). Тому наявної рівності недостатньо щоби люди перестали жалітися на переваги іншої статі

Ну є частина жінок що користуються ситуацією, що ж поробиш. Це ж не означає що із-за них всі жінки мають страждати. Винних ув’язнити, невинних вислухати

Эти предрассудки влияют на решения, хотя явно человек может не поддерживать дискриминацию

Ну є частина чоловіків що користуються ситуацією, що ж поробиш. ©

тому пропоную -

1. всіх випускати

2. гроші «жінки гайда в ІТ!» забрати і роздати пораненим

Так і є, але ми ж загальну ситуацію обговорюємо, а не деякі виключення

деякі виключення

ох йолки:

Как рассказывает координатор общественного объединения «Батько має право» в Харьковской области Игорь Бернадин, в Украине распадается каждый второй брак. При разводе часто случается так, что мужчина теряет любую связь с ребенком, а мать использует свое положение, чтобы разделить ребенка и отца.

Тому наявної рівності недостатньо щоби люди перестали жалітися на переваги іншої статі

Це лише підтверджує мою тезу. Невдоволені і жінки, і чоловіки бо дискримінують і тих, і тих

тому пропоную -

1. всіх випускати

2. гроші «жінки гайда в ІТ!» забрати і роздати пораненим

З такими пропозиціями ви сидітимите в Україні ще дуже довго) Тут ніякого компромісу, все не на користь жінок

ох ти ж. а яким чином

1. всіх випускати

не на користь жінок?

Ну наведіть конкретні сліди бо я в притул не бачу слідів дискримінації жінок в 2021-2022 році в Україні.

Я бачу що завгодно: вікова дискримінація — є, ПОЗИТИВНА дискримінація жінок — є, а от класичної дискримінації жінок про яку ви говорите і про що кричать феміністки — ні, цього нема.

Мені дійсно цікаво, що саме є такого, чого не повинно бути. Наведіть приклад і давайте боротися з цим разом, я за рівні права і рівні можливості для всіх(окрім москалів).

все эти манипуляшки давно разобраны — во всех этих сводках «случайно» забыты трудодни и часы.

А чого у жінок менше трудоднів/годин в півтора рази майже?

и шо? очередная манипуляшка замаскированная под статистику. голословные утверждения:
Depending on the country, says the ILO, women earn between 50% and 96% of men’s wages (see table)

1. где эта тэйбла?

2. зуб даю что в ней тоже «забыто», сколько работает в месяц м, и сколько ж.

да. средняя по больнице.

где деление ну хотя бы по отраслям? а по хорошему и по должностям, грейдам

Це чудовий приклад маніпуляції, дякую, що нагадали.
Що ми бачимо в таблиці? Абстрактних «жінок» і абстрактних «чоловіків». Без посад, без урахування досвіду, без врахування місця роботи і багато чого ще.

Якщо ви реально хочете правдивого порівняння — треба брати людей з однакових спеціальностей, ± однакового досвіду, в одному регіоні й порівнювати саме ці дані.
Так от саме такі порівняння свідчать про відсутність явної дискримінації.
А приведена вами таблиця це середня температура по лікарні, де беруть мертвих з моргу і хворих з температурою 40, а середня по лікарні 36.6.

Якщо жінки займають нижчі посади то це хіба не дискримінація? Їх результати в освіті майже не відрізняються, а ось зп чомусь в півтора рази нижче. За рівних умов та відсутності дискримінації зарплати теж мають бути майже рівні(в межах похибки)

а зарплаты синьйоров тоже должны быть майже рівні(в межах похибки)?

а то я знаю некоторых по 3. а есть и по 7.

как же так? причем они еще и угнетатели-мужчины

Я знаю людей що і інтернами 3000 отримували, так що то радше залежить від визначення сіньйора. Зрозуміло що сіньйор з гугла та з якоїсь галерки то різний рівень. У той же час як середній рівень жінок та чоловіків так сильно не відрізняється як можна побачити з їх результатів навчання

давай по частям. ты уже отказываешься от своего утверждения?

1.зарплати теж мають бути майже рівні(в межах похибки)

или могут быть разные синйоры?

2.сіньйор з гугла та з якоїсь галерки то різний рівень.

эти два твоих утверждения 1. и 2. противоречат друг другу.

пока сузим пример до однополых синьйоров. чтоб ты не волновался. (3 и 7 — это в разы)

1. Мова, звичайно, йде про медіанне значення, а не про окремих осіб. Мені це здавалося очевидним тому я не пояснював
2. Протиріччя нема, у різних програмістів різні зарплати, але, оскільки у жінок освіта і інтелектуальні здібності не гірші за освіту чоловіків(чого не можно сказати про працівників топових компанії та рядових галер) то медіанна зарплата має бути в межах похибки

у жінок освіта і інтелектуальні здібності не гірші

а крім цих двох якостей сіньйору нічого не потрібно?


наведу приклад — колишня «одного мого знайомого» має 2 вищщі освіти і інтелектуальні здібності не гірші за мої, але шукає роботу де б поменше напрягатися, і поближче до дому, і не вимагає вищщої зп «бо це ж треба до ночі сидіти». живе сама.

хто буде їй доплачувати до медіанної зп? ти?

Наведіть ще декілька десятків тисяч прикладів і ми зможемо поговорити про статистику
P.S. Навіщо отримувати 2 вищі освіти? Звучить як крінж що характеризує людину з поганого боку( Типу з 1 разу не навчилася. Не кажу до ваша знайома нерозумна, але 2 освіти, як на мене, не критерій інтелекту

1.Наведіть ще декілька десятків тисяч прикладів і ми зможемо поговорити

2.мені не треба офіційної статистики щоб побачити це).

і це все в одній голові!

Хаха, справедливо, насправді статистика потрібна в обох випадках, просто в тому випадку це дуже видно «на око». Те що жінки менш працьовиті це зовсім неочевидний факт, я зустрічав багато жінок що значно працьовитіші за чоловіків, але спитайте довільного француза — і він скаже що я правий).
Ось посилання про заробітні плати афрофранцузів, так би мовити, www.google.com/...​Vaw2kOglj7MZv5SG4-RIYeEB0. Це, звичайно, застарілі данні (1 посилання в гуглі, далі лінь шукати) але з того часу проблема лише поглиблюється і расизм з нерівністю лише стають радикальнішими. Напевне можно знайти щось більш сучасне. Ваше твердження про те що жінки менш працьовиті непогано було б теж чимось підкріпити

про те що жінки менш працьовиті непогано було б теж чимось підкріпити

так на любе моє підтвердження набіжуть сотні розкажуть як тяжко вони трудяться вдома. особливо самотні ІТшниці

Та ви наводьте, хто набіжить то не важливо, статистика та дослідження переважать окремі випадки. Середня зарплата рахується серед працівників, тому ті, хто не працює на роботі зовсім у статистику не увійде
P.S. В нордичних країнах, там ні жінки, ні чоловіки багато не працюють) Відео кумедне, але чому фокус саме на жінках?

1. Women earn a median of $30,000 per year, while men earn $40,000 per year. In other words, working women earn 75% of what men earn.

But this gap doesn’t take into account the fact that on average, men work more hours than women. According to U.S. census data, men spend an average of 41.0 hours per week at their jobs, while women work an average of 36.3 hours per week.

2. But we also found that married fathers work even more than other men, while married mothers work less than married women without kids.

3. We analyzed the pay gap across hundreds of U.S. occupations. According to our research, in most occupations, the main source of the pay gap lies in the difference between the number of hours spent at work

4. По Укрстату: у жодній з цих таблиць нема розбивки по статям.

Використання робочого часу та неповна зайнятість

а в зарплатних — чомусь є. дивно, не вважаєш?

и ось цікава картинка: на якій бачимо шо жінки більше заробляють в час

1. 4/3=1.(3)>1.1295 на ±18 процентов, это колоссальная разница
2. Ну матери чаще следят за детьми, похоже на правду) Тем не менее, опять-же, меньше именно почасовая оплата
3. Ну это общая фраза просто, что я ещё скажу тут. 1 пункт указывает что почасовая оплата тоже разниться
4. Не знаю, но есть как есть. Отсутствие объяснений этому не указывает на неверность статистики

статью не читал? там всё разжевывается

Я писатель, а не читатель. Там в таблице женатых людей без детей у женщин тоже меньше зарплата тоесть дело не только в заботе о детях. Если женщины, не имея детей все также сидят дома то появляется закономерный вопрос — зачем они это делают? Почему женщинам принято сидеть дома — возможно это навязанные стереотипы? Почему есть разница в зарплатах в 18 лет когда ни у тех, ни у тех нету опыта работы? В юном возрасте это им не свойственно. Более того, это не свойственно одиноким женщинам(разница незначительна) из чего следует что дело, вероятно, не в лени на генетическом уровне. И, главное, не показана динамика изменений сквозь года(прячут неудобную статистику, как вы бы, вероятно, сказали), чтобы увидеть что ситуация сейчас в сбалансированном состоянии, а не меняется в пользу уравнивания

Я писатель, а не читатель.

т.е. как я и предполагал — перевоспитать тебя невозможно. И я зря трачу время. ну ок

Если женщины, не имея детей все также сидят дома то появляется закономерный вопрос — зачем они это делают?

у нормальных людей давно есть ответ — потому что им так легче — наорать на мужа и послать его на 2ю работу, чем идти самой корячиться.

а тем у кого нет мужа — выйти на гендерную демонстрацию и потребовать себе квот и синьйорских зарплат

Гендерные демонстрации это, конечно, по-американски(в СНГ и близко не тот размах). Отмечу, что со всеми их феминистками, они только достигли равной оплаты при равных часах(и это со всякими gender studies в универах) В любом случае вы не ответили на вопрос в различии зарплаты у 18летних и, снова отмечу, там указаны лишь текущие значения, без динамики

откуда внезапно взялось требование по «динамике»?

чтоб зафлудить спор и не признавать свою некомпетентность?

Требование было сразу но эти 2 поинта тебя, вероятно, раздражают ведь они не объясняется твоим убеждениями. Во 2 статье приведенной есть динамика и хотелось бы обратить на нее внимание. У США, в которой множество протестов за права женщин, динамика положительна(число работящих женщин увеличилось на 5 процентов, мужчин снизилось на 2). Так же это свойственно многим странам в которых ведется борьба за права/достоинства женщин: Исландия, Швеция, Швейцария, Норвегия, Канада, Дания, богатейшие страны многие из которых действительно ассоциируются с равенством. Людям в богатых странах свойственно ходить на протесты и эта борьба, как видишь, приводит к тому что число работающих женщин увеличивается. Все становиться только справедливее, разве это плохо? Во Франции такого меньше, вот и неравенство практически не искореняется(не только гендерное, стоит отметить). В Германии оно даже увеличивается

и не признавать свою некомпетентность?

после тебя

Истинность моего аргумента и ошибочность твоих убеждений не зависит от этого, но вот отрывки с текстов

але є інформація про те що на певних етапах дівчата не поступаються чоловікам і про те що за останні десятиріччя результати дівчат покращились
Ну а стосовно квот та рупорів — саме тому з кожним роком ми наближатимемося і наближаємося до рівності. Але поки ще ми її не досягли
Ну ми бачимо перекос, але він зменшується. Це також може бути пов’язано з тим що перекос був настільки великий, що на його вирівнювання потрібен час
Не обов’язково 50/50, але буде якийсь баланс. Зараз ми його ще не досягли
не указывает на неверность статистики

это указывает что кое кто сознательно прячет невыгодную для себя статистику.

а вот выгодную — показывает на каждом углу, например ту, которую ты приводил по разницк в зп между м и ж

У меня есть сомнения в том что укрстату есть дело до этого, в СНГ эта проблема мало кого беспокоит

ага ага. то же самое я наблюдал на росстате — там были некоторые таблички с разюивкой по полу, буквально до 2013, а потом они же стали подаваться уже без этой разбивки.

загадка — зачем?

вот еще примерчик работящести.

если всмотреться, то видно что синие участки т.е. 40 часов и больше — ВЕЗДЕ больше для мужчин.

как думаешь, почему график сделан именно в виде stacked bar?
а чтоб сразу не было понятно кто работает, а кто отлынивает — ну высота ж графиеов одинаковая, а кто там в цветах будет разбираться.

а вот если эти же цифры были нарисованы Line Chart — то всем бы сразу стала видна правда.

2. прямо щас на этой странице я вижу:

Middle Node.js developer в IT WEB STUDIO, $4000–5000, Київ
Manual/Automation QA engineer в Ubiquiti, Київ
Lead Acquisition Manager в Expandi, $3000–5000, Ейндховен (Нідерланди), віддалено

почему и зачем, по твоему, они собираются платить на одной и той же должности то ли 3 то ли 5?
они сексисты?

В зависимости от навыков оплата может различаться хотя почему лид в Нидерландах получает 3000 это хороший вопрос

Якщо жінки займають нижчі посади то це хіба не дискримінація?

Ні, то му що
а) Існують квоти на жінок в багатьох сферах
б) У випадку хоча б мінімальної дискримінації при відборі, всі кричать про це з усих рупорів. Благо, зараз всі мають телефони з камерами й диктофонами і будь-який спірний чи неоднозначний кейс відразу ж випливає.
в) Тому що на високі посади, окрім профільних професійних навичок, необхідні навики менеджменту, керуванню прсоналом і ще ряд відповідних навиків які потрібно здобувати на курсах і самостійно в позаробочий час. Очевидно, багато хто приймає для себе вибір зупинитися в навчанні і просто перебувати в зоні комфорту, отримуючи свою зарплату і не заморочуючись про більше. Статистично, такий вибір робить більшість(Але не всі) жінок.

І чому жінки роблять такий вибір? Згідно вікіпедії en.m.wikipedia.org/...​fferences_in_intelligence у школах немає значної відмінності в якості здобутих знань, отже інтелектуально вони не гірші, але після початку роботи з’являється нерівність причому доволі велика
Ну а стосовно квот та рупорів — саме тому з кожним роком ми наближатимемося і наближаємося до рівності. Але поки ще ми її не досягли

Те, про що ми зараз ведем бесіду, можна звести до питань: «Чи рівність умов для обох гендерів повинна гарнтувати рівність їх кар’єрного результату?
Що ми повинні робити, якщо результат не такий як нам хочеться?»
Проблема в тому, що кожен сам обирає яким життям жити і що таке щастя і комфорт в персонально його випадку.
Більшість жінок роблять вибір на користь більшого проведення часу із родиною та «соціумом» у вільний від роботи час, в той же час як більшість чоловіків віддає перевагу витратити більше часу на роботу та досягти кар’єрного результату.

І чому жінки роблять такий вибір?

Тому що люди це біологічні істоти ДНК яких на 99% співпадає із ДНК шимпанзе, а на 50% із ДНК банана.
Дуже багато в нашій поведінці диктує примітивна біологія та фізіологія.
Я не є науковцем у цій галузі і не можу впевнено стверджувати, що біологія більшості жінок диктує їм не рватися вперед до керівних посад та максимілізації прибутків, але гола статистика з усього світу, в тому числі й Північної Америки та ЄС, як країн які є багато в чому еталонами рівності, підказує, що якийсь зв’язок між цим є.

Встановлення квот в усьому 50/50 призведе до того, що вакансії жіночої половини або роками будуть відкриті або їх займуть менш компетентні кандидати, що призведе лише до сповільнення прогресу та менш ефективної роботи.

В нас обох нема точної інформації про те, наскільки впливає фізіологія, але є інформація про те що на певних етапах дівчата не поступаються чоловікам і про те що за останні десятиріччя результати дівчат покращились. Як ви можете пояснити це інакше? Якщо це лише фізіологія то чому на олімпіадах все більше і більше дівчат? Чому кількість дівчат технарів зростає(в тому числі і в СНГ, хоча в нас нема квот для вступу в універ для них)?

Я абсолютно згідний з вами.
Більше того, мої шкільні та університетські спогади також кажуть мені, що більшість дівчат, яких в моєму ліцеї було десь якраз 50%, краще справлялися з навчанням ніж більшість хлопців.

Чому зростає кількість дівчат в усіх галузях, відповідь дуже проста, хоча й не очевидна на перший погляд: загальнодоступність методів контрацепції. Тепер кожна дівчина може легко обрати один із десятка дієвих методів і займатися сексом так багато скільки здужає без небезпеки отримати небажану вагітність і перейти, принаймні на деякий час, в роль матері.

АЛЕ тим не менш, незважаючи на простоту, дешевизну, анонімність і загальнодоступність цих методів контрацепції вже десь років 30-40, ми не отримали лавину жінок які не хочуть вагітніти і готові зайнят вільні вакансії на ринку, в тому числі високооплачувані вакансії та керівні посади. А людей наразі в світі невистачає майже скрізь, принаймні в ЄС та США повно вакансій.

Тобто незважаючи на можливість не вагітніти, доступність освіти для всіх, рівні законодавчі права та навіть квоти, активний фемінізм та багато іншого, ми все ще бачимо відчутний перекос в сторону того, що більшість чоловіків обирають кар’єру, а більшість жінок комфорт та сім’ю.
То може справа все ж не у пригніченні прав і не у міфічних «слідах» з минулого?

Ну ми бачимо перекос, але він зменшується. Це також може бути пов’язано з тим що перекос був настільки великий, що на його вирівнювання потрібен час

Ваші очікування, що з плином часу, скажімо, через 300 років ми побачимо 50/50 чоловіків та жінок по всіх посадах та професіях?

Не обов’язково 50/50, але буде якийсь баланс. Зараз ми його ще не досягли

Тоді ще декілька уточнюючих запитань:
1. Який на вашу думкі має бути баланс якщо не 50/50 і чому ви переконані, що зараз ми не близькі до нього.
2. Як щодо дискримінації всередині самих жінок? Як щодо расових та вікових квот? Чи погоджуєтесь ви з тим, що має зберігатись різноманіття і бути не менше 20% азіаток, не менше 20% чорношкірих, не менше 20% змішаних та інших рас. Відповідно також з усієї маси жінок має бути не менше 20% тих, хто молодше 20 та не менше 20% 65+ років?
Що ви думаєте про необхідність такого расово-вікового дайверсіті?

1. Коли кількість освідченних/високооплачуваних жінок перестане стрімко рости. Я не знаю коли це буде
2. Расизм це дійсно наявна проблема(і не лише серед жінок). І, на відміну від дискримінації жінок, він набагато більш популярний і радикальний. Додам, що він дуже сильно перетинається з шовінізмом та іншими типами дискримінації. Багато хто з політиків роблять дуже агрессивні твердження. Деякі республіканці в Америці, Орбан у Венгрії. На нещодавніх виборах у Франції слідом за Макроном йшла Ляпен яка казала що людей у кого родичі до 2 покоління включно(дідусі бабусі) емігрували — мають бути виселені. І це не єдине таке сумнівне твердження. Негативне ставлення до мусульман та темношкірих серед її прибічників очевидне, що не заважає їй бути 2 за популярністю політиком у Франції
3. Варто зауважити що не всі расові проблеми пов’язані з расизмом. У Франції, наприклад, більшість працівників закладів харчування, прибиральників, магазинів — темношкірі(і мені не треба офіційної статистики щоб побачити це). Вочевидь багато хто з їх батьків був виходцем за Африки, але вони не змогли отримати достойну освіту для кращої професії. Наче явної дискримінації нема, але хіба вони винні в тому що вони, в силу бідності, мають менше можливостей?
4. Азіатів більше ніж темношкірих, робити 20/20 це нечесно з будь-якої точки зору)

тому що визубрити підручник або поплакати на екзамені щоб отримати 12, це не те саме що вирішити практичну задачу

Але результати вступних іспитів в університети теж слабо відрізняються. В тій статті, наче, було посилання на SAT(американське ЗНО). Там нема суб’єктивної складової, результати заслужені

Можна писати багато маніпулятивних книжок, а можна взяти просто одну цифру зі статистики.

hromadske.ua/...​ati-elektronnogo-perepisu
В довоєнній Україні, станом на 2020 рік, жінок було на 2.7 мільйона більше жінок ніж чоловіків.
Непогана така дискримінація, так? Непогано так знати, що ти чисто статистично проживеш менше ніж рандомна радикальна феміністка?

А яких прав нема у жінок в Україні?

до чого тут права? і до чого тут Україна?
Знаєте, іноді здається, що нам не вистачає актівістов маскулінства і борців за права чоловіків. А так — виділіть побільше грантів і вам про діскрімінацію і обмеження мужиків теж тонну книг накатають — з матеріалом для дослідництва проблем не буде, повірьте.

google: про діскрімінацію мужчин

The Red Pill (Красная таблетка) очень рекомендую к просмотру мужчинам

Гендерная дискриминация мужчин: мифы и реалии

Обратная дискриминация: мужчин в Швеции не берут на работу

4 випадки дискримінації чоловіків та стереотипи

Почти 60% мужчин сталкивались с дискриминацией

Гендерная дискриминация мужчин в мире мужчин

Дискриминация в отношении мужчин: Неужели права мужчин недооцениваются? (Russian Edition) Paperback — October 5, 2020
Russian Edition by Адити Винай Аггарвал (Author)
$32.00

Дискримінація чоловіків державними органами 26.02.2021

Обратная дискриминация: мужчин в Швеции не берут на работу

та здається беруть, я перевіряв :)

Обратная дискриминация: мужчин в Швеции не берут на «женские» работы

Медбратья, воспитатели детских садов, даже уборщики — во все эти профессии мужчинам пробиться труднее

Медбратья, воспитатели детских садов, даже уборщики — во все эти профессии мужчинам пробиться труднее

Чесно кажучи схоже на якусь чергову хуйню із інтернета.
Так чи інакше відносно тут набагато більше чоловіків працює в дитсадочках чи медсестрами, ніж в Україні уж точно.

схоже на якусь чергову хуйню із інтернета.

ок.

А можешь то же самое сказать про ВСЕ ссылки которые я дал?

и кино не забудь посмореть )

А можешь то же самое сказать про ВСЕ ссылки которые я дал?

які саме? на пошук в Гуглі? :)
Кіно нема часу дивитися.

ага. на нього. а то ти вибрав одну з сотень лінку, і давай розганяти. шо за дівчачі методи спору? )

схоже на якусь чергову хуйню із інтернета

Десь тиждень назад читав якийсь черговий тред на редіті, близько десятка різних тіпів описували свої випадки.
Одного тіпа вихователя звільнили з дитячого садочка, бо якійсь мамі не сподобалось, що дітей доглядає чоловік бо лише на підставі, що він чоловік, він може бути педофілом. Потім керівництво вибачалось і просило повернутись, але він не став.
Декілька інших тіпів вчились на вчителів молодших класів і їм почали також казати, що якщо вони хочуть працювати з дітьми, то вони педофіли. Пацики вирішили перевестись на інший напрям.
Ще декілька схожих історій було, включаючи мужика, якого звільнили зі школи бо дівчинка 8 років вигадала історію, що цей тіп говорив про її груди. Потім вона призналась, що це вигадала бо це їй здалося смішним, але мужика вже звільнили і мало не посадили в тюрягу.

Так як це редіт, то само собою, що це може бути фейком в більшій чи меншій мірі, але з сучасною повісточкою я не здивуюсь, якщо виявиться, що це правда.

От тобі й відсутність дискримінації та презумція невинуватості.

Я думаю що такі історії доволі реалістичні. Тим більше не зрозуміло про які країни мова — десь більше стереотипів про «чоловічі та жіночі професії».
І я ж вище написав — дайте нам «борців за права чоловіків» та гранти на дослідження дискримінації — і теж можна наваяти достатьно матеріалів — там де стереотипи про чоловіків в чомусь їх дискримінують. Тому що природа будь-якого стереотипа дискримінуюча — це узагальнена картина про явище в цілому, яка може зовсім не відповідати дійсності в конкретному випадку. А людський мозок так влаштован що мислить стереотипами і частковими даними коли приймає більшість рішень.
Просто ось ті лінки вище схоже на якусь хуйню саме тому, що в Швеції в тих самих садках чи медсестрами в лікарнях як раз працює дуже багато чоловіків. Після України це прямо бросається в очі наскільки багато, хоч і звичайно менше ніж жінок. І думаю справа як раз не в стереотипах і дискримінації, а в тому що все-таки це стереотипно більш жіноча професія.

дайте нам «борців за права чоловіків» та гранти на дослідження дискримінації

і що, є хоч одненький грант на цю тему? зуб даю шо нема. бо «проблеми негрів шерифа не обходять»

а як він образицця і вас забанять?

значит у меня будет больше свободного времени

да, но.

его (её?) позиция будет восприниматься доминирующей в обществе. а нам это надо? )

общество по социальному развитию не перешло еще в 20 век. где-то конец 19-го. против законов социального развития не попрешь. срачи с рандомами ни к чему не ведут

то такое, я тоже не дал поддаться пропаганде рф не меньше пятерых, и шо?) и ниче. до промышленных объемов далеко, а то уже фултайм работой станет

ну так. если мы хотя бы 5-10 человек научим пользоваться критическим мышлением... это может сдвинуть хоть чуть чуть баланс.

ведь это же бесценно — слышать, как скрипят мозги у фемки, когда ее манипуляшки «ви усі сцикуни, а ну бігом в окоп» — не действуют.

ну и — альтернатива какая? молча смотреть как рушится страна?

Це у вас професійна деформація. Дуже багато логіки помічаєте.
Це ж просто книжка, а на посаді Президента просто юрист з дипломом Криворізького прости Господи університету, основна задача якого полягала в ретрансляції тексту зі сцени.
Ну хоть поржали...

Ви дійсно хотіли б щоб і жінок ще стрессували?

Мы хотели бы, чтобы законы применялись не только там, где это удобно применяющему. Пропишите, что защищать родину — это обязанность только мужчин соответствующего возраста, и потом свободно ссылайтесь на этот закон, оправдывая запрет на выезд именно мужчин. Нытики никуда не денутся, но это по крайней мере будет работать так, как и должно.

я б хотів шоб тільки громадяни вибирали президентів. якшо в людини нема обов’язку йти в окопи — вона не громадянин і повинна мати обмежені права.

PS: дивно чути частину ТП бінго... від чоловіка

А я не про окоп і обов’язки, а про здоровий глузд. Кожна жінка, яка має бажання служити в лавах ЗСУ може укласти відповідний контракт. А пропонується що? Ще й жінкам повістки на вулицях роздавати, щоб вони бігали по воєнкоматам і проходили військову підготовку за 7-20 днів?
Я не бачу в цьому сенсу.

сенс в тому щоб жінки відповідали за свій вибір — хочуть вибирати ТАКУ владу — нехай з нами йдуть в окопи.

не хочуть йти — нехай признают себе недієздатними і таким чином перестають голосувати за зе-команду и т.д.

гарантую — тоді у нас буде інший парламент і президент.

Роберт Хайнлайн підтримує. Але, безщ сарказму, згоден + податки. Хто оплачує і захищає цирк конкретної країни — той і встановлює правила. Однак, концепція справедливості не в людській природі

так, податки теж є критерієм.

і думаю Хайнлайн це запозичив у рмлян чи навіть у Спарти.

Я б ще додав досить сувору адмін відповідальність за НЕголосування в такому випадку.

Те, що там написано не може бути виконано технічно. За усю історію людства ніколи не було рівності поміж людьми і її ніколи і не буде в повній мірі. Ми вже народжуємося не рівними і живемо усе життя в суспільстві рангової конкуренції. І так працює не тільки з людьми, це загальний закон природи. В приматів, левів, вовків усе те саме. Це закладено у сам механізм розмноження, божий закон — виживає найсильніший. Що може бути — це принаймі якийсь рівень рівності громадян у базових правах, тобто щоб виживала зграя вона має бути згуртованою і будь яким повноваженням лідерів є край і сам лідер на певний час, а не пожиттєво і лідерство передається у спатчину. З системою, де ніякого краю повноваженням лідера нема ми і воюєм, саме з системою, бо генетично і там в тут приблизно однаковий коктейль з генів, з базовою групою R1A у більшості. А от ментально різниця — колосальна. Цьому протистоянню вже тисячі років, ще з битв при Марафоні ми маємо письмові записи такого протистояння. А от чому не випускають? Думаю скоріше за усе зробили хімію ніби це Україна сама так вирішила, а не ЄС не хоче отримати замість 7 мільйонів мігрантів, одразу 15 мільйонів і одні як обоснуються почнуть ще і рідню перетягувати до себе. Бо там таж усі рівні, але деякі рівніщі за іньших, аля Німеччіна для німців чи Франція для Французів, включно з роботою і зарплатнею. Хоча зараз, я впевнений, уряд розглядає варіанти як продати нирку і заробітчани були би дуже до снаги.

Петиції для влади — це як забава. А от закон про зброю (навіть в умовах війни) приймати не хочуть. Це трагікомедія.

тут головне постійність. там ще п’ять таких на підході. як на мене — хай відповідає — йому це зарахується. а то вони там вже лижі нагострили вигравати наступні вибори. от і подивимось як воно зайде :)

Проблема петицій у тому що довбограї перетворили їх на суцільний цирк. І замість непоганого засобу донести до влади суспільну думку ми маємо черговий засіб для збільшення ентропії у Всесвіті.

Може вони не вважають нас за людей? Тобто, для своїх — в них одні правила, а для чужих — інші?

Може вони не вважають нас за людей?

а чо тут удивительнова.... бачылы очи що купували на выборах :)))

навыбирали слуг... а теперь и на них тоже надо послужить

так речь и идёт о новой норме в законах, текущие законы не предусматривают таких преференций для выезда
ваш К.О.

от гражданства может избавить только пан Верховный. даже паспорт страны агрессора тут не изменит ничего

Я думаю, что если бы была возможность променять часть гражданских (не личных) прав на возможность выехать то очень многие бы на это согласились.

а 7 000 000 уже уехавших тоже лишаем гражданства и запрет на въезд ?

а вы после победы будете пользоваться

какие «мы»? это про 7млн женщин, часть из них выехало с детьми

Если бы власти предупредили украинцев о предстоящем вторжении России ещё в октябре, то Украина продержалась бы три дня — Зеленский

Но ведь «шашлыки в мае»... www.pravda.com.ua/...​/news/2022/01/19/7321021 были явлены народу в январе.

Вот уровень открытости, последовательности и ясности мышления. А потом за него ещё второй раз проголосуют, инфа 73%.

Тіпа треба було про шашлики говорити в жовтні ?

Всі згадують ці шашлики, наче це якийсь про*об, а насправді треба на це подивитись з точки зору уряду: його задача була не похєрити економіку ще до початку вторгнення. Тому не бачу у цьому коментарі нічого поганого.

Ті, хто умів аналізувати ситуацію і самі розуміли до чого усе йде ще у 2014му. Такі люди або приймали свою роль у історичних подіях оборони України або тікали, у чому теж немає нічого поганого. А про «шашлики» зараз у більшості ниють екземпляри із категорії «какая разніца» і «русскіє взбунтуются і нє пойдут войной на Украіну». Як кажуть «самі собі злобні буратіно».

його задача була не похєрити економіку ще до початку вторгнення

Згідно Статті 3 КУ. Людина (а не держ. бюджет), її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Всі розуміють, що тут справа не у держбюджеті, а у факторі паніки, який дозволив би рашці взяти Україну за умовних два тижні. Такий розвиток подій ви би хотіли? І наскільки би це добре вплинуло на життя, здоров’я, честь і гідність людей?

Якби ми це повідомили (що Росія готує вторгнення — ред.)— а цього хотіли деякі люди, яких я не буду називати, — тоді я б втрачав 7 мільярдів доларів на місяць, починаючи з жовтня минулого року, і в той момент, коли росіяни справді атакували, вони б нас захопили за три дні.

Джерело: Зеленський в інтерв’ю WP

Я цього не бачив, коли писав коментар. Мені здається це і так логічно:)

Но если бы я знал, что Россия нападёт выехал подальше и семью вывез. Отсюда мораль : не верить государству, никогда — никогда — никогда. Думать о себе в первую очередь

Блин. Я вроде говорил тебе 10го, что лучше выехать и говорил, что я билеты взял, не?
Признай честно, просто неохото было все бросать и выезжать.

Вован, я тобі казав у 2020, 2021, і на початку 2022 що ти нікуди не виїдеш, бо жадібний.

Якби влада тобі сказала, що війна почнеться 24 лютого, всі втікайте, ти б гарантовано не виїхав. Тебе ж наєбати намагаються, хочуть позбутися населення, розпускають паніку, змовилися з путіном, аби полякав під кордоном.

Меня убедила-бы постройка укреплений на границе

Але ж їх не будували. Так що переконати що це не обман, а дійсно попередження, владі не вдалося би.

тобто якщо я правильно розумію то люди яки жили в Бучі й інших прикордонних містах де лютували орки, то ці люди вони були приречені ще минулої осені? і нічого не можна було зробити й якось їх врятувати? Хіба не можна було зробити якусь приховану евакуацію, вивезти хоча б дітей я не знаю. Сказати що можливі провокації з боку рашки. Тобто не говорити що буде вторгнення щоб не було паніки.

здається мені все ж можно було багато чого зробити. я звичайно не війсковий експерт і не державний діяч але якось мені здається виміняли життя людей на невтрати держбюджету

його задача була не похєрити економіку ще до початку вторгнення

Мм, і тому продовжували вкидати гроші в будівництво доріг, знаючи що війна скоро?

А дороги нам не нужны?

Це щоб ніхто не здогадався

Зрозуміло, що Зеленський просто бреше зараз, каже неправду. Він сподівався лише на вторгнення з донецького напряму, а в інше не вірив, не дивлячись на всю інформацію, яку він мав. Ту ж помилку робили і Сталін, коли його попереджали про напад Німеччини, і багато хто інший. На час війни я його підтримую, але ця брехня — критична, і якщо доживу, свій голос за цих людей не віддам. А що не втік, — честь і хвала, що не відміняє всього іншого. І мобілізацію можна було почати приховану без паніки, і гігантські зарплати надати військовим — на контракт би погнали без жодної мобілізації натовпи, і захисні споруди підготувати на всьому кордоні, замість будування доріг для зручності російських танків. Він не вірив у вторгнення, і не був до нього готовий. А от той мізерний відсоток, на який його таки налякали, на який він таки повірив, — і вилився у шалений спротив крихтами від можливого, якби він таки дійсно повірив.

Всі згадують ці шашлики, наче це якийсь про*об, а насправді треба на це подивитись з точки зору уряду

At or around this time, Spud, Sick Boy, and I made a healthy, informed, democratic decision to get back on heroin as soon as possible ©

Это не проеб, это преступление.

наче це якийсь про*об

Бо це він і є. Так влада сама каже, що вони не вірили в напад, просто почитайте на інтерв’ю Стефанчука, Єрмака та інших.

Так це і є пройоб. Чи це для когось ще не зрозуміло? Його за язик ніхто не тягнув. Вони розказують як все знали, але брехали своєму народу. Чому люди мають слухати розвідку США і Британії, а не свою владу? Через їх халатність загинули тисячі людей, не було проведено ніякої евакуації, навіть елементарної інформаційної роботи, крім того що «зберіть тривожний чемоданчик». Все робилось поспіхом. Ніхто не знав як реагувати на тривоги, де бомбосховища. Додатки тривог і карти бомбосховищ робилися в перші дні війни. Владі дійсно не чхати на життя громадян? Мене бомбить від вашого коментарю, знову починається казочка що «нарід тупий», треба було читати іноземні новини, аналізувати і евакуюватись самим. А нічого що це відповідальність влади, вона ж в курсі що до наріда довго доходить і мають робити якісь дії? Я не за те що б розводити зраду, але тут максимальний пройоб нашої влади, тим більше що їх за язик ніхто не тягнув, вони самі все розказують.

О, борці з фемками тут як тут.

Зрадойобів треба банити а зрадойобські треди закривати. На їбаному нийте.

Більш актуально зрадойобів лишати громадянства та депортувати в Польщу. Варіант має спрацювати

На фронт.

Патрони подаватимуть.

Копати окопи на Поліссі та Волині вздовж білоруського кордону також комусь треба.

зрадойобів лишати громадянства та депортувати в Польщу.

Да ладно, ты веришь в это? Многие запросто не воспримут как наказание

Ну и останется несколько патриотов на тысячу, дальше?

Так позбавлення українського громадянства взагалі не означає, що ти отримаєш хоча б якесь інше. Погугли про довідку особи без громадянства.
А якщо хочеш отримати такий квиток без права ні на що в жодній країні — велкам.

Не відразу звичайно, але отримаєш в багатьох країнах, швидше ніж якщо мав інше громадянство. Або через законодаства які прагнуть уникнення наявності осіб без громадянства, або через те що десь не треба бути виходити з громадянства.
Звичайно, років 5-10 (залежно від країни) доведеться не подорожувати та пожити у напів-біженському стані.

велкам

Якщо б було велкам, то думаю багато хто з цього форуму цим би скористався. :)

доведеться не подорожувати та пожити у напів-біженському стані

Тут плач Ярославни бо неможна подорожувати 6 місяців, а ти хочеш аби завсегдатай барбершопу отримав ще 5 чи навіть 10 років «тюрми» як багато хто тут каже.
Дуже-дуже сумніваюсь, що велика частина спокуситься на таке.

Многие много лет добиваются лишения гражданства

Я не понимаю этих рассказов про то, что если откроют границы, то все выедут. Это очень преувеличено.
Выедет пусть 20% мужчин, и то это с запасом процент.
Выедут в основном айтишники, моряки, те у кого какой-то функционирующий бизнес, что можно руководить удаленно и те кто реально знает, что у него есть работа заграницей. Но если брать общее мужское население страны, то это ж явно не 100%.

Все остальные как были в Украине так и останутся. Просто ну не реально, чтоб взяла и выехала прям вся страна)

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Просто ну не реально, чтоб взяла и выехала прям вся страна)

Выедут самые деятельные и трудоспособные

Поясняю для тех, кто в танке: человек всегда думает о себе, это нормально и правильно

В какие ты войска попадёшь зависит исключительно от потребности товарища — военкома

А мне рассказали, что бывает ОЧЕНЬ по разному

я месяц назад хоронил знакомого.

он музыкант, сначала служил в разведке с артой на юге, хорошо разбирался с таблицами.

а потом ему сказали «вот тебе в руки джавелин, иди стреляй», он погиб где-то под Лисичанском, привезли по частям.

силой его никто не заставлял,

вы уверены, что точно понимаете концепцию приказа в армии?

По этой же причине очень часто разного рода говно бросает позиции и подставляет своих

А почему вообще так происходит? У людей не хватает снаряжения? Мотивации? Делаются ли какие-то меры, чтобы это хотя бы контролировать / снизить?

Сэр своим примером прекрасно доказал, что запрет вообще всем на выезд из страны идиотичен. На фронте ты уже полгода как не нужен, работы внутри страны для всех желающих сейчас нет. В итоге куча народа бесполезно просиживает штаны. Или занимается каким-нибудь криминалом, если подушки нет, а семья есть.

Если тебе в военкомате просто сказали «ждать» — то ты не «резервные силы». Резервные силы — это прошедшие специальную подготовку люди. А ты обычное неподготовленное мясо. Хорошая физформа это, конечно, лучше, чем ничего, но ты все равно вообще ни разу не резерв.
И кого «вас всех»? Я в Харькове нахожусь с начала войны, мне тут норм и выезжал за последние полгода только на неделю в отпуск прокатиться по уехавшим на запад страны друзьям. Обобщать всех, кто не согласен с идиотскими решениями властей, в одну категорию — так себе подход для айтишника.

Понимаешь, это демагогия. Людям элементарно нужно каждый день кушать, а желательно ещё и с преобладанием белка над углеводами, овощами микроэлементами, витаминами и т.д.. Вот нельзя просто так оставить людей на всякий случай в тылу и без работы, надеясь что вот они как нибудь сами там разберутся, но вот если что мы тут из всех с палками бросим штурмовать Севастополь. Как только кончатся сбережения, а при печатании денег и росте цен это будет намного быстрее чем кажется неизбежны социальные волнения. С какого перепугу нельзя пустить моряков, дальнобойщиков программистов и прочих кто может заработать за границей и прислать домой денег лично мне не понятно. Зато можно пустить практически 7 миллионов женщин и детей, которые через карты и банковские переводы вынимают из Украины всю валюту которой на оборону и без того мало. Кому это выгодно — безусловно врагу. Не только мы тут имеем план, что Навальный и ко. свергнут путлера и заживём, но и с той стороны тоже план есть как медведчук и компания будут торжественно освобождены из под стражи и коронованы с помазанием. По сути все что надо было просто утвердить процедуру с документами когда можно ехать через границу и на какой промежуток, что нужно скажем встать в посольство на учёт и идти по повестке туда если что и т.д. и т.п. Скажем если тебя военком послал сидеть на хате, если ты поедешь скажем в Польшу там стартонешь проект, в который наберёшь себе еще человек 5-10, от этого Украине будет только хорошо. Но увы будет плохо той же Польше и сильно не нравится врагу, ибо за донаты покупают дроны с тепловизорами.

кто может заработать за границей и прислать домой денег лично мне не понятно

В нас і так вимивається 2 мільярди щомісяця на перекази закордон. Ще нових донорів, які точно-точно щось надсилатимуть, наша економіка може не витримати.

Демагогией занимаетесь как раз вы, поскольку прикрываетесь абстрактными «простыми людьми, которые сидят без работы» для того, что бы оправдать почему именно вам надо разрешить выезд за границу. Хотя могли честно сказать, что ну вот надоело вам уже пол + года сидеть на месте, и хочется уже поехать хотя бы куда-нибудь в отпуск, а лучше на ПМЖ)) Интересно у вас в один ряд стоят моряки, которым предположим действительно нужно выехать что б работать, и вы — программист, у которого, я уверен, работа прям сейчас есть, и выезжать для неё не обязательно)) Так зачем же государству разрешать вам сейчас выезд, если у вас и так есть работа? Может только морякам разрешить, а вам — нет?)

Может только морякам разрешить, а вам — нет?

несмотря на победные реляции — заказчики уходят от украинских ИТ компаний, с формулировкой «мы не можем работать с командой из нестабильной Украины. выезжайте, и будем продолжать работать»

зараз взагалі-то ще й рецесія в світовій економіці, дехто через це скорочується. А замовники хоч і йдуть, але не всі. Робота поки що є.

Выедем мы, то бишь часть (предположительно большая) итишников — тех кто зарабатывает и крутит экономику вокруг себя. А это дизмораль для всех кто останется, включая и тех то воюет, в этом и боль всей ситуации.

А в целом при определенном желании выехать и при возможности отдать часть 1го инвоиса «схемодельцам/погранцам» выехать можно всегда и всем. Так что не отчаиваемся, ждем и двигаем победу, а при необходимости выезжаем себе...

Выехать можно всегда и всем разве что на зону

крутит экономику вокруг себя

А ще сонце навколо них обертається, за рахунок супермасивної самооцінки.

Юлия, проблема в том, что в популяции человека разумного активное население — меньше 5%.
Потому когда выезжает 20 и из них хотя бы 2% — из тех активных, то для страны это просто жопа.
А остальные даже заяву в ЖКХ на то, что лампочка в подьезде не работает несколько лет — не хотят писать, не их это дело.
Вот реально из жизни случай, купили квартиру и узнали у соседей, что в подьезде нету света 5+лет. Причем его починили по первой просьбе, даже без заявы.

Це чудово, що українські жінки та діти мають можливість виїхати. Вважаю, що жінки та діти мають бути в безпечних місцях як мінімум до літа 2023 року, а може і довше — поки не закінчиться війна в Україні.

Не можна довіряти «шашличним слугам». Вони свої сім’ї та дітей повивозили наперед. Наскільки розумію жодна дружина ЗЕ-міністра, жодна дитина ЗЕ-депутата не постраждала від окупантів.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коли б не зайшов в комменти на Доу, незмінним залишається лише одне — ниття айтішників.

Багато хто боїться призову та смерті, це ж війна. Вочевидь їх не випустять, але причини для ниття є

А ти тут чекав ниття автослюсарів?

Ммм, можу тільки уявити в який масштабний пізд*с скотиться економіка за пару наступних років, особливо високотехнологічний сектор з високою доданою вартістю (хоча і до війни ми мали надзвичайно низьку додану вартість праці навіть на фоні сусідів). Ну воно таке реальне життя, коли у війну прийшов з голою жопою — то кращого рішення, ніж утримувати людей забороною дійсно немає, як це не дивно.
Хоча я от не можу зрозуміти, чому б не дати бізнесу нормальні процедури для тимчасового виїзду людей, як то вже зроблено для доволі суттєвого переліку професій.

«Бо Вин же не втик».... ога?
А якбы «вин втик» — то що бы було?

Зачем так писать? Есть украинская раскладка — пиши на украинском. Если нету — лучше писать на русском. Мелкие опечатки допустимы, но намеренно каверкая украинский ты выглядишь как 🤡

🤮🤮🤮

Вот согласен. Кстати это работает в обе стороны. :)

Так и так не вернутся. Когда двинутые на патриотизме люди поймут: государство нужно чтобы людям было хорошо, не наоборот?

государство нужно чтобы людям было хорошо

Опять комунізмус-соціалізмус? Патерналістське суспільство, де «добрий» правитель вирішує як тобі треба жити і що робити, а потім визначає, що означає для тебе «хорошо»?

Держава потрібна для створення законодавчих, формальних, інституціональних механізмів життя суспільства та забезпечення того, щоб законопорядок був однаковим, прозорим та чесним.

«Хорошо» має кожен робити сам собі, власною працею, власним бізнесом, ризиком та зусиллями.

Якщо «хорошо» будуть робити лакеї та маріонетки Ахметова, Фірташа (Могілєвіча), Іванющенко (Єнакієвського), Пінчука, Черновецького, Коломойського та будь-кого подібних (а це де-факто .....) - то «хорошо» в принципі бути не може. Це можна назвати як «хорошо», але воно ніколи не буде «хорошо».

Держава потрібна для створення законодавчі, формальні, інституціональні механізми для життя суспільства.

А это зачем? Не для комфортной-ли и удобной жизни?

Комфортне та зручне життя залежить від людини. А не від держави. Не може така людина, наприклад, як Ахметов зробити «хорошо». Бо він банально навіть в школі погано вчився і професійно «ніхто». Будь-які серйозні професійні здібності в нього відсутні. І виникає питання, як людина з таким багажем та індивідуальним шляхом становлення взагалі може розібратися в тому, що таке «хорошо», а потім ще розказувати комусь, що означає їхнє «хорошо».

Ну так те кто хочет выехать и хотят себе хорошо сделать ) В чем проблема то?)

Я бачив, що Ви багато разів стояли на тому, що саме люди вирішують як їм жити. Якщо можно, будь ласка, я б дуже хотів послухати як окрема людина може покращити, наприклад, ось ці питання:
1. Безпека на дорогах. В Україні за 2020-2021 роки сотні, а можливо й тисячі смертей на дорогах були наслідком свавілля автомобілістів. Пам’ятаю роки 2 тому, десь під Києвом п’яна блядіна влаштувала ДТП і вбила цілу сім’ю, а сам залишився з легкими травмами. І максимум, що йому світило це 15 років.

2. Військкомати. Абсолютна безглузда, корупційна, архаїчна і, будемо відвертими, бидляцька установа. Мільйони чоловіків там втрачають неділі свого часу, щоб поставити печатку, яка по-суті, нафіг не впала. Бо люди могли жити в інших містах, працювати як фопи, а коли почалась війна виявилось, що воєнкоматний спосіб ведення аудиту просто 0.

3. Міжнародне визнання українських дипломів. Це досить цікаве питання. Твій диплом наче визнається інтернаціональною спільнотою, але ось наприклад, продовжуючи навчання в Канаді після українського ВНЗ, чи виходячи на роботу там же, будь ласка спочатку підтверди та верефікуй диплом в спеціальній канадській установі, що зовсім не гарантує, що твій диплом буду аппрувното. Плюс, ця насолода буде коштувати декілька сотень баксів, що для українського студика може бути дууууже напряжно.

4. Програми для реінтеграції осуджених. Пост-совкова тюрма — це здебільшого хрест на житті. Тебе тупо можуть вбити, травмувати фізично та/або психологічно. І самий п****ць — ти виходиш з цієї установи з клеймом судимості, з яким дуже-дуже неохоче беруть навіть на просту роботу. Ось умовно кажучи, якись 20-21 річний хлопчина з проблемною сім‘ї, зробив неправильний вибір — обніс магазинчик на районі і касіршу побив. Дідько, цей юнак загримить на 2-3 роки і вийде куди небезпечнішою людиною, ніж був(якщо вийде). А от у Норвегії та Нідерландах є спеціальні програми, які реінтегрують таких громадян суспільство і дають їм змогу почати нове життя, як то кажуть з чистого папера.

5. Наше улюблене — корупція. На всіх рівнях, від лікаря у міській лікарні, до перших осіб, які тиснуть руку президенту. Я згоден, що локальну корупцію можна по троху давити, якщо постійно тримати її на видному місцю у ЗМІ, та заохочуючи населення репортати такі кейси. Але що робити
з більш комплексними речами? З міністром, який відверто краде бюджетні кошти? З професором університету, у якого дружина безробітня може собі дозволили топовий Мерс, а учні в гуртожитках повинні спати з тараканами та клопами? З генералом, у якого строковики не стріляють з різних видів зброї, не вміють керувати та обслуговувати складну техніку?

Насправді якраз то окремо взята людина і може вирішити оці проблеми. Перший крок вже є — визнати що існують нагайні проблеми які лишились у спадок від СРСР і тоталітарного режиму який в ньому був певний проміжок часу, та його наслідки не було зжито. Другий крок об’єднатись з однодумцями яких насправді дуже багато, третій крок виробити план дій щодо подолання проблем, вивчити історичний і іноземний досвід які були дієві механізми. Третій крок знайти фінансування і силове та правове забезпечення та підти на вибори. Центр сили потрібно сформувати бо стара система без бою не піде, буде робити підтасовки, відмовляти в реєстрації кандидатів, просто побиття наблюдачів чи відкриття карних справ тощо, та навіть до континентальної війни вже дійшло.

на всі ваші питання, ОСОБЛИВО на 4, гарна відповідь — розстріляти. ну серйозно, хлопчина 20-21© вже вчинив погано (з цим же ви не сперечаєтесь?), яка вбіса реінтеграція?

знаю що кажу, мені такий хлопчина вскрив тачку і виніс магнітолу, демеджу на 300 баксів, йому профіту на 300 грн. я б краще залишився з ним в клітці на 20 хвилин, ніж штраф ДЕРЖАВІ і роби що хош з мерсом.

по пунктах: 1,2 — розстрілюємо відповідальних поки не покращиться. 3- не так вже й треба неньці визання дипломів, хай тут сидять (ну десь як зараз)

5 — це взагалі то фундамент нашого суспільства, обманути ближнього і порішати без участі тих, хто це оплачує.

так ви ж фактично тільки що підтвердили слова Володимира, дивіться в чому фішка, через єффективні інститути влади держава б могла зробити так, що б Ахметову жилося не так комфортно, що б призвело до зростання комфорту нас з вами.

Славімо товариша Кім Ір Сена.
Народ Єретреї чекає на тебе юзернейм.
Велкам то Сомалія, роби собі там власнею працею усім людям на здоровья!!!

Что бы делать «хорошо», нужно что б государство существутвовало для начала.
И вообще нет, государство не для этого. Для сбора дани и подати. Вопрос только в условиях сборщиков дани и подати — в рашке похуже будут
А насчёт двинутых на патриотизме, так ты на их горбах и выехал, что б сидеть вонять тут, так что хлебальничком своим-то нечего вонять в сторону патриотизма — у других есть воля на то, что у тебя нет, что б средний хомячек вроде тебя жил спокойно.

Куда я выехал, ну — ка ну — к? Пока не выпускают

Да и пох, если не выехал, но пишешь не с окупации это

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Зато у многих теперь будет мотивация нарожать сразу тройню ))

А потім вже знаходячись у військовій формі дуже сильно здивуватися, що закони працюють тільки у випадку коли це необхідно державі

Вас важко зрозуиіти, то є ФОП, але не має прибутку, то відразу народити трьох дітей ))) Кумедний ви дядьку...

Так то ж разные задачи. )
И при чем в обоих случаях ставятся «палки в колеса»
В первом нарушается конституция и нету возможности свободно перемещаться.
Во втором прессинг бизнеса, начиная от малого ;)

Український народ — це особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років. Давайте фіксувати це в Конституції, тоді правила гри будуть прозорі і питань не буде.

Сексизм і ейджизм ще не відмінили.

Уважно прочитав опус зебіла...:
======================
За статтею 65 Основного Закону України захист Вітчизни, незалежності
та територіальної цілісності України є обов’язком громадян України.
Громадяни України мають рівні конституційні права і свободи та є
рівними перед законом.
======================
А виїзд обмежив тільки чоловікам віку 18-60....
От і все, що треба знати про «рівні конституційні права і свободи»

на цей раз зеля хоч зрозумів «для кого ця петиція» :)

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Еще пару петиций и поймет, что народ Украины это не только мужчины)

що говорити про дозвіл на виїзд можна буде після закінчення воєнного стану.

То есть — еще и не факт что будут выпускать после окончания войны?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

А ти вірив, ніби по завершенню військового стану знімуть заборону? :) Пфф... Там підуть байки про «розслаблятися не на часі», про відновлення, про будівництво нової «країни мрій», тощо. Не дарма ж змінили законодавство, коли безробітним виплачують лише 1 місяць, а далі або на власний хліб (після 2-х відмов від запропонованих робіт), або держава запряже будувати/відновлювати за мінімалку в 6700 (від жовтня) грн. Тому й не скорочують державний апарат, бо «стадо» повинне бути піддане контролю.

В мирное время запрет на выезд чреват социальным бунтом, т.к. и на 6700 работа далеко не у всех будет, особенно в депрессивных районах. К тому же западные партнёры такое явно не одобрят, а восстанавливать Украину без аналога плана Маршалла нереально. Поэтому склоняюсь к мысли, что по окончанию войны границы откроют.

В мирное время запрет на выезд чреват социальным бунтом

Muahaha! Так ніхто ж не планує скасосувати військовий стан. Просте питання: зараз де-юре війна?

С точки зрения Украины сейчас война. В РФ это называют «специальная военная операция». Хорошо, тогда Вам вопрос. Как по-Вашему, сколько времени может действовать военное положение после окончания реальных боевых действий и подписания мирного договора или бессрочного перемирия?

З точки зору держави України оголошення війни значить правовий режим воєнного стану. Війни оголошує агресор, жертва вводить правовий режим. Чи ви очікуєте, що викличуть накрохмаленого посла росії перед строєм і вручать йому на срібній таці документ?

Так це з точки зору сторонніх є різниця, а не держави як замкнутої системи. Але я зрозумів, що ви маєте на увазі, ви праві.

Так це з точки зору сторонніх є різниця, а не держави як замкнутої системи

Держава не є замкнутою системою

Зараз де-юре війна. Патетичне «оголосити війну» значить лише, що ми нападаємо перші, або рукавичку так красиво в лице фьють. По факту оголошення війни значитиме мобілізацію і введення воєнн... а да, ми вже тут.

В мирное время — да, а во время военного положения — нет. Найдется куча ахламонов которые будут вещать — «не нийте, 5% платили? Тепер повинні краійу відбудовувати»

И такое впечатление, что все не побегут.

А кому вони (всі) там потрібні....
Чомусь пригадав мем Подревянського: .... та кому ви на@уй нужні ? :)

Хтось справді очікував якусь іншу відповідь на цю петицію?

Та ні, тут вже цікаво кожного разу спостерігати навколишню реакцію. Кожен пересічний став свого роду спеціалістом із справ свободолюбства та юриспруденції

Зараз хоча б є відповідь, це вже прогрес

ну відповідь не така, як минулого разу. він зрозумів кому адресоване питання. ще пара петицій і зрозуміє чому його задають))

Якщо нам достатньо 600к військових для оборони. Уже мобілізовано до 1м. То виходить що діло не в мобілізації а в економіці. Все іде до того що з 1 жовтня буде заборона на виїзд жінок.

Якщо діло не в мобілізації, то є 2 питання 1) чому не донести це населенню, що буде дефолт якщо чоловіки масово почнуть виїжджати, кожний із вас важливий і ТД. (тоді б можливо чоловіки більше витрачали коштів і менше заощаджували, що б помогло економіці) 2) чому не ввели заборону на виїзд жінкам раніше (хоча б ти у кого немає дітей). Це б також помогло б економіці

Якщо діло не в мобілізації, то є 2 питання 1) чому не донести це населенню, що буде дефолт якщо чоловіки масово почнуть виїжджати, кожний із вас важливий і ТД.

Бо мудрі українці мають пам’ять «золотої рибки». Гадаю, там складено чималий список пояснень, яким потроху годують населення.

тоді б можливо чоловіки більше витрачали коштів і менше заощаджували, що б помогло економіці

Ты серьёзно думаешь, что я буду делать хуже себе чтобы помочь вороватому государству?

чому не ввели заборону на виїзд жінкам раніше

Потому, что Украина — фейсбукозависимое государство, ориентируется на мнения в фейсбуках

Ты серьёзно думаешь, что я буду делать хуже себе чтобы помочь вороватому государству?

Ну як мінімум не буде страху мобілізації і поїдеш собі у відпустку в Карпати або просто частіше в кафе ходитимеш

Ні, справа не в економіці, її немає, функціонуємл на західні гроші, поки залишки державних екстренно воруються чиновниками. Справа в наявності і відсутності технічного озброєння

Справа в наявності і відсутності технічного озброєння

Тобто держава намагається тримати чоловіків у країні, щоб у разі поставок нової зброї можна було швидко мобілювати нових солдатів?

Так. Поставки повільні є, також доукомплектація повільна є
І я не підтримую, що є дискримінація чоловіків. Але логіка в посадовців така
+ Поїдуть легально масово — повна деморалізація призваних.

Ні. Армія тут ні до чого. Це про гроші. Чинна влада бачить людей як ресурс, який не можна втрачати (особливо під час війни) просто так. Люди це податки, люди це соціалочка (і розпил на ній). Люди це гроші. Вам же в інтерв’ю він прямо каже:"я втрачав би по 7 мільярдів на місяць«, а не «з країни виїжджало б по n мільйонів людей на місяць».
Чому всі постійно щось про армію сваряться і до чого тут армія — взагалі не ясно.

Зайдіть в групу на Fb або в магазин у невеличкому містечку — там практично скрізь буде срач на наступні теми: «а ти чого не на фронті?», «всі нормальні на фронті, залишилися лише гівно та каліки», «чого мають мобілізовувати жінок, якщо ще не всіх чоловіків призвали».

Останя цитата взагалі топова.
Я б взагалі призивав всіх осіб чоловічої статті, навіть 8/10/12 років. Он в східних країнах (можемо якусь Ісламську країну взяти) діти всі вміють з автоматом поводитися. Вони з дитинства тримають зброю в руках.

Насправді дефолт є вже давно, декілька місяців і це далеко не перший. Ми маєм типовий фіскальний розрив, усі доходи бюджету не покривають витрат лише на оборону, соціалку фінансують із державних запозичень. Тобто зараз Україна тримається лише на донорстві США та ЄС. Федерація поступово і планомірно душить українську економіку прямо з розвалу СРСР, цим займався навіть Єльцин одразу як поставив питання розділу чорноморського флоту. А зараз вони взагалі порушили системо створючі підприємства, разом з містами де вони знаходились. Що є заборона виїзду для для тих хто міг би заробляти за кордоном? — Фактично подальше прискорення остаточного банкрутства. Армія вже сказала, що їм треба не гарматне м’ясо під кремнієву фузею, а сучасна зброя і набої до неї у великій кількості. Чому не пускають — думаю є домовленності не обвалювати економіку ЄС масовим вкидом в десяток міліонів людей, демпінгової робочої сили. Багато європейців залишаться на вулиці, чи зі зменшенням зарплат, а це вже соціальна внутрішня нестабільність в самому ЄС. Далеко не просто так нещодавно робили міграньску кризу на кордонах ЄС, це направлена військова акція.

по-перше в тупу забороняти виїзд це в тупу порушувати права людини (зараз вони це типу «па умнаму» роблять).
по друге, думаю їх непокоїть той факт, що якщо немотивовано щось забороняти, то їм просто пизди дадуть не дивлячись на війну. це трохи лячно, мабуть, бо тікати ж нікуди насправді.
поговорити з людьми про економіку це визнати, що люди мають суб’єктність у цьому питанні і що влада більше не може примушувати людей щось робити прикриваючись війною, бо не буває так що тут ти домовляєшся, а тут примушуєш. треба обирати щось одне. вони і обрали.

є справою всього Українського народу

Але виїзд заборонений лише чоловікам.
А взагалі мені дуже подобається позиція фемок, які фемки, тільки коли їм це вигідно.

P.S. Не потребую виїзду за кордон)

Більшість феміністок з мого оточення мають проблемні стосунки зі своїми татами (негативний досвід), або взагалі їх не мають (бо тато втік, спився, давав мало грошей мамі, а тому мама виставила його за двері, подібне).

Так феміністки і вибороли собі право воювати з 15) а ще противники фємок десь у львовах, не мобілізуються бо зазвичай жінка крім рожати і малювати ногітки нічого не вміє, тому таке

Не знаю про яких фемок на фронті ви говорите. Я знаю багато жінок, які на фронті але жодна з них не феміністка. Вони якраз кричать зараз про свої права з-за кордону)

А ще у коментах спостерігаю, як перважно жінки, особливо, які з-за кордном, кричать: «на фронт його!». Вони «відправляють» на фронт усіх порушників комендантської годинни, алкашів, правопорушників, бандитів та іншого різного кобла, знецінюючи службу в ЗСУ. Від цього взагалі нудить

Окей, може ви не знаєте в такому випадку що таке фемінізм
Чесно кажучи я сумніваюся, що ви знаєте багато жінок на фронті, бо
1) їх небагато, 5%
2) я знаю дійсно багато жінок з фронту (як людина, яка вчила програмуванню жінок-ветеранок в 2020)
Так от всі — феміністки, за свої рівні права і можливості
П.С. якщо ви почнете катати тексти, чому феміністки не боряться за ваші права, то вони і не мають

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

В країні війна, айтішники знову ниють?

«Вечірній квартал», Монатік та інші гастролюють з концертами державами ЄС. Жодних проблем.

Ви не розумієте — це інше)

Они студенты закордонных вузов с тремя детьми и второй группой инвалидности.

Кстаті, це лише найбільш відомі з них. А є ті, хто менш світиться, їх багато. Наприклад, знайома відправила випадково знятий мітинг позаминулого тижня десь у Кракові чи Вроцлаві. Вона перуанка, вона не може знати наших героїв. Із здивуванням впізнав посеред площі головного патріота України, який не міг заснути без гілки калини, а за сумісництвом — виконавця циганських пісень Петю Чорного.
Про футболістів, які нормально місяцями то на зборах в Швейцарії, то готовляться до ігор в Польщі, а летять потім до Португалій та Австрій прямо з Польщі, не будемо згадувати.

Ну право на життя по різному відстоювати можна. Якщо без зброї під окупацією, то може бути як в Бучі, там більшість вбитих чоловіки, русаки про право не будуть слухати

А Ви не хочете спитати у Зе це? Він казав, що ще в жовтні знав про напад, який готується. Можливо слід було відповідно приготуватися? Звісно, деякі вдалі речі було зроблені(наприклад, як ховання бойової авіації), але дуже багато, що можно було б зробити — не зробили і навіть цього не визнали. На території Київської, Житомирскої, Харківської областей було споруджено захисні позицї? Напевно ж і ні. Русня дуже довго готувалась до наступу: гнала техніку і піхоту, підвозила горюче-мастильні ресурси, снаряди, споруджувала польові госпіталі, і так далі. Вони не могли напасти за короткий строк. Проте, замість того щоб плідно використати 4-5 місяців на нашу підготовку, уся верхівка влади зосередилась на заспокоєнні населення, типу, нічо не буде, не рипайтесь. Тут, хтось вище наводив цитату з Конституції щодо найвищої цінності, що в Україні є людським життям, а Зе команда проміняла це на абсолютно хиткі економічні стабільності.

Зе якраз нічого не зробив, готувалися військові і це виключно їхня заслуга.
Також рейтинг Залужного постійно «скидає» Люся, розровідає, що без президента нічого б не було.
Заичайно, Зе красавчик, що не в втік але є багато запитань до нього

Наявний значний прогрес, президент вже зрозумів, що петиція до нього, але все одно відправив писати відповідь по суті до Шмигаля. Не зупиняємося! На наступну точно сам відповідь писати буде :-)

можливо буде пророблена якась процедура законного тимчасового виїзду

Так.... прогрес є. Нажаль дуже повільний....

Это обьективная реальность.
Нравится или нет, но адекватных вариантов сейчас два.
— Смириться и адаптироваться.
— Искать схемы как выехать.
Каждый принимает решение сам. Ныть на форуме не вариант.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Підписатись на коментарі