×

Збираємо 31 млн грн на PD-2 — святкуємо 31 рік Незалежності України

Read in english here

August 24 is Independence Day of Ukraine. Now, more than ever, we all realize the value and price of our country’s Independence. So how to celebrate in the best way? First, of course, helping our military to destroy the main threat to Ukraine — russia!

We will collect 31 million hryvnias to celebrate the 31st year of Ukraine’s Independence! With this money, we will buy another PD-2 complex for the Armed Forces!

In implementing this idea, as last time, we will be helped by «Come Back alive» and you — a robust, united Ukrainian Tech community.

And what is important, this time, we want to involve Tech companies in the donation campaign more actively. And we are glad that Uklon was the first to respond to the request: their contribution will be 1 million UAH! In addition, Uklon and «Come Back alive» agreed on the production and transfer of this PD-2 complex to the military unit, which needs it very much to fight for the liberation of Ukraine. So let’s unite!

So:

1. Donate any amount (in the widget from above, via the «Support» button, or here).

2. Put + in the comments to the topic.

3. Invite friends to join: spread the topic on social networks.

🇺🇦 Thank you to each of you! To Victory!

Звіт з передачі комплексу — уже на сайті.

Цього року 24 серпня — особливий День. Тепер, як ніколи, ми всі усвідомлюємо цінність та ціну Незалежності нашої держави. Як відсвяткувати у найкращий спосіб? Звичайно ж, допомагаючи нашим військовим знищувати головну загрозу для України — русню!

Зберемо 31 мільйон гривень, щоб відзначити 31 рік Незалежності України! На ці гроші придбаємо ще один комплекс PD-2 для ЗСУ! Розвідки забагато не буває!

У втіленні цієї ідеї, як і минулого разу, нам допоможе «Повернись живим» і ви — потужна об’єднана українська ІТ-спільнота.

І що важливо, цього разу ми хочемо активніше залучити ІТ-компанії до збору. І раді, що першими на запит відгукнулися Uklon, які задонатили 1 млн грн! До того ж, Uklon та «Повернись живим» вдалось домовитись про виготовлення і передачу цього комплексу PD-2 для підрозділу, якому він дуже необхідний для боротьби за звільнення України. Тож об’єднуємося!

Отже:

  1. Задонатьте будь-яку суму (у віджеті згори, через кнопку «Підтримати»). Цього разу — жодної комісії.
  2. Поставте + у коментарях до топіка.
  3. Запросіть знайомих долучитись: поширте топік у соцмережах.

Якщо хочете зробити платіж від юридичної особи, напишіть на [email protected].

UPD: Дякуємо компаніям Yalantis, Reenbit, Uklon, Grammarly, KitRUM, Radency, Buki, MindK, Brights, Creatio, GoIT, OmiSoft, NetForce, Bits Orchestra, Valtech, IT Expert за донати.

❗️Також ми розіграємо трофейну камеру від оптичного блоку «Орлан» серед тих, хто задонатив одним платежем від 5 000 грн.

🇺🇦 Дякуємо кожному з вас! До Перемоги!

P. S. Звіт з придбання комплексу PD-2, на який у травні ІТ-спільнота за добу зібрала 30 млн грн — готовий. До речі, ваш прогноз: за скільки часу зберемо тепер?


Дякуємо за розробку віджета Олександру Соловйову й Ігорю Яновському


👍ПодобаєтьсяСподобалось141
До обраногоВ обраному11
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

$31 000 на 31 річницю нашої Батьківщини від Yalantis

+ 1 000 000 грн від компанії Uklon вже переведено
Разом до перемоги 🇺🇦

+150.000 грн від команди OmiSoft. Разом до перемоги!

+ 1 мільйон гривень від Creatio (Terrasoft)
Разом переможемо!🇺🇦

+ Донейт від Олександра Усика.
Ставив ставочку на його перемогу, всі виграні гроші і трішки зверху пішли на дрона. Якось так )

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Друзі, є звіт з передачі цього комплексу PD-2: dou.ua/forums/topic/42058
Дякуємо всім!

Чому знову на віджеті показує недобір?

Ретроспективний +, коли ще 22к залишалось

ЗІБРАЛИ!

ІТ, ну в кого ще така крута спільнота?!

Сьогодні субота, а значить треба донатити 1.5-2x бо овертайми

+++++
щось довго таску закриваємо)

Не можу зайнятись суботніми справами спокійно, постійно оновлюю прогрес-бар: а там 0,4%, 0,3%, 0,2%...

+100 000 грн від ITExpert Recruitment agency. Слава Україні!

Героям слава! Слава ЗСУ!

Залишилося менше 1 млн! Усього 3% збору. Друзі, ще трішки і ми знову зробимо це!

Лежачи в лікарні закруглив до 30 000 000

Вибирайтесь з лікарні і будьте здорові!

+ по другому кругу

Залишилось зібрати менше 4%.

🇺🇦 +++++ 🇺🇦

Усім побільше променів щастя, тепла і швидкої перемоги!

+ Пішов на третє коло

Зібрано 29М

Залишилось зібрати менше 7%.

+
дякую ДОУ за такі ініціативи.

+110 000 грн від команди Bits Orchestra!
Слава Україні🇺🇦

Для контор які зробили внесок треба робити спеціальну позначку у профілі компанії ⭐️

і кількість зірочок по відносній сумі донату :)

+ від мого синочка Макса, який народився на 3й день війни і рідного дому не бачив. Але ми переможемо і будемо робити якщо навіть і не перші, але впевнені кроки по Рідній Землі!

Залишилось зібрати менше 8%.

Круті одногрупники увійшли в чат :)

+150.000 грн від команди OmiSoft. Разом до перемоги!

Топ, аеророзвідка — одна з ключових складових перемоги

Давайте вже закриємо це питання. Якщо є хто по одному разу донатив — наздоганяйте, там он люди вже по 5 разів відзначилися )

Не всі ще ЗП отримали тому требі трішкт потерпіти ;-)

+ 4 коло
Доштовхаємо цей збір!! Слава Україні!

+ 1 000 000 грн від команди GoIT та наших неймовірних студентів. Нехай потужна пташечка PD-2 скоріше з’явиться на передовій та служить нашим героям! ✊🇺🇦

+ за перший раз, + за другий раз.

Я поки що не програміст, тільки вчуся!
Другий раунд!!!
За Україну🇺🇦
і за те щоб я пошвидше зрозумів ООП в JavaScript 🙏🏼

+ кажуть, що в п’ятницю не можна деплоїти на прод, але цю фічу ПОТРІБНО сьогодні запустити))

+ доштовхуємо вже цей збір

+ по четвертому колу

Дивно, хвилин 40 тому було більше 27 млн(88,8%) а зараз тільки 26млн(85%).

Підтримую, в мене було теж саме тільки днем. Відображало 86%, через пів години стало 82%.

There are only three hard things in Computer Science: cache invalidation, naming things and ПЖ progress bar.

треба розуміти, що переважна більшість(я на це сподіваюсь) не чакає мега збір, а донатить постійно протягом усього місяця. А коли щось з’являється велике і ще під кінець місяця, тому і швидкість наповнення така. Донати вже у багатьох на системному рівні і вписані в бюджет) а система завжди перемагає

Слушне зауважння, наступний великий збір заплануємо на початок місяця. :=)

В мене дейлі бюджет. Якщо є щось цікаве — кидаю малим волонтерам. Якщо за день нічого нема — іде в ПЖ
Під час великих зборів іде на великі збори

Майже моя схема, тільки у мене решта розбивається між ПЖ та Притулою

+

+
Разом до перемоги!

+

+ вже по четвертому колу :)

Друзі, майже 27 млн. Фінішна пряма!

Зібрано 25М 🎉

Залишилось зібрати менше 20%.

А десь можна глянути свіжий лідерборд? Детальна інфа явно десь є, бо той же @hurtom_bot звідкись її бере мало не в реальному часі.

І взагалі — може якось додати лідерборд і дати можливість народу постити свої повідомлення? Щось тіпа як SignMyRocket.com ... ну, щоб збільшити engagement :)

У фонду є такий загальний dashboard
report.comebackalive.in.ua/...​e6637217?date=past30days

Для збору по DOU я не впевнений що прямо зараз є надійний і публічний аналог.

схоже, що в тому репорті всі платежі з віджета проходять як «Solidgate Card»

А платежі компаній які платять по 100 000 — 1 000 000 грн?

+ 1 мільйон гривень від Creatio (Terrasoft)
Разом переможемо!🇺🇦

+ по 4ому колу, кожен раз заходжу і не можу дивитися на залишкову суму, давайте доб’ємо вже той нещасний 31млн!)

Лачен збирає 24млн за день. Програмісти не можуть добити навіть 24 за 3 дні... Що сталося?? Невже для них війна закінчилася? Чи вони стали бідніші?

Ігор Лаченков має понад 748,000 підписників у телеграмі, скільки на Вашу думку на доу користувачів?

ти не повіриш, але те ж саме написав знайомому.

Та безглуздо думати ніби айтівців ніяк не заділа просадка в економіці, на Джині видно як збільшилася кількість безробітних і зменшилася кількість вакансій
Плюс в цілому донати просіли усюди, плюс у Лачена аудиторія побільше в декілька разів

на доу аудиторія — айтішники, скільки з 750к підписників Лачена реальні люди чи люди з зп вище прожиткового мінімум і тд. Як на мене удиторія доу може набагато більше донатити. Більше того збирали ж 30млн за добу до цього

тут спірне питання: якщо вірити сімілар веб, то доу маю 3 ляма відвідувань за місяць. зрозуміло, шо це не точна аналітика, тим не менше — цифра не мала.
А вот то, шо в них порівянно з Лаченом гірше СММ — це факт. Сумарна аудиторія всіх соцмереж не впевнений чий назбирає 100к.
Знову ж таки, він залучає до збору не тільки зі свого каналу, його репостять і інші великі блогери. А ДОУ ніхто не заважає співпрацювати із іншими блогерами.

Просто гляньте ту же саму кількість переглядів перед тим як порівнювати. На DOU на даний момент 94332. Врахувати той факт що багато вносять по другому колу, або просто заходять переглянути скільки назбиралось. Якщо взяти хоча б що 80% з тих що заходять закинули хоча б по 150$, сума вийже 14 млн, а треба 31. Плюс у Лечена кількість користувачів більша в десятки раз чим зайшло на DOU подивитись по збору. Я думаю що навіть у тих айтівців, донати просіли дуже сильно.

плюс кінець місяця, а найневдаліший час для великого збору ІМХО

10к донатів було вчора, середній менше 2к гривень, тобто менше 50 баксів.

При тому що навіть у червневому опитуванні щодо зп було 20к анкет. Не вірю що ці 20к не можуть закинути в середньому по 50 баксів, у будь який день місяця.

«Плани», «бюджети». Все це бла-бла. Особливо про плани — це що несподіванка, що наприкінці серпня День Незалежності і очевидно що буде збір?

Або слабке залучення (і треба працювати над маркетингом), або «жаба давить». Вірю, що перше.

"

«Плани», «бюджети». Все це бла-бла. Особливо про плани — це що несподіванка, що наприкінці серпня День Незалежності і очевидно що буде збір?

" Я б не назвав це несподіванкою. Просто з початку повномаштабної війни у багатьох змінилось планування. Наприклад, першим чином після отримання ЗП, починаю переводити у фонди у які це потрібно саме зараз, не чекаючи День Незалежності. Багато знайомих\друзів програмістів роблять те ж саме. Тому все таки надіюсь що просто вибраний невдалий час збору і на початку місяця все пішло б набагато швидше. Хотілось би у це вірити принаймі.

Кінець місяця, у багатьох просто вже виснажені допоміжні фонди. Але збір закриється 100%.

Скільки айтішників донатили і ПЖ і Притулі і Лечену і ще й на ДОУ!? Нічого не сталося просто айтішники донатять скрізь і ще й на банки різні де маленькі збори проходять!

Просто багато людей донатять одразу після того як отримують зп. Багато хто донатить на певні підрозділи та закриває невеликі збори(до 200к) які необхідно закрити тут і зараз, а не в великі фонди. Ви своїм тупим коментарем в кінці місяця просто берете і знецінюєте вклад айті спільноти.

+
го по третьому колу.
Лачен збирає 24млн гривнів за пів дня. Камон доб’ємо вже цю суму

+ по другому колу)

+ по другому колу

Залишилось зібрати 30%.

Вбил кастомную сумму доната с минусом вначале и мне пришла на карту эта сумма в двойном размере, всем рекомендую /s (почините)

+ ще раз! Давайте пошвидше закривати! Дрон дуже потрібен, тим хто забезпечує нашу можливість працювати за компом!

+ З Днем Незалежності!

+ по третьому колу)

+ З Днем народження, Україно!

+
По другому колу

З Днем Незалежності!

+ З Днем Незалежності!

Вітаю Україну з днем незалежності. Україна неодмінно переможе. Весь цивілізований світ підтримує українців!

завжди соромлюсь ставити плюсики

+

+ ще раз.
Ми в TADA.training якось завтикали скооперуватись і задонатити разово якусь нормальну сумму, кожен донатив окремо.
В майбутніх донатах будемо кооперуватись.

Задонатив по другому колу, я особисто не збіднію, а на історичні події трохи вплину)

+ Слава Богу і Незалежній Україні, незламним захисникам та «пам’ятаючим» про свою роль у тилу донатчикам!

ох, блін, зі скрипом рухається.. закину по другому колу
камон, люди, з зп 7-10к, ви де?)
6000 айтішників, які скинули б по 150$ уже б закрили збір

п.с. сам скинув більше

Можливо ці айтішники вже встигли задонатити в інші фонди;)

Я теж задонатив на початку місяця в Повернись Живим як мені здавалося весь свій місячний ліміт на донати. Але потім, то орки щось вчудять і злість на них тригерить мене донатити, то ось такі ініціативи. І вийшло майже в півтора рази більше, ніж планувалося на місяць уже зараз. А ще не вечір, як кажуть.

Доречі дійсно, теж саме думаю у багатьох тут виходить.

Та тому що кінець місяця, зпшка закінчується

та блін, щось я не вірю, що прям всі тут живуть від зп до зп))

Просто не все держат деньги на карточке. Я например военные облигации покупаю

+ друге коло так друге коло

+

Третє коло 🇺🇦❤️

Той во, там Лачен за пів дня 15кк зібрав, не соромтеся донатити тут.

+ 100к від компанії Buki.
Користуючись нагодою залишу лінк на вакансію пхп тім ліда: jobs.dou.ua/...​es/buki/vacancies/214772

Теперішній тім лід пішов в ЗСУ

на що тільки народ не йде, щоб не писати на php :)

І знову +. Всіх вітаю з Днем Незалежності!

+ З Днем Незалежності!

+ З Днем Незалежності!

+
Взяв за привило кожен день збору відзначати донатом.

+ (довелось крипту розчехляти)

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

+ Погнали по другому колу. З Днем Незалежності, Україно!

Отримав зп в IT — Заплатив податки — Отримав зп в ЗСУ — Віддав на ЗСУ. Замикаю колообіг бюджетних коштів на ЗСУ.

+ Разом до Перемоги! Слава Україні! Слава ЗСУ!

А чому ми не збираємо на Сокiл 300, він же український та ще й ударний? Як раз й КБ Луч пiддержемо.

А що потрiбно збирати тiльки на те що Повернись живим пропонуэ?

І скільки ви задонатили на Сокiл 300?

На цей PD-2 я задонатив 131 072 грн, це 2^17 грн.

Як для не працюючого достатньо задонатив. А мiрятись объэмом донату це....

ха-ха, не тільки у мене така ідея виникла :)

131072 крім того що це степінь двійки ще перше (на той час) місце серед донатів, 31 рік незалежності і 72-й випуск Фронтової Поплави.

я менше :(

Я просто наперед готувався до цього збору.

Я оцінив чувака з 42069 :).

Мені здається, що люди занадто багато сенсу вкладають в звичайний донат

Ну ... я хвилин 5 думав до якого числа округляти. І придумав аж 3 причини, чому моя сума афігенна :-).

втім, пожертва все одно щедра! повага!

Сокіл-300 уже пройшов випробування і готовий до виробництва?
Остання новина, яка ґуґлиться про нього, за грудень 21го. Там йде мова про фінансування, на секундочку, ДКР! Якщо так, то до реальних польотів там ще кілька років.

Ви посилаєтеся на червень 21го, а на тому ж сайті за грудень defence-ua.com/...​a_vid_dkkb_luch-5595.html «Мова йде про фінансування дослідно-конструкторської роботи».
Тому ні, там ще й кінь не валявся.
На відміну від цього, PD-2 вже є другою ітерацією виробу, перевіреною в реальних бойових завданнях. Під нього вже є виробництво, а в ЗСУ є люди, які мають досвід його використання. Сподіваюся, тепер зрозуміло, чому збирають на PD-2, а не на Сокіл.

youtu.be/BPEYQFobQfM У цьому інтерв’ю директор КБ Луч говорить про те, що більшість вузлів вже перевірені і випробувані. Тому для остаточного складання безпілотника залишилося не так багато і мій посил у тому, щоб проспонсувати цей проект т.к. можливостей у нього значно більше. PD — 2 їх теж зробили не так багато щоб говорити що там все відпрацьовано. На даний момент вже має бути досвідчений зразок. Залишилося зібрати і допиляти напилком))

uk.wikipedia.org/wiki/Лелека-100
vs uk.wikipedia.org/wiki/PD-2 vs uk.wikipedia.org/wiki/Сокіл-300 . Для розвидкі піде й лелека.... Нащо дорогущий PD-2. На мій погляд за грощі краще доробити Сокіл 300 більше користі буде.

Ваші коментарі демонструють некомпетентність в цій темі.
Передивіться записи з ютуб каналів Мілітарний і Фронтова Поплава, там вже це перетерли 150 разів.

+++

Данатив по третьому колу ще до того як це стало мейнстрімом) 4-й раз!

Ну що ж, по третьому колу, що ж робить. З Днем Незалежності!

+ по другому колу, з Днем Незалежності!

+ по другому колу. З Днем Незалежності, Україно! 🌻🇺🇦🥰

+

З Днем Незалежності!

+
Друге коло теж :)
Приєднуюся до флешмобу «скинь по 5000 грн, щоб отримати трофейну камеру»

По другому колу +, ше трошкиии

++ поїхали по другому колу )) Зі святом!

+ же раз

+
З Днем Незалежності!

+
По другому, то по другому)

+

Робив бот, щоб слідкувати за зборами донатів на проект (тег) у ПЖ: t.me/hurtom_bot.

Бот можна додати у групу, написати /track DOU 31000000, і він буде писати повідомлення при донатах по тегу DOU, і кнопку ’Долучитися’.

Щось на зразок +1, які люди пишуть на сторінці, але автоматично у чаті.
Надихнув перший збір на PD-2, віджет та усі ті неймовірні + у коментарях.
Усю важку роботу, без якої такий бот би не працював, зробив Олександр Соловйов.

Для цього збору можна просто /track DOU написати без суми.

Буду радий, якщо комусь допоможе.

+

Додав трохи фільтрів, аби можна було надсилати
— максимум Х донатів за раз
— донати > Х грн
— раз у годину / день
— усі

+
По другому, то по другому)

Зробив вже третій донат, тепер бомжую до зарплати

+
Гоу по другому колу ))

Не зрозуміло. Тут пишуть про донати біля 1 ляма, але віджет видображає максимальний донат в 150к.

Такі донати враховуються в загальній сумі, але не враховуються в значенні «Найбільший донат».

Плюс

+

З Днем Незалежності, Україно!
Маленький подаруночок від мене для тебе💪🏼🇺🇦

Якщо у когось є проблеми з процессінгом (як в мене) — Саня Соловйов зробив лінк через fondy. Тільки змініть сумму на потрібну в url. Так, там буде коміссія, але принаймні воно в мене працює, на відміну від цього solidgate/liqpay шлюза.

subscribe.comebackalive.in.ua/...​ondy&amount=15000&tag=DOU

Перевірити, що платеж дійшов:
savelife.in.ua/reports по тегу DOU

За посиланням видає JSON

++

+

Ану хто дасть гарне число 240891?

Дійсно, хороше число, треба щоб хтось задонатив :)

+

+

Разом до перемоги. Done від MindK

+
Трішки просунув прогрессбар

Якби всі донатили по 100К, то уже б закрили давно збір :)

якби всі донатили хоча б по 2000 (55 доларів) то сума явно була більшою

Середній донат не набагато менший 2000 грн.

ну судячи з того, що тут 1202 комента на даний момент, то приблизно така ж і кількість донатів, тому нам всім в середньому треба було би кинути по 25к щоб закрити. Якось не дуже багато з 250к людей мають бажання допомогти(

Вважаю, що кількість донатів більше, а ніж кількість коментів. Я взагалі до айти спільноти не маю відношення, просто читаю цей ресурс и доначу по можливості, тому що, це шлях до перемоги. 2к+2к вже закинул на цей сбір. Кожен донатить в міру своеї спроможності.

+

Люди, які ж ви круті!

+

+

+

+10k, товариство, активізуємось День Незалежності вже завтра. Маємо зібрати необхідну суму.

$31 000 на 31 річницю нашої Батьківщини від Yalantis

Нічого собі, так тримати!

Клас!!!
Дуже круто — молодці!

Красиво! Дякуємо за постійну підтримку на всіх рівнях. 🧡

Пишаємось усією компанією) Дякую!

Нейморівно! Пишаюсь ❤️

Дякую за безмежну підтримку! Пишаюся компанією Yalantis!

Дуже круто, пишаюсь бути частиною такої компанії!

+

+

+

Чомусь у мене не проходить донат через ApplePay, моно банк, кастомна сума.
Показує спершу що все ок, а потім просто повертає на цю сторінку. Вчора оплата пройшла без проблем 🤔

Принаймні, класично за номером картки зписалось 🤟
ApplePay вперто не працює. Не знаю це на моєму боці проблема чи ні

+ <3

+

+ 1 000 000 грн від компанії Uklon вже переведено
Разом до перемоги 🇺🇦

+ 20 000 UAH (с Днем Государственного Флага Украины!)

Your account was not debited for the service
Something went wrong

Карта моно. WTF?

А ні, усе гаразд. Охорона, скасування. +

«Повернись живим» написали що Уклон задонатив 1М але в цю цифру цей 1М не потрапив (чомусь)

Потрапив, і навіть уже віжображався. Є баг, лагодимо) скоро той мільйон повернеться.

Привіт, якщо просто за реквізитами на ПЖ перекинути, то сюди ця сума не зарахується?

+
цікаво, на віджеті було тільки шо майже 11 млн
а зараз якийсь глюк — 800 тыс, 10.2 млн показує

+

На криптогаманці ПЖ зараз нараховується 795 етерів. По курсу це дорівнює приблизно 1.2 мільйонам доларів.

Посилання на криптогаманець: www.blockchain.com/...​543cfcef79b?view=standard

Ці гроші там знаходяться з квітня. З того часу не було вихідних транзакцій, тобто гроші просто висять.

При нагоді будь-ласка задайте питання ПЖ що з цими коштами та чому їх досі не освоїли.

Чмут відповідав на це питання в одному з останніх інтерв’ю. Казав, що зараз крипта впала в ціні, тому й не витрачають.
З.І. Якщо що, то я не в темі) Лише переказую, що казав Тарас.

+це їх буфер на випадок потреби в екстрених коштах, вони це кілька разів проговорювали на поплававх

З цих грошей можна буде заплатити, наприклад, винагороду якомусь руснявому генералу, який здасть «паролі і явки», склади, бараки, штаби, логістчні ланцюжки і т.д.)

Привіт! Мене звати Олег Карпенко, я представляю фонд «Повернись живим»
Насправді все просто! Ми неодноразово це комунікували на різних майданчиках. Так, дійсно ми маємо певні кошти на рахунках у криптовалюті. На сайті ви можете подивитись інфо про будь-який з них. Ми чітко усвідомлюємо що це легко відстежується. Це повʼязано з тим, що ми повинні мати кошти на випадок якщо зʼявляється хороша угода, за яку як правило потрібно внести до 90% предоплати. Саме для цього ці кошти. І вони періодично зʼявляються, і деякі з них ми запускаємо в роботу, даємо предоплату а вже потім оголошуємо збір! Саме так скоріш за все буде в вересні, коли ми оголосимо про черговий великий проєкт ПЖ.

+
Слава Україні! Слава ЗСУ! Героям слава!

Хто вже задонатив на ПЖ — задонатьте от ще на літачок для ССО: www.facebook.com/...​MhEHg7tA9bstq1cvPfXKj7TNl

Сума чимала, будь-який внесок буде важливим

якщо чесно той пост виглядає як шахрайство

Чому раптом?

Д’ячук у Львові відомий гід, він АТОшник ще з давніх часів — це не шахрай. В нього не пустий профіль, в нього є публічні відео де він лекції ще по туризму викладає, а тепер і в військовій площині відповідно. Можна побачити його обличча, це не ноунейм анонім якийсь.

ім’я в профілі «Господин Пж» а на фото коти та картинкі с інету, банка на іншу людину...
дякую за роз’яснення

Ага
Спробую донести автору

+
Долучивсь до збору теж ^^)

Не можу знайти куди клікати для доната, Хелп

+

Топ-10 донатів:
150 000
135 000
131 072
123 456
100 000
73 586,78
72 000
70 000
55 333
50 000

минуулий раз, здається, 150000 було найбільшим донатом, цікаво, чи буде більший цього разу

+ задонатила в 22:22 22.08.22 — сподіваюсь магія чисел спрацює так, що всі воріженьки здохнуть і наступного разу ми будемо збирати хіба що на грандіозне святкування

+

+ Донейт від Олександра Усика.
Ставив ставочку на його перемогу, всі виграні гроші і трішки зверху пішли на дрона. Якось так )

Це просто топ. Велика вподобайка.

Останнім разом було швидше :( піднажміть

Кінець місяця, до з/п (ой, компенсації :) ) ще трохи більше тижня)))

Да, прошлый раз за один день собрали.

За комплекс (2 літаки, наземна станція на базі авто та інше обладнання)

+

Якщо у вас були проблеми з оплатою картой — поставте лайк та відпишіться в коментарі. Кілька знайомих казали про невдалі спроби оплати, але не ясно наскільки це масова проблема.

У мене при спробі оплатити карткою Приват була переадресація на якусь сторінку, але потім там щось хвилину-дві вантажилось поки я її не закрив, потім оплатив карткою іншого банку.

я десь півгодини вбив на спілкування з прокредитом, так і не запрацював. іншим банком пройшла оплата, але там сумма не та :)

При спробі оплати через картку пб, редиректить на конфірмейшин пейдж, який не грузиться.

Айфон, хром, картка пб.

+
Зараз гарний час знову показати публічно, як айтішники не лише економіку підтримують.

а де можна подивитись як перший вже використовується?

Готується до бойових задач, от-от передача військовим: dou.ua/forums/topic/39569

тобто ще не передано? а хоч новина буде коли задеплоять?

звіт осьдечки dou.ua/forums/topic/39569, ну а де і як він літає, хто ж тут напише

+

Звичайно ж +, будемо перемагати разом і допомагати нашим воїнам 🔥✊

+

Топ-10 донатів:
135 000
131 072
123 456
72 000
70 000
50 000
45 678
42 069
39 000
32 000
30 000

2^17 = 131072, цікаво будуть інші донати з більшим число в степені...

150 000 теж було б гарне число )

Топ-10 донатів:
131 072
123 456
72 000
70 000
50 000
45 678
42 069
39 000
32 000
25 000
25 000

+

+

Можна було б шаблонні суми зробити більш айтішними
— 2048
— 4096
— 8192
— 16384

Правильно, а то якісь не зрозумілі числа))

Ще можна 31415, 27182 та інші константи:)

Ці суми можна вказувати вручну, щоб вигідно виділятись з натовпу, рекомендую 131 072 щоб була одночасно і айтішна сума, і новий рекорд :)

рекомендую 131 072 щоб була одночасно і айтішна сума, і новий рекорд

Update: це місце вже зайняте.

Ще 131072 це 1 місце, 31 год рік незалежності і 72-й випуск фронтової поплави.

Done!

P.S: можете додати якір на англ версію, щоб прямо за лінком переходити?
або виділити жирним той абзац, бо важко в очі кидається

виділю жирненьким, але може в твіттері теж згодиться лінк: twitter.com/...​tatus/1561662791508951040

+

+

+

+
Думаю і зараз за день зберемо!

+

Топ-10 донатів:
123 456
70 000
50 000
45 678
42 069
39 000
32 000
20 004
20 000
18 500

Хто зробить донат на 76543? 77777?

Як завжди, затупив і скинув просто в банку моно, тому x2 xD
++

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Прогрес бар то є бімба, дуже мотивуюча штука

+
P.S. віджет буде?

Поки що віджет показується в цьому топіку (правда, час від часу може відвалюватись), на всіх сторінках сайту тимчасово не показується.

Вже показується і в шапці на dou.ua

+

Цього разу ми хочемо активніше залучити ІТ-компанії до збору. І раді, що першими на запит відгукнулися Uklon, які пообіцяли ось-ось задонатити 1 млн грн

Ліс рук :)

Я так розумію, що поки що тільки працівники IT донати роблять та плюсують, чи компанії все прокинулись?

Думаю, віджет не бачить платежі які ідуть напряму на рахунок

Новий лідер серед топ-10 донатів:
70 000
50 000
45 678
42 069
39 000
32 000
20 004
20 000
18 500
16 384

Новий лідер серед топ-10 донатів:
50 000
45 678
42 069
39 000
32 000
20 004
20 000
18 500
16 384
16 000

Готово!
Донатив на перший збір, доначу на цей і далі буду.

+

+
прогноз: до Дня незалежності подарунок Україні вже буде в бантику :)

вперед до перемоги +

Топ-10 донатів:
45 678
42 069
32 000
20 004
20 000
18 500
16 000
16 000
11 112
11 111

+ люблю такі ініціативи)

Вже зібрано більше 1.5М

+

Не видно віджета.

З’являються технічні проблеми. Ось лінк на донати (про всяк випадок): payment-page.solidgate.com/...​ZNqJgD?traffic_source=DOU

так додайте посилання у текст, врятуйте конверсію.

Здається процессинг теж впав, закинув, а гроші не зняло

схоже, ми дуже активні. Дякую, що повідомили. Зараз перевіримо.

в мене щойно зняло. Спробуйте ще раз, будь ласка.

А можна в віджет додати не один найбільший донат, а скажімо 5-10? В якийсь момент найбільшим було красиве число, але його перебили

Станом на зараз топ-5 донатів такі:
45 678
42 069
32 000
18 500
16 000

+ на повернись живим, через віджет тут не пройшло.

І ми долучилися :)

+ Погнали! Покажемо москалям, хто є справжнім народом, а хто шваброване бояришніком «насєлєніє»!

+

случайно второй коммент оставил )
надеюсь быстро закроем сбор.

Маю за честь бути частиною найкращої ІТ спільноти у світі.
+

Куда кликать для доната?!

У віджеті на кнопку «Підтримати» 🙌

Что входит в комплекс?

Зазвичай в них комплект з 3 дронів, станції, авто для перевезення

+

Підписатись на коментарі