Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Junior Android розробнику потрібна порада

Усі статті, обговорення, новини для початківців — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Доброго дня, мені 22 роки, я простий слюсар і хочу потрапити в it, але багато питань є відкритими і через це я створив цей пост на форумі...

З 13-ти років почав вивчав PHP, JS, CSS, MySql, такий собі міні набір веб розробника. Займався фрілансом, а саме розробкою і доповненням онлайн іграшок. Десь в тому моменті я захопився програмуванням, заробив на перший ноутбук, але після вступу в коледж закинув це все в мій шкаф зі скелетами, як і бітмейкінг та написання віршів..

В 20 років повернувся з бажанням продовжити програмувати, одружений та й з постійною роботою яка забирає дуже багато часу.. За рік вивчив SlimPHP, основи VueJs, почав розробку Faucet (NosoCoin), і дав життя декільком лендінгам. Також освоїв Figma, Adobe Photoshop (основи), але і тут прийняв рішення змінити курс...

Моя нова ціль — Android developer.

Javа вивчив за 2 тижні, пройшов декілька курсів, зразу приступив до практики. Створив додаток Мої Нотатки (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pasich.mynotes) і фактично вже рік працю над ним. Зараз працю з Dagger2, Room, патернами MVP, MVC. В майбутньому планую вивчити Kotlin, RxJava.

(P.s в маркеті стара версія, зараз закінчую нову версію яка включає всі ці компоненти і новий та сучасний дизайн/функціонал)

Ще з моїх корисних навичок: Linux, 2 роки займався ремонтом пк/ноутбуків, швидко навчаюся, маю непогані знання в сфері адміністрування систем.

Дякую що прочитали. Але хочу отримати відповіді на слідуючі запитання.

1. Чи можна стати Junior Android Developer, без знання англійської?

2. Чи тяжко стати Junior developer в Україні?

3. Які б ви дали поради, щодо моїх знань і подальших дій?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

В першу чергу англійська — без неї і влаштуватись і читати документацію важко. Стосовно технологій — забути за RxJava, зараз стандарт MVVM i Coroutines, в тренді і загалом розробка рухається в сторону Jetpack Compose

Ну компоуз прям по дефолту в ближайшие пару лет не будет. На собезах еще ни разу не встретил. Максимум — в проде экспериментируют

я і не казав що буде, тут взагалі важко на кілька років загадувати. Але його вже релізнули і потроху появляється, той же приват24 додав кілька скрінів. Тому як мінімум на перспективу варто туди дивитися.

Что значит не будет, да еще и пару лет?)) Он уже рекомендуемый для UI тем же Гуглом, у нас на проекте уже полным ходом.

Ну так стоит попробовать его перед тем, как использовать. Очень приятно его использовать когда над функцией штук 5 аннотаций, что используется экспериментальное апи. А превью такое, что лучше его вообще не использовать. А вообще сугубо по моему мнению джуну надо выучить самый минимум нужного и компоуз в этот минимум не входит.

у нас на проекте уже полным ходом

Радий за вас. Та півроку тому десь 20% проектів, куди я співбесідувався, ще були на Java. Коли там Kotlin став «рекомендованою мовою» Гуглом? А переїжджати на Compose ще складніше, бо інтероперабіліті потребує більшої кількості зусиль. Тож крім нових проектів, на нього наткнутися буде скоріше випадковістю.
Ми почали використовувати Compose тільки тому, що стартувала розробки нової дизайн-системи, яка зі старим UI ніяк не пересікається.

Знайти роботу без англійської можна, хоча мабуть відсотків 70 вакансій відпадуть. А от без котліна мабуть вже вакансій і немає. Я б порадив знайти ментора і переходити на котлін.

Спробуйте одразу на Middle Android Developer або ж створіть два профілі на Djinni (Djinni поверніть реферальну програму), один для Middle Android Developer, другий для Middle PHP Developer.

Досвід й самоорганізація у Вас є, проєкт який можна показати також, наснаги!

А англійську мову можна вчити на Netflix (обережно реферальне посилання).
З Netflix-рівнем англійської успішно знаходять роботу, доказ (ймовірно саркастичний доказ).

Middle Android Developer

Які навички і технології необхідно мати?

В мене відсутній досвід з Android, вкажіть технології які використовували в застосунку, а також гляньте профілі розробників, які Вам порекомендують за вашим фахом після створення профілю.

Чи можна стати Junior Android Developer, без знання англійської?

Ні

Чи тяжко стати Junior developer в Україні?

Так, може бути 200+ кандидатів на одну вакансію

Які б ви дали поради, щодо моїх знань і подальших дій?

Вчити англійську

Чи тяжко стати Junior developer в Україні

На сьогодні — дуже тяжко.

Чи можна стати Junior Android Developer, без знання англійської?

а із цим майже неможливо

Підписатись на коментарі