Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Про мобілізацію ІТ-спеціалістів

Олексій Рєзніков збирається призивати ІТ спеціалістів як одну з найбільш потрібних вакансій.

Питання, чи будуть нам платити ₴140 000 як учасникам бойових дій за спеціальністю.

Які мови потрібно знати для кодингу військової техніки? Це буде в прифронтових зонах чи в тилу як ремоут? Питань більше ніж відповідей.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

41 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Ох, ребята. Расскажу я вам как нужны айтишники в зсу. Они нужны в качестве пулемётчиков и операторов ПЗРК.

Стал я на учет в военкомат ещё в марте. Со словами «я айтишник». Но им пофиг, им такие вообще не нужны. Призвали меня в июле... И отправили обучатся очень автишной специальности «оператор ПЗРК».

Кое-как обучили, отправили в резерв. Тут в один момент спросили кто шарит в компах... По факту надо было помогать в Ворде оформлять документы на алкашей. Потом забрали в часть... И тут какгбы компы есть... Но уровень который нужен, это типа сисадмин с годом опыта. Типа Винду поставить или камеру подключить.

Из того что я вижу, в ЗСУ практически отсутствует рынок вакансий. Ну, то есть если где-то и нужен DevOps за 10k, то нет способа об этом узнать. И вот я не могу узнать что где-то нужен такой специалист. И те кто ищут не могут узнать, что есть такой я.

И второе, в ЗСУ перевод между бригадами очень затруднён. Из-за бюрократических особенностей. И даже если ты каким-то чудом узнал что где-то есть вакансия в который ты нужен, но она в соседней бригаде, то переход между бригадами это задача на уровне невозможности для обычного смертного.

В общем, братья кнопкодавы, вы тут нужны в качестве нажимателей на спусковой крючок, а кул-хацкеров.

Може він вже був вкурсі про супутник і що треба буде програмістів (і не тільки) для опрацювання даних звідти? І може мав на увазі саме це?

У фразі Рєзнікова було про «специфічних ІТ спеціалістів», тобто він мав на увазі що потрібні якісь конкретні спеціальності.

Але у реальності звісно призиватимуть всіх підряд і не тільки айпішників, тому що так уже відбувається і завжди відбувалося, і не бачу чому б це змінилось. Рєзніков віддалений від воєнкоматів майже так само як і юзер з ДОУ.

Призовуть абстрактного айті спеціаліста на будь-яку військову посаду і відправлять також куди завгодно, особливо зараз, але так було завжди. Кухар-гранатометник в окопах Пісків це реальний варіант.

Також у армії є підрозділи які займаються саме розробкою, але по-перше без «блату» та зв’язків ви туди не попадете, а по-друге вони там також не дурні, і для потрапляння на «блатне» місце запропонують вам невеличкий контракт, рочки так на 3 чи 5. Case in point — Аеророзвідка здається, чи хтось подібний, нещодавно постила оголошення про пошук спеціалістів, але було дві умови — воєнна кафедра, та відсутність призову (тобто тільки для тих кого ще не призвали, перевестися з іншого підрозділу не можна). Нащо такі умови? Імхо щоб підписали контракт.

Ніяких ремоутів, лол. :)

Такий підрозділ напевно працює в тилу (наприклад в київській області раніше був один). Отже няких 100к, в тилу буде менше. Також не забуваємо про систему доган, яких у вас буде вагон і маленький возик, всі вони зменшують вашу зп на значні суми.

Сука та скільки ж можна.

Тебе і мене і отого девопса на 10к мобілізують в піхоту, в окопи, бо вона несе найбільші втрати. Програмістів очевидно вистачає, а арти не так багато щоб туди треба було нових артилеристів. Резніков говорить те, що хоче почути суспільство чи хто там.

Програмістів радо зустрічає воєнком та веде в тил до комплюктора програмувати програму Дзвін тільки у вологих фантазіях наївних сироїдів.

Не хочеш воювати—сиди в хаті і не висовуйся.

Всі будемо в окопах. Це питання часу.

Дістали зрадойоби.

Ну так в окопах нити не можна, дайте хоч тут відвести душу!

Програмістів радо зустрічає воєнком та веде в тил до комплюктора програмувати програму Дзвін тільки у вологих фантазіях наївних сироїдів.

Нагадало мою «нульову» роботу (бо вважати це початком кар’єри трудно). Мені 17, закінчив перший курс радіофаку, маю грамоту переможця міського конкурсу з програмування і диплом оператора ЕОМ, мамин одногрупник пропонує підробіток у його фірмі, яка випускає промислові лічильники газу. Приходжу в очікуванні роботи а ля «помічник програміста» (whatever it means, 19 років тому), а мене саджають за паяльну станцію :)

Та то ще повезло, що не мішки з цементом тягати, чи оріфлейм продавати.

Ну як у Мордора war of choice, так і в мене була job of choice, мене туди гнала не безвихідь, а бажання фінансової незалежності. Просто згадалося...

Так туда вроде никто особо не рвётся.

Не за грошима в ЗСУ йдуть.

а зачем?

Не за грошима в ЗСУ йдуть. Це потрібно зарубати на носі

Це найогидніше що я чув. Ви пропонуєте не платити ЗСУ? Вони кров проливають, щоб їх потім викинули? Ті хто йдуть туди заради ідеї, повинні бути оплачувані так, щоб в них навіть думок не було піти на іншу позицію. Чи ви цього не розумієте? Чи думаєте, що кількість корумпованих поліцейських не зумовлена зарплатою в 100 долларів впродовж багатьох років? Через це, всі хто честно працював, мусили звільнитися, і аи пропонуєте таке саме в ЗСУ? Вже було, як результат в нас не стало Армії.

Якщо ви це свідомо написали, то ви часом не ворог?

Це найогидніше що я чув. Ви пропонуєте не платити ЗСУ?

Не ображайтесь, але здається ви на емоціях не вмієте в логіку. Автор стверджує, що

Не за грошима в ЗСУ йдуть

З його слів аж ніяк не випливає, що він пропонує

не платити ЗСУ

П.С. в Україні молодь йде вчитись на лікаря теж зазвичай не за грошима. Особливо якщо перерахувати заробіток лікаря на реальну кількість робочих годин.

На 24е у нас розбита поліція, медицина, судова система і армія. Скажіть скільки там платять звичайним працівникам, а потім зробіть висновки.

Ви не праві, бо навіть якщо семантично це не так, то на це сильно натякає сама структура речення і пропозиція оплати в 10к...

You’re delusional. I’ve got nothing else to say

І доречі це не означає що після воєнного стану підеш на дембель. Контракт наприклад підписують на рік, дасть бог воєнний стан скасують через пів року з доплатами. І будеш сидіти на 10к.

Ви переплутали. Мобілізація не пов’язана з контрактом, хто його підпише неусвідомлено, сам собі ворог.

Не пов’язана, але всі мобілізовані прирівнюються до контракторів з умовою, що служать до кінця війни

Топікзрада від бота-ананімуса

Панове, розходимось і дотримуйтесь правил гігєни

К сожалению, топикзрада быстро может стать реальностью — жизнь такая

Для тих, хто називає речі своїми іменами зради не було, нема і не буде. Це лише один з багатьох епізодів довготривалої громадянської війни нормальних людей проти усіляких .... ів.

Вірю, що Бог з нами, бо ми несемо життя. А росія та її союзники — це смерть (імітація життя) та тотальна брехня.

Нормальні люди завжди самодостатні, а от усілякі потвори — не є самодостатні, тому їм завжди потрібно красти, брехати, шпигувати, вбивати, ґвалтувати, знищувати, бо вони без цього повиздихають. Що цікаво, після всього цього — вони ще очікують на щастя, щасливе життя для себе та своїх дітей. Смішні та нахабні .....и.

От припустимо або гіпотетично уявимо, що в світі залишилися лише такі як путін, шойгу скабєєва, яків кедмі, соловьєв, піотровський, медведєв та інші подібні персонажі (а їх тисячі). А нормальних не залишилося, бо вони вимерли або їх вбили. Що ж вони будуть робити ці «еліти» з Лазурного узбережжя, Москви та інших подібних місцин :) ))) Вони ж в реальності настільки примітивні, дикі та злі, що це лише питання часу, коли їм прийде гаплик.

З одного боку це шанс для частини людей які хотіли бути корисними у війську але не в якості стрільця, з іншого боку, у війську вже є сотні айтішників різних мастей.

Просто не хочуть морочитись із переводом людей бо це паперова морока.
Нещодавно Шабунін у своєму фб шукав айтішників на парт-тайм які б могли допомагати по своєму профілю одній бригаді.
Коли йому сказали в коментах, що краще перевести наявних у війську, він відповів, що то морока і поки не переводять.

Взагалі-то вже переводять, просто треба зв’язки мати які можуть дати піздюлей командиру частини в якій ти служиш. А так нічого складного там немає

Интересно, нахер ему программисты?

Знаю що круті математики були потрібні в армії щоб корні дерев виймати. А для чого програмісти навіть не можу уявити ...

Питання, чи будуть нам платити ₴140 000 як учасникам бойових дій за спеціальністю

Ніт

те айтишники, кто кричали, что могут быть полезными только донатами, так как не держали никогда оружие в руках, у вас есть шанс!

З окопу пишеш?

Він не написав як він планує це зробити

А якщо «таваріщу ваєнкому» сказати що ти айтішник то він буде вимагати хабаря або одразу відправить тебе на фронт.

За пів року жодного воєнкома не звільнено, нічого не змінено. В мене є багато чого сказати, зазвичай тримаю в собі, щоб не розводити зраду, але у всього є межа

не переживайте, скоро все «в окопах» будем, судя по тому какие нововведения ждут девушек с 1 октября

Як це мусить мене заспокоїти? Це з поганої робить ситуацію ще гірше

хлебом не корми, дайте квакнуть из мюнхена

с чего вы взяли, что я в Мюнхене?

я сейчас в Украине, а вы?
City: Wroclaw

Які мови потрібно знати для кодингу військової техніки? Це буде в прифронтових зонах чи в тилу як ремоут?

А вот сейчас было особенно смешно.

В нього дуже ідеалізована картина світу в плані бачення роботи центрів комплектування (військоматів колишніх)
На практиці один архітектор вже загинув, ще один в Нацгвардії біля кордону патрулює...

Пффф, це тільки ті, про яких відомо. Насправді архітекторів/сінйорів сотнями сидить по окопах

Більше, знаю, я просто другому архітектору особисто ніштячки висилаю, бо ми знайомі.

Підписатись на коментарі