Кому «рештки асвабадітєля»? Розіграш трофеїв. Всьо

UPD. Тут все, запис розіграшу залию пізніше.

UPD2. Розіграв, результати в каруселі, пруф залию завтра, перепрошую, сьогодні ніяк не встигаю то все зробити, якийсь дивний день.

UPD3. Dear Андрій Каспевич, знайдись\відпишись.

UPD4. Dear Андрій Каспевич, знайдись\відпишись Розіграш тут — www.youtube.com/watch?v=Odgmsen67bU

Доброго дня, в цей прекрасний день, шановне панство.

До вашої уваги прошу деякі залишки хороших «сусідів», котрі «захорошились» десь на півдні 💁. Ви маєте можливість отримати артефакт з поточної історичної війни, і тим самим допомогти снайперам-диверсантам-партизанам з одного дуже перспективного напрямку.

Цим хлопцям потрібно (1) дуже багато набоїв (.30-06 та 6.5 creedmoor) для відпрацювання по ворогу / тренувань / пристріли зброї, котрі коштують багато гривень, також (2) завжди потрібні кошти на всяке різне (комплектуючі до авто, контролери, павербенки, аптечки і т.п.) для гарної огранізації підпілля.

Хлопці, котрі потребують допомоги, і котрі деколи організовують нові серії одного відомого багатосерійного серіалу — є Кіборгами 🦾 (і ІТшниками), котрі з Аеропорту і АТО. Хто вони є, частина, напрямок не можу розголошувати, так як їх робота передбачає бути в тіні, тому вибачайте.

Від себе залив їм 100+к, і наш сімейний (мирний, цивільний) мавік 2й fly more перевзувся і туди ж полетів, на патрулювання.

Власне.
Суть наступна.
Прийшов якось якийсь «Нуртазін» в Україну, і всьо 🤷‍♂️.
Загубив наколінники / налокотники / спальник / пляшку і пластир.
Пропоную вам\нам розіграти дані «трофеї/речі/артефакти» за наступним принципом — з N ставок обираємо рандомом переможця якогось рандомного X «подарунку».

— мін ставка хай буде 299грн (ціна файної вечері, або якоїсь кількості набоїв 😑). *можна більше, то не мені, то на захист твоєї держави.
— meanwhile рандомний донат менший прохідного отримає прекрасне фото «отріцатєльного всплитія» або «прітоплєнія» відра, тому заливайте скільки бажаєте.
— also, я думаю всі розуміють що чим більше разів закинути — тим більша верогідність бути Обраним. *маленька хитрість.

ВАЖЛИВО. Залиште коментар з квитанцією (затріть sensitive дані) або вкажіть ваш ідентифікатор (як вас потім знайти) в призначені платежу.

Баночка — send.monobank.ua/jar/6vWEqzjv7B

Розіграємо все першого вересня (01.09.2022), поки всі в школі будуть.

Від мене звіт, наскільки то буде можливо, враховуючи конспірацію, любов і повага.

Дякую.

мій ленкедін — www.linkedin.com/in/litaviy
моя інста — www.instagram.com/_im.echo

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Хлопці та дівчата, є another direction цього збору тут — www.instagram.com/...​10280&igshid=MDJmNzVkMjY= - думаю вам буде цікаво, так як тут з’являється одна цікава деталь 😉

Кому «рештки асвабадітєля»

Я вже був подумав по заголовку, що тут баночки із формаліном та відповідними «запчастинами» будуть аукціонити

Висушені й у вакуумній упаковці, щоб можна було внукам показати як виглядали московити.

З такого.
Це барахло з рейду виніс я.
Старий розвідник, який воює з 2014, що бажає залишитись інкогніто.
Коли починав воювати цього разу, то і спальника в мене не було.
І трусів запасних.
Труси я теж у ворогів здобув.
Лежали в одного ворога запечатані в рюкзаку.
Їх не продаю.
Носю і нині.
Не знаю що було аморальніше: здобути це барахло чи замерзнуть в полі.
Тепер це барахло не потрібне мені.
Але, щоб краще робити смерть ворогам мені потрібні гроші. Костянтин допомагає мені давно. І запропонував ще такий спосіб зібрати донати.
Я не проти.
Тільки за.
Ще я вкрав у ворогів вантажівку.
Її теж не продаю.
Передана у підрозділ.
Гранати, рпг, набої, зброя.
Не рахував.
Їх теж не продаємо.
Більше барахло не беру.
Все є своє.
Гроші потрібні на постійну оперативну діяльність, яку не забезпечує держава: ремонт автівки, топливо, набої.
То ж не плюємося, шановні.
А беремо участь у грі.
Я б взяв це лайно щоб наочно показувати дітям своїм яке педерація лайно.
Щоб вони могли самі побачити і відчути яке вона таки лайно. Щоб пам’ятали.
А ви вже думайте для чого саме вам потрібне це лайно.

Ех. Про гармату забув.
Гармату я теж одного разу вкрав...
:)
Її теж не продаємо...

чому не можна «торгувати» стріляними гільзами і тубусами?

why not? особливо якщо вони мають під собою багато всього «хорошого»

Просто, я б краще позмагався за тубус від мухи :)

тааа, я б також, але маю шо дали)

Перепрошую, але чим ми тоді відрізняємося від орків з оцим аукціном, де продаються речі зняті з мертвого орка?
Гидота якась, ще гірше ніж поцуплені пральні машини.

Хоча б такою дрібницею, що це не ми прийшли до них їх вбивати.

Це не дає нам права спускатися до їхнього рівня та влаштовувати аукціони з намародереного майна.
А ще є моральна сторона питання, де хтось оту херню стягнуту з дохлого орка принесе до себе додому.

Ти хоч почитай про термін марадерство і чим це відрізняється від трофеїв

Трофей це зброя, техніка, прапор, документи та інше. Тобто те, що можна використати проти ворога чи те, що дає якісь знання про ворога.
Оте що на фото за вухи може притягнуте як зброя чи там війскове обладнання, але все ж таки то сране мародерство та ганьба.
Якщо ви цього не розумійте то просто закрийте рота будь ласка.

А как по-Вашему стоит поступить с этими вещами? Передать наследникам? Так это физически невозможно.

Утилизировать как мусор.

Плохая идея. Трофеями нужно пользоваться. Тем более, что эти вещи орки сами принесли в Украину.

Тобто те, що можна використати проти ворога
Ви маєте можливість отримати артефакт з поточної історичної війни, і тим самим допомогти снайперам-диверсантам-партизанам з одного дуже перспективного напрямку.

залежить від спийняття. але то трохі інше, як на мене, це не продаж для вигоди, це продаж для підсилення хлопців котрі країну боронять. можете купити і спалити 🤷‍♂️

а, ну тобто якщо за нього заплатити тищу гривень то воно отримає інший сенс, ну ок.

Я пітримаю Ігоря. Костя — це зашквар. Ціль благородна, але засіб аморальний. Якщо треба підтримати хлопців — можно це донести іншим засобом та назбирати донатів. Але торгувати пластирем Нуртазіна — це вже якась діч. Ми маємо підтримати цінності цивілізаціі, а не скатуватися у прірву дикарства, як ті самі «асвабадітєлі».

Ціль благородна, але засіб аморальний

Чим аморальний і де ви бачите продаж? Це ж швидш за все не знімали з мертвого(?) орка, а просто залишилось від нього. Якщо це принесе користь хлопцям, то чому б ні?
Дані артефакти можна спалити/круто стилізувати,продати і задонатити далі/передати пізніше в майбутній музей.

Підписатись на коментарі