Програміст написав скрипт, що автоматично відповідає рекрутерам

Розробник написав у своєму блозі, що за допомогою GPT-3 автоматизував відповіді на листи рекрутерів з пропозицією розглянути вакансії.

«Як і багато програмістів, щотижня я отримую кілька електронних листів від рекрутерів. Я вдячний за те, що працюю у сфері з такими можливостями, і я знаю, що отримувати багато пропозицій про співбесіду — це „хороша“ проблема. Але практично більшість часу я не шукаю нову роботу, тому обробка всіх цих електронних листів займає багато часу», — написав він.

Метт (автор блогу) вважає, що відповідати на листи — потрібно в будь-якому разі, бо це ввічливо і формує хороші стосунки на майбутнє.

«Якщо припустити, що я отримую чотири таких електронних листи на тиждень і що читання та відповідь на кожне займає дві хвилини, автоматизація цього заощадить мені близько семи годин адміністративної роботи на рік.

Тривіальним підходом було б надіслати готову відповідь. Але трохи персоналізації допомогло б досягти моєї мети — підтримувати добрі стосунки з рекрутером.

Вилучення імені рекрутера та його компанії з електронної пошти за допомогою підходу на основі правил/спроби проаналізувати текст було б справді складним і схильним до помилок. На щастя, мовна модель OpenAI GPT-3 добре справляється з обробкою цього електронного листа», — йдеться у блозі.

Код можна знайти за посиланням.

А ви хотіли б автоматизувати відповіді рекрутерам?

Чи відповідаєте на всі листи? Чому?

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

А можна більше інформації про використання GPT-3
цей сервіс по extract-у імені з листа, це щось платне?

Я простіше зробив
Поміняв частину імені на "приберіть це якщови не робот.

Все видно

Пробував. Якщо вам надсилають в лінкедін повідомлення InMail (це можуть робити користувачі з платними акаунтами), тоді ім’я підставляється з профілю без можливості зміни.

Я особисто не можу перевірити вищесказане, але багато рекрутерів мені про це повідомляли після того як я їм відповідав «ви робот». Пізніше бачив як деякі пишуть «Hi Name Surname -=please delete this if you are not a robot=-

I’m definitely a human [...]»

I’m definitely a human

Тоді наступний рівень
Яи чмтав той хьюман профайл чи просто потключивим словам сліпо бомбить

А доу свято вірить що рекрутери їм щодня в коханні освідчуються і персональне ессе пишуть

Я пробував інмейл вимкнути.
Тоді спамлять у реквесті про нетворкінг

Ще є непідтверджена інфа що лінкедін опускає вниз у результатах пошуку і занижує рейтинг якщо не відповів ректору. Навіть роботу.я вже не знаю чи можна на тих посіпак матюкатися и натискати кнопку не цікаво. Чи шаблонно відповідати

Тепер скрипти пишуть одне одному.

Відповідаю на всі листи, автоматизовувати не хочу. Бо відповідаю тією мовою якою мені пишуть (звісно, крім російської). При цьому польською, українською, англійською пишу сам, а якщо хтось мені пише іншими мовами (досі була данська, німецька, іспанська) — використовую ґуґл транслейт і додаю про це примітку (бо підозрюю що в ґуґла виходить криво). Також якщо вже раніше було спілкування, то моя відповідь може відрізнятися. Також пишуть на мейл, в месенджери, в лінкедін.

Зважаючи на вказане вище, автоматизація була б доволі складною. А так як на день приходить «лише» декілька повідомлень сумарно для всіх каналів, то відповісти вручну не надто складно. А, ну ще й телефонують — але з цим нічого не зробиш, варто все одно витратити декілька хвилин на розмову заради майбутнього спілкування.

Джун інтернешінал
Ніколи не писали не англійською

Підписатись на коментарі