Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Запустив проєкт для заміни 1С

Доброго дня.

Я запустив проект «Програми для обліку» для того щоб розробити українське програмне забезпечення на заміну російським програмам 1С чи BAS.

На даний момент зроблений конфігуратор, який створює таблиці в базі даних і генерує код на C#.
Також зроблена програма «Зберігання і Торгівля» для обліку торгівлі, фінансів та складу, β-версія доступна на сайті для скачування.

Відкритий код на GitHub:
Програма «Зберігання і Торгівля» github.com/tarachom/StorageAndTrade
Конфігуратор github.com/...​rachom/AccountingSoftware

Сайт проекту accounting.org.ua/storage_and_trade.html

Кому цікаво приєднуйтесь.

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

zippy.com.ua
опенсорс веб интерфейс и уже пользуется куча народу

А вообще делать прямой аналог одноце — то есть тягатся с многомиллионной компанией как минимум глупо. сколько такиъ прог уже понанаписано на делфях в свое время

Да ничем ты его не заменишь, тебя буха и фин департмент живьем съедят!!!!

Яким чином можна використовувати цей проект?
На сайті написано: «В основному використовується як домоміжна програма для проектування бази даних та генерування коду.»
Як я розумію:
Конфігуратор генерує лише схему бази даних в Postgresql та набір класів для отримання даних із бази (уже добре). Після цього файл CodeGeneration.cs, або який ми там отримали, підключається до нашого проекту у Visual Studio на С#, де ми вже самі додаємо форми, описуємо бізнес-логіку на С#, це все. Як результат отримаємо в кінці нативний десктопний програму, яка працює в .NET Runtime. Правильно?

Написав вам у особисті. Чекаю на відповідь.

Вже один так говорив і де він зараз? В ростові :)

Відкрив сайт

Вимоги: операційна система Windows, .NET Framework 4.7.2

Закрив сайт

А що не так?
Як би ми не бажали, але саме Windows рулить...
Хоч я сам наполовину лінуксоїд, але бачу, що ну ніяк вінду не перемогти у нацближчій перспективі.

Автор можливо вважає що юзерам пофіг на те, чи модна технологія

А 1с написана на чомусь «модному»?

вообще то веб рулит. а если делать десктоп то на кросплатформенном core.net

на electron

Інет, він є, а потім рраз і нема...
То ж веб вже не рулить :(

Кросс класс, але кого не питав, то або вінда або ios.
Ios за кордоном, а в Україні вінда, шоб їй 😂

сложно себе представить чтобы не было инета. где есть мобильная связь там и инетю в конце концов если человек работает один то не проблема на компе развернуть
Я например делаю специальную сборку на XAMPP для тех кому не нужен хостинг или не умее разворачивать сервера

Бывает по селам, что нет инета.
Увы.
Тогда в магазине сельском web based app не взлетит.
Та же 1с, она разве была web?

село — не основная аудитория для програмы. да и в селах ща нет проблем с мобльной связью. да и компы не у всех есть а значит либо веб либо мобильное приложение. в чем удобство веба — пофиг какой девайс
что касается 1С так она разрабатывалась еще в 90е — какой интернет. хотя ща там есть и веб и мобильное расширение

Ну вот совсем недавно.
Кафе, не в селе.
— сейчас я посчитаю на калькуляторе, ибо инет пропал и программа не работает.

Походу это обычное дело.
А утверждение про отсутствие проблем с инетом это wishful thing
Даже в сдучае наличия мобильного, продавец не обязан уметь переключать себе точки доступа.
Хотя мог бы и уметь...

Ну, може в майбутньому автор мігрує на .NET 6 (але це буде весело, мабуть). А так норм

Ваш проект на winforms чи wpf?

Прекрасна, сучасна платформа для desktop. WPF подобається більше, але деякі речі на Winforms зробити простіше.

Мене проект зацікавив, я був би радий працювати з цим проектом та розвивати його

WinForms мне не нравится, потому что часто проще написать интерфейс руками, чем играться с конструктором.
Но winforms очень прост, эффективен и распространен. Не зря он завоевал такую популярность. Чем он плох?
И вообще winforms это всего лишь клиентское приложение. Если правильно построить архитектуру проекта, то клиент можно будет сделать на чем угодно.
P. S. Главное только чтоб .net Core, а не .net framework.

Це просто легендарно!
Тільки там підтримується postgresql. А як щодо інших баз даних — mysql, sqlite? Ну, в майбутньому. Іще, як стосовно опції генерувати назви об’єктів англійською, а то переключатись розкладкою — то таке.

Конфігурація для обліку торгівлі на українській мові і для України. Якщо потрібна англійська версія чи на польській наприклад — пишіть, зробимо.
На даний момент не планується підтримка mysql, sqlite. PostgreSQL безкоштовна, надійна база.
Можливо трохи завелика для персональних комп’ютерів.

Це той самий SQLite де date/datetime строго через костилі ? Бо це трохи дивно використовувати його для бухгалтерської проги, я би вже тоді Firebird розглянув ...

Стільна, модна, молодьожно 🤣

А що?
Зате записав на флешку і пішов у закат ,😁

Насправді самому цікаво.
У більш розвинених країнах теж городять сервери БД, апплікейшн сервер, клієнта і так далі....?

Я добрий: щоб вам країнські букви і,ї,є туди записувать 🤣 краще вже напівпокійний ms access ... Доречі і форми є і sql і в випадку чого на MS SQL втекти можна 😎

Я добрий: щоб вам країнські букви і,ї,є туди записувать 🤣

Не розумію про що ви?
Невже про FoxPro 2.6 for DOS?
Я ж про VFP, ми ж не у минулому 😁
Там траблів з «і, ї, є» не було.
Хіба що кодову сторінку розробник обрав не вірну 😁

P.s. в мене були проекти
VFP + PostgreSQL
VFP +Oracle 9
Dbf то виключно для дрібноти, коли нема потреби сервери БД городити.
Хоча було то реально просто як 3 копійки... Ех часи були 😁

Останній що я бачив живим був 2.6 — може потім таки докрутили туда кодепейджі ... Не буду спороти ...

А так розгорнув сервіс в клауді і нема пробле

Ну воно саме так, але у пересічного Петра з парою магазинів часто на клауд грошей нема. Бо всі дружині на Майбах витратив 🙃

Ну якщо буде клауд рішення лоббіюватись, то Петро буде користуватись.
А інакше — ексель 🤣
Або Сергій напише йому десктопне на чомусь

Підписатись на коментарі