Запустив проєкт для заміни 1С

Доброго дня.

Я запустив проект «Програми для обліку» для того щоб розробити українське програмне забезпечення на заміну російським програмам 1С чи BAS.

На даний момент зроблений конфігуратор, який створює таблиці в базі даних і генерує код на C#.
Також зроблена програма «Зберігання і Торгівля» для обліку торгівлі, фінансів та складу, β-версія доступна на сайті для скачування.

Відкритий код на GitHub:
Програма «Зберігання і Торгівля» github.com/tarachom/StorageAndTrade
Конфігуратор github.com/...​rachom/AccountingSoftware

Сайт проекту accounting.org.ua/storage_and_trade.html

Кому цікаво приєднуйтесь.

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

zippy.com.ua
опенсорс веб интерфейс и уже пользуется куча народу

А вообще делать прямой аналог одноце — то есть тягатся с многомиллионной компанией как минимум глупо. сколько такиъ прог уже понанаписано на делфях в свое время

Да ничем ты его не заменишь, тебя буха и фин департмент живьем съедят!!!!

Яким чином можна використовувати цей проект?
На сайті написано: «В основному використовується як домоміжна програма для проектування бази даних та генерування коду.»
Як я розумію:
Конфігуратор генерує лише схему бази даних в Postgresql та набір класів для отримання даних із бази (уже добре). Після цього файл CodeGeneration.cs, або який ми там отримали, підключається до нашого проекту у Visual Studio на С#, де ми вже самі додаємо форми, описуємо бізнес-логіку на С#, це все. Як результат отримаємо в кінці нативний десктопний програму, яка працює в .NET Runtime. Правильно?

Написав вам у особисті. Чекаю на відповідь.

Вже один так говорив і де він зараз? В ростові :)

Відкрив сайт

Вимоги: операційна система Windows, .NET Framework 4.7.2

Закрив сайт

А що не так?
Як би ми не бажали, але саме Windows рулить...
Хоч я сам наполовину лінуксоїд, але бачу, що ну ніяк вінду не перемогти у нацближчій перспективі.

Може справа у застарілій технології а не в windows. Це Open Source і контербьюторів WinForms складно буде туди заманити

Автор можливо вважає що юзерам пофіг на те, чи модна технологія

Юзерам які користуються досі ламаною 1С 7.7 так абсолютно пофіг.
Але це OpenSource проект і контрибьюторам ні. Бо якось дивно розвивати хард скіли на легасі

А 1с написана на чомусь «модному»?

вообще то веб рулит. а если делать десктоп то на кросплатформенном core.net

на electron

Інет, він є, а потім рраз і нема...
То ж веб вже не рулить :(

Кросс класс, але кого не питав, то або вінда або ios.
Ios за кордоном, а в Україні вінда, шоб їй 😂

сложно себе представить чтобы не было инета. где есть мобильная связь там и инетю в конце концов если человек работает один то не проблема на компе развернуть
Я например делаю специальную сборку на XAMPP для тех кому не нужен хостинг или не умее разворачивать сервера

Бывает по селам, что нет инета.
Увы.
Тогда в магазине сельском web based app не взлетит.
Та же 1с, она разве была web?

село — не основная аудитория для програмы. да и в селах ща нет проблем с мобльной связью. да и компы не у всех есть а значит либо веб либо мобильное приложение. в чем удобство веба — пофиг какой девайс
что касается 1С так она разрабатывалась еще в 90е — какой интернет. хотя ща там есть и веб и мобильное расширение

Ну вот совсем недавно.
Кафе, не в селе.
— сейчас я посчитаю на калькуляторе, ибо инет пропал и программа не работает.

Походу это обычное дело.
А утверждение про отсутствие проблем с инетом это wishful thing
Даже в сдучае наличия мобильного, продавец не обязан уметь переключать себе точки доступа.
Хотя мог бы и уметь...

Ну, може в майбутньому автор мігрує на .NET 6 (але це буде весело, мабуть). А так норм

Ваш проект на winforms чи wpf?

А чого не на delphi? Чи turbo pascal?

Прекрасна, сучасна платформа для desktop. WPF подобається більше, але деякі речі на Winforms зробити простіше.

Всі нормальні девелопери будуть тікати від такої вакансії на wfp/winforms. Залишаться тільки невмотивовані які за десяток років не вивчили нічого нового, а це не надто вдалий ресурс для початку нового проекту.

Мене проект зацікавив, я був би радий працювати з цим проектом та розвивати його

WinForms мне не нравится, потому что часто проще написать интерфейс руками, чем играться с конструктором.
Но winforms очень прост, эффективен и распространен. Не зря он завоевал такую популярность. Чем он плох?
И вообще winforms это всего лишь клиентское приложение. Если правильно построить архитектуру проекта, то клиент можно будет сделать на чем угодно.
P. S. Главное только чтоб .net Core, а не .net framework.

Тим погані winforms що бажаючих з ним працювати на ринку з кожним роком буде менше. Ми ж про комерційний проект говоримо? Чи про пет проект в шухляду?

Delphi, доречі, непогано розвивається вже під брендом RAD Studio. І навіть на мобілки портований

Це просто легендарно!
Тільки там підтримується postgresql. А як щодо інших баз даних — mysql, sqlite? Ну, в майбутньому. Іще, як стосовно опції генерувати назви об’єктів англійською, а то переключатись розкладкою — то таке.

Конфігурація для обліку торгівлі на українській мові і для України. Якщо потрібна англійська версія чи на польській наприклад — пишіть, зробимо.
На даний момент не планується підтримка mysql, sqlite. PostgreSQL безкоштовна, надійна база.
Можливо трохи завелика для персональних комп’ютерів.

Багато хто 1с використовує виключно локально.
Sqllite просто must have

Це той самий SQLite де date/datetime строго через костилі ? Бо це трохи дивно використовувати його для бухгалтерської проги, я би вже тоді Firebird розглянув ...

Стільна, модна, молодьожно 🤣

А що?
Зате записав на флешку і пішов у закат ,😁

Насправді самому цікаво.
У більш розвинених країнах теж городять сервери БД, апплікейшн сервер, клієнта і так далі....?

Я добрий: щоб вам країнські букви і,ї,є туди записувать 🤣 краще вже напівпокійний ms access ... Доречі і форми є і sql і в випадку чого на MS SQL втекти можна 😎

Я добрий: щоб вам країнські букви і,ї,є туди записувать 🤣

Не розумію про що ви?
Невже про FoxPro 2.6 for DOS?
Я ж про VFP, ми ж не у минулому 😁
Там траблів з «і, ї, є» не було.
Хіба що кодову сторінку розробник обрав не вірну 😁

P.s. в мене були проекти
VFP + PostgreSQL
VFP +Oracle 9
Dbf то виключно для дрібноти, коли нема потреби сервери БД городити.
Хоча було то реально просто як 3 копійки... Ех часи були 😁

Останній що я бачив живим був 2.6 — може потім таки докрутили туда кодепейджі ... Не буду спороти ...

Звісно городять сервери. Повністю десктоп ніхто не робить, як його продавати коли спіратити тривіально можна, особливо дотнет, який декомпілюється в момент. А так розгорнув сервіс в клауді і нема проблеми

А так розгорнув сервіс в клауді і нема пробле

Ну воно саме так, але у пересічного Петра з парою магазинів часто на клауд грошей нема. Бо всі дружині на Майбах витратив 🙃

Петро купляє послуги SaaS продукту, а не безпосередньо клауд. За клауд платить компанія розробник бухгалтерського сервісу. Хіба так і заробиш грошей на софті, а не на десктоп аплікухах які 90% спіратять

Ну якщо буде клауд рішення лоббіюватись, то Петро буде користуватись.
А інакше — ексель 🤣
Або Сергій напише йому десктопне на чомусь

Підписатись на коментарі