Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Компанія IntellectoKids (part of Genesis) розглядає кандидатів з росії-московії

В LinkedIn побачив пост від кандидата Nikola про досвід спілкування з компанією Genesis, компанія відома процесом найму.

Текст з посту й прикріплена картинка (на випадок видалення оригінального посту):

Уровень фидбека — Бог (ну вы поняли)
Пысы:
Когда то давно, когда я был бедным студентом и голодал временами, мне отказали эти люди не дав фидбека, спустя 4 года когда я уже человек с опытом, они возвращаются и уже беспокоятся о том не потерялось ли их письмо, нет ребята, ваше письмо не потерялось, как и я в этой бурной реке под названием жизнь, есть ли ваша заслуга в этом? Вопрос открытый. У нас в Азур Геймс ценят каждого сотрудника и фидбек получает даже тот, кому отказали. Уверен таких компаний много! Спасибо вам!
UPD: Пост и его содержание не направлено конкретным людям и/или компаниям, он освещает лишь тревожную ситуацию в сфере. Данный скриншот отражает лишь мой субьективный опыт и частный случай из моей жизни.

Згідно профілю в LinkedIn, Nikola навчався в Білорусі, а зараз працює в Azur Games (москва, россия).

До компанії Genesis, яка вказана серед партнерів фонду Повернись живим, є питання:

  1. Чи дійсно компанія Genesis розглядає кандидатів з Білорусі та московії-росії?
  2. Чи буде компанія робити висновки?
👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

перші декілбка мімяців я трекав і регулярно викладав перелік компаній, що хайрять в підораші, працюючи у нас чи Європі. Там же був генезіс, якщо не помилчюсь.

Работал в компании IntellectoKids до начала войны. Не могу ничего плохого сказать о людях оттуда, НО! там 80% процентов людей из страны агрессора, или ее подсоса. А для компании в которой примерное 20 — 30 сотрудников это означает что там почти все из рашки. Основатель — россиянин который живет на Кипре, часть сотрудников из рф тоже была перевезена на Кипр. Тот факт что они рассматривают кандидатов из стран агрессоров это как бы не очень то и странно, ведь в компании кроме людей из этих стран на момент февраля 2022 года работало только пару украинцев и пару нейтив спикеров из разных англоговорящих стран. Опять же, на момент февраля 2022 года z-дебиллов в компании не было, многие сотрудники (далеко не все) собирались валить из рашки на Кипр, весь менеджмент — россияне, основатель — россиянин, работают на западный рынок.

Дякую за інформацію, то российский стартап IntellectoKids є партнером Genesis та вже як півроку використовує бренд Genesis для найму після повномасштабного вторгнення московії в Україну.

Больше, чем пол года, меня туда тоже наняли через Genesis. А это было в конце 2021 года.

Що ж прецедент з IntellectoKids зафіксовано.

Якщо Genesis будуть Вам писати й погрожувати судом за розголошення то дайте знати, але ймовірно судові справи з співробітниками у Genesis відсутні, принаймні публічно.

У меня эта информации отражена в LinkedIn, как и в принципе любая информация о наймах, как в принципе и у остальных людей. Все исковые требования, если что, мне можно отсылать по адресу г. Одесса, ул. Воробьева 9, они мне потом передадут.

Я просто вражений швидкістю перевзування в повітрі. Ви пам′ятаєте, коли в Білорусі держава трохи «не оцінила» айтішників через їхню участь у суспільно важливих подіях? Тоді наші компанії чітко зайняли позицію: давайте к нам! В Україну! Звісно за умови не-підтримки, як мінімум, заборони агітації за «рускій мір».

А що змінилося по суті? Ви ніпанімаєтє, ето другоє? Чому не можна допустити, що деякі люди в РФ (і таких до біса) та в Білорусі (там ще більше) не хочуть працювати в тих країнах та схильні до тракторизму? Звісно, Україна зараз не кращий варіант, через схильність держави до валютних муток, але все ж варіант.

Чи не те саме стосується біженців з Донбасу? Чи знов ніпанімаєм і єто ващє другоє?

Тоді наші компанії чітко зайняли позицію: давайте к нам! В Україну!

Пам’ятаю.

Олексію, мені складно розуміти ваші коментарі, можете ще раз, будь ласка, ви критикуєте дії компанії Genesis, мії пост, чи обидва?

Я критикую культуру відміни в цілому. Інформовано вважаючи, що влада в Росії буде змінюватися (революційним шляхом), і що Україна мала б відіграти в цьому найважливішу роль. Але не зможе через намагання запровадити тут нацизм.

Результатом нацизму тут (навіть показового) стає позиція народу там по один бік барикад з існуючою владою, та фактично формує там попит на фашизм (вже справжній) та нацизм. Обидві деструктивні фармації перемагати буде банально нікому, якщо він таки захопить абсолютну владу. Допоки цього НЕ сталося, влада далеко не абсолютна, але ситуація дедалі гіршає.

Наймати кандидатів з росії-московії це фінансування тероризму через податки, які ці кандидати сплачують, продовжуючи жити в росії-московії.

А, мається на увазі віддалено наймають людей звідти? Ну так, це дещо міняє справу.

аргумент сьогодення) маєте наувазі ПДВ?

Кількість тем про Московію, в яких нема Кожаєва == 0.

Я есть, я не может не есть — наслаждайсо

Більше розголосу то швидше Genesis вирішить проблему, в цій темі сприяє.

У меня вопрос на засыпку : тебе какое дело?

Уникнення фінансування країн-агресорів.

У меня вопрос на засыпку : тебе какое дело?

Аналогічне питання до тебе :)

Ахаха, Кожаев, змирись вже що не всі такі ущербні малороси як ти)

От положения на твоё мнения хрен уже не помещается в барышне — вырос сильно

Ярославе, доброго дня.

Нижче — офіційна позиція Genesis. Напишу в пунктах для зручності:

1. Компанія IntellectoKids — не є частиною Genesis. Це стартап, в який інвестував фонд Flyer One Ventures у 2019 році. Фонд був заснований в рамках Genesis, проте з вересня 2021 року фонд працює незалежно. У Genesis немає інвестиційної долі в Intellectokids.

2. За домовленностями, наші партнери можуть користуватися брендом Genesis для найму. Проте у нас є гайд для всіх рекрутерів, що постять у нас вакансії. Він містить чіткі правила того, що можна робити і що ні. Наймати кандидатів з країн-агресорів — не можна. Тут сталася ситуація, якої не мало бути і ми працюємо з нею прямо зараз: 1) передивляємося всі вакансії та їх опис, він буде змінюватися аби вся інфа була зрозуміла для кандидатів, 2) організовуємо дзвінок на всіх рекрутерів, що розміщують вакансії на нашому сайті для того, щоб такого більше ніколи не траплялося.

3. Для прозорості, прикріплюю скрін нашої внутрішньої політики по рекрутингу: postimg.cc/RJRtGGD4

Офіційна позиція — Genesis не наймає кандидатів з країн-агресорів.

1. Компанія IntellectoKids — не є частиною Genesis
2. За домовленностями, наші партнери можуть користуватися брендом Genesis для найму

Доу змінився на краще, кожен раз як заходжу зараз, то постійно якісь лулзи :)

Так влаштована компанія. Так, це іноді важко пояснити, бо аналогів такої структури на українському ринку немає. Але тим не менш, так ми функціонуємо.

Так влаштована компанія. Так, це іноді важко пояснити, бо аналогів такої структури на українському ринку немає.

Окуєнний ви ПР-директор, ви своїми коментарями просто сказали:
Бренд Genesis для працівника нічого не вартує, бо можна потрапити в якийсь треш, що «партнери можуть користуватися брендом Genesis для найму»

Ні, Богдане, я цього не казала. У нас складна архітектура, що включає в себе 20+ компаній. При таких розмірах можуть виникати труднощі в уніфікації всіх процесів. Ми постійно працюємо над тим, аби це покращувати — створюємо політики, прописуємо процеси і тд. Якби бренд Genesis для працівника нічого не вартував, ми б навряд могли рости в людях щороку. Весь наш бізнес побудований завдяки класним і талановитим спецам.

Є десяток компаній, які за числом працівників більші за Genesis, jobs.dou.ua/top50, варто поцікавитись їх структурою, особливо у тих, які навіть мають гарну репутацію серед фахівців, хоча я там нарахував всього одну-дві такі компанії.

це іноді важко пояснити, бо аналогів такої структури на українському ринку немає

Отріцатєльний рост, бавовна, імпортозамєщєніе та пр... теж важко пояснити притомним людям. Бо це маячня божевільного

З профілю IntellectoKids на DOU:

IntellectoKids is a part of Genesis

Думаю, що компанія це зазначила теж для найму. Їх вакансії ми вже прибрали з нашого сайту і це також попросимо прибрати з їх сторінки.

Гадаю, час провести серію незалежних журналістських розслідуваль про діяльність компанії Genesis. На поверхні є дуже багато матеріалу, з яким можна працювати.

Open Session: Witch Hunt!

Підписатись на коментарі