🐞 П’ятнична флудильня для QA-спільноти #15. Як стати найкращим у своїй справі?

Усі статті, обговорення, новини про тестування — в одному місці. Підписуйтеся на QA DOU!

Привіт, друзі! 🙌

Продовжуємо зустрічатися щоп’ятниці усією спільнотою тестувальників на форумі, щоб обговорити актуальні питання, ділитися досвідом та корисними лайфхами.

Тема на сьогодні: Як стати кращим з кращих? (тему підгледіли в телеграм-каналі Test Engineering Notes, але давайте змінимо фокус саме на тестувальників). Тож розкажіть в коментарях — що для вас означає бути «зірковим» тестувальником? Чи прагнете цього? Чому? І як думаєте: краще бути найслабшим у сильній команді, чи навпаки — найсильнішим у слабкій команді? 💬

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Неможливо бути в один момент кращим з кращих. При переході з проєкту на проєкт, із бізнесу у бізнес — доменні знання можуть знецінюватися. Тому треба завжди бути готовим вчити нове та бути джуніором у якихось інструментах деякий час.

Треба спочатку обґрунтувати , що таке бути «кращим» в тестуванні. Я розумію, що є певні стандарти в вимірюванні темтувальників , але як зараз показує досвід, то це не завжди працює. Але звісно, треба бути сильним в сильній команді!

Я розумію, що є певні стандарти в вимірюванні тестувальників

Отут патякаєте. Знаю вашi мислi
⋊йовi — про аршин,
Яким не можна мiряти росiю,
Бо ним ви ⋊я мiряли у банi
Вiн правильную цифру не покаже.

©

Для того, щоб швидко прогресувати та вчитися треба бути «the worst in the band». А якщо ти «найкрутіший у команді» — то вчитися у команди та інших інженерів як?

Підписатись на коментарі