Допоможіть обрати тему для дипломної роботи

Усі статті, обговорення, новини про Mobile — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Доброго дня!

Хотів би попросити у Вас допомоги з вибором теми для дипломної роботи.
Якщо коротко, то працював із С#, Java і не багато чіпав Web. Загалом мене більше зараз цікавить мобільна розробка, взагалі має хтось такий досвід, що дипломну роботу виконували як мобільний додаток або щось подібне.
Проблем із математикою особливо немає, якщо щось не розумію, то без проблем можу розібратися.

Час у мене є, думаю зможу написати багато чого цікавого, але головне щоб це був не просто диплом про який я забуду, а чим я можу похвалитися.
Дякую всім заздалегідь!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

1. Инвентаризатор склада или кладовки. Сканируем штрихкоды, вводим название, конечный срок годности, локацию где лежит. Поиск. Бекенд.
2. Составитель эстима / сметы. Упрощенный вариант экселя. Шаблоны. Печать.

головне щоб це був не просто диплом про який я забуду, а чим я можу похвалитися

Перед ким? Це взагалі нікому не цікаво. Я от на диплом також гру розробляв. Програму як і код, навіть не дивився ніхто. Важливо було, щоб пояснювальна записка була добре написана і у відповідності до усих вимог.

Хотів би попросити у Вас допомоги з вибором теми для дипломної роботи.

Яка спеціальність?
Що запропонував керівник диплому? Якщо нічого, то чи пробували його змінити?
БАР та магістерська дисертація — це теж різні речі.

Якщо коротко, то працював із С#, Java і не багато чіпав Web.

Залежить від універу, але в цілому очікується що ви будете вирішувати якусь проблему, а не просто застосовувати інструменти. Тому веб/мобільний додаток чи мова програмування не мають бути вхідними параметрами для вибору теми.

Що запропонував керівник диплому?

Вот это в первую очередь. Если научрук даст хреновый отзыв, то всё пропало. А у научрука обычно есть какая-то любимая тема, ее надо окучивать.

Дипломный проект (не работа) вполне может быть мобильным приложением. Раз нет проблем с математикой — то предлагаю отличную идею. Делаем снимок любого договора с помощью мобильного приложения, оно математически распознает символы и переводит текст. Затем «сливает воду», удаляя математически из текста юридический канцелярит и в результате обычный человек сможет прочитать любой сложный договор в обычном виде и понять, где его хотят наколоть.

Виконуйте дипломну роботу таким чином, щоб це був готовий pet-проект. На захисті все одно будуть більше перевіряти якість оформлення тексту і кількість сторінок.

пам’ятаю як мене це харило, тому мій диплом бакалавра містив 300 сторінок)))

Підписатись на коментарі