Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Стільчик для роботи за компютером при грижі спини

Всім Привіт.

Діагностована грижа. Шукаю комфортний робочий стільчик.

На поточному довго сидіти не можу.

Можна пораду у виборі ( Буду вдячний як за назву і модель чи просто посиланням на магазин ) ?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Доброго вечора, Андрію.

Стільчик вирішть ваше питання, але відсотків на 30%. Зараз я поясню чому:)

Річ у тому, що сучасна медицина, особлива наша, все ще «слабка». Наприклад, навіть, у Штатах, такий підрозділ медицини та науки, що називається «pain science» не дуже користується популярністю, тому багато людей фокусуються на мілких деталях, ігноруючи повну картину.

Вони починають займатися мікроменеджментом та робити:
— чудернацькі вправи
— уникати певних продуктів, бо там є inflamantory хімікати
— шукати «позицію» для сидіння, сну і тд, що створює «movement jail», що спричиняю катастрафози.

Якщо вас турбую саме питання well-being, то є сенс запитату себе наступні речі:
— чи часто я стресую?
— як добре я сплю?
— як я харчуюся?
— чи є в мене зайва вага?
— чи тренуюся я з прогресивним навантаженням?
— чи я роблю мінумум 8к кроків?
— чи роблю я кардіо?

Грижі, протрузії та інші страшні слова не сильно мінять саме практичну сторону питання.

З іншого боку подобні слова, можут мати ефект nocebo, що буде погіршувати ваше сприйняття болю.

Біль та страшні діагнози не завжди йдуть паралельно. Наш орагнізм дуже адавтивний:)
#здоров’я

якість там дійсно так собі.. в мене постійно «злітає» фіксація нахилу спинки, підголовник взагалі не тримається, а в цілому — так, різноманіття налаштувань є, але якщо говоримо про хвору спину то мабуть ще треба загуглити як грамотно його налаштовувати, а не просто «щоб зручно було» (я з цим не заморочувався, але мабуть не завадило б)

У мене була історія — в 25 років почала боліти голова від сидіння, не міг працювати більше трьох годин в день. Допомогли регулярні заняття в центрі Бубновського: раз в тиждень лікар-травматолог після огляду виписує програму занять на тренажерах, три раза в тиждень тренування за програмою під наглядом реабілітолога. До сих пір займаюся з тим самим лікарем, але він та його команда реабілітологів зараз в іншому місці — iSpine на Печерську. Ідея в тому, щоб твоїм «стільцем» був твій власний м’язовий корсет. Але, звісно, і стілець теж важливий, рекомендую DXRacer Work.

хм, справа це не дуже добра, радити щось у подібних випадках, нехай буде просто порада з власного досвіду, _якщо_ нема клінічної картини але є грижі (з топіку незрозуміло)

— сам по собі факт, що на сканері видно не значить нічого, він або підпира діагноз який робить лікар, або ті грижі дійсно великі (більше 5мм чи щось таке) і викликають занепокоєння розміром, навіть якщо клінічної картини нема; інакше можна не перейматися фактом їх присутності (наш вид набагато довше був горизонтальним тому факт гриж в якомусь сенсі не дивний але очікуваний)

— довго висидіти важко на будь-чому, повністю здоровій людині теж, треба контролювати час сидіння і міняти положення, я наприклад більше ніж півтора десятиліття тупо лежу не незручних офісних стільцях, періодично змінюючи положення, за гіперкріслами не ганяюся, не вірю в них

— правильне сидіння (не мій стиль, але тим, кому нема можливості сидіти пох....чно) вимагає розподілу ваги тіла на спину, сідниці і ноги, неправильне створює перекіс і підвищену напругу мязів, скінчується це завжди проблемами, якщо так роками

— ходіння, це ключ і для спини і для перистальтики, покинувши їздити навсидьки і почавши недоїжджати 1-2 зупинки різниця виявилася геть бажаною (але звісно це не кожному спосіб)

ці поради це якщо ще нема клінічної картини, якщо є — краще послухати спеціалістів

Вставлю своїх 5коп ) У мене L5-S1 + спонділоартроз. Почав лікування з дошки Євмінова. Класна штука, але спочатку вправи треба робити під керівництвом реабілітолога, а не по ютубу. Далі можу порадити вправи Шишоніна. m.youtube.com/...​uwCQyPv-f2iuRiJG9Idzx0MQh У цього дядька є ще гімнастика для шиї, багатьом не завадить. Ну і коли пройде гострий біль і залишиться ниючий, спробуйте плавання і йогу. Йога хай вас не лякає. Я займаюсь аєнгара йога. В цій йозі багато вправ на стільчику, біля стіни, з блоками. Одужуйте і хай Вам щастить.

P.S: у цьому процесі саме головне побороти лінь

Мені дуже допомогла ось така вправа:
m.youtube.com/watch?v=xTZSJX-R9yc
Роблю іі зранку та у ввечері. Починав з 5 хвилин, зараз без проблем 10 хв.

Як що робити кожного дня, то вже через тиждень буде результат.

по стільцю — для мене основний показник це підлокітники на рівні столу, і підтримка попереку. не дуже критично якої він фірми. а позбавився дискомфорту (можна напевно навіть сказати «вилікував» секвестровану грижу, тому що якщо не тягати важке — то особливо вже не турбує) двома речами — ходьба мінімум 6 км на день і гравітаційні черевики для вису вниз головою щодня хоча б 10 хвилин, бажано перед сном (щоб спати з декомпресованим хребтом)

а тут залежить від зросту

стіл стандартна висота 30 дюймів
підняті високо підлокітники стільця на дають підїхати ближче

є столи з вирізом для пуза або підлокітники що кріпляться до столу

Взяв comfort enjoy budget у kreslalux, в якомусь топіку на доу його згадували, поки влаштовує. Але обов’язково перед покупкою треба спробувати, опис то одне, а відчуття інше

Теж грижа L5-S1, про лікування не буду нічого говорити (якщо хош велком у особисті)
А на рахунок стільця інвестігейтив біля місяцю, ходив спочатку по гральним (гівно) сидів, потім перейшов на ергономічні, після 15-20 «сидінь» на різних стільцях по різним магазинам обрав цей: kreslo.kharkov.ua/...​o-expert-star-kolir-sirij
Жорстка підтримка попереку роляє + треба звикати до такого типу стільців, якщо на гівняному сидів (звикав біля 3 тижнів і потім політ нормальний)

Зарядка называется www.pinterest.com/pin/914862405582332
В жестких случаях — могут проколоть в диск хондропротекторы.
Еще закачивают мышцы электричеством, но потом — все равно зарядка.

Дуже бажано спробувати по собі конкретну модель. А також розібратися, як правильно сидіти і налаштувати під це крісло.
www.youtube.com/watch?v=Du0VU0hOvlQ
Головне там виходить регулювання по висоті спинки (більшість цього не мають).

Это не стульчик нужен, а хороший врач. Посмотрите в сторону кинезиологии, лечит такие проблемы без операции.

Сильно от врача зависит. Нужно смотреть чтоб был диплом медицинского вуза, отзывы или рекомендации знакомых.
От себя могу поручиться за этого(Киев) instagram.com/...​iolog?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Даже для здорового человека задача выбора стула не решается по интернету — нужно ехать и пробовать сидеть.

С грыжей поясничного отдела когда-то очень помог переход на стол за которым можно работать сидя и стоя. Стол + Samba за 130$ оказалось вполне достаточно. Потом улучшал стул, дошёл до Herman Miller, но без стола даже такого стула было бы не достаточно.

Ещё можете поинтересоваться у вашего физиотерапевта по поводу упражнений для спины и хорошего мануального терапевта. В некоторых случаях, когда применимо, эффект от них может быть даже большим чем от всей мебели вместе взятой

Всё пляшет от дислокации этой самой грыжи, от её выраженности и точки приложения усилий. Может тебе вообще теперь только кресло-груша на какое-то время показана. В целом же начинай с обязательности подголовника и его возможности подстройки именно под тебя. Дополнительная точка опоры под голову позволяет разгрузить усилие мышц на стабилизацию позвоночника.

А вообще можешь захотеть гамак или кресло-гамак. Классная вещь если надо поработать 12-16 часов. Скажешь «доктор прописал».

Є така штука висіти вниз головою.
Гамак для спини не дуже

Можливо лежати стояти сидіти по черзі
І вправи від лікаря

Дивлячись що мається на увазі «для спини». Якщо для тренування спини — то так, не дуже. Якщо ж для развантаження — то подивися спочатку, які є варіанти. А вниз головою... це ви мабуть австралійський контент читали.

про автралію прикольно

для тих кому ближче
ось

smile.amazon.com/...​d5-4975-8bc7-93deae8f9840

а ноут на підлозі :)

у нас у школі така штука була в тренажерному залі

А там где диагноз поставили — что порекомендовали?(А то тут каждый второй синиор доктор)

Підписатись на коментарі