Збір коштів на необхідні речі для роти територіальної оборони

Шановна спільнота DOU!

2 роті, 124 батальйону, 113 бригади територіальної оборони міста Харкова та Харківської області потрібна ваша допомога.

Ми знаходимося на варті миру та спокою в м. Ізюм.

Так, нещодавно ми прикривали арту недалеко від Балаклеї, але в нас за цей час багато чого змінилося, окрім наших потреб.

Нам потрібна грошова допомога на необхідні нам речі:

• Рації Motorola T82 (або аналоги) — 10 штук.

• Добові сухпаї на 70 людей.

• Тепловізори/прилади нічного бачення — 8 штук.

• Біноклі з дальноміром — 8 штук.

• Starlink — 2 штуки.

• Дві переносні сонячні панелі з акумулятором та інвертором — для зарядки рацій, тепловізорів, телефонів та підключення Starlink’у.

• Мішки для піску — 200 штук.

• Набір біт та бурів по дереву, металу та бетону для гайковерта.

• Диски для «болгарки» для металу, дерева та бетону.

• Ручна пила по дереву з великими зубцями.

• Бухта багатожильного кабелю 2мм нг (негорючий).

Потрібні речі для евакмобілю:

• Жорсткі ноші.

• Набір інструментів для ремонту автівки «InterTool».

• Компресор.

• Домкрат.

• «Крокодили».

🔗 Посилання на Банку:

send.monobank.ua/jar/BaEnyPKbj

💳 Номер картки Банки:

5375 4112 0127 0175

Орієнтована потрібна сума на все це:

~1 500 000 гривень.

Будемо вдячні за кожну копійчину та кожний репост!

Також мій аналогічний пост в LinkedIn, якщо Вам буде зручніше зробити репост там.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Всім привіт!
Зараз триває збір на пару сонячних панелей типу таких:
rozetka.com.ua/...​lant-pb930616/p355939371

Та на pps, модель 3, від цього виробника:
pps.com.ua

🔗 Посилання на Банку:
send.monobank.ua/jar/BaEnyPKbj

Нас перекидують в місцевість без електроенергії, тому дуже потрібне хоч якесь джерело живлення.

Будемо вдячні за поширення та допомогу.

З вашою допомогою, спільно з компанією Avanquest, в якій я працюю, та зі спільнотою LinkedIn, в нас тепер є:
• 10 рацій.
• 1 Старлінк.
• 1 прилад нічного бачення.
• Бензопила.
• Набір біт та бурів по дереву, металу та бетону для гайковерта.
• Диски для «болгарки» для металу, дерева та бетону.
• Ручна пила по дереву з великими зубцями.
• Набір інструментів для ремонту автівки.
• Компресор.
• Домкрат.
• «Крокодили».

Прикиньте, чутки про цей збір дійшли до командування. І вони за це першому, хто попався під руку з нашої роти вручили...
...сувору догану.
Це не жарт.
І зіслалися на те, що не треба було вказувати конкретну інформацію, кому відправляти гроші. Типу треба було якось так: «відправ гроші тому, не знаю кому».

Щось мені підказує, що, якщо інформація про такі потреби дійде до того, кого треба, то вийoбyвaтиcя суворими доганами на своїх солдатів за прохання до цивільних людей допомогти роті вони вже більше ніколи не зможуть.
Взводні та командир роти тут ні до чого, сувора догана прилетіла зверху.

З цільової суми зібрано 44 035 ₴.
Цього повинно вистачити на один Starlink!
Але проблема зі зв’язком все ще залишається, потрібні рації.
Та залишається проблема сліпоти вночі, тому потрібні тепловізори/прилади нічного бачення.

Я от дивлюсь на численні збори коштів на квадрокоптер, рацію, одяг, і т.д. (но хоч збору на труси для військових ще не зустрічав) і мені цікаво як відбувається процес матеріального комплектування військових.
Як я собі це уявляю:

Приходе людина воювати. В одних шортах бо нічого свого нема (з бідної сім’ї або може домівка згоріла). В військовій частині порились по складу, знайшли йому футболку (ну хоч щоб голому в бій не йти), видали автомат. Кажуть: купи сам собі рюкзак, рацію. Все інше набомжуй серед волонтерів. Далі цей солдат йде скуплятися за свій кошт, за кошт сім’ї, потім випитувати у волонтерів найнеобхідніші речі.
Що вдалось набомжувати, з тим і в бій. Без рації або окулярів, так без них, без жилета, так без нього.
Типу якщо аеророзвідка не придбала собі квадрокоптер за свої гроші або через волонтерів, то так і будуть в полі стояти (сидіти в окопі) без нічого.

Приблизно так чи я помиляюся? Цікаво було б почути коментар від людини яка в темі.

PS: Я 50% прибутку відправляю на донати, але дуже сумно через матеріальне забезпечення з боку держави.

Ну так треба більше блазнів в раді.

В нас немає того, що я вказав в пості, але нещодавно переїзджав до своєї роти з іншої, ближче до Балаклеї, та побачив, як кладуть нову дорогу.

Що наобирали, те і маємо.

Підписатись на коментарі