Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Мої 2,5 місяці пошуку — від першого інтерв’ю до першого робочого дня

Привіт, DOU-спільното, нумо знайомитись! Я — Юля, мені 23 роки, і я світчер😁 Останні 2,5 місяці я працюю на посаді ІТ-рекрутера в EdTech-компанії GoIT, шукаю досвідчених девів на ролі викладачів наших Fullstack курсів.

Старанні пошуки роботи й перші досягнення на новій посаді вже позаду, тож зараз я маю що розповісти про пошук роботи без досвіду. Сподіваюсь, мій досвід стане в пригоді іншим, хто зараз перебуває в активному пошуку роботи та сумнівається у власних силах.

З чим я прийшла на ринок пошуку роботи

Чи можу я вважатися світчером? Мабуть, так, адже останні 3 роки я працювала SMM-менеджеркою і менторкою на навчальних онлайн-проєктах. І там, і там я відчувала себе досить впевнено, але розуміла, що неофіційна робота на фрилансі — не те, що дає твердий ґрунт під ногами (особисто для мене).

Що доля могла подарувати мені разом з початком повномасштабної війни? Правильно, звільнення😂 Але вже зараз, пропрацювавши 2,5 місяці на новому місці, я можу пожартувати з тієї ситуації. Адже завдяки їй я, здається, знайшла ту саму роботу мрії, чого бажаю і тобі.

Тож, першу свою співбесіду я пройшла 11 квітня, а отримала офер 23 червня. Тоді я, як і багато хто з jobseeker’ів, спершу розпорошувала увагу і сили на декілька напрямів, аби знайти хоч якусь роботу, навіть якщо її умови чи обов’язки були не ок для мене. «Нічні зміни? Холодні дзвінки? Ставка $300? Я вся ваша, лише візьміть на роботу!» — не треба так🤪

Отже, ким теоретично я могла працювати? Спойлер: майже для кожного пункту я мала приблизно 0% досвіду, але з кожного винесла щось корисне для себе.

🔸Accounts Receivable Manager в Pharmbills

Компанія наймає людей без досвіду з хорошою англійською, але для цього треба пройти досить тривалий процес відбору. Спочатку я виконала тест на логіку і знання англійської, потім було декілька інтерв’ю (включно з повністю англомовними, оскільки робота передбачала спілкування з клієнтами з США), 2-тижневий тренінг з medical billing’у, іспити, потім ще інтерв’ю...

Як наслідок, взяли не мене, але я круто прокачала English в процесі інтерв’ю й тренінгу з native speaker. Це допомогло мені не лякатися питань англійською на наступних співбесідах.

З цього випливає порада № 1: підтягни свою англійську. З того, що особисто я бачила на DOU, Djinni та інших ресурсах, зараз англійська is a must, особливо якщо хочеш отримувати компенсацію в $. Тож аби привести свій upper-intermediate в тонус, у той період я дивилася фільми/ серіали англійською без українських субтитрів, а також практикувалась у спікінгу. Став 👍, якщо теж уявляєш себе на інтерв’ю, коли сидиш у ванні :)

🔸Менеджер з лідогенерації в соцмережах в UUUSoftware.com

Для цієї позиції також розглядали кандидатів без досвіду, і тут я могла б застосувати свої навички комунікації в соцмережах. Я виконала 2 тестових, на які в цілому витратила години три, а у відповідь отримала... нічого.

Тож тепер я знаю, як НЕ треба. Тепер вже працюючи рекрутеркою, я відповідаю на всі відгуки, хоч і не завжди швидко, через їхню кількість. Дякую за досвід, ідемо далі :)

🔸Students Interviewer в Mate academy

Це єдина позиція, для якої я мала релевантний досвід, тож «якщо мене не взяли сюди, то я взагалі безнадійна», — думала я. Я ніколи так не помилялась, а ти, мій читачу, вчись на чужих помилках😅 Однак, це було перше фінальне інтерв’ю, на якому я відчувала себе досить впевнено, адже мала круту підготовку.

Моя порада № 2: готуйся, а не імпровізуй. Оскільки справити перше враження двічі не можна, я багато читала перед співбесідами: про види інтерв’ю, типові питання, як себе поводити, на що звертають увагу рекрутери і т.д. Як результат, я склала Гугл док з відповідями на ~30 питань двома мовами (укр+eng). Але якщо ти не такий control freak, як я, то можна обійтися й усною підготовкою. Головне — це її наявність, яка надасть тобі впевненості.

🔸Безліч моїх відгуків на позицію «Рекрутер»

Лише в процесі пошуку, після численних відмов, я вирішила все ж прислухатися до себе — а чим я взагалі хочу займатися? До цього я 3 роки працювала на посадах, які так чи інакше прокачували потрібні для рекрутера навички: комунікацію та організаційні скіли (ті ж мультитаскінг з тайм-менеджментом). Саме тому, примірявши на себе робочий день рекрутера, я зрозуміла, що це моє.

Тому порада № 3: порівняй попередній досвід з майбутнім. Якщо ти — світчер, важливо відштовхуватися від багажу скілів, який ти напрацював/ла, та уявити майбутні обов’язки до найменших деталей, аби потім не розчаруватися.

І одразу порада № 4: self-education ніхто не скасовував. Так, попередній досвід можна ефективно використовувати і на новій посаді, але з ймовірністю 99% все ж є знання, яких тобі не вистачатиме. Тоді я відверто не знала азів (відмінність Java і JS, каналів сорсингу тощо). І позаяк після 24 лютого Ed-платформи надали безоплатний доступ до багатьох курсів, я пройшла HR & Recruiting від Genius і Prometheus, а також багато гуглила. Як результат, на інтерв’ю в Luxoft мені сказали, що серед кандидатів без досвіду я маю одну з кращих теоретичних підготовок. На роботу не взяли, але приємно😀

Та все ж таки я не зможу порахувати, скільки інтерв’ю я пройшла за час пошуків та скільки відмов отримала, доки не знайшла my happy place. Іноді серед причин називали навіть «різницю у світогляді». Втім, завжди виділялося людяне ставлення до мене, як до кандидатки, тож усі рекрутери, які надсилають фідбеки після інтерв’ю, отримують плюсик в карму :)

🔸IT Рекрутер в GoIT

Вакансія GoIT була однією з тих, де досвід також не був ключовою вимогою. Ще мене підкупило те, що це EdTech компанія, а я вже мала досвід роботи саме на навчальних онлайн-проєктах. Але все ж після всіх отриманих відмов я вже не покладала багато надій на цю позицію, і тому не нервувала на співбесіді, а просто впевнено розповідала про себе, свої очікування і таке подібне.

Як результат, фінальне інтерв’ю пройшло на «ура», я загорілася місією компанії, і на наступний день отримала офер. Я розуміла, що компанія, яка наймає джуна без досвіду, певним чином ризикує, тому моя головна мета була — не розчарувати. Mission completed! І якщо вийшло в мене, то вийде і в тебе😁

Порада № 5: ніколи (!!!) не зупиняйся, скільки б відмов ти не отримав/ла. Те, що дійсно твоє, 100% чекає на тебе попереду. Можливо, зараз для тебе це здається недосяжним, але 3 місяці тому я теж не могла передбачити, що стану ІТ Рекрутером і закрию 18 позицій за 9 тижнів.

Тож успішних пошуків омріяної роботи кожному! Ти зможеш💛

👍ПодобаєтьсяСподобалось27
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Не знаю чи я б хвалилася тим, що отримала роботу в рекрутингу. Це ж робота без скілів і рекрутером з однаковими навичками (?????) можна з таким же успіхом працювати і на заводі. Я б не пов’язувала це з ІТ.

По-перше, в цій статті я не хвалюся роботою в рекрутингу, а розповідаю свій шлях від старту пошуку до отримання першого оферу. По-друге, так судити про рекрутинг може лише людина, яка сама рекрутером не працювала і взагалі не розуміє, в чому суть роботи. Призначте охоронця з Сільпо, людину без скілів, на посаду ІТ рекрутера, і подивіться, що буде :) Дякую за комент.

У нас в конторе вообще не было и нет рекрутеров — и все зашибись. Правильно Полина сказала — горя от ума это все. Когда рекрутеры начинают мудрить, то качество их фильтрации идет ниже плинтуса по отзывам технических специалистов, которые потом получают их выхлоп. А вот когда рекрутер работает по простому — то и результат топовый. Так что вполне может быть, что охранник из Сильпо сделает работу лучше, чем дипломированный психолог и лингвист-рекрутер.

что охранник из Сильпо сделает работу лучше, чем дипломированный психолог и лингвист-рекрутер.

он наймет таких же охранников из Сильпо и потом окажется, что они делают свою работу лучше чем дипломированные инженеры из IT :P

А в чому суть роботи? 1) Розмістити оголошення 2) На співбесіді зачитати з листочка технічні запитання і не могти відповісти на уточнюючі зустрічні запитання кандидата/-ки 3) Спитати питання типу «На яку ви зарплату претендуєте?» та «Який у вас досвід?»
І це в кращому випадку)

Круто, поздоровляю. А тільки до чого тут айті?

Любому кто мечтает войти в IT нужно посмотреть график Отклики/Вакансии
jobs.dou.ua/trends
По сравнению с довоенным временем — количество откликов на одну вакансию увеличилось в ЧЕТЫРЕ раза.

А ведь и до войны было непросто найти первую работу в IT, и даже в то время я считал платные курсы программирования мошенническими.
Те немногие кто находили после курсов работу — вполне смогли бы обучится и самостоятельно, а большинство учащихся на курсах не имеют вообще никаких шансов на трудоустройство.
Еще до войны, что-бы найти работу нужно было быть гораздо лучше других претендентов на вакансии. Работу находили в первую очередь выпускники обучающих программированию ВУЗов, а из остальных — в основном молодые, с хорошим английским, с отличным знанием основ программирования (как минимум, способные решать задачи уровня Easy на leetcode).

Сейчас же, шансы на трудоустройство в Украине выпускника курсов программирования стали вообще близки к нулю.

Хотя на вопрос — стоит ли учиться программированию, отвечу что стоит. Учиться самостоятельно.
И быть готовым что обучение займет как минимум год (если тратить на программирование в среднем часов пять в день).
Надеюсь что война в ближайшее время закончится, и ситуация на рынке труда вообще (и в частности в IT) улучшится.
А пока не улучшилась — начинающему программисту без профильного образования вообще не стоит рассчитывать на трудоустройство в Украине.
К счастью, есть фриланс, и удаленное трудоустройство на зарубежного работодателя (и то и другое можно найти, к примеру, на upwork).
Хотя и на upwork начинающему непросто, но все же проще чем найти работу в Украине.
Без опыта работы (на своих проектах, open source и т.д.) на upwork лучше не заходить, не знаю как там сейчас, но несколько лет назад когда я этой темой интересовался, на upwork довольно часто банили начинающих которые написали штук двадцать писем потенциальным заказчикам, но не получили ни одного заказа.
Так что писать заказчикам нужно только когда есть достаточно реальные шансы на получение заказа.

P.S. И в любом случае, как для upwork, так и для трудоустройства в Украине — нужно хорошо знать английский язык!

А шо, рекрутери, що сидять недалеко від айтішників то вже теж айтішники? Тоді передаю вітання нашому хлопцю-водоносу, що приносив раз на декілька тижнів бутилі з водою у наш офіс, що він успішно прийшов у айті, просто ще цього не знає. Нехай реєструється на ДОУ, пише статтю як ось ця і бінго — ласкаво просимо у спільноту!

Хлопець-водонос дуже вдячний панові Олександру за дозвіл написати статтю для DOU, шкода лише, що «ось ця» не дочекалася свого дозволу :((

Юлія, ви, мабуть, з тих модних, хто все життя розмовляв російською, а на українську перейшов лише після 24 лютого. Бо українські слова знаете, а їх контекстами користуватися ще не навчилися. Тому що, в моїй частині речення, фраза «... пише статтю як ось ця...», означає «нехай хлопець пише статтю, як ось ця стаття, що написана у цьому топіку», а не те що ви собі нафантазували як «нехай хлопець пише статтю, як ось ця авторка цього топіку».

І знову упереджений комент, автор якого вважає, що дуже добре розбирається в людях... Так-так, звісно, справа не у тому, що ви двозначно формулюєте думки, а в сприйнятті всіх, хто вас оточує ;)

Про яку двузначніть ви кажете? Тут питання суто у нерозумінні вами правил української мови.
І ні, це не про всіх, а лише про одну не дуже розумну рекрутерку.

Юля, Ви молодець. Вітаю 👍

Юліє, Доу, на мою думку є проблема в банері статті. Там не точний меседж, він взагалі не такий як заголовок статті.

Історія вдалого пошуку роботи.
І
Мої 2,5 місяці пошуку....

Відчуваєте? Трохи клікбейт.

Т.е. вы предлагаете автору статьи погрузиться в мир рекламы.....

:) якщо такий банер має бути — то це теж відповідь.

Трохи клікбейт
працювала SMM
я працюю на посаді ІТ-рекрутера

!світчер

Я прямо не знаю, якщо люди так кидаються на історію двомісячного входу в айті, то що казати про мій світч за 2 тижні (з моменту рішення шукати роботу до отримання оффера).
Я спочатку не дуже і намагався саме в айті, мав співбесіди у інженерно-проектній аутсорсинговій фірмі, у технічному стартапі, але через приємне враження від співбесід і порозуміння з керівництвом одразу погодився на оффер.

У меня рекорд по сроку смены работы — 4 дня.
Все индивидуально.

Допоможу вам трошки з рекламою: Все що треба знати про GoIT

Да в любой компании есть свои «скелеты».
Человек радостью поделился. Разделили бы ее с ним.

Посилання на таке авторитетне видання гарно характеризує того, хто посилається😁

Ти ба, я думав що для рекрутера в IT, людину гарно характеризує CV або профіль в linkedin. Щось трохи не ’до-світчились’ ви в рекрутери, Юліє.

Когда читаешь как радуются в тех же соц сетях европейцы или американцы успеху своих коллег, друзей, знакомых, понимаешь, что у людей уровень сознания совсем другой)

Відторження реклами курсів переважає

Это ее работодатель, не скрывать же его при написании статьи.

Та навіть на LI на схожі свої пости я отримую безліч привітань, побажань і тд від наших співгромадян, це конкретно з коментаторами на DOU щось не те😅

Пост схожий, але без реклами курсів ІТ на початку, ось різниця.

На DOU вже було повно такої реклами де курси пишуть, що в них працюють досвідченні, а на ділі вчорашні випускники.

Прохання редакторки DOU розповісти про себе і свою діяльність на початку статті — *покинуло чат*🤦‍♀️

Ось, я також розповідаю про себе на початку статті, реклама вакансії була в самому кінці бо я з повагою ставлюсь до читачів, які захочуть закрити статтю одразу з причин нудності.

Також у вас в LI є своя інформаційна бульбашка й відповідні контакти, рекрутери та менеджери, це припущення, а на DOU вже технічна аудиторія, яка з осторогою відноситься до інформації.

Бо єдине що постійне це зміни у технічних завданнях.

Для всіх, хто думає, що це рекламна інтеграція: декілька тижнів тому я поділилася своєю історією на LI, мій допис охопив багато акаунтів, і мені написала редакторка DOU з пропозицією опублікуватись у Блогах, на що я і погодилась. Уявляєте, буває і так, без конспірології ;)

Дуже багато курсів програмування мають гнилуватий запашок, GoIT в цьому числі, й коли приходить нова люди й починає нахвалювати то очікувана реакція спільноти то критика.

А враховуючи що ваш попередній досвід SMM то критика заслужена.

Ох, ну те, що ІТ курси дуже турбують деяких айтівців, то я вже зрозуміла, а SMM вам чим не вгодив?)

Напишите статью о себе, а мы вас по критикуем, расскажем что в статье дописать, а что убрать.
Давать советы всегда очередь ;)

Правильно, покажите пример другим!
Чтобы на Вас ровнялись ;)

Який ви впертий защітнік Юлії)Часом не один з лекторів GoIt?Почитайте ще раз комменти уважніше.У народа претензії до рекламного оформлення статті, котрих повно на доу.

Я не защитник. Просто поставьте себя на ее место.

В моїй статті є згадки про 7 різних компаній, виходить, у мене 7 спонсорів одночасно👏 А всі, хто не поливають брудом ІТ курси — 100% або рекламують їх, або працюють там, зрозуміло. Та упередженість ще ніколи не зробила нікого розумнішим :)

Вам вже відписались про всі рекламні маркери з усіма аргументами. Наявність дитячих смайліків в статті та через один коммент, теж доречі

ще ніколи не зробила нікого розумнішим

Только недавно ж была тема про говнокурсы и тут на тебе. Ну девушка попиарила саму себя, молодец.

Ти пишеш статтю про особистий досвід пошуку роботи, вказуєш не лише назву компанії, де працюєш зараз, а й інші, в які стукалась, а коментатори бачать рекламу GoIT... Кожен бачить лише те, що сам хоче побачити :)

Тоді дякую за таку професійну оцінку мого стилю письма, виходить, я природжений маркетолог ;) «Вибачатися не буду, сорі» також порадувало, дякую вам за фідбек!

Природженим не можна стати, ліл :)

Бо в першому абзаці ви продаєте курси, а не свій досвід.
Та й світчинг в рекрутера навчального центру — це трошки не про dou, а от реклама курсів якраз сюди :)

EdTech-компанії GoIT

Яке ПЗ для навчання розробляєте?

Закон больших чисел при поиске работы наше все.

Підписатись на коментарі