Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Як можна переказати кошти на власний рахунок в Нідерландах?

Я резидент і платник податків в Нідерландах, громадянка України.
Хочу продати власну квартиру в Києві та переказати гроші в валюті на власний рахунок в НЛ.

Монобанк відповів, що зараз це неможливо зробити.
Хтось робив щось подібне? Чи залежить це від банку, які насправді є обмеження.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Как мило, что девушка после полугода войны в Украине даже не знает, что здесь происходит.
Вот вам офиц сайт, посмотрите, там все текщие правила описаны promo.bank.gov.ua/fin-defense/#section-16

Самый простой и очевидный способ — продать за наличные и их везти, на таможне задекларировать только не забыть.

Я майже 2 роки живу в іншій країні та не мала потреби вивозити кошти раніше. Що саме я мала знати з того, що відбувається?)

Финансовые ограничения, например. Они же вас касаются даже после 2х лет, раз у вас в Украине остались деньги\имущество.
Ну или можно не знать и спрашивать на форуме)

В звязку із обмеження з боку НБУ виводу валюти за кордон, мабуть найреальніший шлях:
— продати квартиру за безготівкові грн (готівкові операції понад 150к — незаконні)
— купити на всі гроші так звані стейбл-коїни USDC/USDT
— в Нідерландах вивести ці коїни на свій банківський рахунок.

Втрати на комісіяї та курсі можуть досягти 10% від суми.

Так, знаю про ці койни, але не дуже хочеться, бо ніколи цього раніше не робила. Хоча поки це основний варіант.
Розглядаю лише безготівковий варіант, бо буду летіти сама, то валіза грошей везти ну таке собі задоволення.

І як пояснити банку, що то за гроші?

Показати договір купівлі-продажу квартири і виписку з банківського рахунку українського банку :)

Як в класичних детективах, коли поліція знаходить людину з ножем біля мертвого тіла, і одразу вважає це людину вбивцею, так і європейські фінансові інституції працюють на грані презумпції невинуватості коли мають справу з криптобіржами та usdt

за usdt тут почали довбати дуже потужно, AML дурний

У нл банки з привітом. Навіть на маленьких депо кешем вимагають пруфи походження.
На додачу ще комісія буде за депозит.

Якщо везти кеш то на кордоні ще задекларувати його. Потім задекларувати у нл, бо так вимагають і треба подивитись що з податками. Бо можна потрапити у дупу. В інтернеті Історій багато.
З рулінгом трохи легше з податками буде.

Я б шукав якось безготівковий трансфер, бо на великих коштах можуть підключити фідо.
Моя думка, що краще триматись далі від кешу.
Бо хоч в є докази, але спочатку будуть задовбувати з органів.
такий досвід є

Задекларувати не проблема, це все піде в box 3, в мене 30% рулінг.
Проблема в українських банках, які кажуть, що свіфти зараз не працюють.

Нацбанк ограничил вывод валюты из украины. Могу сказать точно за приват — можно вывести эквивалент 30 000 грн с валютной карты и 30 000 грн с гривневой в месяц. Общий лимит кажется 100 000 грн в месяц, но это не точно, 90 000 с 3х карт вывести можно проверено. Кидать большие деньги на моно я бы не стал совершенно.

Потім задекларувати у нл, бо так вимагають і треба подивитись що з податками

А які документи визнають для підтвердження походження кешу?

я показував tax statements, bank statements, job contracts, cashout transactions

Ці всі штуки можна отримати в приваті/моно? О, і ще, ви їх переводили на німецьку/нідерландську чи апостилювали (чи і те, і інше)?

перше треба отримати у податковій, у мене був аваль — тому там було все інше на англійскій мові. подавав на енгелсі як є

Наскільки я знаю, це неможливо. Нацбанк обмежив перелік варіантів для SWIFT переказів.
— На витрати, пов’язані зі смертю громадян, лікуванням в медичних закладах та транспортуванням хворих.
— Перерахування коштів за навчання на рахунки навчальних закладів іноземної держави.
— На підставі окремих дозволів НБУ.
— Переказів на користь дипломатичних представництв, консульських установ України за кордоном.
— Між власними рахунками в інший український банк.
— На спеціальний рахунок Національного банку України для збору коштів на підтримку Збройних Сил України та/або на рахунки Кабінету Міністрів України, міністерств та інших державних органів України.
— Для купівлі низки товарів за кордоном у межах щомісячного ліміту 400 000 грн (в еквіваленті за офіційним курсом НБУ). До таких товарів належать бронежилети, каски, шоломи, військова та тактична форма, військове та тактичне взуття, захисний одяг, оптичні прилади для стеження, безпілотні літальні апарати, спальні мішки, каремати та засоби для надання домедичної допомоги.

Найкраще, що я можу запропонувати це:
а) приїхати і вивезти гроші готівкою. При цьому обов’язково декларувати їх! Підтвердженням походження грошей буде договір продажу квартири. Обов’язково треба проконсультуватися у юриста! Наприклад, якщо ви їдете наземним транспортом чи треба вам декларувати їх при перетини кожного кордону (всередині ЄС)?
б) деякі банки (наприклад, Укрсіб) має банки-партнери за кордоном. Однак, знімати готівку в банку НЛ прийдеться по 4тис євро у місяць. Обов’язково проконсультуйтеся попередньо банку!
my.ukrsibbank.com/...​ards/global_ATM_alliance
в) подзвоніть у кілька крупних банків. Можливо, вони зможуть щось вам запропонувати....

По УкрСибу. На пакеті Блек можна зняти 6к евро без комісії і далі 0.9%. Найближчий банкомат партнер у Франції напевно. Ліміт НБУ 100к грн в день, десь 2700 євро на сьогодні

Підписатись на коментарі