Як лікарю ввійти в ІТ?

Привіт!
Може хтось допоможе знайти відповіді.
Є практикуючий лікар, перша освіта (відповідно) — медична.
Є навички програмування (JavaScript, React) та тестування,якими оволідів на курсах.
Мріє працювати на стиці між медициною і айті(компанії по типу Accemedin, E-Health...щоб не для закордону,а свою країну апгрейдити)
Що необхідно робити далі?
Знайти роботу розробником для отримання практичного досвіду?(з роботою в лікарні не поєднати...)
Піти на якийсь час з медицин не можна,одразу анулюється стаж.
Отримувати другу вищу освіту (кібермедицина в КПІ чи щось такого)
чи вивчати якісь інші мови ... підскажіть,бо в розпачі.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Подорослішати

Або лікар а хобі програмування, або програміст без хобі

Працювати на стику та ще й в україні — це казочки, або максимум протирати штани у вузі або максимум робити якусь нудоту типу аналізу вимог

На заході теж не уявляю як це можливо, обидві професії вимагають глибоких знань, це треба блін реально башковитим бути й покласти життя на це

Можна правда зробити блог про медицину — от тобі й айті на стику медицини. Але думаю там рожеві мрії про якийсь рожевий космос в стилі доктора стрейнджа

Дорослішати й жити знаючи що не все отримуєш в житті що хочеться

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Є навички програмування (JavaScript, React) та тестування,якими оволідів на курсах.

JavaScript — сразу нафиг, языки или Java или C#, так как работать придется в основном к бекендом и большими объемами данных, так что еще и SQL как синтаксис так и особенности конкретных баз (MS SQL/Oracle/DB2...).

Английский нужен очень высокий уровень, так как придется работать с западными заказчиками (в Украине такого уровня просто нет).

Ну а дальше смотреть что требуется в запросах
www.google.com.ua/...​ch?q=c# healthcare remote

Що стосується «свою країну абгрейдити» тут як написав один хлопець, що зараз служить в ЗСУ — «Українське суспільство бідне і до того ж жадібне». Робота із замовниками з більшості країн колишнього СРСР, у вас залишить подвійні враження. З одного боку — найвищі вимоги що до якості, так само як і можливості до розробки архітектури та процессів. З іншого гарантовані важкі переговори щодо строків і оплати, та швидше за усе збиток за результатами. Куди вам рухатись якщо ви хочете в ІТ — явно в бізнес аналіз. Роботи тут «на стику» дуже багато, особливо щодо медичного обладнання, електронних рецептів, електронних аптек, біопротезів, спортивна медицина — професійні і побутові фітнестрекери тренажери і т.д.

Не певна, що доу дозволяє лишати сторонні лінки, але на дев.юа була стаття про лікарку, яка перейшла до юбісофту на посаду в UX Requirements, де за допомогою знань, набутих у меді, тестує ігри на предмет медичних ризиків для користувачів, статтю легко знайти за кейвордами у гуглі. Це лише один приклад. Та й плюсану про те, що healthcare домен час від часу потребує людей, які мають медичний бекграунд, але тут шлях, як вам вже підказали, ймовірніше за все, у BA.

Піти на якийсь час з медицин не можна,одразу анулюється стаж.

Что за стаж? О чем речь вообще?

Расскажите, чем вообще занимаетесь по работе?

В деяких IT-компаніях існують програми стажування для фахівців з медичної сфери, які вирішили перейти в ІТ. Або вакансії «лікар-експерт» для медичних ІТ-продуктів. Я зараз прикладу не згадаю. Втім, якби мав таку мету то 100% знайшов би щось на теренах інтернету.
Ну і не в останню чергу треба застосовувати англійську мову на розмовному рівні. Це збільшить і шанси знайти щось та влаштуватися, і рівень компенсації.

Піти на якийсь час з медицин не можна,одразу анулюється стаж.

Принять решение и рискнуть я в свое время так и сделал и не жалею. Но ситуации у всех разные разумеется.

Изучить M и идти пилить экспертные системы по мед диагностике.Не думаю что на рынке сейчас есть много экспертных систем/спецов по ним. Можно занять неплохое место. А набив руку на диагностике медицинской, можно (уже традиционным путём) пойти в диагностику механическую, и даже — геологическую. «Когда под рукой есть только дианостическая система — людая задача выглядит как необходимость постановки диагноза» ©
Может когда-то даже ваша система даст ответ «42».

In Japanese culture, the number 42 is associated with death (the numbers, pronounced separately as “four two,” sound like the word "shini“—meaning “dying/death”).
en.wikipedia.org/wiki/Captain_Harlock

Ну, тут всё таки отсылка была всё таки к компьютеру, который давал ответ на важный вопрос, ну да ладно.

Ну там компьютер отсылается к тому, что смысл жизни — в смерти.

Наче це у Дугласа Адамса було «Автостопом по галактике», але він запросто міг підгледіти 42 у японцев
P.S.
Так, ось

Можливо я не в темі, але умовний E-Health це не стик медицини та ІТ, це ж просто софт для автоматизації, вас як медика там і не треба, як не треба туроператора для AirBnb. Якщо й поєднувати медичний бекграунд та ІТ, то мабуть йти або як медичний експерт на проект і там вже по потребі починати кодити, пошукайте статті на доу про це, було кілька цікавих кейсів. Або ж пробувати в bioinformatics, я ось прийняв оффер в таку компанію то там працюють люди з серйозним бекграундом в онкології та computer science. Але це не в Україні, я особисто не думаю, що на український ринок прийде щось схоже найближчі 5-10 років, в нас з research все дуже погано.

зрозуміло,дякую велике за пораду!

Тут була контора Datagrok що хочуть як раз хіміків чи лікарів, що знають математику зі статистикою, та вміють програмувати й малювати веб.

Але простіше вивчити Пітон, мабуть, та піти просто заробляти гроші.

Ну ще можна кудись в EsperBionics, але там С та залізо.
Або в Матеріалайз тестувальником.

IMHO для медичного домену, скоріше, будуть потрібні скіли С + ембеддед (Linux/QNX/*RTOS) або користувацькі аплікації під Linux/Windows (тут вже мова не так важлива буде — С, C++, C#, Python, Java, whatever) — там експертиза як лікаря дуже знадобиться. Чи, наприклад, почати з Бізнес Аналітика, а далі дивитись, що із задач клієнта подобається і в той бік розвиватись.

Ніяк! IT має тимчасовий попит, і пік уже пройшов. Ринок несеться у кризу, яка буде навіть глибшою за кризу доткомів.

А от лікарі тим більше будуть потрібні, чим довше зараз люди затягують хронічні хвороби.

Че это за кризис такой, что врачам в Украине будет лучше чем в ойти?

на entry позиции там по 70-100 человек на вакансию

В Україні різко стало багато безробітних, що активно шукають, як заробити?

А по-твоєму, лікарі лише в Україні потрібні? Подивися скільки їх у Польщу рванули.

Підтверджую, у знакомого в невеликій селищній лікарні 6 лікарів звільнилися і ломанулись за кордон, коли взнали що жінок-лікарів будуть ставити на військовий облік. Це відповідь тим, хто розказує що всі воюють, одні лише ІТшники втікають від мобілізації.

Пока что этого не видно:
codesubmit.io/...​g/shortage-of-developers

нет никакого дефицита, есть дефицит низкооплачиваемых квалифицированных айтишников. ну и немного циферок
Their job has limited career progression (41%)
There is a lack of flexibility in working hours (40%)
The work environment is toxic (39%)
42% of women and 35% of men are burnt out

IT має тимчасовий попит, і пік уже пройшов.

Стопудово. Олексій Пєніє — видатний геній і візіонер, який озвучив те, що вже давно назріло. Комп’ютери це тупикова гілка науково-технологічного розвитку. Скоро все людство це зрозуміє і повернеться спочатку до арифмометрів, потім до рахівниць і нарешті до абаків. Зрештою людство рахуватиме на пальцях, як в старі добрі часи до нашої ери.

Подорослішати

Або лікар а хобі програмування, або програміст без хобі

Працювати на стику та ще й в україні — це казочки, або максимум протирати штани у вузі або максимум робити якусь нудоту типу аналізу вимог

На заході теж не уявляю як це можливо, обидві професії вимагають глибоких знань, це треба блін реально башковитим бути й покласти життя на це

Можна правда зробити блог про медицину — от тобі й айті на стику медицини. Але думаю там рожеві мрії про якийсь рожевий космос в стилі доктора стрейнджа

Дорослішати й жити знаючи що не все отримуєш в житті що хочеться

Реальний світ такий що ціниться глибока спеціалізація

Тут або лікар, або програміст.

Я зараз уявляю, що якби у мене була така мрія, я б шукав кому з подібних стартапів знадобиться моя лікарська експертиза в якості консультанта і як цю експертизу продати, ніж свічився в прогери, втратив за кілька років експертизу, щоб потім формошльопить все життя уявляючи що я рятую життя

Програміст швидко розбереться в тому що йому скажуть робити, але глибоко знати лікарську справу ніколи не буде. Якісна лікарська експертиза в рази цінніша за якісне програмування для подібних компаній

Вдячна Вам за чесність.Ви праві.Що ж... Топік можна закривати) Як потрапити лікарю в IT? Ніяк. Іди лікуй і не видєлуйся)))))
А якщо серйозніше, то я й сама це розумію,просто мабуть були сподівання що все таки можна якось об’єднати справу і хоббі,але нехай все лишається на своїх місцях.

Нуу, не те що не видєлуйся, я не хотів бути грубим, але я щиро кажу як є

Можна витратити 10 років і отримати ті самі висновки ))

На мій погляд робота лікарем хоч і не те щоб кнопки нажимать за доляри, але вже відносно грошовита і буде ще більше, а сатисфакції дає набагто більше ніж кнопки. Але це вже моє сприйняття

Лікарям мабуть краще їхати за кордон і там робити кар’єру-та ж Польща,приміром.У європі зарплати лікарів вищі,ніж у програмістів,головне підтвердити диплом і вивчити мову.Англійську і країни перебування.Або там довчитись і отримати потрібну спеціалізацію-у косметологічній медицині дуже гарно платять-у родичів донька в Польщі там вчиться і працює-то не жаліються.

У європі зарплати лікарів вищі,ніж у програмістів

Так может заявить только человек который вообще даже близко не разбирается в теме.
Начиная с того, что Европа это не какая-то одна волшебная страна, заканчивая тем, что в медицине 100500 направлений

В принципі за законами формальної логіки можна сказати що ти прав, у тому що не всюди й не завжди. Але є одне але.

Стеля заробітку для лікаря в рази більша за стелю заробітку програміста в країнах типу ЮК, Німеччина, і була в рази більша ще до золотого дощу всіх цих мікрометагуглонетаппуберзонів.

А після стелі не кінець, можна ще робити власну практику і пробивати стелю далі.

а я нібито не казала ,що маю проблеми з грошима?)))я питала про інше.
Про те чи є так званий «стик» і як туди потрапити. Але чомусь всі розцінюють,що я хочу світчнутись)))не хочу,дякую! І моя країна мені більше до вподоби,навіть якщо вона така недостатньо прогресивна ще досі ...

Момент.

У большинства врачей и программистов и автослесарей и «всеОстальные» нет высокой квалификации, не было и никогда не будет и не потребуется.

И мир от этого не останавливается. Из хобби появляются профессии. И тд.

Ну це наче може здаватись, я розумію. Але в якості лікаря консултанта.

В якості програміста — це втратити лікарську експертизу і в кінцевому рахунку не впливати ні на що, але з заздрощами спостерігати як лікарі впливають на все.

Для бізнесбачення на умовний дзвінок всеодно запросять профільного лікаря і будуть в першу чергу слухати його.

Як ерзац підійде, але це не то.

Hels Care проекти ніхто не відміняв. Хоча це справді, швидше про бізнес аналіз — а не про програмування. Взагалі працював з двома ветеренарами по освіті в різні часи. Не програмістами звісно працювали, та ІТ це вже давно не тільки про програмування. Ба якісний бізнес аналіст вартує часто команди посередніх програмістів.

Недавно бачила набір на програму пов’язану з програмуванням і медичними дослідженнями
dou.ua/calendar/44912/?fro

так,дякую,бачила,вона розрахована тільки для студентів цього вишу,на жаль.

Там будь-хто може подаватись, головне пройти тестування і співбесіду

Вчити англійську, їхати до США
забути ойті

Так не заздри. Вчи медицину, здавай екзамени і вперед. Фін подушка на багато років у будь-якого сінйора є, так що не пропадеш. Але ж одне діло язиком чесати, популізмом займатися, інше діло робити.

То в Україні. А в США сіньйор з непрацюючою дружиною та неповнолітніми дітьми живе від зарплати до зарплати, як ТЗ.

Шукаю зайчиків або 300к роботу одним шматком

лікувати айтішників
набивати клієнтську базу

Если долго смотреть на девушку, то можно увидеть как она выходит замуж как автора топика набивает Кожаев.

а для тих хто доки все таки в медицині а не айті,може підкажете хто це пан?)

Захисник від ДіяСіті

Для программирования нейросетей вообще супер будет. Есть проги которые по анализам и ренгенографии сами ставят диогназ и показывают динамику течения болезни через какое то время...

1. Изучить фронтенд как следует
2. Устроиться в какой-то стартап медицинский
3. Я для многих стартапов писал скриптовые языки

Ох блин, у меня еще эйфория от поступления дочки в мед. толком не прошла, а тут такое, может зря столько готовились(((

всі вже так звикли, що люди рвуться в те «гумове» it, що не бачать іншого. Я не світчер! я не хочу покидати медицину і пишаюсь тим, ким стала. Але я, як мені здається, знайшла нішу,яку всі роблять вигляд,що немає,а вона є. Цей так званий стик. Лікарі теж можуть бути прогресивнішими,навчатись на крутих платформах або приймати участь в розробках.І мені просто цікаво як цю нішу зайняти.Або якщо вже це є то як туди потрапити,що необхідно. Бо в інеті інфи тупо нуль...а мені скидають історії про те як фармацевт стала тестувальницею....класс.Я впевнена що вибір Вашою доньки правильний,не хвилюйтесь)

Стик это классно, но по факту там берут программистов, которые хоть когда-то работали с медициной, а не медиков, которые чуток выучили программирование.
Причина проста — очень большая разница в результатах получается.
Медиков берут только обьяснять, BA, вам же сказали уже. Ну или на что-то совсем простое типа мат статистики по результатам исследования(но матстатистика даже на факультете кибернетики очень не всем дается в руки).

Якщо є здібності і бажання стати гарним лікарем-то не дарма готувались.

А теперь внимание — правильный ответ!
Стать BA
См пример — djinni.co/...​/175697-business-analyst

Йти на співбесіду і працювати

Биоинженерия, кагбэ. Мед. образование будет плюсом.

Но это не в украинских реалиях. Но в стартап который завязан на бионике, можно влететь.

тобто, Ви радите отримувати другу освіту в біоінженерії?Чи знаєте компанії,що на тому спеціалізуються і шукають просто лікарів зі знанням програмування,а не лікарів з другою освітою в БІ?

То як вам хочеться. Але знання медицини, допоможуть швидше акліматизуватись, ніж ті хто просто закінчив біоінженерію після школи. Але то не дуже для України, бо єдине шо в нас працює на стику, це юристи-економісти.

Знайти роботу розробником для отримання практичного досвіду

Нащо вам той Фронтенд?
Лікарська освіта + Python + Data Science => Healthcare
Якщо вже є такий скарб, як лікарська освіта, але нема бажання працювати за спеціальністю?
dou.ua/calendar <- моніторте цей ліст івентів (з найму також), там бувають речі, що відносяться до healthcare, статистики, тощо

ось доречі прямо сьогодні є подібний івент dou.ua/calendar/44764

Він практикуючий лікар чи кандидат медичних наук?

гадаєшь, я це знаю? і хто він взагалі?

Зачем врачу менять одну из наиболее высокооплачиваемых специальностей в мире на другую?

Потому что в Украине врачу очень сложно быть высокооплачиваемым

Ну тогда ему не повезло, потому что конкуренция это люди с физфака и матфака. Если будет профицит вакансий, значит найдет работу. А если дефицит, то будет не легко.

Ну я в свое время справился с конкуренцией так что думаю шансы есть )

Да ну? Стоматолог в Києві відразу починає получати $1000+ (ну після року роботи асистентом), рахуй більше за джуна. Будь яка консультація у будь-якого спеціаліста в Києві 400+ грн. за 20 хвилин. Лікуватися не доводилося, так що важко сказати, а вот на консультації ходив.

Ну да, терапевт в державній клініці небагато заробляє, як і програміст в умовній укр залізниці.

Тобто лікарі не бідують. Але не спорю что програмісти в Україні в середньому все-ордно більше заробляють, і стати програмістом легше.

Тобто лікарі не бідують

Это очень сильное обобщение. Стоматолог вообще-то то не врач ) И Украина это не только Киев) Абсолютное большинство медиков зарабатывает копейки и нет перспективы, а эмиграция сильно сложнее мягко говоря с этой профессией ( чаще проще сменить профессию).

Як і більшість ІТшників заробляють мало. Чи ви думаєте що всі 250к ІТшників це сінйори із Києва з 5к+? В статистику включені ініші міста, інші спеціальності як ті ж HR, адміністратори, секретарі, контент мейкери та інші позиції які реально не мають відношення до ІТ. Не говорячи вже про толпу джуніорів які взагалі не можуть знайти роботу чи працюють за копійки ради досвіду. А вони всі в статистиці.

Так, різниця є, але не така велика як принято тут думати. А то порівнюють архітектора в Києві, з медсестрою в якійсь Жмеринці.

Доречі, зарплатня, це не єдине джерело дохода медика. У них договора з фармацевтичними і косметичними компаніями і вони впарюють своїм пацієнтам певні бренди (воно все-одно допомагає, але часто це може бути не самий ефективний варіант по співвідношенню ціна/якість). Також, часто пацієнти додатково матеріально дякують лікарю. Вот приходить якийсь бізнесмен який кілька років з гемороєм чи імпотенцією бореться, а ти йому за кілька днів все виправив. Чувак як знову на світ народився і ти для нього як цілитель, буде постійно думати як тобі віддячити.

Ещё раз, ваши фантазии о медицине сильно отличаются от реальности

акож, часто пацієнти додатково матеріально дякують лікарю. Вот приходить якийсь бізнесмен який кілька років з гемороєм чи імпотенцією бореться, а ти йому за кілька днів все виправив. Чувак як знову на світ народився і ти для нього як цілитель, буде постійно думати як тобі віддячити.

В частной клинике ты за такое вылетишь моментально. А в гос, с копеечными зарплатами для врачей, такой бизнесмен не пойдёт. Разве что ты какой-то ультра спец, которые есть во всяких университетских больницах ради научной работы. Но таких пренебрежительно малый процент.

Будь яка консультація у будь-якого спеціаліста в Києві 400+ грн. за 20 хвилин.

Какой процент отсюда идёт клинике? И если кого-то консультируют 20 минут, это не значит что так стоят приёмы в расписании. А так как очередь не живая, то в целом пофигу будут тебя консультировать 20 минут, или полное время

Поедьте на парковку центра сердца в Киеве, потом расскажете

А теперь прикиньте % тех машин на количество медиков хотя бы только в Киеве. А так если смотреть то выгоднее всего играть в футбол)

Те самые медики, что после института устроились в гос больницу и за жизнь 0 раз сделали свое резюме и 0 раз его отправили? Прикиньте их карьеру в любой другой профе.

Нет те 95% на которых нет бюджета и «теплых мест»

гос больницу и за жизнь 0 раз сделали свое резюме и 0 раз его отправили

Вот зачем эти фантазии? Вы вообще имеете представление как устроена наша медсистема начиная с процесса мед образования? И какой вообще карьерный путь врача? Я сам свитчер с этой области, в дискуссии длинные вступать нет желания, скажу кратко те деньги которые можно заработать в ИТ особенно с учётом соотношение нагрузки/сложность/ответственность в медицине и близко не светят если вы не рок стар и/или нет связей в руководстве. А если ещё добавить бюрократию и «карьерные интриги» то вообще говорить не о чем особенно если учесть сколько лет и сил нужно положить на то чтобы стать хотя бы «джуниор хирургом» и попасть в тот же центр сердца ( не забывая про стоимость интернатуры и мест ). Даже самый талантливый человек после интернатуры в райбольницые не станет специалистом

Вот зачем эти фантазии?

Это не фантазии, это реалии про ваши 95%.

на которых нет бюджета и «теплых мест»

Омг, причем тут бюджет вообще?
Я за частные клиники говорю, а не про бюджет. Куда надо трошки пошевелить мышкой и посветить лицом чтобы взяли, где одного только существования недостаточно.

нагрузки/сложность/ответственность

Нагрузки да, сложность тоже. Ответственность? Вы видели чтобы за 30 лет хоть кто-то из миллионов врачей за что-то ответил? Это вообще единственный легальный способ замочить пару-тройку людей да еще и с сохранения ЗПшки, выйдя из воды сухим и с чаевыми от выживших.

и попасть в тот же центр сердца

В том центре человек эдак 100 нормально косят бабки, что нам в ойтишечке и не снились. Штука в том, что есть не только центр сердца и не только в Киеве, пара тысяч людей с очень хорошими бабками там сидят. Я не уверен что у нас косящих от десятки килобаксов столько наберется. Выбиться туда сложновато, но если вспомнить про аморфные массы, не способные ни презентоваться ни продаваться — то вполне реально.

Это не фантазии, это реалии про ваши 95%

Это именно что ваши фантазии все от начала и до конца текста. Но вообще можете попробовать свичтнуться в медицину и зарабатывать десятки тысяч долларов) для этого же просто нужно уметь презентоваться и продаваться? Заодно сможете замочить легально пару тройку людей...

Для этого надо то ли 6 то ли 8 лет беспросветно учиться — я такое не люблю.
Но отмучаться такой кусок жизни и аморфно сидеть на месте всю жизнь — это вне моего понимания.

А что касается тех, кто таки отмучался и смог презентоваться, то примеров не мало. Даже мама одногруппника, в офтальмологии нормально себя чувствует с килобаксами (и машинами/квартирами). Врачи из львовских клиник Rikota тоже выглядят весьма счастливыми и улыбающимися на все 32 зуба. Та даже семейный врач с вызовом на дом стоил 50$ / пол часа визит, что некоторым на Upwork по часовому рейту даст прикурить.

Для этого надо то ли 6 то ли 8 лет беспросветно учиться — я такое не люблю.
Но отмучаться такой кусок жизни и аморфно сидеть на месте всю жизнь — это вне моего понимания.

Учиться надо на много дольше по факту чем 6 лет. Но при этом люди которые это смогли 95% «аморфны и сидят на месте»? Ничего смущает в таком допущении?

А что касается тех, кто таки отмучался и смог презентоваться, то примеров не мало

Дело не в презентации а в отсутствии в существенном количество клиник с высокими зп как и пациентов способных платить, у нас
полностью государственная система здравоохранения.

Та даже семейный врач с вызовом на дом стоил 50$ / пол часа визит, что некоторым на Upwork по часовому рейту даст прикурить.

Сколько из семейных врачей может себе позволить взять такую цену? А сколько пациентов смогут это оплатить? Вы транслируете наивные взгляды сделанные на основе своих ограниченных представлений о теме. В текущей системе здравоохранения высокий доход может получить только крайне небольшое количество количество медработников, вне зависимости от их навыков саморезентации ( это вообще несущественный фактор ) ни профессиональных качеств. Все зависит от города, специализации и места работы.

Но при этом люди которые это смогли 95% «аморфны и сидят на месте»? Ничего смущает в таком допущении?

Ессно не смущает. Потому что в институтах их пушат и валят заданиями, а переписывать CV и искать работы это нужно самим додуматься. Но для чистоты эксперимента, попрошу у сестры CV, интересно будет что скинет.

Сколько из семейных врачей может себе позволить взять такую цену?

Подозреваю что чуть не каждый. Это был Львов и клиника очень маленькая (буквально офис на 1 этаже новостроя с парой-тройкой кабинетов). Сколько стоит вызов из гигантов типа медикома — хз.

Вы живёте в мире своих фантазий и домыслов не вижу смысла в дальнейшем дискуссии.

Вы просто забываете одну вещь.
Те, что работают хирургами и на хороших местах в больницах — УЖЕ прошли отсев. На каждого из них еще 95 тех, кто вообще ушел из медицины и 4 работающих всякими помощниками/в селах/на полставки.
Если шо, у меня дядя глава отделения в Мечникова. У него даже машины нету вобщемто ;)

У меня во дворе есть хирург, он на Лексусе ездит.
И он не один, те деньги что идут через него, кормят всю больницу.
Он называет это «налоги», процентов 50% выходит как в сытой Европе.

Это называется коррупция и не для всех приемлемо кроме того за такие места идёт борьба не на жизнь а на смерть. Коррупция, бюрократия, кумовство и вопиющий цинизм.

Ну бо інколи справа не тільки в грошах. І питання було не про це) Цікавить саме який roadmap у лікаря ,який хоче долучитись до розробки медичних сервісів в Україні, чи в нас такого немає?Складається враження,що ні.
Бо ,наприклад,будь-який лікар,що працював з системою реєстрації пацієнтів,як ELEKS,скаже Вам,що вона робилась програмістами і по стандартах не наших))а якби консультував лікар,який знає тонкощі ,вона була б зручнішою. От і цікаво, як стати таким лікарем,який зможе долучитись до розробки таких сервісів.

Человека, который консультирует программистов, условно называют бизнес-аналитиком или просто аналитиком. Нужен свободный английский язык, а ещё чем больше web технологий тем лучше.

Тобто ,як варіант, вивчати бізнес-аналіз і бити стіни в healthcare компанії,вірно ?

Чи, наприклад , в нас є тільки одна нормальна сучасна освітня платформа для лікарів,це accemedin, одна!!! чому ніхто не створить ще щось цікаве?в мене є купа ідей,я готова вчитись і за свій рахунок!
але де?чому вчитись?тому й питаю...

Ну человек уже выучил JavaScript и React, дальше по логике нужно выучить NodeJs и отправлять резюме в фирмы на Junior JavaScript Developer. Или да, пробовать бизнес-аналитиком идти в сферу медицины.

У нас платформы взлетают только «нужные», от людей близких к власти.
Потому и так.
И врядли у них есть нормальные BA или UI-дизайнеры, ибо результат таксебе.

У нас платформы взлетают только «нужные», от людей близких к власти.

У Вас есть какая-то инсайд информация. Или просто Вы лично решили что оно так работает?

Да, жена работала нач. освиты города,а до этого в универах на схожих должностях.
Просто говорят, что вот эти и эти никак вы не можете выбрать на тендере и все.

Так в чем проблема написать им?

Підписатись на коментарі