Як використовувати Entity Framework 6 у Visual Studio 2022 для бази даних MySQL?

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Потрібно створити десктоп програму із використанням Entity Framework 6.

Я маю Visual Studio 2022, встановив самий недавній випуск MySQL Server, розгорнув базу даних (мені видали), MySQL .Net Connector. Додав Nuget компонент EntityFramework 6 та MySQL.Data.Entities ( як описано тут: dev.mysql.com/...​et-entityframework60.html ). Установка MySQL Addon For Visual Studio завершилась із помилкою — вони не підтримують Visual Studio 2022, проте я розумію що він не обов’язковий. При доданні підключення до бази даних (Tools > Connect to Database) я не бачу у вікні вибору MySQL, є тільки MS SQL. При створенні Entity Framework моделі я також не можу вказати базу даних MySQL. Я спробував рішення, описані тут: www.youtube.com/watch?v=_y1kMcg0-wM та ось тут: stackoverflow.com/...​mysqlclient-is-either-not

Що робити?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Мені здається що .NET Connector для MySQL зламався.
Не знаю чому для роботи з Entity Framework 6 потрібно ставити так багато всяких компонентів — коннектори (.NET та ODBC), плагін для Visual Studio. Ну і на додаток багато всяких там компонентів nuget.

Хоча якщо писати по-простому то треба лише один nuget компонент, і воно буде працювати без ODBC коннектора, просто можна кидати програму архівом і буде норм.

Entity Framework це ORM. Йому потрібен коннектор, щоб працювати з СУБД.

Установив і .Net конвектор і odbc версії 8.0.30

Підписатись на коментарі