×

Мінцифра оголосила про стажування для дівчат, які навчаються STEM-спеціальностей

Усі статті, обговорення, новини для початківців — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Мінцифра запрошує на двомісячне стажування.

Обрати можна один із напрямів:

  • технічний — розробка або реінжиніринг державних цифрових послуг, UI/UX дизайн, програмування та тестування;
  • нетехнічний — управління проєктами, бізнес-аналіз, взаємодія з органами державної влади у сфері цифровізації з фокусом на державні цифрові послуги.

Хто може взяти участь у стажуванні:

▪️ дівчата, які навчаються на 3-6 курсі на STEM-спеціальностях в українських університетах, або випускниці 2021-2022 років;
▪️ готові до стажування на неповний робочий день протягом двох місяців;
▪️ вільно володіють українською та розмовною англійською;
▪️ досвід роботи в STEM-проєктах буде перевагою.

Як подати заявку

Заповніть онлайн-заявку та завантажте мотиваційний лист за посиланням. Дедлайн — 09:00, 10 жовтня 2022 року.

Старт у листопаді 2022 року. Навчання буде онлайн, але можливі й окремі зустрічі офлайн. Більше деталей тут.

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Дискримінація за статтю, як цікаво пропонувати роботу дівчатам, у той час коли чоловіків заперли на замок й не випускають з країни.

Я хочу на курси для дівчат, готовий до стажування

Звертайтеся до мене тепер she/her

Заповнив заявку!

Дискриминация по гендеру, дискриминация по возрасту.

Чому тільки для дівчат, що це ще за пропаганда гендерної нерівності?

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

а як щодо стамбульської конвенції і 50 відтінків гендеру?

Если кроме сексизма, нахрен Вам то стажування на 2 месяца. Идите Джуном в нормальный проект. С 3 курса давно пора. Позвали они, становитесь в очередь. Че по ЗП, 200$ хоть дадут?

Це один із тих славетних топіків, які я шукаю на ДОУ, наче першу молоду картоплю на городі.

Мене, як досить давнішнього юзера, інтуіція не підвела. Як тільки побачив назву топіку, одразу відкрив сирний попкорн, вмостив дупцю на антигеморройній подушці, та з задоволенням поринув у комменти, навіть не читаючи про що взагалі в топіку йдеться.

І ви знаєте що? Наше старе добре ком’юніті не підвело )))

Тримай нас у курсі.
І якщо вже поринув у коменти, то міг просто підтримати існуючий схожий комент. Але чомусь вирішив свій написати.

Писати трьохсотий коммент про дайверсіті або топити за сексизм, якось нудно.

А так, як бачиш, спровокував новий тред на зовсім іншу, свіжу тему.

Мені теж набрид сексизм. Мій брат не може виїхати у свої 18 років на навчання на 2й курс університету за кордон, а жінкам будь ласка і за кордон по туристичним цілям, і купа пільг, програм і тд. Зараз багато чоловіків мають зброю на фронті і вони теж все це бачать. Коли все скінчиться, важко уявити, що будуть робити люди які пройшли війну і спостерігали як весь час на мирних територіях поступово наростав матріорхат. Як раз таки на росії чоловік вже давно сміття, яке працює на сім’ю або захищає сім’ю, а жінка сидить на дупі і очікує коли з порога забере в нього зп. Для них це вже як тема для анекдотів. Ну і як ми тоді будемо мати гідних чоловіків які мають волю до рішучих дій, коли в суспільстві жінка має купу привелегій і прав і відкрито домінує в правовому полі.

Не треба перебільшувати. Не матриархат, а «рух меншин», і нарастає він не під час війни, а вже багацько років по всьому цивілізованому світу.
А робити що? Як завжди — робити щось, що робити складно, що до того не робилося, щось пов’язане і з ризиком, і з надзусиллями. Навичка, завдяки якій ти завжди будеш потрібний, і ніхто не зможе тобі тицяти, що ти не того полу, раси, оріентаці, тощо, а треба дайверсіті.
Люди, які об’єднуються в групи, і галасом про утискання себе білими спермабаками намагаються виправдати незадоволення своїм становищем, ніколи цього не стануть робити, адже це важко, а вони ліниві. Вони бажають полегшити собі шлях вже протореною доріжкою.

Галас — перший крок. Вирішення проблеми починається з освідомлення проблеми.

Чергова людина, котра не розуміє різницю між остракізмом/бойкотом і державною забороною. У вільному суспільстві жоден не має права змушувати людей взаємодіяти з тими, хто їм не подобається. Причини невдоволення не мають значення.
Проблема культури відміни на Заході не в тому, що люди ганьблять і відмовляються від продуктів, інших людей і т.д., а в тому, що іноді вони це роблять не маючи ніяких доказів, не вникаючи в ситуацію або в тих випадках, коли з людиною ще можна поговорити, переконати її, але простіше ж заклеймити її. Але, в будь-якому разі, це далеко не те саме, що тюрма.

Коменти ще то дно, скоро буде як на еб**.it
пора вже модераторів вводити.

Ну візьмуть дівчат на стажування, вам то що?)

Коменти стосуються того, що мали б брати і дівчат, і хлопців

Так хлопців же взагалі на роботу без освіти та досвіду беруть (часто навіть по лівацьким рекомендаціям) ;), та навіть без вільного володіння «українською та англійською мовами» (більшість коментаторів по цьому критерію вже не пройшли би конкурс на стажування ;) ).

мали б брати і дівчат, і хлопців

в світлі стамбульської конвенції замало гендерного вибору

Дякую тобі славетний лицаре кклд за захист чужих дівчат!

Не знала, що можна заїкатися у тексті

вони лише забирають!

а ты не давай!

Ти щось плутаєш. Якщо жити на ІТшну ЗП, то ти будеш як король. А якщо поселиш в себе безробітну, то ой

Скільки років сиджу на ДОУ тут завжди ненавиділи все що стосується дайверсіті. Топіки по Кука, Дамора, нещодавній топік про ЛГБТ, у всіх просто треш та угар на тисячі коментів.
Підозрюю що якби тут на ДОУ обирали президента, то переміг би оранжевий клоун з переваю десь в 90% чи більше.

Взагалі досить цікаво звідки до нас прийшли всі нарративи обіженок, підозрюю що багато хто з тих хто так висловлюється довго сидів або ще сидить на ресурсах типу пікабу, фішкі, йаплакал. Прям дуже великий перетин по нарративам.

нарративи обіженок

Так звідти ж, звідки і діверсіті. Зараз майже неможливий стендап, як жанр. Будь що когось ображає і треба робити кілометровий дісклеймер, що «я знаю, що ти не така і усі твої друзі не таки, і усі люди різні, і звичайно ти платиш за себе на першому побаченні, але в мене такого майже не буває, як і у моїх друзів чоловіків. Тож зараз буде жарт про те, що жінки з equality обирають найсмачненьке»

Наскільки я знаю, український стендап не просто є, а навіть процвітає. В тому числі жіночий. Може ви просто не цікавитесь?

А може ви не цікавитесь. Я казав про американський стендап

я б сказав — процвітає лише жіночий стендап.

Як вам такі Ветеранки?

нарративи обіженок,

Згадав коли тут була тема про якусь школу для хлопців з неблагополучних сімей. Так тут якраз прибігли обіженки чому дівчат не беруть. І адекватне пояснення їх не влаштовувало.
Тому або хрестик зніми, або труси надінь.

Та бо це стажування а плачу ніби їх на С рівень в гугл беруть.
Ніхто ж не нив коли було стажування тільки для КПІ в ту ж мінцифру.

Ну і платить за це все(аж 8 практиканток) Швеція і ООН, хто платить той і музику замовляє

Це доречі такий дуже російський нарратив,який легко зчитується на рос ресурсах. Бо руські ненавидять практично усе, в тому числі своїх жінок, дітей і одне одного. Це зазвичай червоною ниткою йде через весь контент, в темах типу мені зрадила жінка, як її суку наказати за це. Або хтось когось підрізав на дорозі і розбив лице, давайте дивитись як це смішно. І такий треш має лютий рейтинг. Там досі є теги на кшталт «негры» і т.д. Тобто дуже яскравий лакмус рос суспільства.
Мені здається в українському суспільстві тому і немає подібних ресурсів. Не той градус деградації.

Бо руські ненавидять практично усе
Мені здається в українському суспільстві тому і немає подібних ресурсів. Не той градус деградації.

Nice

а ще руські жінки ненавидять і зневажають своїх чоловіків. Та віддають перевагу туркам і арабам.

а деякі жінки прямо тут у коментарях зневажають українських чоловіків.

Які зробимо висновки?

Це ви тіпа захищаєте ті ресурси?) Українське суспільство теж не ідеальне. місцями ще дике (це в тему про зневагу). Але чим більше ми будемо відкриті світу, тим краще будемо вчитись хорошим манерам і повазі одне до одного

Це ви тіпа захищаєте ті ресурси?

ну що ви, як можна! я просто порівнюю, і чомусь знаходжу деякі збіжності.

наприклад тут у коментарях:

ні одна українка не висловилася ЗА рівність доступу до навчання.

Як і ні одна українка не висловилася ЗА можливість чоловікам виїжджати за кордон. хоча ні — тут були АЖ ЦІЛИХ ДВІ !!!

ні одна українка не висловилася ЗА рівність доступу до навчання

Зато знайшлося дуже багато чоловіків, які вже всіх українок і взагалі жінок полили лайном) Тут без сюрпризів, все очікувано

Є в кого повчитись, все очікувано

пардон. не треба брехати. Ми дуже поважаємо усіх українок, які

  • народили (від свого чоловіка) і виховали хоча б 2х дітей,
  • ніколи не зраджували своєму чоловіку,
  • і не виносили йому мозок впродовж всього життя.

а от до всіх інших у нас ставлення відповідне.

У тебе у голові каша, але це доволі легко пояснити, тому що ти за демократів та QA.
Спробуй якось трохи погрузитись у тему, що б розкласти все по полицям, а то у твого божка рейтінг на рівні ржачки камали, а ти все по методичкам 2020року працюєш.

Уважающий себя вайтишник в такую парашу как МинЦифри работать не пойдет, особенно бесплатно.

Ну, я б пошёл. Разумеется, чтобы усилить тренды и потребовать нанять только нетрадиционных инвалидов, лучше душевно больных альтернативно одарённых. Обязательно нанять тренеров по танцам из ЫПАМа. Ну а потом уволиться, потому что сам не подхожу критериям :)

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Де вакансії для дівчат на обов’язкову військову підготовку?

Як не дивно, такий проект мав би успіх. Чи потрібен такий «успіх» — то вже інше питання, бо щойно такі дівчата потраплять до полону, «обратка» може перевершити всі сподівання і обвалити фронт інформаційної війни.

Чому так: хлопці на три порядки толерантніші до ідіотизму в командуванні. Українським жінкам щоб до такого звикнути потрібно років 100 радикального промивання мізків. Звичайно, є категорії зі вже промитими, але вони зазвичай працюють в ескорті, умови ЗСУ їм не сподобаються.

Звісно, я знаю, як поміж цих бар′єрів можливо пропетляти... але у цьому не допомагатиму. Бо країні від того буде тільки гірше, і гірше незворотньо, завершиться геноцидом власного населення з масштабами Волинської різні.

Тому краще нехай буде як буде. Обов′язковість на рік відклали, а там або осел здохне, або султан дуба вріже.

А ось цікаво, якщо я, як ФОП, також захотів би взяти на стажування тільки дівчат? Чи це вважалося б порушенням закону?

Так. Але якщо візьмеш ґрант на це — буде демократична демократія та допомога знедоленим.

Это всё в теории. На практике ФОП проводит собеседование и решает, кого брать, а кого нет. Оспорить это нереально в реалиях Украины.

Найсмішніше, що в цих недемократичних умовах шляхом природного відбору відбудеться селекція найбільш здатних до адаптації хлопців, що тоді створять якусь іншу «силіконову долину», — і знову феміністки і лідери меншин будуть звинувачувати спермобаків у змові проти них.

і знову феміністки і лідери меншин будуть звинувачувати спермобаків у змові проти них.

В феміністок увесь піздець починається через серйозні негаразди із батьками — хай свій розпач їм і адресують.

вони успішно адресують це все державі і ООН. Й таким чином продовжують сидіти на наших шиях

одне але — в процесі селекції — багато з нас передохне від голоду та в окопах.

так от — я проти такої селекції, не зважаючи на мільйони феміністок :)

Видається так, що не нас не питають

свободу не отримують, свободу виборюють © :)

Интересно чем обусловлено ограничение по полу

Технічний напрямок — розумію. Навіщо нетехнічний? За стереотипами, у «нетехнічних» напрямках жінок же і так більше чи «багато». Хіба ні?

Чому тільки для дівчат, що це ще за пропаганда гендерної нерівності?

Я хочу на курси для дівчат, готовий до стажування

Звертайтеся до мене тепер she/her

Заповнив заявку!

Не так все просто, шихер, спочатку тре операція

Старатимусь щоб кожна отримала червоний диплом

Питання операції потім вирішим груповим голосуванням

Для операції видалення мозку вас позачергово зачислено в Соломонів університет. А з третього курсу вже можете й у мінцифри, пані.

ти просто заздриш, що заради успіху сестер-пастушок я готова на все

дівчатка, до зустрічі до зустрічі на першому занятті. Будем вайтівайті на практиці

Якщо дівчата тільки вчаться на ІТ, а ти — вже там, то «вайтівійті» виглядає трохи... по ЛГБТ-шному ;-)

готовий
Заповнив

Сідай, незадовільно. Завтра з цицьками на перездачу

Ненавиджу цю гендерну нерівність
Якщо відкинути речі що роз’єднують нас, наприклад одяг, ми осягнемо просту правду буття — ми всі сестри і маємо допомагати одна одній

Та они даже между собой не дружат. Чего только стоят эти дурацкие ограничения вроде

може взяти участь у стажуванні:
▪️ дівчата, які навчаються на 3-6 курсі на STEM-спеціальностях в українських університетах, або випускниці 2021-2022 років;
▪️ готові до стажування на неповний робочий день протягом двох місяців;
▪️ вільно володіють українською та розмовною англійською;
▪️ досвід роботи в STEM-проєктах буде перевагою.

А всех остальных они просто топят в большом ведре!

Та це ппц

Тим хто навчається на 3ьому курсі техспеціальності і не вилетіла, розмовляє англійською і має досвід в проектах, якесь благодійне стажування й піздострадатєльство на два місяці треба в останню чергу...

допомагай сильним, лікуй здорових — і успіх гарантовано

Жаль бо немає программи для IT English tutor’ів, бо вони вже теж давно — частина IT

Такої?
Це ж типу допомога країнам що розвиваються недоразвиненим країнам, які мають такими і залишитися.

А про це детальніше. Краще напиши окремий топік.

Виглядає як непогана можливість отримати досвід для дівчат, які вчаться. Цікаво, чи дається учасницям хоч якась стипендія та технічне обладнання. Якщо так, то взагалі чудово.

Авжеж, а ще дається машина і житло на період проживання)

З точки зору америки це одне й те саме

Не треба падати до рівню наших недоеліт, дорвавшихся до влади: www.youtube.com/watch?v=dAz-goMEy6k

Если мысль на русском — пиши на русском. Не пытайся угадать, как это на украинском звучит, украинский язык сложнее склоняется в 4 этажа, и глубину жопы всё же лучше передавать на русском.

В украинском причастия и деепричастия не успели как следует проинсталлиться, потому что язык слишком рано перешёл под контроль граммарнаци, которые блокируют все дальнейшие изменения.

Курва всраний Іван.
Товаріщ агент з ідеологічного фронту, ваша совковість проглядає надто яскраво. О ці «дружні братські поради» полиште на менш розвинені місця у світі, вашого рівня. Тут вам вже достаньо відповідали. Вам тут курва не раді.

Ну тоді курва вчи українську, а не шпрехай тут пше суржиком.

Так, я трохи старший за тебе, і те що ти називаєш «совком» — бачив на власні очі. Тобі багато що з того навряд чи світить навіть у розвинених країнах. Але ж ти занадто розумний, щоб вчити новітню історію з неупереджених джерел — навіщо, коли є тролячий корм.

PS. В Україні з того «совка» залишилося значно більше, якщо ми говоримо про традиції. Знаю, про що кажу. Саме для того і проводять показушну «декомунізацію», щоб під новим соусом згодувати те саме старе лайно. Насправді комунізму ніколи не було навіть намагання будувати, хіба що червоний терор в когось язик повернеться назвати комунізмом.

Але до чого тут мова? Или язык. А хочеш поговорити про «дружні братські поради», згоняй до Ужгорода. Звичайно, розумні люди однакові і там, але от місцеве бидло одразу розкаже, що ти східняк і москаль, і чому не на фронті. Але потім про те нікому не кажи — тобі не повірять. Навіть якщо припреш відео, яке всупереч забороні таки зможеш зняти.

Так кажеш ніби те щось погане. Скоро у вакансіях будуть писати що є пєчєнькі, дружній колектив, сексизм. І в соц.пакет будуть входити курси сексизму.

коментарі ображених чоловічків, 16 штук (обновляється)

ля ти .. Мені цікаво в протилежних критеріях набору ти ведеш підрахунок розкішниць чи ні?

Знайди хоча б одного ображеного. Ми угараємо із цих недолугих потуг «розділяй і володарюй», коли вони за маразмом переплюнуть навіть свідків ієгови.

Для прикладу: особисто ви на те безглузде стажування потрапити не можете, навіть якщо б [гіпотетично] вам туди хотілося. Бо не відповідаєте маразматичним критеріям.

В житті багато маразматичного)) На роботу теж інколи не беруть через якісь свої, маразматичні критерії
Життя складна штука. Думаю такі критерії — це тіпа вхідний фільтр, щоб не заспамили нецікаві тьотьки за сорок) Бо програма саме для молоді.

щоб не заспамили нецікаві тьотьки за сорок)

годнота

Тітки чи ні, але мені здається, що в розумних старшокурсниць із вільною розмовною англійською не буде жодних проблем знайти роботу довподоби. Й окрім цього, може навіть будуть в магістратурі за кордоном навчатися і вже там стажуватися.

Я взагалі не дуже бачу сенс у двомісячних стажуваннях без подальшого працевлаштування. Але може комусь буде і корисно. Бо при влаштуванні на постійну роботу завжди дивляться на досвід. Це може бути плюсик в резюме.
Ну і тут треба дивитись, що таке розмовна англійська і як вони собі її уявляють. Іноді це просто трохи більше, ніж можливість сказати «фазер-мазе-кєт-дог».

Доречі так і є.
Окрім стажування, що може і не бути проекцією в майбутнє, ще питання до англійської

Аби не було як в галерних вакансіях: хочуть fluent English, а вже на місці так виглядає, що у всіх він зовсім не fluent.

коментарі ображених чоловічків, 81 штукa (обновляється)

Анастейша, ми знаємо що ви любите рахувати

Навряд чи, принаймні в цій темі немає на що ображатися.

коментарі ображених чоловічків, 81 штукa (обновляється)

Ви своїх котів так само погано розумієте, як і чоловіків?

коментарі ображених чоловічків, 108 штук (обновляється)

Яку інформацію ви намагаєтесь передати? вибачте я не розумію вашу позицію

Яким чином емоції впливають на факт сексизму?

у феменісток все стандартно, проблеми з логікою — необхідний мінімум для існування.

Ну ти нариваєшся :)

Дискримінація за статтю, як цікаво пропонувати роботу дівчатам, у той час коли чоловіків заперли на замок й не випускають з країни.

Можна подумати, ти хочеш на цю «роботу».

Взагалі ніт, але то не змінює ставлення до такого підходу нашої дегенеративної влади.

на мідла досвіду мало

надбай більше пет-проектами

Підтримую ідею щодо пет-проєктів. прокачуй свій github акаунт. У свій час мене це дуже попомогло. Щасти вам, пане.

Ну тоді там ще і за віком дискримінація. І за освітою. І за досвідом ( бо він бажаний)
А якщо мені 55, я маю тільки гуманітарну освіту, але дуже хочу стажуватися?)
Тобто там і дискримінація жінок:) Якщо вже так вдарятись
Це був сарказм

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Щось мені підказує, знайти їх буде важче, аніж дочекатися принця на білому коні.
1) Дівчата. [вже відсів]
2) Навчаються в українських університетах. [перераховуємо універи по пальцях, інші обтікайте]
3) На 3-6 курсі або закінчили у 2022. [ще переполовинили]
4) Готові до стажування на неповний робочий день. [але за графіком мінцифри, а що вони вчаться — та начхати]
5) Протягом двох місяців. [звичайно ж задарма]
6) вишенька на тортик: Вільно володіють розмовною (!!!) англійською мовою. Підкреслюю, дівчатка, не гуманітарії, вчорашня школота.
+ Побажанка щоб вже мали досвід роботи.

І все це заради попрацювати в українському чортопхай-проекті ні за хрін собачий.

Чому мені здається, що організатори попилили бабло з бюджету, хапнули бабла з UNICEF на те саме, також попилили, а тепер їм потрібне все задарма, і щоб вони ще й попрацювали? Назвіть мені одну українську галеру, яка не візьме собі таке дівчатко, якщо бодай хоча б одна знайдеться?

Давайте для розуміння: ви на своїй галері багато знаєте людей, які вільно володіють розмовною англійською? Підкреслюю, вільно. Як на мене, левова доля айтішників навіть рідною мовою володіють на досить посередньому рівні. Про дівчат взагалі мовчу, для 4 із 5 від їхньої розмови хочеться сховатися і ніколи не чути, а коли таке стоятиме поряд і балакатиме по телефону — працювати ви не зможете. І це на рідній мові. А тут інгліш. І не лише їх треба зрозуміти, але й щоб вони.

Але щось мені підказує, на українській мінцифрі усі такі. Бо врешті решт, результати їхньої роботи ми усі бачимо. Вони навіть на DOU не спроможні написати статтю тією самою вільною розмовною англійською.

PS. Сидять на сертифікаті Let’s Encrypt. Сторінка завантажувалася 2 хвилини, до кінця так і не завантажилася. Це все, що потрібно знати про ПРООН (UNDP). Це вони називають «розвиток».

А ось і перша кандидаткиня. То йдете? Ви ж, так розумію, бажаєте на своєму прикладі показати ефективніть відділу допомоги ООН недоразвиненим країнам стати ще більш недоразвиненими.

Ви ж, сподіваюся, по собі судите? Питання в лоба: ваша освіта STEM, чи все ж таки гуманітарна?

Наскільки мехмат гуманітарна освіта?) Я закінчила мехмат в 17 році в укр виші, вільно володію англійською (і мовою країни де живу). Загалом якби я була студенткою-старшокурснецею то зацікавилась би як мінімум пропозицією стажування. І так на нашому укр мехматі було 90% дівчат серед студентів, нажаль не знаю скільки лишилось в Україні чи працюють за спеціальністю.
І так вірно «кандидатка» за укр правилами.

Вы не подходите же. Там же надо с 3го по 6й курс(что это вообще за хрень? всегда было 4.5года+магистратура).

ну я і не планувала подаватись бо як мінімум давненько закінчила унік і не живу в Україні, маю роботу.
Думаю це списали з Європи, тут 3 роки бакалавріат + 1.5 роки інженерії або 2-3 роки магістратури. При бажанні бакалавріат розтягти на 4 роки можна якщо не встигаєш.

Так о том и ветка, что тех, кто подходит — почти нету и у них все распланировано на годы вперед по жизни.

Не совсем так. Иностранные языки гораздо легче даются гуманитариям — в силу того, что у них на 2 порядка выше толератность к ошибкам, и что ещё важнее, на те же 2 порядка выше толерантность других к их ошибкам.

То же самое, кстати говоря, касается мужчин и женщин, пусть и не в 100 раз, но в 2-3 раза точно: женщинам прощается куда больше ошибок, независимо ни от чего другого, потому им гораздо проще владеть языком. Другая планка. От нас же требуется говорить по существу, и иногда получать по морде за сказанное — кстати, при этом не обязательно быть неправым. И не всегда по морде, могут к примеру зарезать или расстрелять. Не то чтоб мы сильно обижались — такие уж у нас правила. Просто факт, что они влияют на скорость освоения языка.

Если же мы говорим о женщинах — там с годами преимущество быстрого освоения языка становится его же недостатком: женщины теряют чувство лаконичности, им требуется раз в 10 больше слов, чтобы объяснить то же самое, иногда это вообще близко к невозможному, если мы говорим о логике. И вот с этого возраста фактически приходится учиться языку заново, тем, кто хочет иметь доступ в информационную среду людей с полезной им информацией.

Здесь же они хотят фактически ботанок, при этом на разговорном уровне владея тремя по сути языками. Это важно, что тремя, поскольку инглиш не будет восприниматься как свободный, если будет ограничивать мозг, привыкший к уровню владения двумя другими. А они, между прочим, развились куда раньше STEM. То есть встретить девушку, одинаково [сравнимо] развитую в языковой сфере и в точных науках — ну, проще единорога наверное. Потому что это 2 разных модели памяти, точная требует отсекать ошибки сразу и не иметь к ним толерантности; гуманитарная — принимать большой объём памяти и отсеивать мусор уже после статистической наработки, основной объём мусора откидывая во сне.

Добавим что в этом возрасте девушки активны ещё и в отношениях, то есть мозг чуть менее чем полностью занят этим. Соответственно 2 других фактора становятся ещё менее вероятными.

В целом фильтр будет фактически гарантировать ТОЛЬКО возраст, и ОДИНАКОВО ПЛОХОЕ владение как языком, так и точными науками. ВОТ ОНИ и попадут в Мин.цифры.

Либо же нулевое владение точными науками (что не мешает за скромные взятки продолжать числиться в универе, и даже выпуститься), и тогда теоретически возможно неплохое владение языком. Но эта категория точно не хочет ни на какие стажировки, их тянет в гуманитарное направление, пусть и с дипломом точных наук (которые им не понадобятся, но якобы нужны для работы). Например, IT sales — на них огромный спрос. Но как раз им точно нефиг делать в МинЦифры Украины.

Ну и «на сладенькое» — лучше всего вы знаете тот язык, на котором... конфликтуете. Конфликт — основа любого языка, и первопричина почему мозг его постоянно обновляет. К примеру, львиную долю украинцев заставил пользоваться украинским отнюдь не закон, а конфликт с Россией.

PS. А вот как раз людей, у которых всё распланировано настолько, чтобы эти планы имели вероятность сбыться — в наше время уже не встретишь. Слишком уж быстро всё меняется, и не в лучшую сторону, не в предсказуемую. Сейчас даже поступая в техникум, девушка не может быть уверенной что его закончит — просто потому что само заведение могут закрыть или сократить число учащихся. А вы говорите, жизнь.

У тому-то річ, що «якби». А що до «укр правил», то вони не укр. Це новояз, його джерело соросятник. Вони намагалися приперти фемінітиви, властиві французькій та італійській, звідки і з′явилися -кині. Звичайно ж не проканало. А за яким принципом формуються суфікси у слав′янських мовах вони так і не зрозуміли, що суфікс -ка є зменшувальним та таким, що підтверджує тривіальність.

Нащо їм те знадобилося — не зрозуміло. От у англійській цього всього нема, і не попередохли. Типу хотіли виїхати на фемінізмі — виходить, як бачите, смішно. Бо в Україні нема культу приниження жінок, тут жінки традиційно мають вищу роль та більшу дефолтну довіру. Якби справді розуміли культуру, навпаки, розпалювали би шовінізм та культ бидла, це б вистрілило.

До речі, в США та Британії також може вистрілити ідея захисту чоловіків. Звичайно, ніхто не від чого захищати не буде, це лише заради роздмухування протиріч.

В усіх слов’янських мовах початково є фемінітиви, почитайте хоч трошки перш ніж варнякати щось. Тобто в усіх чи майже усіх крім москальскої, в українській вони були початково і зникли саме під впливом москальскої та зросійщення на початку 20 століття. Ті ж польська, чеська, словацька мають їх початково і всі живі та здорові. І так суфікси там три варіянти і -ка серед них теж є.

Та хто ж проти? Якби процес йшов природним шляхом, нехай навіть профінансованим прогрівом — це було б правильно. Мова б прийняла те, що їй властиве, і відсіяла зайве.

А от коли застосували дибільний інструмент грамарнаці, втупу змінивши правопис всупереч сталим нормам — то вже новояз та мракобісся, від якого блювати тягне.

PS. А серед професій та посад фемінітиви не закріпилися саме тому, що вони пішли здебільшого з англійської мови. І якби грамарнаці не лізли, мова б це асимілювала, і досить швидко, скажімо років за 10-15 (це дуже короткий термін для мовних трендів).
Наприклад, посол залишилась би послом, а не послинею чи послицею. Власне, так і сталося, але докажи тепер це народу що оці два поганяли не можна застосовувати. Врешті решт, слово посол також замінили б на амбасадорку, а посольство на амбасаду.

не послинею чи послицею

а чому не пошлиха, пошлюха або пошлиня...

Ну так каждый критерий проверяет минциф лично, включая язык.
Надут нужных девочек, еще и напишут им практику без их участия. Дочек или жен.
Там вообще всего 8 человек ищут, найдут.

зы а что не так с Let’s Encrypt? На него во всем мире гос организации переходят.

Крайне непрозрачная структура. При этом намеренное ограничение срока действия, вынуждающая обновлять скрипт автоматикой — что делает проекты уязвимыми перед скриптами обновлений, в которые не ровен час попросту скормят зловред или дорвей.

А для нужных девочек практика и не нужна. У нас ген.прокурором можно взять алкаша без юридического образования, в чём проблема тупо написать стаж работы в минцифры какими-нить замами по интенсивным коммуникациям.

ем? certbot-auto лежит в репозитории. Шанс чего-то скормить не больше чем при апдейте.
Срок действия 180 дней, у комерческих — 365 как правило. в два раза всего разница, зато не нужно тратить человекочасы на покупку-обновление комерческих.

Практика не нужна, а по документам какая-то акция — нужна. Это ж уникальная акция, может они для О-визы кейс готовят.

Ну-ну. Начнём с простого — настройка полномочий этому сертботу. Если не изменяет память, он требует ни много ни мало, а право инсталляции пакетов. Пусть и с благой целью, но факт, что его хотелки по правам просто таки нескромны.

И он не так чтобы очень просто был написан, чтобы можно было проверить, а что он вообще творит. И на кой хрен ему Пайтон. А какие ещё полномочия должна получить прога на пайтоне, которая к моменту его пользования может даже не существовать. В общем, с точки зрения безопасности — это дыра, мало того, находящаяся в заведомо известном месте. И ломанув один репозиторий (или его кеш), можно получить контроль над туевой хучей ресурсов.

И что ещё важнее, это могут захотеть сделать сами владельцы. Например, ради войны с Россией, Китаем, или с кем ещё там решат воевать США, независимо от того, открыто или втихаря (как сейчас с Германией). Так что я бы побоялся на месте ООН брать сертификат от такого потенциально ненадёжного поставщика. Хотя бы даже просто из-за цены ошибки и скорости распространения инфы о найденных багах.

Certbot лежит в epel. И там всего несколько страничек кода, что там проверят.
к тому же обновлять сам certbot нужно от силы раз в пару лет.
А вот доступ к /etc/letsencrypt/ да, нужен.
Не знаю откуда возьмется у certbot право инсталяции пакетов и нафига оно ему.
А сами владельцы... ну а godaddy условный не владельцы?

Я просто его читал ещё когда он зарождался, и попервой ему чуть ли не рута хотелось. То что ему нужен доступ к каталогу — это как раз нормально. Ненормально было то, что ему очень хотелось поставить в систему пайтон, разумеется своей версии. Потом вроде попустило и он научился делать инсталл под себя — опять же с багами вроде заброса хардлинков в системные папки.

Потом я просто перестал его отслеживать. Если починили и довели до ума — я только за. Но такие косяки нельзя было допускать с первого дня заявления готовности кода, это ж не хелло ворлд программка.

Основна проблема летсенкріпт та дешевих провайдерів — no stake in the game і відсутність безпеки передачі

Будьякий провайдер який може заспуфити трафік від АCME сервера до твоїх днс чи веб серверів може зробити такий самий серт. Частково цю проблему вирішує CT, але для держструктур чи банків ну чи когось хто справді дбає про безпеку своїх сервісів, це не варіант

Як ти наприклад знаєш що це справді мінцифри а не якийсь маніак який хоче чпокнуть 20 пастушок десь в подвалі на троєщині? Ніяк

З іншого боку проблема навіть гірше. Бо через те що є летсенкріпт і дешеві провайдери можна спуфити дорогі серти реальних сайтів яким будуть довіряти браузери світу. В цьому плані китай, росія і туреччина чи хто там ще робить свій власний інтернет мають палко дякувати летсенкріпт.

Дискриминация по гендеру, дискриминация по возрасту.

Координати чьотких феміністок

Вообще-то дискриминация и есть суть вбросов от дем.партии США сквозь 100500 некоммерческих организаций. Суть каркаса их месседжа, на который только шкурки разные натягиваются:
1) Вы — угнетаемое меньшинство по признаку [самый любой].
2) Вы ничего не добьётесь, всё будет вообще плохо.
3) Есть — мы, мессии, которые вам поможет, поддерживайте нас!

В идеале, если вы ещё и законы нарушите, чтобы стать подконтрольными членам общества или тюремными рабами. Ну или хотя бы проповедуйте радикализм другим.

И это работает. Тысячи лет работает. Но только по тупому населению. Умные на это дерьмо не ведутся. А вот ненавидеть умных... ну не могут же они это прямо сказать, очкуют. Хотя вот у Сталина проканало, при нём «вшивую интеллигенцию» некисло так выпилили, так что потом и не восстановился статус аж до падения СССР. Собственно, это и было одной из причин сгнивания.

З diversity не плутаєш?

Відколи?

У вас викривлене сприйняття реальності.

Ні, цілком нормальне сприйняття

Сейчас феминисток с равноправием полов вообще почти не слышно. Наверное, выехали почти все.

Підписатись на коментарі