Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Чи варто переїжджати до Великої Британії? (з наступними вхідними даними)

Всім привіт!

Отримав візу у Британію на 3 роки по програмі для українців.

Питання відносно Британії:
1. Як важко знайти житло на перший час?(перші 2-3 місяця мабуть буду у безкоштовному готелі)

2. Чи адекватна зп для Британії у 2к фунтів/місяць?(думаю оформити umrella company через 6 місяців і продовжити працювати із поточним роботавцем, зп вираховував по калькулятору, цифра вже після сплати податків)

3.Чи важко знайти роботу там та за яким типом емлойменту працюють і спеціалісти?(читав про umbrella compnay та ltd)

4. Як саме відрізняються вимоги для кандидатів у Британії vs Україна?

5. Якщо раптом хтось працює у Британії як контрактор, підкажіть будь ласка з якими труднощами ви зіштовхнулись на старті?

Мої вхідні дані:
1. Mobile developer(react native)
2. Комерційний досвід = 2 роки
3. Працюю у європейській компанії як ФОП, відповідно вся комунік на англ(тільки нещодавно змінив роботу, тому не хочеться через 6 місяців шукати щось інше в Британії)
4. English B2
5. Ще навчаюсь в Україні у ВУЗі(тобто, диплома поки немає)


Буду дуже вдячний за відповіді та звернення уваги на те, що не врахував :)

Всім дякую та гарного Вам дня!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

youtu.be/DJLS8kur0iw Ось відео с затратами на життя в Британії

Шукайте в телеграмі групи «Житло Англія UA», «Інфо Блок».
Спочатку спробуйте орендувати кімнату (напевно зараз 100 — 120 в тиждень), потім вже розберетесь в якому районі краще жити і т.д. Щось чув за «umbrella» колись, але здається, що краще працювати без тої «umbrella», тому говоріть що у вас десь в загальному було досвіду більше 3 чи 5 років, треба уточнити скільки має бути, але це ніхто не перевіряє.

Я живу в Лондоні 10 років. 2к для Лондона це дуже мало, тільки оренда окремого житла буде 1.5к . Подивиться на rightmove.co.uk Залишиться 500 на їжу й пиво. Я б рекомендував поселитись в меншому містечку або шукати іншу роботу. Ще можна отримати місцеву освіту, там ніби були програми для українців.

Ще менше, 2k на місяць це буде 1700 після податків. Трохи вище мінімалки...

Одному можна й кімнату. Якраз прокачати мову та інтегруватися

Донедавна держава компенсувала аренду жтла тим хто допомогав українцям.
Вже ні

Я в Англії вже приблизно місяць (у районі Глазго), можу сказати що із житлом повна жесть. Тут немає такого, як в Україні, коли real estate агенції виділяють тобі окремого агента, який шукатиме житло і надсилатиме варіанти на розгляд, дзвонитиме і резервуватиме за тебе огляди, тощо (навіть якщо і знайти таку агенцію, комісії за послуги будуть просто абсурдні). Єдиний варіант це сидіти на rightmove, zoopla або openrent та оновлювати їх кожні 10 хвилин, одразу дзвонити і резервувати огляд.
При огляді квартир у Глазго крім мене на одну претендували ще мінімум людей з 10 — тим більше навіть якщо все гаразд і готовий винайняти квартиру одразу — рішення за лендлордом або агенцією, а причину відмови тобі як кандидату вони надсилати абсолютно не зобовʼязані.
От такий пошук квартир (оновлення сторінок, дзвінки, резервування оглядів і тд) у мене зайняв трохи менше місяця, вдалось знайти лендлорда який підтримує Україну та пішов на зустріч. Та це при тому, що я мусів оплатити 6 (!) місяців оренди наперед, окрім tenancy deposit. Із робочим контрактом і виписками з укр банку про доходи не було ніяких проблем, але можливо просто пощастило із лендлордом.
Як і писали раніше, сама сума оренди це тільки початок, потрібно також враховувати і council tax band, і UPC rating (енергоефективність, від цього залежатиме розмір комунальних платежів по опаленню), а також і можливу страхівку на дорогу персональну техніку вдома.
Надіюсь, що ближче до півдня ситуація все ж трохи легша, але також варто врахувати, що і ціни на оренду набагато вищі.

тільки в пабі нікому не кажи, що Глазго це Англія. Бо будеш битий

Ахаха, то правда, на автоматі написав і не помітив

Привіт. Напишіть в тг @sawqa додам до кілька ІТ чатів українців тут в Англії. Зможете детальніше попитати людей.

Если без семьи, то на 2к будет норм. При съёме жилья нужно учитывать, что нужно платить за аренду, кансил такс(он зависит от местоположения дома, к примеру мы платим 200 фунтов в месяц) и коммуналку.

Зрозумів, дякую)
Так, я без сім’ї, мені 22, от думаю чи взагалі варто пробувати 😅

Тут нужно понимать зачем оно Вам нужно. Если Вы к примеру сейчас в Польше и ровно сидите на попе, то оно и там хорошо будет. Если есть желание утроится в какую-то компанию которая есть к примеру в ЮК или в ФААНГ, то да смысл будет. Но нужно быть готовым к тому, что жильё найти не просто и цены реально кусаются, особенно в сфере услуг. К примеру поход в барбершоп обычно от 15 фунтов. Пицца к примеру в Доминос около 20 фунтов. В Лондоне борщ дешевле 6 фунтов не видел.

Подскажите, а вы налоговый резидент Британии? Или есть какой-то формальный способ не платить налоги

Скоро им стану. Можно не работать — тогда не нужно будет платить налоги ;) Других способов не знаю.

Так, я без сім’ї, мені 22, от думаю чи взагалі варто пробувати

Зараз єдиний момент коли варто.
Як буде сім’я то буде дуже напряжно.
Як станеш сіньором+ то не буде смислу.
Тому їдь туди, як приїдеш то шукай ремоут роботу по спеціальності і селись в якесь невелике містечко.

Поки роботу не знайдеш то працюй через нашого ФОПа + валютна картка ФОПа через монобанк.

З таким доходом має сенс знімати не квартиру, а кімнату (шерити з кимось).

Ще навчаюсь в Україні у ВУЗі(тобто, диплома поки немає)

Сподіваюсь ти вже виїхав, бо студентів не випускають

бо студентів не випускають

Их и не выпускали... умные сейчас стали резко не нужны
Выпускали кто поступил до дня 3.14здеца...
и единиц кто поскандальнее оказался... через депутатов и других желающих попиариться на этой теме.

Як важко знайти житло на перший час?

Якщо шукати квартиру, то без місцевого контракту з нормальним доходом складно, готуйте депозит за 6 місяців, або шукайте гарантора + візьміть до уваги великий попит на житло у містах типу Лондона чи Манчестера. З кімнатами вроді легше.

Чи адекватна зп для Британії у 2к фунтів/місяць?

Ну 2к фунтів у Лондоні та 2к фунтів у якомусь містечку це різні речі, порівняно з Україною ваша купівельна спроможність впаде в рази. Краще пошукати щось місцеве з часом.

Як саме відрізняються вимоги для кандидатів у Британії vs Україна?

Якщо у вас хороша англійська, то майже ніяк. Зі свого досвіду, їхні продукти переважно шукають більш result oriented людей з справді прикладними знаннями(тому готуйтесь до кількох інтерв‘ю), але можуть й на більш серйозну позицію відмовити якщо по софт скілах не підійдете. В мене навіть диплом просили :D

Тобто, з депозитом за 6 місяців впринципі можна щось пробувати відносно житла?(без місцевого контракту на робочого, наврядчи європейський будуть дивитись)😅
Планую жити поблизу Лондона, наприклад Кройдон або Краулі

Первое что стоит сделать — забыть про РН как про страшный сон ;-)

І як перекваліфікуватися далі наприклад на андроїд ? Всі компанії хочуть спеціаліста який має досвід з відповідною технологією

Идите в вэб. Кроссплатформа не имеет таких возможностей для роста как вэб.
Мобайл нативный — слишком специфичный чтобы в него свичатся.
На реакт после РН самое то.
Быстро и денежно.

Я вже років 10 бачу ці казки про зростаючий веб, а насправді — HP webOS, FirefoxOS, KaiOS одна за одной здуваються, хіба тільки хромбуки так-сяк тримаються за рахунок дешевизни і агресивного просування в американських навчальних закладах. І web-версія Дії врізана в функціональності порівняно з застосунком. Чимало великих сайтів при відвідуванні з лопатофонним юзераґентом також наполегливо ставлять палки в колеса і просять встановити застосунок, бо з оглядача шпигувати незручно. Ще й Flutter у двері гупає. То коли вже це ваше світле вебне майбутнє?

Flutter у двері гупає

Та флаттер уже три года под дверью стоит ;-)

Пойдите найдите норм вакансию на флаттере на Джине)))

Підписатись на коментарі