×

QA Дайджест #49: Apple Event 2022, iOS 16, domain testing

Усі статті, обговорення, новини про тестування — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | QA!

Всім привіт! Мене звати Анастасія. Я — QA Chapter Lead в українській продуктовій IT-компанії, а також QA-ментор та автор курсу «BeQA» для тестувальників-початківців. Веду блог для QA-інженерів і розповідаю про свій досвід.

Зустрічайте свіжий дайджест із цікавими статтями та новинами!

Корисні інструменти та новини

Як завжди на початку вересня велика подія — це презентація Apple. Що вийшло нового? Я думаю, вже всі бачили, а якщо ні — ось.

Але реальна revolution цієї презентації (як для мене) — це dynamic island! Неочікувано та дуже цікаво (а з боку тестування: ви тільки подумайте, скільки додаткових перевірок можна буде додати в чекліст iOS-аппки для тестування сповіщень?)

А також iOS 16, які цікаві та корисні фічі було додано? Ось тут підбірка 15 фічей iOS 16. Якщо ви вже користуєтеся новою версією, пишіть свої враження в коментарях.

Але вже можна ставити одразу і версію iOS 16.1 — докладніше про фічі цієї версії можна прочитати тут. Невеликий спойлер: відсоток заряду батареї викликав великі суперечки з боку власників айфонів, тому що є проблеми з дизайном позначки відсотка заряду.

Знаю, що деякі QA-інженери іноді на проєктах виконують функції аналітика (якщо говорити про Штати, то там вже дуже розповсюджена спеціальність саме QA-Analyst. Ця професія об’єднує сукупність функцій як з тестування, так і з аналізу даних та вимог на проєкті). Тому якщо ви багато працюєте з вимогами на проєкті, вам може бути корисним розібратись з тим, що таке UML Diagram.

На ринку є безліч інструментів для розробки діаграм UML. Знайшла відібраний список 28 найкращих інструментів UML з популярними функціями, ось тут можна ознайомитися та підібрати щось для свого проєкту.

Ще хочу поділитися знахідкою непоганого та покрокового туторіалу по JMeter. Apache JMeter — один з найбільш широко використовуваних інструментів тестування продуктивності з відкритим кодом. Використовуючи JMeter, ми можемо тестувати різні типи програм.

Почитати/ подивитися

Домене тестування — що це таке? Коли слід застосовувати? Якщо вам здається, що ви не знаєте, що це, то вам тільки здається. Адже якщо спростити, — це мікс equivalence classes та Boundary value analysis (BVA). Детальніше можна розібратись в статті на прикладах.

Для гарного настрою

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі