DjangoCon в Порту або неймовірна спільнота IT

Хочу поділитися з вами враженнями від своєї другої в житті конференції — DjangoCon в Порту!

Розповім коротко про себе, щоб вам було легше зрозуміти мої емоції та враження)))

Мене звати Марія і я починаючий Python розробник в свої 34 роки, в мене за плечима досить великий досвід роботи в різних сферах, в основному пов’язаний з роботою з людьми — продаж, підтримка користувачів. Весь цей досвід був виключно в Україні і насправді не завжди з гарними умовами. Сферу ІТ я розглядала завжди як цікаву для себе, але не хотіла полишати спілкування з людьми, мені здавалося, що в цій сфері в мене буде недостатньо спілкування. Як же я помилялася!

З січня місяця 2022 року я працюю в невеличкій команді під назвою DiversiPy — наша команда складається з чотирьох дівчат розробників та ментора. Через війну в нас не було змоги об’єднатися і попрацювати разом вживу — весь час спілкувалися віддалено онлайн. Аж от, в липні цього року завдяки конференції EuroPython ми отримали змогу зустрітися вживу та отримати неповторний досвід на конференції в Дубліні! Дістатися туди, звичайно, виявилося ще тою пригодою — потяг Київ-Львів, пів ночі очікування, автобус Київ-Варшава з перетином кордону більше 7 годин, сварки з перевізником, який в один автобус розмістив три різних рейси, таксі з незнайомими попутчицями до аеропорту, щоб встигнути на літак, і врешті решт літак Варшава-Дублін)) І це тільки в один бік! Але це був початок пригод і все складалося так як складалося)) Це було дуже страшно спочатку для мене, як для початківця з поганою розмовною англійською, приїхати в іншу країну де будуть сотні незнайомих людей, з якими потрібно буде спілкуватися англійською мовою. Яке ж було моє здивування, коли я зрозуміла, що це зовсім не страшно! І весело! А головне як цікаво і захопливо! Ми настільки захопилися, що навіть наважилися зробити власний виступ на Lightning Talks! Завдяки легкості та сміливості моїх колежанок ми вийшли на сцену і нагадали про те, що в Україні все ще війна, і що ми живемо, але все ще потребуємо підтримки і висловили вдячність Ірландцям. Посилання на відео нашого виступу Після цього виступу ми отримали таку дозу щирого співчуття та підтримки, що повернулися додому сповненими сил та надії на світле майбутнє))

Так і де ж про DjangoCon?

Отже сьогодні я повернулася додому з DjangoCon в Порту. Ця подія не тільки про знання, ця подія про людей. Ну по перше, тут було багато корисного для розробників, які використовують Django. Наша команда поки що немає комерційного досвіду роботи з Django, тому нам дуже став в нагоді тренінг DjangoGirls (він не тільки для дівчат якщо що ;)) Тобто ми отримали знання (за чим, власне і їхали), а ще зустріли неймовірну кількість людей, які вразили своєю чуйністю, простотою спілкування, готовністю ділитись своїм досвідом та вміннями. З такою підтримкою не страшно починати робити складні і досі невідомі речі! Про одну таку людину коротко розповім: на попередній конференції ми познайомилися з Тьяго, він Python Trainer і не тільки)) Ви тільки подивіться яку підтримку він нам виказав! Відео тут -> посилання на відео Це було для мене неймовірно, тепер я знаю, що навіть мало знайомі люди в ІТ спільноті можуть підтримувати і мені це дарує натхнення та сили рухатись вперед!

DjangoCon в Порту це не тільки про знання, це про дуже різних людей, які діляться своїми знаннями, а ввечері після конференції насолоджуються життям і всі вони це роблять по різному. Порто — чудове місто для відпочинку на будь який смак — неймовірні краєвиди, вино, танці, спілкування або самотні прогулянки містом. DjangoCon в Порто — це про людей!

Бажаю натхнення, підтримки та сміливості всім початківцям! Подорожуйте, приймайте участь в таких подіях, змінюйте своє життя! Конференції, схоже, саме для цього і існують)))

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Відео — вогонь! Дівчата молодці.
Друге відео обовязково дивитись до кінця, там в кінці найбільш цікава частина :)

Підписатись на коментарі