Как найти работу в Польше?

Всем привет!

Нахожусь в Польше, Щецин. Возник вопрос, как люди в Польше ищут работу? LinkedIn, понятно, там довольно много вакансий. Где ещё искать собеседования ? Стоит ли пробовать искать удалённую работу по Европе ?

Заранее спасибо за ответы!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному6
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

А на яких сайтах шукаєте, є аналог нашого джина?

В Польше, на удивление ЗП меньше, чем в Украине. Как написал автор топика, действительно, чтобы выйти на ЗП чистыми как в Украине до войны, то надо +30-45% от своего рейта чистого. И в Польше охреневают от таких ЗП. Чтобы получить офер в чистыми, к примеру 5к, то твой гросс должен быть не ниже 6,5к. Или вот еще реально при ЗП гросс 25000(5000 USD) PLN, на руки 15800 PLN (3170 USD)

это всем известный факт уже лет под 10, касается не только Польши

Параллельно с тем что дешевле нанять человека из Украины, где за брутто будет явно меньше, в Польше айтишников больше чем в Украине. Польский рынок, как и в Украине, на 80% аутсорсинговый. Но тут есть R&D IBM, Atlassian, Google. Много западно европейских компаний тут аутсорятся, из за закона про данные.

Или вот еще реально при ЗП гросс 25000(5000 USD) PLN, на руки 15800 PLN (3170 USD)

В на те саме якщо працювати як працівник.
Хочеш податків як в нас => працюй через бізнес інкубатори. Податок 6% на дохід (до 240к злотих) для девів, державна медстраховка 100-200zlt на сім’ю.

не тащіть будь-ласка українські звички, у Польщі є дороги, дитячі садочки, школи та решта. Все це фінансується за рахунок податків

Так а это сама Польша разрешает так делать. В вакансиях прямо пишут, UoP или B2B и суммы выплат, в зависимости от выбранного типа отношений. Бизнес инкубаторы предоставляют бухгалтерскую и юридическую поддержку. Что не так?

не тащіть будь-ласка українські звички,

Дякую але ви ніхто щоб казати що мені робити)
Я працюю легально, все решта це ваші таракани в голові

Ось так і виходить, один дурень платить, а інші потішаються що дурінь, що можна не платити.

Та платить він не менше України, в мене зараз, з UoP, в кінці року десь 45% податків, теж дикість.

Налогов или налогов + аналога ЄСВ который твоя пенсия? ;)
Меня единственное что бесит на УоП что за NFZ платишь дофига, а верхнего лимита суммы нет.

Можно и через местный ФОП.

Особенно если учесть курсовую разницу в Украине.
Я прикидывал, вот что вышло:

Якщо в когось в Україні зараз ФОП 3-ї групи с «ЗП» 4000 баксів, то різниця між польским б2б 12% виходить 579 злотих на користь україни, якщо врахувати ЄСВ та «курсову різницю між реальним та курсом НБУ».

И это при условии полного отсутствия льгот на польский ФОП, которые есть в первые 2.5 года.
Со льготами разница выходит от 1:1 до +200 злотых в пользу РП.

Как-же любят наши люди себе делать мифы в голове.

Привет может пригодиться и тебе!
25 ресурсов для поиска работы в IT 🧑‍💻 за рубежом:

🔍 Поиск удаленных и офисных вакансий:
1. Linkedin www.linkedin.com
2. Angel angel.co
3. NoDesk nodesk.co
4. RemoteOk remoteok.com
5. Hired hired.com
6. Gamesjobsdirect lnkd.in/daDUDZ4
7. Talent lnkd.in/ew7VY3fB
8. Dice www.dice.com
9. Just remote justremote.co
10. Glassdoor www.glassdoor.com
11. Turing www.turing.com
12. Indeed www.indeed.com
13. Working Nomads lnkd.in/efQwAr7V
14. We work remotely weworkremotely.com

Так нове це забуте старе — вІдмороженный лосось

Привіт, може поможе)
Поиск удаленных и офисных вакансий:
1. Linkedin www.linkedin.com
2. Angel angel.co
3. NoDesk nodesk.co
4. RemoteOk remoteok.com
5. Hired hired.com
6. Gamesjobsdirect lnkd.in/daDUDZ4
7. Talent lnkd.in/ew7VY3fB
8. Dice www.dice.com
9. Just remote justremote.co
10. Glassdoor www.glassdoor.com
11. Turing www.turing.com
12. Indeed www.indeed.com
13. Working Nomads lnkd.in/efQwAr7V
14. We work remotely weworkremotely.com

Привіт! Теж знаходжусь в Щецині. Можу хіба підкинути ідею дивитись також і в тих самих компаніях, що є в Україні, але повідкривали офіси в Польщі. В моїй компанії також додалось офісів, можу сміливо радити подивитись вакансії. В нас затишно ;-)

Дякую! Цей варіант я розумію, пам’ятаю за нього. Але був поганий досвід. Клієнт звикає до костів в Україні. А в Польщі, наприклад, щоб залишити компенсацію на тому ж рівні, треба витрачати в два рази більше, на того ж самого інженера, працюючого на умові о праці. Я так нарвався на відмову, зі сторони клієнта, легалізувати мене в Польщі.

Так працюй через бізнес інкубатори.
Податки на дохід до 50к$ 6% + 200$/місяць (nfz + послуги інкубатора)

Дякую! Приблизно так і думав робити, якщо знайду роботу десь не у Польщі. Саме українська аутсорс компанія такої опції не надає. Усі контактори, яким погоджен перехід до польського офісу, мають умову о праці.

А можете детальніше про бізнес інкубатори? Типу як вони працюють? Як в них вступити? Чи з будь якої компанії можна працювати по таких правилах? Як до такого ставляться компанії і закон і тд.?

А можете детальніше про бізнес інкубатори?

Тут(і кілька повідомлень нижче) трохи описав
dou.ua/...​rums/topic/40550/#2505185

Типу як вони працюють?

Як прослойка між клієнтом і тобою. Клієнт платить їм, вони тобі як працівнику.

Як в них вступити?

Twoj startup в гуглі і написати їм на пошту, ±300zlt на місяць. Їхній менеджер розкаже деталі.

Чи з будь якої компанії можна працювати по таких правилах?

ХЗ, думаю що так. Можливо є нюанси з польськими чи європейськими клієнтами у зв’язку з наявністю VAT податку для їхніх платежів.

Як до такого ставляться компанії і закон і тд.?

Я не юрист тому хз за закон. Так як я з ними працюю як працівник то відповідальність в мене мінімальна, податки за мене платять вони.
Наші(укр) компанії ставляться нормально, думаю що гугл на таке не погодиться))

nofluffjobs.com/pl
justjoin.it
4programmers.net/Praca

Там же во многих местах указаны и зарплатные вилки.

Так же как и не в Польше.
Смысла в их вакансиях нет, т.к. ЗП слишком низкие.
Я пытаюсь копать USA/UK.

Да. Зацепить Америку удалённо одиночке было бы интересно. Напрямую, без посредников, всегда лучше.

Напрямую, без посредников, всегда лучше.

Чим краще?
Все залежить від конкретного проекту)

Теоретично. Наприклад на той самий проект. Якщо вважати що прокладки роблять до х2, на вартості години розробника. Має бути сенс шукати роботу напряму.

Нажаль так не є, бо клієнт не тупий і сам дивиться місцеві ЗП.
Навіть в межах США зарплати відрізняються дуже сильно в залежності від локації працівника.

Наприклад на той самий проект

у них з галерою прописано викуп та / або непереманювання рабів

гребу на продукт омериканський напряму, рейти хороші, але не перевищують українські максимуми. скажімо так 3 квартиль українського ринку. про ніякі 2х мова і не йде.

Это потому-что просто гребсти, а в штатах нужно себя красиво рекламировать.
Знаю в Кракове и Варшаве парней что веслают напрямую. Больше 150К баксов в год.

Підписатись на коментарі