Шахраї роблять фейкову розсилку від імені «Amazon Україна»

Сьогодні мені прислали спам з незнайомого номеру з так званого «Amazon Україна» у ватсап. Я знаю стовідсотково, що офіційного офісу Amazon в Україні немає. Але проблема в тому, що кілька місяців тому моєму другові приходило точно таке ж повідомлення з абсолютно тими самими формулюваннями, з чого можу зробити висновок, що якась «схємка» працює і не перший місяць.

Вважаю, що треба надати розголосу цій ситуації для спільноти.
Скріншот підкріпляю

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

В соц сеті знайшлась якась КоКо було спілкування, потім каже в неї е свій магаз і я їй можу допомогти, на сайті ly-amaz.shop вона сама закидае гроші і я їх прокручую і сама їх виводить мені за це плате комісію 40$ але що б їх вивести треба проклацать 60 раз товар і якщо товар перевищуе твій баланс треба докидать і я докинув. Загальна сума яку я кинув 180$ а вивів 280$ через Binance як вона показала. Я заробив 100$. Але з кожним днем вона збільшуе свій депозит і збільшуе мою комісію яку мені плате. І що б вивести треба докидать свої кошти. Потроху збільшуется мій ризик і я переживаю що одного разу доведется докласти 500-1000 доларів і я незможу їх вернуть. Доречі пише в телеграм і номер +60 11-6085 3132

Мені також написала.
Чим закінчилась твоя історія?

Два повідомлення сьогодні прийшло, одне за одним. Ще й подумала, звідки у них мій номер(

Без літкоду відразу видно що паліво..

Я повівся тепер я незнаю як я гроші свої верну аж 164тис грв.Там є така програма де виводиш.А вони заблоковані.Може ти підскажеш

Я так само втратила кошти і написала в кібер поліцію, в тебе є якась інформація , чим більше людей звернення зроблять тим вище шанс їх знайти

Там фігурує така собі Діана бутто вона кидає росилку і придлагає приєднатися у вацап в групу .Вона мені щаблокувала мої гроші і я їх неможу вивести.Допоможіть мені будь оаска я незнаю як мені тепер бути

Теж попав на їх гачок, може знаешь як вивести гроші, тому що мені написали що невистачає грошей для наступного прокрутка треба поповнити ще( підскажи скільки днів ти грав щоб віддати їм таку сумму?вони давали тобі вивести яку найбільше грошей? В мене там ще 12 прокруток но я вже закинув 20 к(хочуть щоб заживе ще

Це там для виводу треба 60 прокрутів зробить і якшо в тебе недостатньо коштів на товар то треба докладать свої?

Вот чёрт, а мне почему-то такая шляпа в ватсап не приходит. А то я бы обязательно повёлся на развод.

Привіт всім.
Історія с амазон юкрейн, в мене, почалась і закінчилась ще літом, коли ще не було розголосу, що це шахрайство.
Прислали листа, такого самого, як в пості з вотсапа. Такими проектами, сумнівними, давно граюсь, бо трохи розумію з досвіду, як це працює. Зареєструвався на додаткову пошту, для всякого шлаку, як в цьому випадку. Номер телефона контрактний, тому привласнити його не зможуть. Все робив по інструкції людини з телеграму, потім видправляв скріну, що зареєструвався. Людина вислала інструкцію, як «працювати» на їх корявому сайті, там жах, а не дизайн і його виконання. Зробив декілька кліків для покупки псевдо товарів на амазон, ха-ха-ха, і мені зачислили гроші. Потім людина з амазону :) прислала мені інструкцію, як вивести гроші. Відправив дебетну карту з 0 балансом. Думав, що нічого не прийде. Прийшло 200грн через 1хвилину і був шокований.
Далі почалась схема, людина мені пише, що якщо повернути гроші назад, то можна заробити в 3 рази більше, а якщо вкласти умовно тисячу гривень, то можна буде заробити в 7 раз більше і по аналогії розписано інші випадки, якщо вкласти більше...
Я написав їм дякую і що подумаю над їх пропозицією...
Фінал: залишив собі гроші і використав. Ось така була схема...
П.С.: робити це треба дуже уважно і обережно... не давати свою інфу, якою ви користуєтесь постійно...
Всім удачі і реальних робіт!

На iMessage також пишуть періодично, але замість Amazon там зазвичай Aliexpress. Ще й мейл закінчується на ru. З цікавості загуглив що за розвод — пропонують пройти платне навчання, далі все зрозуміло

Це ж ясно, не знаю хто на таке ведеться. Репортаю зразу ж номер і все.

Якби ніхто не вівся, то ці розсилки б загнулися. Але вони продовжуються. Тож є вірогідність, що хтось таки ведеться.

сьогодні прийшла така шляпа в вотсап

Підписатись на коментарі