Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Green Card лотерея 2024. Які нові правила?

Всім привіт!

Цікаво, чи є хтось з читачів хто хоче потрапити в США по робочій візі? Якщо так-то думаю, ви розглядали й інші можливості переїзду до США і скоріш за всього грали в лотерею ГРІН КАРД.

Знаю, що щороку більше 1 млн українців беруть участь в лотореї, а виграють лише 1000 анкет. Шанси мізерні, але вони є.

Ми з чоловіком вже більше трьох років граємо в лотерею, але фортуна була не на нашій стороні, то ж ми взяли ситуацію в своі руки та врешті решт переіхали до США по робочій візі.

Хочемо трішки вам допомогти, то ж зібрали найкориснішу інформацію про лотерею ГРІН КАРД 2024, і поділилися нею з вами у новому випуску на нашому каналі Айтішники в Америці

У випуску ми відповіли на наступні питання:

1. Що таке грін карта, строки подачі, які права вона надає?

2. Нове правило при подачі заявки

3. Чому не всі країни можуть приймати участь?

4. Вимоги до освіт

5. Про місце народження (Крим-Україна)

6. Заповнюємо разом заявку (вимоги до фото)

7. Скілько заявок від України щороку подають и скільки виграють. Про шанси

8. Ризики після виграшу

9. Про схеми шахраів

10. Гроші. Скільки треба буде заплатити за співбесіду в консульстві та медичний огляд

11. Скільки грошей треба мати для переізду в США?

Чи є хтось тут, хто вигравав грінку? Скільки років граєте?

До речі, тут цікава ваша думка, чи правильно, що росії дозволено брати участь у лотереї?

Всім дякую, за кожну вподобайку відправляю біологічну зброю-американських качок на москву.

👍ПодобаєтьсяСподобалось8
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Скажіть будь ласка, чи є в анкеті пункт про військовий квиток і що там писати, якщо квитка немає? дякую

На интервью 100% брали билет. А до этого еще более важно, на медицину. На момент подачи (те сама лотерея), не важно есть он или нет. Если выиграешь, и позовут на интервью, надо проходить медицину, hence квиток

Хто знає чому не працює офіційний сайт? Постійно напис The service is unavailable. Уже пробували з різних браузерів. Без змін

Багато бажаючих вирішили в останній момент пограти у лотерею. А блогери то попереджали.

А чи не легше на О-1 податись? 2-3 статті в наукових журналах достатньо.

так это выходит у нас 1 млн потенциальных зрадныков? ну делааа

Учитывая, что шанс выиграть для украины порядка 0.2%, не миллион а всего 2тыс.

Де народився, там і згодився ©

Навіщо то США коли у азії (Китай, Японія, Корея, Сінгапур) набагато цікавіше і рівень життя вищий ніж у США.

Ти жив у США, і країнах азії? ти бачив Шанхай, Макао, Гуанжоу? Я впевнений, що далі ЄС та у кращому випадку Єгипту та Туреччини, ти не їздив. Ти жереш пропаганду як гівно і поширюєш її, бо ти дурень. Ти ніхто для мене, мені нема чого з тобою говорити.

Ти жереш пропаганду як гівно

Тим часом коментар тред стартера в іншому топіку — «Новини (тільки заголовки) читаю на Reuters і Al Jazeera »

)00)00

Ти розказуєш зі сторони білого туриста з товстим гаманцем (по китайським міркам) а не місцевого жителя який вимушений жити на місцеву зарплату дотримуючись місцевих законів.

Воно то, звісно, все гарно і технологічно, но стоїть ступити крок в сторону, заглянути за куток, і відкривається треш.

Сінгапур не дає зараз візи українцям. Та навіть потім, коли все закінчиться, чи захочети ви жити в країні, яка так повела себе по відношенню до українців під час війни?

Чув що не тільки Сінгапур так себе в Азії веде — рашистів пускають, а українців — ніц, або дуже ускладнена процедура. Але ж це нікому не цікаво, ніхто не буде писати петицій і піднімати резонанс. Не така вже й велика проблема. Головне контент на російській мові випилити із України і Інтернету, плагіни для браузера писати які допомагали б в цьому, пам’ятники зносити. Так переможемо.

Заборони офіційної немає, но в візі відмовляють. Це по даним знайомої яка працює в туристичній індустрії і крутиться в цих кругах.

Дуже цікаво, дякую за інформацію. Спробую докладніше дізнатися у знайомих експертів, можливо є якісь нюанси..

Вполне похоже на правду, там могли ток раб оставить (не гласно). В целом не сильно удивлен — Диснейленд с смертной казнью он такой. Радует что в целом все по ЮВА все без шума и пыли.

Там зараз рашистів дофіга, їм більше ніде не раді крім ЮВА і Турції з Дубаями всякими. Недавно була новина що в Пхукет прибуває по 1.5к рашистів в день після того як відновили авіасполучення.

ЮВА

ПСА

Пхукет

Phuket -> Fuket -> фак ит :-)

Читав що Китай переманював спеців із Інтела і АМД пропонуючи зарплату в три рази більшу і signup bonus в 1 лям баксів. Так що все можливо. Але це було 3 роки назад до того як світ йопнувся.

Звісно звичайному формошльопщику чи фронт ендщику стільки платити не будуть )
І переманювати не будуть, своїх хватає

Яка ситуація для чоловіків, якщо виграв, пройшов співбесіду, отримав візу, чи випустять з країни?

Ну я не знаю, ну можливо у людей які отримали гринкарту, набуває особбий статус громадянина США чи як там, короче якось так. Що дає можливість перетинати кордон.

Ну я не знаю, ну можливо у людей які отримали гринкарту, набуває особбий статус громадянина США чи як там, короче якось так. Що дає можливість перетинати кордон.

грін-карта — це грін-карта, право на проживання і роботу у США, без права голосування

а громадянин — це громадянин :-)

Що дає можливість перетинати кордон.

і зобов"язує перебувати більше 6 місяців на рік

і зобов"язує перебувати більше 6 місяців на рік

або попередньо заповнювати спеціальні форми на перебування за межами Штатів на довший час

Там вроді саму карту ти отрумєш в США, а не в посольстві.

Так звану «Грін карту» у вигляді наклейки у паспорті ви отримуєте тільки в аеропорту по прильоту у США. А от як вибратись України...

Так звану «Грін карту» у вигляді наклейки у паспорті

отримують у консульстві, тимчасова віза на в‘їзд, діє протягом 6 місяців з дня проходження медогляду перед візитом у консульство
при позитивному рішенні — паспорт залишається у консульстві і через деякий висилається з вклеєною візою (ну, в приципі як і з B1/B2 візою)

принаймні, так було колись

особбий статус громадянина США

Мда... Перед грою у ГК може варто про нюанси взнати?

Ага, вертоліт президентський прилетить і забере з окопу...

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Грали 8 останніх років, виграли в DV-22. В дружини був офер в Берлін, ми вже планували їхати туди, тут на ютубі десь побачив шо результати вже доступні, дивлюсь — конграчюлейшенс, бла бла) В підсумку відмінили переїзд в DE, а потім і в USA через ряд обставин, і в цілому зараз розумієм що круто, що сталось саме так)

P.S. Через пару тижнів після початку війни, обробку DV-22 перенесли з Києва в Франкфурт, і відповідно чоловіки не змолги проходити інтервью через заборонгу. Хтось через тису перепливав, хтось студентом коли ще пропускали, хтось ще якімось способами виїжав, хтось так і не виїхав через закриті границі. Історії деякі були такі, що Кінг мів би позаздрити))

Я вже разів 20 не можу виграти))
Кожен раз 2 анкети.

Не катайся на лижах з такою удачею

0.998^20 — вероятность такого события 33.24% на 2 = 66.48
Как один раз не выиграть h1b.
Хотя есть подозрение, что про 20 раз обезьянка немного того.

Абізянка-саша🙈, мені 41 рік.
Рахувати ти вмієш погано, але повір мені, що то разів 20.
І ще раз не виграв H1B.
Але то все фігня, бо через 3 місяці буду подаватись на L1.

20 раз это с 2002го года играете не пропуская? Если вам 41, то это с третьего курса, наверно.

В чому проблема грати кожен рік?

c 2002го? Похвальная настойчивость. Еще и женат на 3м курсе.

Цивільний шлюб підходить, сашок

Ох-хо-хо. Удачи в штатах.

аналогічно. 27 подач в анамнезі.

Ого
Співчуваю
Я думав, що одному мені так не щастить...

виграв в минулому році, але війна змінила плани.

З якого разу вдалося виграти?

Ми з чоловіком вже більше трьох років граємо в лотерею, але фортуна була не на нашій стороні

я играю с 2007(2 анкеты) и хрен что выиграл

Шукаєте інших варіантів потрапити до США? Чи вже нема такого бажання?

немає такого бажання, щоб шукати інші варіанти
якщо виграю GC то можна подумати про переїзд, але поки не щастить

Канада, затем через пару лет по рабочей визе канадцев

E-2, 150 тыс инвестиций, 5 летний бизнес план и сравнимый годовой доход каждый год показать.

Я це називаю «РПЗ бідні люди»)

Ото може б хто забув.
Щанси впали у всіх тепер

Пишіть питання! Спробую відповісти на всі!
Підписуйтесь на наш канал ❤️
youtube.com/...​/UCoEQS9uago5WB-mU_ZVYxBA

Підписатись на коментарі