Обговорення портрету ІТ-спеціаліста 2022

Цей топік для обговорення цьогорічного портрету ІТ-спеціаліста. Якщо у вас є коментарі, зауваження або пропозиції — залишайте їх тут.

Портрет ІТ-спеціаліста — 2022

Підписуйтеся на Telegram-канал «Редакція DOU», щоби не пропустити нову аналітику.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Командо DOU, ви робите неймовірну роботу, вмієте її правильно подати і ще й гейміфікувати. Бажаю DOU.eu зробити революцію на європейському ринку 🖤

Звернув увагу, що на карті північна частина Кіпру не позначена як Кіпр. Можливо, це питання до провайдера карт, але за можливості я б це виправив. Адже нам самим не дуже приємно, коли, наприклад, Крим не позначають в якості території України.

Що там з результатами конкурсу?

Віджет дискримінує небінарних осіб, бойкотую.

В тексті статті написано

За останні пів року значно зросла частка тих, хто працює в Edtech (+5%, до 8%).

однак на графіку Edtech має 2,3%

Так, в даних все вірно. Це з текстом помилилися. Дякую за уважність.

Дизайн карти трохи дивний, зазвичай чим вище значення чогось в певному регіоні, тим більш насичений та темний колір на карті. А тут навпаки.

Дзякую за заўвагу. Тое зроблена адмыслова, празь цёмную тэму афармленьня публікацыі: на цёмным тле меньшыя значэньні цямнейшыя, большыя — сьвятлейшыя, для большай выразнасьці і заўважнасьці. Зрэшты, у пасьлядоўных каляровых шкалах іншых дыяграм на старонцы гэтая логіка парушана, што тож можа бянтэжыць.

віджети та оформлення статті просто неймовірне. постарались на славу. молодці!

На Djinni купа вакансій, а тут все ще 600+ анкет пов‘язаних з гемблінгом. Не здатен я це зрозуміти та прийняти.

Бідні сісадміни, майже на всіх графіках виділяються в гіршу сторону

Тому що це cost centre. Сисадміни приречені нюхати бебру поки не стануть девопсами та не перейдуть в revenue centre.

Якось дивно, що за вищою освітою йде тільки дві вищі освіти..

Дякую. Цікаво було подивитись, які емоції домінують для різних професій (тестувальникі більш тривожні, ніж програмісти і т.д.)

Шок, 40% DS користуються Віндою, як там можна робити DS?

цікаво вони на AWS теж орендують ресурси на Вінді

А що конкретно в вінді заважає займатися дата сайнс?

В цій статті немає нічого, специфічного для дата сайнс. Стандартне «вінда гівно, лінукс форева». В одному лише п’ятому пункті він згадує про проблеми з CUDA на вінді, що брехня, CUDA на вінді чудово працює.

ок, покажи мені on cloud GPUs оренду на Вінді.

Ну хоча б learn.microsoft.com/...​tual-machines/ncv3-series (ну і там далі в списку ще багато типів машин, дивіться лівий стовпчик).

Але до чого це питання? Зрозуміло, що модельку потім можна ганяти і на лінуксовому серваку. Питання було в тому, що такого супер-зручного в десктопному лінуксі, що робить роботу дата сайнса в десктопній вінді неможливою? Не на серваках, на робочому ноуті?

Мак — оверпрайснуте говно (судячи по коментарям), но більшість сидить на маках. І чим вище сінйорність, тим більше маків.

Яскраво підтверджує тезис що з віком і досвідом народ таки набирається розуму, а шаблоні фрази типу «мак говно, ксяомі все», «епле для геїв і любителів смузі» — кидають школяри і люди з низьким доходом.

До речі, Мак не підходить для Deep Learning.

Супер, той що ? Модель сміло можна запускати з хмари.

Звичайно, на старенькому Маку або на 98 Вінді.

говно

гівно

но

але

тезис

тезу

шаблоні

шаблонні

¯\_(ツ)_/¯

Дарма ви так. Видно ж, що людина все життя спілкувалась російською, а після війни пересилила себе і перейшла на українську. Починати з форумів дуже зручно, бо дозволяє навчитись думати українською, а не перекладати на ходу. Тоді і починати говорити буде значно легше.

З кожним днем таких помилок буде все менше і менше.

як там можна робити DS?

мікрософт ексель

Дуже гарно в цьому році, а ця інтерактивна картинка — просто топ. Превелике дякую тим хто це створив )

Что-то не так с портретом. Если до выбора языка «таких как я» 28, то при выборе Pascal 3683 :) при выборе c# 2

ага, у мене теж спочатку таких як я десь 50, потім після вибору варіантів з донатами вже 1000

Підписатись на коментарі