Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Безкоштовні курси React від Itera — другий набір

UPDATE — ми отримали 150+ анкет для реєстрації. Їх необхідно опрацювати, тому форма для реєстрації наразі закрита. Для тих, встиг зареєструватися — будь-ласка чекайте на запрошення на email. Якщо воно не прийде до завтра — перевірте кошик зі спамом.

Ми відкриваємо другий набір на безкоштовні курси з React для початківців. Курс розрахований на студентів, які знайомі з програмуванням, HTML/CSS/JS і хочуть опанувати популярний інструмент для Front-End розробки — React

Є два варіанти як долучитися:

Перший варіант — вільний слухач.

Слухаєте курс лекцій в зручний для вас час без перевірки домашніх завдань та без захисту фінального проекту. Кількість місць не обмежена, лекції та семінари будуть викладатися на YouTube, а анонси в цьому телеграм каналі. Ідеально для тих хто не можете виділити окремий час на навчання, реєструватися не потрібно.

Другий варіант — учасник, для тих, хто готовий вкласти більше зусиль та часу

Відвідуєте лекції у визначені години, вчасно складаєте домашнє завдання та разом з маленькою командою захищаєте випускний проект у форматі дводенного хакатону. Для участі потрібно пройти реєстрацію, та зробити тестове завдання. Кількість місць — 15 осіб, буде відбір. Заняття двічі на тиждень протягом двох місяців в зумі.

Про мотивацію можна почитати ось тут, а про те як ми проводили перший курс — тут.

Бережіть себе, все буде Україна.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Выложите ссылки на д.з. которое вы будете давать на курсе под видео в ютубе, что бы остальные тоже могли попробовать свои силы.

Хлопцы предлогаю сделать воторой поток, т.к. регистрация уже закрыта для 121,122, 123 (2-3 курс)хлопцы все толковые проверенные, летом вы в этом думаю убедились! Код писать мы можем, и главное не дуплимся по два часа как другие! Марина думаю будет тоже непротив.

Сьогодні завершився прийом робіт, десь до середи перевіремо і всім відпишемо.

Якщо досі немає листа на почті, то означає, що далі не пройшов?

Ні, зараз всім як раз відписуємось. До ночі має бути відповідь.
Трохи зачекайте.

Хлопцы, кто знает, где была регистрация открыта, где можно было зарегистрироваться?

Та тут і була реєстрація

Добрый день! Скиньте, пожалуйста, тестовое на почту [email protected]

Будь ласка, скиньте мені тестове на пошту [email protected] хочу перевірити, в який час вкладусь

Хлопцы если я вас правильно понял, можно только просматривать уроки в записи. Как же задавать вам вопросы по существу?

Після успішного випускного проекту група розходиться хто куди, чи є якесь продовження типу стажування в компанії?)

Кажу відверто, розраховувати зараз на стажування не варто. Буде — супер. Не буде — що поробиш.

Хлопцы, можете тут озвучить дату начала курса, хотя бы приблизительно?

Або 24.10 (це основна дата) або якщо зорі не зійдуться то 31.10

Еще вопрос, а как по времени сдачи заданий. У нас тут полдня света не было, ну интернета соответственно тоже... Будет ли эта ситуация как то учитываться?

Ми всі люди, і в нас так само може не бути інтернету або щось гірше. Тому будемо враховувати.

Скиньте тестовое, очень хочу попробовать свои силы после летнего интенсива. [email protected]

Якщо ви про наш курс то літом був не інтенсив, а розслабон)

Сбросьте тестовое, если вам не жалко, заодно проверю себя и то чему нас на 122-ой учат

Вітаю. Скиньте мені, будь-ласка, тестове завдання. Дякую. Моя пошта: [email protected]

Добрый вечер. Будьте любезны, пришлите тестовое задание [email protected]

Теж дуже хочу прийняти участь! якщо ще є можливість — готовий виконати тестове завдання! мій email: [email protected]

Набір остаточно закритий?

Десь в кінця понеділка вівторка будемо знати. Зараз опрацьовуємо перші 150 анкет і надсилаємо завдання.

Доброго дня! Скиньте мені, будь-ласка, тестове завдання, хочу ознайомитися з умовою, та, по можливості, спробувати його виконати. Ел. почта: [email protected] ! Всього найкращого, дякую за розуміння!

Без проблем, трохи пізніше надішлю.

Доброго дня! Хотів би також його виконати :)
[email protected]

Без проблем, але завдання просте, нічого цікавого, повірте, в ньому немає. Голий HTML/CSS/JS і то простенький.

Вітаю, теж хотілося б отримати тестове завдання [email protected]

Доброго дня, можна і мені тестове [email protected] дякую!

Доброго вечора. Можна і мені, будь ласка тестове завдання. [email protected]

UPDATE — ми отримали 150+ анкет для реєстрації. Їх необхідно опрацювати, тому форма для реєстрації наразі закрита. Для тих, встиг зареєструватися — чекайте на запрошення на email.

Підписатись на коментарі