Чи повинні апки бути розумними архітектурно?

Це для мене неочевидною штукою було, але виявилося, що дизайнити API та апки так, коли апки щось рахують — це помилка, і треба їх робити якомога більш тупими (у сенсі протиставлення «занадто розумним»). Трохи подробиць наговорив отут у відео, дивіться, якщо цікаво:

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Я згоден саме з кейсами автора, але подача матеріалу та заголовок якийсь клікбейт.
Зараз сайт новин не завжди такі жовті заголовки подає.

Ну надо же! Люди открывают для себя азбучные истины. Ждем статьи о том, что конкатенация SQL запросов из строковых переменных — это плохо.

А на бек в будь-якому випадку падає вся бізнес-логіка. Якщо на Андроїді треба показати ціни нижче, ніж на айосі, то це ж і в чекауті, і після оформлення так повинно бути? І тоді треба мати систему знижок (умовно «отим користувачам дешевше ніж отим»), щоб це якось рівно все працювало, і в будь-якому випадку бекенд про це знає.

В нас вийшло єдине API, і фронту стало простіше, про це власне і мова.

Якби було текстом, то можна було б обговорювати. А відео — то, пробачте, неповага до людей — кожен повинен витратити купу часу, щоб дізнатись вашу думку. Навіть коли вона виявиться нецікавою чи очевидною.

Тут така цікава історія, що пишеш текстом — 600 переглядів. Робиш відео — і в рази більше переглядів.

А там ще й тема така, що динозаврам накшталт нас, які більше люблять текст, нецікаво, он подивись на комент Андрія вище.

Ну бачиш, в мене інший досвід. Деякі відео підхоплює ютуб і розкручує сам, а з текстовими статтями хрін хто підхоплює. :)

Авжеж, авжеж, а лайчики з підписочками випрошувати обов’язково.

Ти ото через ту плашечку вирішив свої дорогоцінні ручки підняти і написати цей коментар, серйозно?

Емоційне.
Ні, друже, без образ, я розумію що ютуберам то необхідно, такі правила створив той ютуб. Але трохи задовбало то скрізь...

Я тому спецом жодним словом про те не кажу, бо самого бісить. Але відсутність плашечки == в три рази менше лайків == ютуб відео не промоутить. Авжеж, якщо вслух сказати, то ефективність ще вище, але мене це кумарить. Тож просто питання знайти межу, де мене не кумарить. :)

Ти мабуть трохи сплутав ЦА. На доу не люблять відосікі.
Я зайшов дивлячись на назву теми і думав шо буде шо почитать а потім похоліварить смачно а тут тіко відосік, а мені неохота слухать чиюсь можливу петросянщину. Тому відосік скіпається і відразу переходжу до каментів бо там полюбасу вже знайшли когось неправого і обсирають, а це цікаво.
Думаю шо не помилюсь якщо скажу що більшість аудиторії доу діє за таким самим алгоритмом.

Ну так, це був експеримент, чи приведе лінка на ДОУ глядачів, бо на мікросервіси привела.

»Краще на сопілці«
Rattenfänger von Hameln

На доу не люблять відосікі.

На ДОУ вже 51 тис. підписників
www.youtube.com/...​/UC6If-LcFxUDJhgL9dmB8oMA

Тут dou.ua/lenta/tags/видео теж багато відосиків публікується постійно.

Нє, мав на увазі відосікі безпосередньо в темах замість тексту
Ті хто любить відосікі ясєнхуй підпишуться на ютуб

Якщо відосик на 5 хвилин і дивитись з прискоренням 1.5 то 3-4 хвилини можна знайти при бажанні якщо сама тема небайдужа.

Але я не полінувався і знайшов текстову версію:
t.me/bitethebyte/196

Тут справа навіть не в тому хто що більше любить. А у тому що зайву, умовно, годину часу на відео треба ще знайти. Добре як що б наявність саме відео мала якийсь сенс. Але формат «голова що говорить» того не вартий. Я навіть не часто слухаю людей які мені цікаві бо тупо не вистачає на те часу.

Підписатись на коментарі