×

У MacBook немає Bluetooth. Що робити?

Друзі-товариші, терміново шукаю допомоги.
Є MacBook Pro 13′ mid 12 старий добрий, всім мені влаштовуючий та навіть без дисплею ретина. Використовував мало, оперативники додав, жорсткий диск впхнув і радів життю, поки одного прекрасного дня не вирішив підключити до нього свої AirPods. Ось тут проблема і почалася, в ньому немає Bluetooth, не так що щось не підключається, а просто, нібито, фізично немає, тобто в налаштуваннях ніде навіть такого слова немає. Може хто стикався що це може бути? За всіма характеристиками Bluetooth у ньому є, і лише за фактом немає. Прикладаю фото налаштувань, щоб не думали що я божевільний.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Купи новый ноут и не страдай ерундой)

Стоп, так а USB блютус-адаптер поставити..?

Не факт, що запрпацює. Це ж епл. Там потрібні спеціальні адаптери зібрані на південному схилі Фудзіями на новий місяць руками цнотливих дів.

Прикладаю фото налаштувань, щоб не думали що я божевільний.

а де фото?

Це скоріше про потребл&тсво. Оновлюй те, що і так працює, бо нові кольори завезли і тд. (це політика дженерал моторс 50х років в США так була). Але їх справа продовжує жити.

хоча скоріш за все ви втратили десятки (якщо не сотні) тисяч доларів через те, що не оновилися вчасно

Як це працює? Руки код пишуть швидше на новому ноуті? Аби автор монтував відео, то мабуть оновився вже давно а як друкарська машика прожеве ще роки

Є така категорія упоротих, для яких все що нормально працює, але не останньої моделі — то є ретроградство та ніщєбродство)

Мені справді шкода вас, якщо ви не розумієте як це працює. Але виправляти це не хочу, мене все влаштовує. Біднієте від такого мислення ви, а не я.

Дуже зручна позиція, коли немає чого сказати.

А ще краще позиція перевести всі стрілки, ну скажімо, на совок... Для часного випадку процитувати базис лекції основ економіки про товарообіг в масштабах країн (пох на екологію, головне, що я встингу пожити, а нащадки хай як хочуть). Такий собі синдром д’Артаньяна з відомого анекдоту. Нажаль, це не працює.

Руки код пишуть швидше на новому ноуті?

Оце так несподіванка? Тупою пилою теж можна дров напиляти, але є нюанс.

Тупою пилою

Не майстерна асоціація 🤔

Руки код пишуть швидше на новому ноуті?

Так, якщо клава вже пiдубита

якщо клава вже пiдубита

Зовнішня клава 🤔

Тягати з собою незручно)

А навіщо кудись тягати робочій ноут? Тим більше що без нормальної клави та двох моніків від нього толку небагато?))

Hybrid mode. При наявності постійного мiсця так, вариант

Куди тягати? 😎
На пляжі кодити не комільфо

Fedora 36 i Pop!OS фуричать дуже гарно, якшо не рахувати необхідність встановити закриті драйвери для wifi від broadcom.

ви втратили десятки (якщо не сотні) тисяч доларів

Так які сотні тисяч, це ж айті. Пишіть вже про мільони ато і мільярди

Чем старое чинить, лучше новое купить!

В спеках написано, що Bluetooth 4.0 має бути. Але питання, яку версію підтримують AirPods?
Знайшов таку інфо:

дозволяє працювати з аудіо та працює з Bluetooth версії 4.2

Тобто треба копати в бік можливості заміни WiFi/Bluethooth карти всередині на новішу. Якщо таке не можливо — то шукати USB-адаптори Bluethooth сумісні з маками. Краще зателефонуйте в якісь сервіси та спитайте, чи можна щось зробити.

друге покоління навушників взагалі Bluetooth 5.0

Ви натякаєте на те, що причина в тому, що ноут має Bluetooth 4.0, а навушники — 4.2, тому не працює?
Якщо так, то ні, причина точно не в цьому. Для Bluetooth не обов’язково, щоб версії співпадали ідентично. Діапазон сумісності дуже широкий.
Скріше, варто копати в напрямку

нібито, фізично немає, тобто в налаштуваннях ніде навіть такого слова немає

Може БТ відключений апаратно.

Кожна нова версія бт більш енергоефективна, а ніж ж попередня, а знаючи епл, вони скоріше відмовляться працювати а ніж будуть швидше розряджатися. Якщо мінімальна версія 4.2, то це 4.2 мінімальна. Це про сумісність версій. Так то вони працюють і з 5 версією, тощо.

Можливо у вас обрізана мережева карта всановлена без бт взагалі. Хз чи такі були.

в маках 2012 року Bluetooth 4.0. Маки всі йдуть із Bluetooth, відколи він існує. Інша справа, шо може сама карта здохнути, або контакти, відповідальні за USB-частину miniPCIe.

Підписатись на коментарі