CyberStalking — куди звертатися, де шукати допомоги?

Доброго дня, спільнота Доу,

Наразі маю таку проблему: я власник невеличкої IT компанії, займаємося штучним інтелектом, працювали з відомими та не дуже компаніями. За 5 років маємо деякі напрацювання у сфері Education, але нічого супер-особливого та унікального.

Спеціалізуємося на складних NLP проектах. Живемо подорожуючи у різних країнах (Digital Nomads). Десь з рік тому над моїм помешканням на Кіпрі оселилися люди без будь-яких проявів життя (не виходять на двір, двері не відчиняють, вікна зашторені завжди), але чутно що вони там живуть і працюють, будинок двоповерховий, тож інших сусідів не було. Над моїм кофаундером також заселилися точно такі самі люди у іншій частині міста.

З того часу мої рекомендації на YouTube, Quora та інших онлайн ресурсах стали супер-агресивними, закидані всяким трешем, недивлячись на те, що подібні відео я ніколи не переглядаю, а лише використовую YouTube для навчання. Також стали приходити дивні повідомлення на пошту доволі часто. VPN допоміг вирішити частково проблему на деякий час.

Наразі вже у іншій країні повторюється така сама ситуація — до того ще додається активний стук у стіну вночі від сусідів, що знову не відчиняють двері. Прочитав про CyberStalking — таке враження що хтось має діло до нашего невеликого бізнесу і робить наше життя складним.

Чи стикався хтось з подібним, чи були схожі випадки?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Поставте десь будівельний вагончик чи зніміть невеликий будинок і переїдьте туди з кофаундером.
Біля будинку треба щоб був злий пес чи декілька, можна собак на вулиці підгодувати щоб до вас перейшли.

jobs.dou.ua/...​panies/luxoft/reviews/59

Там цькування було на рівні компанії та додавання сумнівно корисних домішок в горнятко.

привіт, думаю, що ви говорите має сенс, напишіть в личку

Приїжджайте в Україну — тут ви навчитеся працювати не лише поруч з дивними людьми та під стукотіння у стіну, але й під вибухи ракет, роботу ППО по дронам-камікадзе і сигнал повітряної тривоги.

Это симптомы какого-то психиатрического заболевания. Тебе нужна квалифицированная медицинская помощь. Если не знаешь куда обратиться, просто иди в ближайшее отделение скорой помощи и описывай свои симптомы, тебя направят куда надо.

Спробуй наступного разу зняти квартиру на верхньому поверсі, а далі ми почекаємо статтю від твого сусіда — параноїка з нижнього.

Переїдьте в одноповерховий будинок зі своїм кофаундером, щоб зверху ніхто не жив. І знизу.

боюся що в цьому випадку швидше кіберпароноя

Підписатись на коментарі