Starlink для роботи. Діліться досвідом

Давайте обговоримо це диво.

Як працює в Українi (швидкiсть, стабiльнicть).

Чи буде абонплата 60$ якщо купувати на ОЛХ з аккаунтом не з України ?

Яки умови пiдписки ? Чи можна її ставити на паузу ?

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному7
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Купив на олх. Аккаунт Варшава
Підписка 60 usd. Down 120 Mb/s, up 20
Попрацював день — взагалі не відчув різниці порівняно з оптикою. Просто в захваті.
На паузу є опція (план RV). Але на ютубі чув що це може покласти аккаунт знову в чергу на підключення, тому не рекомендують таке робити.
ІМХО 60 usd то небагато за резервний канал який незалежний від інфраструктури України. Особливо для людей які через інтернет заробляють гроші

Єдиний нюанс — AWS ClientVPN не хотів конектитися — певно космічний айпі не сподобався йому
Підключився через ProtonVPN в USA і запрацювало ок

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Я правильно понимаю, что кабель до тарелки 23 метра. А вот питание 1.8 метра но для роутера и мой комнатный пауер банк типа экофлоу легко будет стоять в комнате рядом с роутером и только роутеру нужно электричество?

В тарілку електрика йде через роутер, то ж так, розетка до роутеру подаватиме енергію і до роутера і до тарілки, яка включена в роутер.

А хтось замовляв через НП з Чехії, скільки була приблизно по часу доставка?

Скажите, пожалуйста, кто откуда заказывал старлинк и в какой город Украины, на прямую из официального сайта? Я заказала в Харьков и оплата с карты у меня снялась из Дублина.

Мабуть це норм, скоріш за все там зареєстровані, теж показувало Дублін при замовленні в Чехію

У моего знакомого, старлинк пришёл в течении месяца, потому что он заказывал в Киев. И мне вот просто интересно как они обрабатывают заявки: к примеру, во Львов и Киев отправляю быстрее, чем в Харьков? или как у них вообще работает эта схема

На скільки я знаю в Україну відправляють партіями, як накопичать певну кількість заказів. Тому і великий розброс — хтось замовив на початку батча і чекав пару місяців, а хтось в кінці і отримав швидко

эх, буду надеяться, что партия быстро наберется
спасибо за ответ

текущая собирается где-то с середины октября. Вот только начали приходить письма на полную оплату некоторым. Поэтому сейчас возможно конец текущего батча. Но это всё догадки и наблюдения. Кто-то неделю назад заказал и уже оплатил. Кто-то больше месяца назад и ждёт ещё письмо на полную оплату.

адрес доставки указала новой почты и дополнительно домашний

Ні, в мене компанія організовує закупки старлінків для співробітників, але НП наче також норм варіант

Прочёл всю ветку в поисках ответа на вопрос таможенной очистки. Те, кто заказал в Украину, на собственный адрес — получили девайс ровно по той цене, которую они оплатили на офф. сайте Старлинка, без каких либо доплат за таможенное оформление. При этом есть комментарии тех, кто заказал с использованием Шипинг адреса Новой почты (Польского к примеру), им якобы ещё выставляют счёт за таможенную очистку (сумму нигде не нашёл, но есть упоминание о таможенном брокере, который звонил и просил предоставить документы. Также есть комментарий человека, который трижды заказывал и трижды платил за таможенное оформление ). В связи с этим возникает вопрос — при заказе через НП нужно ли оплачивать пошлину? И вообще в чем тогда смысл использовать Шиппинг адрес новой почты в Европе , если можно заказать прямиком в Украину. Заранее прошу прощения, если эти вопросы были уже заданы ранее, но в данной ветке ответ не нашёл.

при заказе через НП нужно ли оплачивать пошлину

Нужно.

И вообще в чем тогда смысл использовать Шиппинг адрес новой почты в Европе , если можно заказать прямиком в Украину.

Смысл в том, что через НП в разы быстрее.

Понятно, благодарю за ответ.

Смысл через новую почту или другие сервисы доставки исключительно в скорости. Для Украины старлинки высылают достаточно редко, долго собирают заказы. В разных странах ЕС старлинк доступен вероятно с местного склада в очень короткий срок для местных покупателей, по этому заказывают на европейский адрес новой почты и туда приходит быстро. Дальше пересылка в Украину и включение портабилити или трансфер самому себе на другой аккаунт, но уже с украинским service address.

Спасибо за развёрнутый ответ. Согласно калькулятору НП стоимость их услуг + таможенная очистка обойдётся примерно в 140 вечно зелёных.

Тут не вникал. Жду напрямую чуть больше месяца.

Я вчера сделал заказ, оплатил 230 злотых. В личном кабинете висит «Pending», жду имейл с подтверждением оплаты за гаджет.

Оформил заказ, предоплату сняли, все ок, но забыл добавить Ethernet адаптер в заказ. Есть ли возможность добавить его к существующему уже заказу? Заказать его отдельно на офф.сайте не даёт или я что-то не так делаю. Заранее благодарен за ответы/комментарий.

Підкажіть, плата в місяць 60$. А якщо не користуватись якийсь період, а потім знову проплатити і почати користуватись, таке можливо, чи потрібно кожного місяця платити, незалежно чи користуєшся чи ні?

Якщо на паузу ставите то потім вас кидають в чергу на підключення. Перечитайте тему.

Я прежде чем заказывать старлинк, связалась с человеком, который заказал и получил в Украину в течении 30 дней
Но ему повезло больше, ему подтверждение пришло через 6 дней, после предоплаты в 60$
Я жду уже 2 недели, надеюсь и я скоро получу это письмо, так как он очень нужен моему молодому человеку

>Lilit Demonica
Офигенный ник. Как будто снова 2007-й.

Та так, наче потрапив знову на той сервер лінейки, хроніки інтерлюд, на дворі теплий травень, річні контрольні написані, попереду три місяці літніх канікул, Злюки Бобри зранку по Новому..

А в чому різниця між Residential та RV?

Residential — имеет приоритет по подключению, но привязан к 3км зоне где его активировали (?), нельзя так же поставить на паузу. RV — не привязан к локации, можно ставить на паузу, нет приоритета подключения, абон плата дороже (?)

Всего 3км? Т.е. не выйдет перекинуть в соседний район того же города, если там лучше получилось организовать электричество? Попадались отзывы, что в том же городе должно работать, но сам пока не проверял. Между местами, где мне нужно использовать 5.5км по прямой.

я тоже не проверял, мой в пути еще, но если что с Residential на RV можно переключить потом

там вроде обратно нельзя. ИМХО лучше портабилити включить тогда уже на время.

Один я не розумію навіщо вигадувати велосипед коли є офф сайт?
На сьогоднішній день очікування в 2 тижні це ніщо...

Почитайте тему для початку) 2 тижні це нереально, по факту місяці півтори, місяць якщо повезе

Замовив 23 жовтня. Ще навiть повну оплату не зняло. А потiм ще доставка. Круто якщо до НГ буде та вийде 2 мiсяцi.

Перед тим як замовити розпитував знайомих, за 2 тижні прийшло все останнього разу.
В будь якому випадку як прийде мій — відпишусь)

Ну 2 тижні можливо з повної оплати, а перед тим ще очікування

Це щось дивно, ви точно все правильно зробили? Я зробив замовлення 10.11, 17.11 прийшов лист , що треба оплатити, оплатив 19.11, проектний час доставки в Україну 1.12-7.12 , можливо зайдіть в свій аккаунт або напишіть в саппорт

упс. Не так прочитав. Зараз почали приходити листи на повну оплату. Вам пощастило замовити в кінці цього батчу. Але там не FIFO, а рандом і тому отак воно і працює, що ви за тиждень отримали лист, а хтось ще з 20 жовтня чекає :)

Вам уже пришло письмо на остаток оплаты?)

Не 2 тижня, а 2-3 місяці якщо з офф сайту і доставка напряму в Україну.

хто вже має старлінк? я оплатив предзамовлення але не отримав листа, хочу попросити створити реквест в техпідтримку

Це нормально. Мiсяц..два до повноi оплати це стандартний графiк. Дехто випадково попав мiж циклами та отримав швидко, але це поодинокi випадки.

Думаю що ні, не було листа про оплату предзамовлення та створення акаунту

Хтось знає на скільки для старлінка важливо мати чисту синусоїду? Зарядна станція видає нечисту , Старлінк працює , але трохи гудить блок живлення. Який ризик що він згорить і чи вірогідність росте разом зі збільшенням споживання (snow melt)?

Должно быть абсолютно пофигу. Он низковольтовый с импульсным БП, тоесть ему надо зарядить конденсаторы до 100+в, дальше неважно, частота неважна.

Абсолютно неважно

Дякую велике, ви подарували мені надію :)), замовив на Алі два flashfish a201, вийшло по 150 баксів, в сумі 340 wh, має вистачити на 6-7 годин без режиму snow melt

Скажите пож. какой для старлинка лучше? Этого хватит на 4+ часов работы www.bluettipower.eu/products/eb3a

Якось малувато для старлінка та ноутбука. 268Wh
В мене вдома 3500 wh і не сказав би що це аж дуже багато
Раз старлінк пригодився, то і відключення певно вже досить довге буде

У вас дома в 14 раз больше и этого мало? Или речь про то, что вы там всё включаете и живете как будто ток есть всегда?

В сусідній темі вказували, що споживання може доходити до 77 W, 268 / 77 ~ 3.5 год. Думаю буде десь 5 годин при найоптимістичнішому сценарію.

ще ККД інвертора відніміть — орієнтовно 90-93 %

т.е. можно брать www.bluettipower.eu/...​cts/bluetti-poweroak-eb70 и 1 рабочий день будет закрыт точно?

Ще на зарядку ноутбуку закладайте потужність

КПД китайского инвертора по факту ближе к 80. 90 — это на конкретной мощности.
Померяйте.

У когось є успішний кейс покупки старлінк через ОЛХ? Можете будь ласка скинути перевіреного продавця, буду дуже вдячен) Хоча б до 30000 грн купити хочеться та не чекати 2 місяці

npshopping.com/...​ns-ZJsNp5EmKsvX53AYmApkXs

Через Нову Пошту можна доставити без проблем. Фінальна ціна буде до 25к грн
Мені на склад в Польші старлінки доставили за тиждень (23.11.2022).
Але зараз чекаю коли НП привезе за адресою думаю може зайняти 1-2 тижні

10 дней назад брокер НП запросил документы для растаможки, я послал. Через неделю мне позвонил брокер и попросил прислать документы для растаможки. потому что те что я прислал на официальный почтовый адрес и по поводу которых пришел ответ робота «спасибо, мы получили документы» — они не могут найти, наверное потеряли.

В Киеве есть контора, которая имеет в словакии свой склад. globalpost.ua/starlink я заказывал старлинк с указанием их адреса, а потом написал в суппорт и меня перевели на Украинский адрес. С момента покупки до получения в Украине 2-3 недели.

В какой суппорт вы писали? Там же говорят, что до живой поддержки старлинка не достучаться.

А была растастаможка ? или она входит в сумму?

Подскажите пожалуйста, есть кто-то, кто использует старлинк в многоквартирном доме? Видел люди кидали ниже пример установки с самодельным креплением, интересно, проворачивал ли кто-то здесь такое?
И ещё, интересна скорость в таких городах как Днепр, Запорожье, может Кривой Рог (или область). Слышал что ближе к востоку и югу страны скорость очень сильно падает, к сожалению, не имею возможности сейчас переехать, поэтому это достаточно важный фактор.

Ребят, я все правильно понял. Старлинк можно купить с аккаунтом одной страны, а юзать в другой. Или например, если купил в Украине, то работать будет только в Украине?

Если потом будешь переезжать, то старлинк как потом перевозить? В самолете в ручную кладь? По весу и габариту подходит?
И нету ли там никаких ограничений, что например с старлинком куда-то вылетать нельзя?

Он в странах, позначенных на картах «COMING SOON», если туда прилететь со своим старлинком, работать будет?

С аккаунтом какой страны лучше брать? В чем отличие?

В Египет точно нельзя. И в Россию.
на территории Украины польский можно использовать

Вчора працював з коворкінгу. Швидкість 30 мбіт, відеоконференції ідуть. крім мене в коворкінгу було ще чоловік 100 якщо не більше :))

Якщо хтось підскаже, то буду дуже вдячний. Маю два акаунти на одній пошті (польський та український). Якщо замовити обладнання на польський акк і привезти його сюди, то можна його перевести на український акаунт ? В чаті пишуть, що можна, однак в супорті такої інфи не знайшов.

Іноді супутник міняє, тоді на декілька секунд пропадає.

А так швидкість супер, єдине що — треба надвір виносити, не дуже комфортно, якщо у багатоповерхівці живеш. Але можно причепити на палку за вікном.

Можна навіть гамати — в залежності від розташування супутника пінг на європейські сервери одної популярної гри — від 50 до 80. Іноді буває біля 100, але лише два рази помічав.

UPD: на паузу поставити можна, але потім попадеш в чергу на відновлення.

і ще для знаття з паузи треба зовнішій інтернет, бо треба зайти на їхній сайт.
А на паузі взагалі все підключення зникає, навіть на starlink.com

Підкажіть, хто в курсі, в FAQ starlink RV вказано, If you use Starlink in a foreign country for more than two months, you will be required to move your account to your new location or purchase an additional Starlink to maintain service. — чи дійсно діють ці обмеження при роботі RV в Україні?

там ще речення починається зі слів про інший континент

International Travel: Starlink can only be used within the same continent as the registered Shipping Address. If you use Starlink in a foreign country for more than two months, you will be required to move your account to your new location or purchase an additional Starlink to maintain service.

PS Спитав техпідтримку фірми де купляв старлінг на олх. видпишу тут про результат

дякую. Трохи незрозуміло, чи в такому випадку через 2 міс не відключать сервіс. Можливо мова йде просто про перенесення акаунту в Україну.

Може хтось замовляв через Міст? 23000 і якби до 2-х тижнів доставка. mymeest.com/...​campaign=stralink_mymeest

Я решил привезти через Meest, хронология пока такая:
11 ноября — оплатил на сайте Starlink 350 евро, адрес — португальский склад Meest.
17 ноября — Starlink зашипал посылку и прислал трекинг.
24 ноября — посылка приехала на склад Meest.
Теперь посмотрим, как быстро Meest доставит в Киев.

Ви замовляли в Португалію, а використовувате будете в Україні. Проблем не виникало з замовленням? І ще одне. Сервіс на який я скинув посилання, використовує польський склад. Ви замовляли не по інструкції а просто через Португалію?

Ви замовляли в Португалію, а використовувате будете в Україні.

Да, именно так. После получения собираюсь изменить Service Address на украинский — в админке есть возможность это сделать. Если это не сработает — включу Portability за дополнительные 15€.

Проблем не виникало з замовленням?

Никаких проблем не возникло. Просто выбрал португальский адрес на сайте Starlink и оплатил 350€.

Сервіс на який я скинув посилання, використовує польський склад. Ви замовляли не по інструкції а просто через Португалію?

Да, я заказал сам, а не по инструкции. Предварительно через поддержку Meest уточнял, доставляют ли они Starlink — сказали, что возят без проблем.

Есть момент с растаможкой — насколько я понимаю, ее придется оплатить, так как стоимость посылки превышает необлагаемые 150€. Meest пока не выставил мне счет, поэтому точную сумму узнаю позже.

Подскажите пожалуйста будет работать если поставить на балконе (5 этаж)? в плане если будет прям выглядывать в окно тарелка

где купить такой кронштейн? может я не правильно гуглю..

Ніде, хіба що замовити у зварювальника
Сам старлінк пропонує такий Long wall mount, але він ніфіга не long для таких цілей, він чисто щоб підвісити на стіну горища щоб не робити в даху дірки
shop.starlink.com/...​umer-long-wall-mount-gen2

Звертайтеся в найближчу слюсарну майстерню

Купить два для тарелки и нанизать на трубу. Шуроповерт,сверло, болт с гайкой.

Давайте обговоримо це диво.

где там чудо? Только в том, что альтернатив мало?
Работало бы оно хорошо у меня на балконе — было бы

Трошки смекалки і запрацює на балконі
vm.tiktok.com/ZMFuTmyE7

причём здесь смекалка вообще? Нужный спутник может быть в зоне, закрытой домом. А может и не быть. Надеяться на удачу? В рекомендациях к тарелке так вообще пишут, что ставить надо чуть ли не в чистом поле. Или исключительно на крыше дома, а не с какой-либо из его сторон.

причём здесь смекалка вообще? Нужный спутник может быть в зоне, закрытой домом. А может и не быть. Надеяться на удачу?

Я сам пробував запускати в 2 метрах від стіни. Так, були лаги, але все одно набагато краще за мобільний інтернет. Запушити код, гуглити ітп вистачить. Супутники весь час сходять і заходять — як рій бджіл в небі. Якийсь знайдеться. Їх там вже більше 3000
Не плутайте з телевізійним геостаціонаром де супутник висить в одній точці. Тут від сходу до заходу кілька хвилин проходить

если пробовал, то норм. У меня нет возможности попробовать чтобы точно решить заказывать или нет. Чтоб потом не куковать глядя на неё нерабочую

В апці Старлінку є сканер неба чи будуть перешкоди.

она так и называется «starlink»? Скачивал, ничего такого в ней не нашёл...
Сразу требовала подключиться к тарелке

Я сканував в Starlink, після оплати депозиту.

какой смысл сканировать уже после покупки, а не до?
В прошлый раз я не знал, что чтобы просканировать надо выбрать модель как будто собираешься её уже покупать. Сейчас перепроверил ещё раз и да, сканирование работает. Кнопка появляется после выбора модели и до оформления ордера.

В мене три локації де його можна встановити.

отдельное приложение «Find Starlink Satellites», понял, ок

если не заработает то всегда можно по себестоимости продать на олх, так как их сейчас с наценкой х1.5 продают

Ребята, такой вопрос
Заказала старлинк через официальный сайт в Харьков 11 ноября, оплатила предаплату 60$, и до сих пор (23 ноября) нет подтвержедния «ваш старлик готов к отправке, оплатите остаток»
Кто сталкивался с таким, и кому в течении какого времени пришло подтверждение?

Оплатив депозит 25-го жовтня, залишок оплатив 17-го листопада. Чекайте, то не так швидко буде.
Доставка 24-30 листопада (але думаю буде в грудні).

20 жовтня, i з тих пiр тиша. Я вже думаю чи в Польши замовити. Будет швидше, але трохи дорожче. Потiм по запиту його перевести на укр. аккаунт щоб цiна була наша.

Ну а пока йде шоста година блекауту, але 4G вiд Водафон працює (що дивно).

Я думаю, что все будет хорошо) не волнуйтесь) 💪🇺🇦

Доброго дня. Підскажіть будь ласка, якщо замовляти через Польщу (через meestexpress чи novaposhta), чи включають вони опцію RV самі, чи мені треба буде це зробити самому в аккаунті, коли вони відправлять (або вже отримаю на руки)? Я так розумію це эдиний спосіб щоб старлінк запроцював на Україні.
Скільки буде коштувати абонентська плата в такому випадку? На скільки я знаю, для доставок напряму в Україну RV опція бескоштовна, тому плата 60$. Чи не буде через Польшу це 60 + 15 = 75$ на місяць?

Скільки коштує доставка старлінк саме в Україну dhl та нова пошта? Якщо через офіціальний сайт замовляти

Комменты не читай, сразу вопросы задавай. Ниже уже много раз ответили.

Скільки коштує доставка старлінка в Україну, повністю dhl і нова пошта?

Так зачем покупать RV за 1000$+, если можно взять residential за 500 и перейти на RV? В чем подвох?

зачем брать резидентал за 500 если можно взять резидентал за 385? в чем подвох? :)

там нет никакой растаможки. это начальная и она же конечная цена. с доставкой под дверь.

Який потрібно брати генератор, щоб підійшов до старлінк ?

Да любой с чистой синусоидой. Инверторный точно подойдет, или обычный, но с проверенным хорошим AVR. Я вообще не знаю насколько чувствителен он к модифицированной синусоиде, но вполене возможно, что чувствителе. А вообще лучше его к акумам подлючать (ну или екофлоу/блюети) и их заряжать от генератора. Не хочешь же ты 24/7 дырчать генератором? Блюетти за 30-35к должен по расчетам его минимум часов 6 держать, заряжаются за 3 часа (екофлоу некоторые за час)

По ціні блюєтті можна інверторний генератор ганяти 10 місяців.

Это по каким таким расчетам? 30000 (цена блюетти)/50 (цена бензина за литр)/6(литров в день, с учетом 8 часовго раб дня) = 100 дней. 100 дней тарахтения, и кусок моторесурса генератора. С батареей при расходе 100 ВТ (старлинк + моник) где-то 4 часа должен точно продержать, тоесть 4-5 часов сидим на батарее, 3 часа заряжаем. В принципе, рабочий день покрыт. Ну и получается. что батарея «отбивается» за три месяца ±

Ещё добавить замену масла каждые 50 часов и надежду, что китайский генератор проработает хотя бы 500 часов. На 1000 часов я и не рассчитываю.

Чистая синусоида там ни к чему, там импульсный блок питания, абсолютно любой генератор подойдет.

Чи намагався хтось замовити на адресу в Україні напряму з офіційного сайту? Жодна з адрес не підходить, хоча знаю що декільком людям вдавалось замовити колись.

Замовив без питань. Один на Харкiв, один на Хмельницький. Чекаю.

Адресу як краще вводити? Українською чи англійскою?

на любом языке, на котором получится ввести нужный адрес.

да, я заказал себе прямо с оффсайта на адрес в украине. не с первого раза получилось, но все же.

Скільки доставка коштувала? Крім $385 за термінал.

385 это конечная цена, с доставкой под дверь. растаможки там нет.

А знає хтось щось про Starlink business? Чи таки не буде воно в нас працювати? Чи може є якісь тріки як то завести в нас? Можливо хтось розбирався.

Доброго дня, підкажіть будь ласка, хтось замовляв через нову пошту? Цікавить питання активації, чув що треба активовувати старлінк в країні придбання, але через НП до тебе потрапляє неактивовпний польський старлінк. Може хтось підказати по цьому питанню будь ласка

Если я куплю Starlink и не буду его сразу активировать, абонплату будут снимать?

В приложении Starlink висит «OFFLINE searching». Как долго нужно ждать? Обязательно ли бесперебойное питание при этом? Что можно сделать чтоб помочь ему?

Всем привет
Может работать весь день без проблем , а может часа 2 или вообще не работать на ноутбуках.
Проблема в том что пишет ’’подключено, нет интернета’’ на телефонах работает без проблем.
В сети где то подключено до 15 абонентов но интернет используется только для работы уже проверял. На некоторых ноутбуках вообще не разу не подключился

На некоторых ноутбуках вообще не разу не подключился

может проблема в том, что в старлинке роутер настроен раздавать только на 5ггц, и не все девайсы поддерживают 5ггц? возможно нужно настроить раздачу вифи на два диапазона.

Старлинк 1 версии легко подключается к обычному роутеру через ethernet. Можно даже не использовать роутер старлинка (правда не будет работать приложение), сам интернет будет работать ОК

Ребят, всем привет)
Хочу заказать себе Пару Старлинков для себя и семьи — через моего проверенного человека в Чехии.

Но столкнулся с вопросом, не который однозначного ответа не нашёл. Буду Мега благодарен за прояснения)

Вопрос:

1) Если я заказываю Старлинк через проверенного человека в Европу, а потом везу в Украину — Версия Residental либо RV — их обе надо активировать и настроить в стране Европы, в которую они были заказаны?

Или активация и настойка в обеих случаях делается уже в Украине?

я так понимаю, что человек все равно будет заказывать из америки?
если так, то зачем через человека, если можно сразу прямо себе домой заказать напрямую с сайта старлинк?

друзі, підкажить, принесли старлінк, просять перевірити налаштування, чи працює, швидкість й т.д., разом із ним дали 10 аккаунтів, кажуть якийсь з них спрацює, як зрозуміти, який аккаунт від цього конкретного старлінку? на коробці серійники одні вказані, на старлінку та роутері зовсім інши, номера кіту на девайсах не вказано...

У сусідній темі — «Starlink’s dropped from 90.6Mbps to 62.5Mbps» (dou.ua/forums/topic/40778) — автор навів інормацію про те що ніби офіційно швидкість роботи Starlink впала (джерело не наведено).

Думаю собі замовляти RV з Польщі. Відомо що RV мають нижчий пріорітет підключенния до супутників = нижчу швидкість (www.starlink.com/...​cuments/DOC-1002-69942-69)

У кого RV (не звичайна/Residential) підписка, підкажіть будь-ласка яка зараз реальна швидкість в межах Києва (або по Україні).

Дякую!

RV біля Львова. Швидкість кілька днів тому 160-180 / 20- 25

а яка абонплата? термінал з іншої країни замовляли?

Вова скажи будь ласка де ти саме замовляв старлінк і як з тобою можна зв’язатися? Теж живу біля Львова і хочу замовляти

npshopping.com/blog/starlink
якщо не треба на сьогодні, то можна через нову пошту зекономивши трохи грошей

А за скільки часу приїде від моменту замовлення?

ну, Нова пошта пише, що «Ваш Starlink прибуде в Україну вже за один-два тижні», але я не користувався цим способом і підтвердити це термін не можу
чесно кажучи це звучить досить оптимістично, бо наскільки я чув, то люди раніше чекали місяць, а то і більше

напрямую с сайта старлинк, без посредников — 385$.

якщо для вас час доставки, немає значення, просто тут лотерея може бути

ну я заказал как оказалось вовремя, когда еще не было таких жестких блекаутов, решил не ждать, когда все бросятся заказывать.

Не знаю звідки взялося 24 тисячі. Замовляв вчора через NP Shopping, то з мене зняли трохи більше 18 тисяч (2200 злотих)

якщо не треба на сьогодні, то можна через нову пошту зекономивши трохи грошей

Та якщо вам так неспішно то певно і нема потреби його купляти
Офіційно треба було ще влітку замовляти

Чому? можна і зараз, поки приїде якраз розвалять залишки енергосистеми.

зачем платить НП, если напрямую с сайта старлинк, без посредников — 385$.

Бо з офіційного сайта старлінка я чекав місяць на confirmation і сплату повної суми.
Через Нову Пошту ти отримуєш цей самий confirmation відразу.

да, через офф. сайт приходиться подождать, я собственно когда заказывал, был готов подождать и два и три месяца. зато без переплат.
а через НП, конфирмейшн получаешь сразу от кого? от НП или от старлинка? и сколько в итоге он едет если через НП?

Від StarLink, при чому тут Нова Пошта? Нова Пошта лише дає тобі польську адресу, на яку можна замовити доставку.

Якшо замовляти в Україну, то спочатку deposit, потім confirmation до повної суми. При доставці в Польщу confirmation отримуєш відразу і на повну суму, після оплати замовлення відразу переходить в статус preparing shipment.

Так вийшло, шо я після місяця очікування не витримав і замовив через Нову Пошту, а на наступний день таки отримав цей злощасний confirmation, тож обидва замовлення перейшли в статус «готується до відправки» практично одночасно.

Відпишу сюди хто перший приїде😎

Будуть приколи з активацією? Чи сервісну адресу вказували українську?

Від StarLink, при чому тут Нова Пошта?

наверное при этом:

Через Нову Пошту ти отримуєш цей самий confirmation відразу

я делал такой заказ. Больше не буду. Постоянные проблемы с картами оплаты. Даже абонплату теперь не разрешает вносить.

а если купить через посрелника, то абонплата разве будет не через сайт старлинк? не пойму просто, как посредник поможет с проблемами оплаты?

Я не знаю какая история была у посредника, но после ownership transfer на себя, я не могу даже оплатить с сайта абонплату, попадаю во fraud stripe. Даже к банку обращений нет. Вот жду 28го и все. Получаю кирпич, т.к. они не принимают ни одну карту мою и поддержка молчит.

Оформений на укр адресу? скільки коштує RV підписка на місяць в Україні?

заказывал старлинк на офф. сайте, приехал пару дней назад.
поставил во дворе, где небо немного перекрывали деревья, потестил, прием 100-150Mbit/s, отдача 10-15Mbit/s.
закинул тарелку на крышу сарая, где деревья не перекрывают небо, прием 200-250Mbit/s, отдача 20-30Mbit/s
все летает, видеосвязь в том числе работает отлично.

скільки їхав по часу? Через кого була доставка?

от заказа до получения меньше месяца прошло.
до украины доставлял DHL похоже, по украине уже курьер новой почты, привез ко мне под дверь.
судя по накладной, ехала из равы-русской во львов.

А как выглядит процесс растаможки? Новая почта может все сделать сама а что происходит в случае с DHL?

Ніяк не виглядає. DHL до кордону, потім НП, потім курʼєр НП дзвонить і каже що зараз привезе тобі старлінка. Все.

нет там никакой растаможки. заказал, оплатил, курьер привез тебе домой. все.

Шановні, можливо хтось вже з’ясовува це питання? Хотів придбати на офіційному сайті. Але коли вказую українстку адресу, у відповідь отримую “THANK YOU FOR YOUR INTEREST IN ORDERING STARLINK!
Starlink is not yet available in your area due to pending regulatory approval. As we receive approvals our coverage area will continue to expand, so please check back for future availability in your area.”

Залишається лише OLX?

Яке місто? Може десь близько до кордону з рашкою?

Халепа, не подобається моя адреса. Вбив адресу батьків — пфдійшло. Виявляється, що у одному місті є нюанси в адресах

Непогана стаття про досвід користування старлінком

mezha.media/...​osobystoho-korystuvannia

Цікавить чи можна передплатити на місяць — покористуватись, а потім на декілька місяців поставити на паузу, а потім при потребі знов оплатити і користуватись. Чи там карту буде в мінуса заганяти кожного місяця, якщо ним не користуєшся?

youtu.be/oUV2xeMOse8
Виглядає що не можна зняти з паузи без зовнішнього інтернету. А це якраз тоді коли потрібно зняти з паузи
Ця пауза розрахована на планові подорожі, а не як резервний канал

если старлинк как резервный держать, то думаю лучше просто не ставить на паузу, а потому вообще перейти на него как на основной интернет.

Добрый день, никто не сталкивался с утерей аккаунта? Ситуация такая, что потеряли email

Гарна спроба але йдіть на***.

вопрос -если заказывать через олх ( нужно быстрее чем обещает старлинк )- какие гаранитии что этот комплект приедит — ведь его могут получить и не отправить ?!

Через олх замовляв наложкою з передоплатою 2к грн. Після огляду та оплати продавець вислав пароль та мейл

ни чего не понял -я оплачиваю на 18000 грн на старлинк и жду когда отправят ( о каком пароле идет речь не пойму ), можете все описать , шаг за шагом — потому что мне говорят оплатить счет на старлинк и ждать, а перешлют его из польши или нет ни кто не знает — на то воля божья!!!! Еще болтают что старлинк делают уникальным под конкретный ак — типа он подвязан к аккаунту — и через другой ак он не работает , у меня сомнения на этот счет !!! Вообщем я не понимаю как безопасно приобрести старлинк в Польше!!!

Покупайте на официальном сайте, зачем идти к перекупам, непонятно. Старлинк да, привязан к аккаунту.

так я оплатил две недели как 60 баксов и тишина ( адрес доставки ввести не могу ) - у меня инет то есть то нету , а мне работать надо 100 долларов небольшая сумма я теряю по 1000 в месяц если не работаю так что тут все упирается в цену вопроса

я не могу ждать три мясаца — и нет четких дат — а может четыре месяца надо ждать — ни кто не знает

Потому, что покупать нужно было до ажиотажа. Сейчас там очередь. Я купил еще в конце марта. Было совершенно ясно, что осенью будет проблема с инетом и электрикой.

т.е. его можно взять с собой в путешествие, например на Бали или в Египет?

сколько предельное число пользователей чтоб комфортно можно было работать не уступало обычному каналу если сравнить с ЛТЕ или 3г? и спасибо

Старлинк лучше LTE, по крайней мере, в Украине. Что вы понимаете под предельным числом юзеров?

если ползоваться вместе с кем-то , а не самому, то скольким хватит? так понятно сформулировал

Смотря для чего. Если все будут качать торренты, то может и один пользователь забить (кстати торренты на старлинке запрещены). Если для работы то думаю 5-10 человек потянет. Желательно ставить отдельный роутер где прописать шейпинг скорости для каждого участника etc.

Може й заборонені, але я дещо качав, декілька гігабайтів ISO-образів нормально витягло, ніяких проблем не було.

а подскажите кто знает плз — как распределяется скорость подключения в зависимости от подключенных девайсов? сможет ли 10 чел подключится и нормально работать — чтоб хватало на слак, зум без камеры, обычный рабочий серфинг в сети?

Судячи з вiдгукiв 80-200 мбiт в вас буде. Цього цiлком достатньо на 10 працiвникiв.

Шановні, доброго вечора. Підкажіть будь ласка як написати в сапорт старлінк. Від того як я заплатив 60$ депозиту при оформленні замовлення, пройшло вже два тижні і шось нічого не відбувається. Хотів запитати в саппорті, чи все в порядку з моїм замовленням.

Це ж як треба переживати, шоб не помітити відповіді на своє питання буквально двома повідомленнями нижче. Dmytro Zhytsov уже пояснив, шо з великою долею ймовірності confirmation email прийде в грудні.

Не хвилюйтесь, я теж так само оплатив $60 два тижні тому. Розраховуйте, шо якшо отримаємо в руки свої девайси в цьому році, то це ще, вважай, пощастило.

тут смотря в какой момент попадешь, мне повезло, от заказа до получения меньше месяца прошло

тут можно глянуть даты и понять примерно, похоже отправка идет батчами раз в два-три месяца, грубо.https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ibC5qbUbbO6gKI2AzBl3H4uMW3v8gE2N0PulAAdaibg/edit?fbclid=IwAR0ZgHuXyEcbxwiARLi—inmYFb4IfnIRQ0Vrf3-6lnBc0-ZGapZ-Vfkf9c&pli=1#gid=0

Аппка показує 11-16% obstruction на балконі, інет каже, що навіть 25 ок, якщо ти не онлайн геймер. А як тарілка встановлюеться відносно неба? Горизонтально чи під якимось кутом? Може спробую замовити

Тарілка сама вибирає кут. Шток вертикально кріпити

Шукав додаткову інфу про старлінку і натрапив на групу у ФБ ’Народний сталінк’. Там є табличка, в якій люди вказували дати замовлення, оплати і отримання терміналів. Там не дуже багато записів, але все ж таки можна дійти висновку, що старлінк спочатку формує партію і тільки потім її віправляє і це трапляється кожні 3 місяці. Остання дата, коли люди отримували листи на підтверждення повної оплати — 14.10.22, попередня — 26.08.22. Тобто, схоже доведеться вмикати режим ждуна або замовляти на Європу) До речі, знайшов щє ось таку службу доставки(globalpost.ua/starlink#contact_frm), яка пропонує доставити старлінк з Європи і ціна там досить приваблива. Може хось вже користувався нею, відпишіться, пліз.
Посилання на табличку: docs.google.com/...​6lnBc0-ZGapZ-Vfkf9c#gid=0

А если Starlink RV через эту фирму заказать, будет работать в Украине?

переключить на RV можно из настроек учетки. У меня так было с первым.

у меня заказ делался 14 а place order пришел 17. Но не принимает при том платеж с той же карты с которой вносился депозит (Failed to authorize credit card). И другую не позволяет добавить (declined). Похоже на то, что в банк даже запросы не делаются.

Решил проблему спустя 3 дня.
Есть отдельный раздел BILLING, если там ввести карту в секции AUTOMATIC PAYMENT METHOD, то на этапе оплаты не будет просить карту и всё проходит нормально.

у меня там внесена карта. С нее и брался же депозит.

Шукав додаткову інфу про старлінк і знайшов групу fb «Народний старлінк», а в ній знайшов табличку де люди вказували дати, коли вони замовляли і коли отримали термінали. Там не дуже багато записів, але достатьо щоб дійти до висновку, що старлінк віправляє термінали до України партіями, які формуються кожні 3 місяці. Остання дата, коли людям прийшли конфірмейшн листи на повну оплату була — 14.10.2022, попередня — 26.08.22.Так що, схоже доведеться включати режим ждуна.
Посилання на форму: docs.google.com/...​6lnBc0-ZGapZ-Vfkf9c#gid=0

Табличка засмучує. Замовив 2 тижні назад начитавшись про отримання через 20 днів. Потім глянув в ту табличку і схоже я замовив на початку нового циклу і чекати ще дофіга.

Підкажіть як підключи старлінк з Польщі на території України

Купляв старлінк на олх. Він з Польщі з тарифом RV. Все працює і так, нічого не робив

Хтось може підказати за підписку. Якшо ти хочеш відмінити тимчасово (за світлом все ок наприклад), чи ти можеш далі без проблем її відновити за потреби (без накопичення боргу і щоб одразу ввімкнувся інет, а не через пару днів)? Десь читав в інетах, що при поновленні ти встаєш в чергу у своєму регіоні. Може хоть на практиці знає як то працює?

На ютубі казали що черга буде. Ще рекомендують регулярно вмикати щоб всі апдейти ставилися і прошивка надто сильно не відстала — є гіпотеза що в деяких людей через стару прошивку втрачалася можливість зв’язку. Поки така ситуація як зараз певно не ризикуватиму з паузою

Там Россия уже грозится спутники сбивать.

То буде початок Третьої Світової. Чисто на понт беруть, як з ядеркою.

Дуже смішно, але якщо погуглити то у них є чим і були успішні випробування.

але якщо включити мізки, то збити ~3.5К супутників starlink їм нічим — бо Іран поки не здатен виготовляти для них перехоплювачі супутників на компонентах з аліекспрес, тим більше в такій кількості

Так, на старлінки не вистачить, може вистачить на декілька показових акцій щоб налякати Маска.

тоді навіть до Маска почне доходити

Дуже смішно, але якщо погуглити то у них є чим і були успішні випробування.

Це ти про кліматичну зброю?

Если рашка начнет сбивать американские спутники, то из стадии «fuck around она быстро перейдет в стадию «find out».

Из чего из рогатки ? Или Рогозин на батуте прыгать будет с сачком. Как я понимаю проект противо-спутниковой ракеты, для которой нужен был МиГ-31 чтобы поднять ее на потолок в итоге превратился в противо-корабельный комплекс Кинжал т.е. Фактически это все из той же оперы что и грязная бомба, птицы с заразой, теперь комары и т.д. Мультики.

Подскажите, заказал Старлинк, оплатил депозит 60уе. если нужно заказать еще один, то нужно создавать отдельный аккаунт или как то можно в существующем добавить?

не могу указать адрес доставки — ячейка где указана страна не активна — не пойму что делать — депазит в нес -а куда доставлять адрес не активен

Читайте нижче по треду, я писал про це.

В ОСББ розглядають варіант покупки старлінка на багатоквартирну домівку, які можуть бути підводні камені?

Канал забьют тиктоком

Поставить нормальный роутер и настроить шейпинг.

по идее нужно ставить свой фаервол и банить торренты как минимум, иначе могут акк залочить. если конечно все жильцы не дадут клятву не качать пиратский контент через торренты.

Народ, у кого уже стоит старлинк, как там с торрентами? Можно качать?

уже сам нашел. через впн, иначе могут аккаунт забанить.

Будуть в офіс їздити торенти качати.

Интересно как по-твоему они определят что там в п2п трафике?

Правовласники сканують торрент трекери і знаходять ваш IP на роздачі.
Торрент ж не приховує IP

ну как-то находят, раз ворнинги присылают. наверное по ip, как написал Вова ниже.

Так а за що банять? Після того, як прийде ворнінг, чи за сам факт використання торент-протоколу?

за что ворнинг-то? как отличить этот трафик от банального звонка?

за что ворнинг-то? как отличить этот трафик от банального звонка?

Боти правовласників сканують трекери і шукають айпі з пулу старлінку. Потім скаржаться Маску про роздачу.
А Маск вам видає попередження чи бан

Мені Digital Ocean прислав свого часу попередження, шо не можна качати з торентів FIFA 2007 року, коли я забув вимкнути VPN. Тож технічні можливості відслідкувати, думаю, є.

перешел, там огромный список закачек, только я их не качал, ип у меня белый, ну там еще добавлено что это не только мое, но и 0.0.0.0/8, если они качать пытаются, то запрет раздачи все пофиксит, если они раздают, то, во-первых, это странно, во-вторых список таких раздавальщиков скорее всего существует

а якщо в мене динамічний айпі, який змінюється раз в добу, товиходить дуже цікава статистика від всіх скачавших, в кого був цей айпі до мене )

Працюю через Старлінк з травня (замовив на офіційному сайті, чекав місяць). Стоїть на даху в центрі Києва. Є скарги на стабільність і, інколи, швидкість підключення, але все ж краще ніж Воля 🤷‍♀️

А який відсоток obstructions при цьому? В мене в точці де планую ставити буде невеликий кусок неба перекриватись, бо не хочеться монтувати на стіні під дахом (до нової моделі старлінків банально немає готових кронштейнів для монтажу, хіба що якесь кастомне кріпленні придумувати).
P.S.
Почитав тут людей які монтували тарілку на кузов пікапа, вертикально (горизонтально до землі). Прикол в тому, щоб не давати тарілці старлінка крутитись/скакати по спутниках. Сверлиться отвір в місці де на тарілці роз’єм підключення мотора, роз’єм відключається. Після цього при включенні старлінк хвилин 5 роздупляється і матюгається на проблеми з мотором, потім якось змінює алгоритм роботи і працює зі спутниками які в зоні видимості тарілки.

В апці старлінку є утиліта щоб камерою смартфону естімейтити перешкоди — просто скануєте небо довкола місця установки. Наскільки зрозумів, його цікавить небо не від самого горизонту, а починаючи десь від 20 градусів висоти

Візуально важко оцінити в аппці, але дуже незначний відсоток обструкцій. Періодично, при проблемах з підключенням, дивлюсь downdetector і майже завжди проблема глобальна.

Ні, старий 6-поверховий будинок на Липках

Получил Старлинк еще в апреле, предоплату делал еще до войны. предоплата $99 и 550 за сам терминал. Заказывал на офф. сайте. Сижу с него. Иногда скорость до 300 мегабит, обычно 150-200. Работает очень стабильно.

Підкажіть, плз, а де саме отримували Старлінк. Я замовляв через сайт. Пише, що shipped, але куди саме — не зазначає. Зв’язувався з dhl — сказали, що в Україні не підкажуть

Shipped пише DHL чи сайт? В мене в DHL по трекінг номеру статус Goods Issued вже майже два тижні.

Те ж саме. Сьогодні навіть прийшло нагадування про 60 баксів з 8.11🤷🏻‍♂️

Написав зранку в техпідтримку Старлінку, там відповіли що вони очікують що залізяки почнуть доставлятися найближчими днями.

А коли ви оплачували своє замовлення? І, відповідно, скільки часу пройшло з моменту оплати депозиту до отримання confirmation email?

Десь 8 жовтня депозит, через 5 днів прийшов лист, що можна купувати, одразу купив. І десь через 5 днів після цього прийшов лист що shipped.

Згідно до графіка з FB групи ви дуже вчасно замовили, бо багато людей отримали відтвердження десь 14 жовтня. Дейкі чекали на нього ще з серпня.

Сьогодні прийшов термінал. Наступного тижня потестую.

Теж таке було коли замовляла. Статус так в не змінився, але десь через два -три тижні зателефонували і сказали зо Старлинк вже в Україні і уточнили відділення нової пошти для доставки.

На официальном сайте starlink.com. Там должен быть указан ваш телефон, в DHL можно по нему найти. Мне, правда, мистом доставляли.

Відповіді на всі ці питання можна знайти у фейсбуку у групі «Народний Старлінк»

Замовив на офіційному сайті 25го серпня, 17го вересня забрав з відділення Нової Пошти. Користуюсь кожен день на дачі (80 км від Києва): дзвінки, комміти, браузінг, ютюб-нетфлікс та торренти — без нарікань. Швидкість скачування під 200 Mbps, закачування десь 25, пінги в районі 40 мс. Жере десь під 40 Ватт, коли загрузиться та підключиться. По стабільності і швидкості набагато краще ніж 4g від Київстара та Вудафона: тут нема що порівнювати, плюс вони по суті лягають коли світло вирубають, бо всі починають активно їх юзати.

Замовляли на офф сайті відразу в Україну? Що по грошам?

Так, відразу в Україну. Спочатку 60 баксів за бронь і потім ще 325, коли підтвердили. Ну і 60 бачків в місяць. Для України зараз по суті включена RV версія без паузи підписки: тобто можно вільно міняти місце використання.

А чи можна ставити на паузу підписку? Ну типу треба — включив і оплатив, не треба — вимкнув.

Ну, я бачу що в меню доступна відміна підписки, але я не перевіряв.

Доречі, а розмитнювати потрібно було? Чи 385$ це фінальний прайс за обладнання?

З мене більше нічого не взяли :)

Десь читав, що вважається як гуманiтарний вантаж. Тож — нi.

В рахунках від старлінку бачу VAT 20%, тому напевно все таки розмитнення проходить за загальними правилами, просто цим займається організація, що відповідає за їх доставку.

Як на дачу то і супер! Дякую за інформацію.

А ви вказували особисту адресу для доставки, чи адресу відділення Нової Пошти?

На сайті — особисту, але потім мені зателефонував менеджер по доставці Старлінків в Україну та спитав як мені зручніше забрати з відділення чи курʼєром.

ІМХО єдина тема цивільного використання супутникового зв’язку, це якраз садиба за містом. А так тільки корпоративне вже з іньшими тарілками для кращого зв’язку чи для спеціальних служб та армії. Як резервний канал це занадто дорого тобто лише як головний. Тобто лише якийсь lan виправданий якщо використовувати десь в місті та мати альтернативне чи аварійне живлення. На місці інтернет провайдерів, теж би задумався про закупи щоб не втратити ринок.

Вопрос к тем кто заказывал с офф сайта: за сколько по времени доставили в страну? Как происходила сама доставка? В какой город?

вже замовив 3 стралінки (всі знайомим військовим, але спокійно так само можна і собі)
Замовляю з офіційного сайта у Польщу на мою адресу, яку мені видала Нова Пошта шопінг. Потім Нова Пошта Розмитнює (треба буде надіслати їм чек поштою) і пересилає мені в Україну, я оплачую мито через додаток НП і отримую в відділенні.
Все працює ок.
п.с. думаю що так само можна замовити не лише через НовуПошту а і інші компанії.

С активацией потом проблем не было в Украине?
Я слышал что они привязываются к стране или это происходит уже после запуска?

все було ок, буває що треба апгрейднути до режиму RV. В неті є багато доків як купуючи старлінк у польщу активувати його в Україні.

Пакет наш, 60 евро или польский?

Польский, доречі сьогодні підняли абонплату з 230 до 335 злотих

70 бачей.
Ну вроде и не особо дороже.

Цікаво, мені підняли сьогодні з 285 до 430 злотих. Мейл прийшов

Ну, в Польщі простий інтеренет 70 злотих, так що норм.

Можете лінк дати будь-ласка?

там неможливо в Україну замовити, ти платиш бронь, тебе ставлять в чергу і напишуть коли буде доступно.
Ті що офіційно працюють в Україні то це, здається, через МінЦифру, чи щось у цьому роді

Не знаю, я замовляв в Україну. І привезли, у червні.

все там можно, я заказывал напрямую в Украину, старлинк приехал ко мне под дверь через месяц. да, платишь бронь, потом ждешь отправку, платишь остальное, и все.

Ті що офіційно працюють в Україні то це, здається, через МінЦифру

у меня работает официально в Украине, без всякой минцифры.

да никак. просто получил и все.

а скільки треба чекати від моменту замовлення?

20-30 днів разом з розмитненням

В підкажіть яка ціна розмитнення

Замовив з сайту в Україну, висить вже тиждень в PREPARING SHIPMENT, але десь читав що вже забрали старлінк а на сайті все ще був цей статус.

Замовив також. Стягнуло депозит. Не можу вiдредагувати адресу доставки в DEFAULT SHIPPING ADDRESS. Не обираєтся країна чомусь, вручну вказую Ukraine i не можу зберегти. Тупо крутится пicля натискання кнопки й все. У вас адреса додалась нормально ? Чи воно потiм вже доступно коли будет готов до вiдправки ?

Ну при регистарціі стянуло 30 чи скількі там баксів, і там також не давало нічого змінити, потім через пару днів прийшив лист що можу заказувати, стянули ще 350 ніби і після цього при самому заказі я вже міг вибрати країну, додав валідну адресу і тепер чекаю.

вже є на новій пошті, тобто 22 дні вийшло.

теж саме. Глянув в console браузера — там якийсь JS error при вводу postal code. Тобто реквест даже не йде на сервер..(
Ракети в космос запускають, а сайт зробити не можуть

Це, схоже, «by design». Після листа про підтвердження замовлення (Confirm Your Order) можна буде змінити.

12.09 — замовив на українську адресу, зняло депозит 60 $ і статус був PREPARING SHIPMENT
14.10 — прийшов лист, що замовлення готове до відправки, доплатив ще 325 $
21.10 — прийшов лист із трекінгом від DHL. Але судячи із досвіду — треба чекати дзвінка від НП про доставку. Напевно DHL на якомусь етапі передає НП вже для доставлення по Україні

мито і доставка вже включені в ціну

Я більше питав про те, чи в Україні треба буде мито оплачувати, бо старлінк коштує більше 150 євро.

В мене такі самі дати, тількі я 12.10 замовив, і 14.10 вже опаплатив 325, подивимось скількі буде йти. Мабуть попали в одне вікно доставкию

Виходить, що час очікування від 1 місяц до 3, в залежності як повезе і в яке вікно доставки попасти

Надихаючі дати. Замовив минулого тижня. На зараз лише бронювання списали.

підкажіть будь-ласка з якого сайту замовляли

с офф. сайта. меньше чем за месяц приехал. курьер привез прямо домой.

Я лише на confirmation практично місяць чекав. То вам просто повезло з чергою, далеко не у всіх так.

Наличие старлинка решит только проблему интернета и то если она вообще будет.
Если не будет электричества, то чем его кормить? На счету каждый киловатт.
Если переезжать, то с собой таскать напряжненько.
ИМХО легче поселиться рядом с офисом или коворкингом, где есть дизель-генератор.

Знеструмлення торкнется всiх мереж. Генератор на кожен свiч не поставити.

Само собой, но в офисах есть тот самый старлинк с дизель генератором.
Зачем тратить свои кровные довольно крупные деньги на то, что уже через несколько месяцев нафиг не нужно будет?

Зачем тратить свои кровные довольно крупные деньги на то, что уже через несколько месяцев нафиг не нужно будет?

Щоб не їхати в офіс

Мне до офиса 5 минут езды, могу и пешком если что. Не понимаю, что тут такого ужасного 🤣 Да, массажные кресла и спортзал с попкорн машиной сейчас не работают, но переживу))

>мне
Все уже поняли, что вы любите работать в офисе, ехать туда всего 5 минут, и в вашем офисе есть старлинк и генератор. Круто! Вот только, помимо вас, в этом мире есть и другие люди. И у них ситуация отличается от вашей.

В моем офисе есть ещё и другие люди, которые во время отключения электроэнергии сейчас не парятся xD и работают as usual

Вони дітей також з собою в офіс приводять, коли в садочку та школі немає електроенергії?

Та у Алли нема дітей. Будь як Алла!

А что старлинк детям даст электроенергию? Не знала)

Не понимаю, что тут такого ужасного

Нельзя пересесть на прямой контракт, надо работать за уполовиненные деньги.

Я не хочу работать на скучном проекте. А то, что мне интересно — только через аутсорс.

Это говорите не вы, а ваш менеджер.

Це поки біля офісу ракета не впала.

Вероятность того, что возле офиса упадёт ракета, точно такая же, что и возле дома упадёт.

Або русня буде бити по скупченнях людей(в офісах буде електрика від генераторів і інтернет)

У нас на весь оупенспейс человек 7 если наберётся, то это уже столпотворение при том, что посадочных мест 80+.

Взял пару АКБ с ИБП с багажник, старлинк туда же и переехал в другое место работать.

У кого-то может быть прямой контракт и нет никакого офиса. В целом неплохо бы его сохранить не превращаюсь в ненадёжного поставщика услуг. Клиент и так спрашивает чего не свалил со страны и точно ли сможешь нормально работать.

А клієнт знає що юридично це неможливо?

Замовник не гуру у нашому законодавстві. Я пояснив, що юридично це заборонено. Хабар у розмірі 5..7к на зараз для мене етична перепона. Годувати корумпованих мудаків не маю бажання і краще за ці кошти допоможу біженцям та ЗСУ. Фізично я проживаю не на лінії фронта, хоча для замовника 150км до зони ураження РСЗВ та регулярні мопеди з крилатими ракетами також не ознака умов для ефективної роботи. Так чи інакше домовились, що я забезпечую автономію як можу за свої кошти. Вони шукають ще когось, щоб я знання проекту шерив та хтось був на зв’язку якщо я зникну. Звісно це створює ризик через певний час мене звільнити, але на зараз виглядає як все ж таки дійсно резерв, та й штучно створювати залежність від себе також погана практика.

Якщо так станеться nothing to blame them.
Бізнес десь там не повинен мати такі ризики і я це приймаю. Вони не благодійники. На їх місці я б також можливо спробував замінити працівників з умовної Сирії чи Югославії чи хочаб не мати великої залежності від них.
З боку перебування в Україні можлило лише обвішатися тими ДБЖ, генераторами та старлінками, щоб довести можливість залишатись надійним постачальником.
А якщо маєш намір з часом долучитися до ЗСУ то треба звільнятися, передавати задачі і робити це не наражаючи проект/компанію на ризики, а не сидіти до останнього і потім одного ранку написати ліду «сорян друже, тут повєсточка, ти давай там вже якось сам з демо наступного тижня і всім іншим». Таку хєрню можно було робити у лютому чи березні, коли воно все зненацька почалось, а не на 9-му місяці війни.

Так чи інакше домовились, що я забезпечую автономію як можу за свої кошти. Вони шукають ще когось, щоб я знання проекту шерив та хтось був на зв’язку якщо я зникну.

Кэп говорит, что вместо того чтоб, ждать пока уволят, лучше найти более надежную работу самому и уволиться.

хоча для замовника 150км до зони ураження РСЗВ та регулярні мопеди з крилатими ракетами також не ознака умов для ефективної роботи.

Так переїдьте на захід України, там безпечно, і в замовника не буде причин вас вважати ненадійним. Невеликий будиночок десь в Львівській області. Доставляєте туди старлінк, генератор, екофлоу — профіт)

Звісно що треба генератор та акумулятори. Часто власники приватних будинків і так вже мають таке. Старлінк нарешті повністю закрив питання зв’язку

Это скорей вопрос к тем, кто тут отписался о том, что на балконе поставил

На балконі хтось пробував встановити?

Йому треба чисте небо прямо зверху, а стандартне кріплення — тільки для встановлення на підлогу, працювати не буде.

Користуюся, працює чудово. Але питання в подальшому, якщо взяти свій старлінк и поіхати у країну, де він не продається, наприклад, Турцію. Він там буде працювати? Чи краще напряму писати в саппорт?

Старлінк навіть не в кожній країні, де працює, дозволяє роумінг, тобто використання терміналу не по адресі реєстрації. А в країнах, де він ще не запущений, термінал, скоріш за все, просто не зможе з’єднатись із супутниками.
В Україні в ручному режимі дозволили використання терміналів і тільки через війну.

Тобто, якщо я переїду в інше місто в межах України, то працювати не буде?

Будет, для Украины

Тупой вопрос, зачем нужен старлинк для работы? В Украине проблема с обычной оптикой или 5G?

Тому що під час обстрілів інфраструктури багато в кого інтернет зник разом з електрикою. Як і мобільний зв’язок

Интернет появится как только восстановят электричество, и без электричества интернетом все равно особо не попользуешься — ноуты разрядятся, внешние мониторы работать не будут, старлинки тоже.

И вообще если инфраструктура повреждена до такой степени, что интернет начинает отваливаться (который имеет определенный запас откузоустойчивости и избыточности, его кагбэ на случай войны создавали), сам бог велел закрыть ноут и взять оплачиваемый day off. Ваши западные коллеги без угрызений совести не появятся на работе если их кот подхватил простуду, у них не возникнет мысли упрекать вас за то, что вы не появитесь на работу после ракетного обстрела электрической инфраструктуры города.

Кожний дей офф через електрику/інтернет це +1 до рішення замовника закрити ризики і віддати проект в Індію, Пакистан, Польщу ітд

Західні колеги просто візьмуть і переведуть проект за кордон. Кіт, простуда, інтернет, електрика — це не ті проблеми, що їм подобається вирішувати, це ваша частина задачі.

Так, мої західні колеги поставляться з розумінням. Як і в кінці лютого поставились. Питання в тому, скільки цих дейофів буде? День, два, може тиждень? Як вже писали, через якийсь час це приведе до того, що проект передадуть туди де таких проблем немає. Nothing personal, just business.
Тому генератор, інвертор з аккумуляторами, старлінк.
Звичайно, може настати момент коли буде глобальна жопа і навіть пальне до генератора купити не можна буде. Тоді се ля ві.
P.S.
На даний момент мене більше цікавить момент — наскільки енергозалежні компресорні станції що обслуговують ПСГ (теоретично компресори працюють на газі, але можуть бути нюанси по обвязці і т.д. — треба вивчати питання). В гіршому випадку їх також можуть розхерачити ракетами. Так що може варто ще твердопаливний котел купити і це куча геморою з його встановленням.

Одним твердотопливным котлом не обойтись, нужна котельная, теплоаккумулятор (без него придется топить постоянно), дрова, желательно бойлер косвенного нагрева.

і ще насос, який буде ганяти воду в системі (для якого треба елемент живлення)

Не завжди. Можна спроектувати систему і без насосу. Але зазвичай всі роблять з насосом і це вже потім не переробиш.

так, самопливом. Але мені здається зараз вже так не роблять

Это потребует расфигачить все что уже есть и провести по новому и не эстетично ( трубы большого диаметра, перепад определенный и другие «приколы» гравитационной системы.

Так отож. Я саме про це. Такі варіанти я взагалі не розглядаю, скоріше щось типу малого пелетника (Lafat Aqua і т.п.) або пелетного каміну. Але там також є нюанси — горілка при розпалюванні жере ~800 Вт і триває це досить довго (хвилин 5), потім постійно ~100 Вт при горінні (вентилятор, насос і т.п.)

без электричества интернетом все равно особо не попользуешься — ноуты разрядятся, внешние мониторы работать не будут, старлинки тоже

UPSи і генератори вже скасували?

UPSи я маю на увазі не маленькі а щось аля LogicPower LPY-W-PSW-2000VA з парою великих батарей (як мені і зробив прораб коли я ще в 2017-му робив ремонт).

ноуты разрядятся,

Павербанк вирішує цю проблему легко

А в Украине разве есть 5Ж? Тут и 2ж не везде есть, и это не в где-нибудь, а в центре областного центра, Львов если что.

В первый день атаки на энергетическую инфраструктуру мой провайдер продержался несколько часов, пока оптика полностью легла. Вот тут и нужен старлинк.

5Г в Україні немає. Коли вирубається електрика пропадає інет(у провайдерів не стоять UPSна 12 годин на кожному свічі). Всі переключаються на мобільний інет і він одразу лягає, у Львові затестили.

У Львові мережа працювала клаптиками, скоріше за все просто обстріл знеструмив якусь критичну частину обладнання. В принципі тоді навіть фм-радіо злягло переважно, тобто проблема явно не в напливі користувачів.

Подскажите, какие сейчас актуальные цены на Starlink в Украине (не на OLX). На официальном сайте Starlink нет вообще никакой информации о тарифах, только о депозите в размере 60 долларов. А сколько сам комплект стоит? Какая абонплата?

не знаю, звідки ви взяли 500 баксів, я замовляв на офіційному сайті, передплата 99, потім списую ще 286, всього 385. Також 60 баксів абонплата.

Хз. В моєму аккаунті який продавець замовив в Польші в історії платежів є 2 300 PLN, що конвертується в 468 usd

Так речь о заказе в Украине, а не в Польше.

В Німеччині 460є + 80є-100є абонплата (залежить чи локальний тип чи RV)
Швидкість тут в Німеччині коло 200 download i 100 upload
В Україні в статусі RV на передку (до 50down)

В мене 60$ передплати зняло декiлька днiв назад.
Цiкаво скiльки цього разу часу займе етап пiсля передплати до отправки.

В Украине официально 60 аванс плюс 325 при заказе. итого 385 баксов.

Вже дешевше

комплект 385, абонплата 60 при заказе на сайте старлинк.

Купив на олх. Аккаунт Варшава
Підписка 60 usd. Down 120 Mb/s, up 20
Попрацював день — взагалі не відчув різниці порівняно з оптикою. Просто в захваті.
На паузу є опція (план RV). Але на ютубі чув що це може покласти аккаунт знову в чергу на підключення, тому не рекомендують таке робити.
ІМХО 60 usd то небагато за резервний канал який незалежний від інфраструктури України. Особливо для людей які через інтернет заробляють гроші

Єдиний нюанс — AWS ClientVPN не хотів конектитися — певно космічний айпі не сподобався йому
Підключився через ProtonVPN в USA і запрацювало ок

Скажите, а что по поводу IP?
Есть ли возможность статического? С какой периодичностью перебивают динамический?

на реддіті таке кажуть
www.reddit.com/...​amic_assigned_ip_address

It’s not just dynamic, it’s a shared, non-routable CGNAT IP.

ви не зможете зробити вхідне з’єднання (як і в більшості провайдерів)
але це ж можна легко вирішити за допомогою VPN

Але на ютубі чув що це може покласти аккаунт знову в чергу на підключення

Хіба не головна фіча RV в тому, що пауза не перепідключає аккаунт заново?

В residential взагалі паузи нема
Паузу знімати треба перед поїздкою завчасно

Дайте будь ласка лінк на продавця. Не хотілося б на шахраїів потрапити.

www.olx.ua/...​-2-pokolnnya-IDOQjy1.html
Відправив накладеним з передоплатою 2000 грн

А какая это версия — RV ( где можно паузу в любой момент и нету очереди на переподкоючение ) или Residential ? И накой аккаунт и тариф — Польща ?

Підписатись на коментарі