🎧 Про податкове резидентство та оподаткування в Польщі. Запис войсчату DOU Polska

Публікуємо запис войсчату про оподаткування та подвійне оподаткування доходів ІТ фахівців, які переїхали з України та проживають в Польщі.

Він проходив 19.10.2022 у телеграм-каналі DOU Polska.

⏱ Таймкоди:

00:00 Вітаємося

02:10 Все про податкове резидентство і кого воно стосується

20:17 Найгірший сценарій для ФОПа, при уникненні оподпткування

24:30 Про доходи

Q&A-сесія

48:30 Як податкова Польщі може знайти резидента? Може по песелю?

49:06 Я не ФОП, працюю офіційно на українську компанію, яка сплачує за мене подкатки. Чи маю я за щось хвилюватися чи щось робити?

50:25 Український ФОП призупинений чи буде він автоматично активований через 2 роки?

51:40 Чи можна уникнути польського оподаткування якщо виїхати з Польщі? Чи можуть бути проблеми потім?

52:32 Планую переїзд поза ЄС та закрити ФОП в Україні. Чи можна це зробити віддалено?

53:25 Коли оформлюєш польський ФОП, чи потрібно декларувати прибуток за попередні 6 місяців?

59:59 Ви згадали найгірший випадок, де податок розраховується за формулою 5 процентів Україні + різниця між польским податком та 5 процентами. Хіба це є найгіршим випадком? Таким чином сплачується сума, рівна більшому з двох податку (в нашому випадку — Польскому).

01:07:20 Чи бачить Польща доходи отримані на вайз/револют/пейонір?

01:11:20 Якщо мене «не знайдуть» в Польщі і я через певний період поїду назад до України. Як я можу дізнатись чи до мене порушенні питання стосовно оподаткування в майбутньому?

01:12:20 Які дані Україна буде давати Польщі в рамках системи обміну даними?

01:13:13 Який штраф передбачений за не реєстрацію ФОПом в Польщі, якщо перевищено місячний дохід 1,500 злотих від проф діяльності?

01:16:30 Чи треба у Польщі сплатити податки за доходи, отримані ще в Україні, до переїзду?

01:20:20 Прощаємося

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному3
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі