Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Про бізнес-аккаунт для ФОПа за межами України (коли ти в Україні)

Я розумію, що в країні війна, але трошки задовбався с курсами і т.д.
Зараз я на території України. І дуже хочу перестати спонсорувати Приват або будь-який інший банк (навіть на підставі війни).
(чому такий безлад, думаю, що розумію).

Шановна спільнота, чи може хтось поділитися досвідом:
— де та як створити бізнес (ФОП) аккаунт за межами України (наприклад Wise чи будь-який інший)?
— які ви бачите нюанси (будь-ласка з досвіду та конструтивно) при використанні іноземного банкінгу (я знаю що вони без української ліцензії поза законом)?


P.S. 1 — чому такий безлад, здається, що розумію (але комусь все, а комусь нічого — таке собі відчуття).
P.S. 2 — прошу критику стосовно воєнного стану «опустити» (я краще сам буду кидати 10% Притулі чи ПЖ).
P.S. 3 — сплачувати податки (+ЄСВ) планую і на далі (як зараз, вказуючи суму та курс на момент отримання суми)
P.S. 4 — кріпта не варіант :)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ще Payoneer як варіант.

Щодо нюансів — ризики судитись із податковою в майбутньому, злетіти із спрощеної системи, заплатити купу штрафів. Але наскільки такі ризики реалізуються, зараз ніхто не знає.

які ви бачите нюанси (будь-ласка з досвіду та конструтивно) при використанні іноземного банкінгу (я знаю що вони без української ліцензії поза законом)?

Ну ти сам і відповів. А з досвіду тобі ніхто не розкаже (включно з юристами/бухгалтерами) бо ці схеми почали юзати відносно недавно і реальних наслідків ще немає.

dou.ua/forums/topic/39360
тільки wise перестав українцям відкривати рахунки

Читав їх, але цікавило, як на практиці у людей.

Що саме цікавить? На практиці все так, як там розписано — гроші приходять і ними можна користуватись як хочеш. Стосовно перевірок податкової, то поки що мораторій, а добровільно навряд чи хтось запросить таку перевірку, тому відгуків не буде. Можна подати запит на індивідуальну податкову консультацію, але у відповідь вони надішлють просто витяги із законів без чіткої конкретики.

Wise не дає відкрити Бізнес Аккаунт (йому я наче довіряю).
Хто що порадить юзати для отримання грошей по інвойсу у USD (для EUR, наче багато апок)?

Paysera

Уже не працює для нашого регіону.

Satchel

Цей стрьомний дивлячись на відгуки.

Але дякую.

працюють обидва, минулого тижня відкривали там рахунки

Підписатись на коментарі