Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Збір на пікап для мобільно-вогневої групи 17 танкової бригади

Привіт, колеги. Якщо коротко — є запит від мобільно-вогневої групи 17 танкової бригади на пікап для того щоб возити хлопців із ПЗРК Стінгер. Зараз я тимчасово в Румунії і вже знайшла в своєму поточному місті декілька автівок що їм підійшли б, в першу чергу розглядаю варіанти Nissan Navara які можна придбати за 4-5к.

Тут в мене вже є знайомий автомеханік, тож хотілося б якнайшвидше зібрати кошти та привезти тачку до України щоб вона допомагала нашим захисникам. Повезу її особисто я, усі расходи на перевірку\оформлення\перевезення візьму на себе.

Фото запиту від військових буде тоді коли назбираю достатньо коштів (тому що на офіційному запиті від військової частини має бути вказаний він-код авто я буду його знати коли буду впевнена який саме пікап буде доступний на момент завершення збору), також надам репорт з фото договору купівлі-продажу і саме фото автівки до та після передачі ії ЗСУ.

Дуже хочеться додому, тож маємо наближувати перемогу усіма доступними способами.

Буду вдячна за ваші вподобайки та поширення, лайк/шер/репост та побажання водити пікап після маслкара 🤝🏻

Посилання на банку:

На пікап для мобільно-вогневої групи 17 танкової бригади, що возитиме наших хлопців з ПЗРК Стінгер на передовій.

🎯Ціль: 150 000.00 ₴, вже зібрано трохи більше ніж 20к

🔗Посилання на Банку
send.monobank.ua/jar/2KUScGzJmx

💳Номер картки Банки
5375 4112 0073 8313

Лінки для поширення в соцмережах:

Linkedin: www.linkedin.com/in/anastasiia-shykhailo

Facebook: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02v3NoANtorqR3Nuf97EPzyzShXGctYLMu7fpKCGCU22vyvWoJPvsNXJc9mqJ8TYskl&id=100001463723036

Instagram: www.instagram.com/...​tdWO/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Дякую, разом ми сила!

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі