На Web Summit виступатимуть прихильники путіна. У мережі — обурення

На топовій ІТ-конференції Web Summit у списку спікерів заявлено два цікаві персонажі: Макс Блюменталь і Ноам Чомскі.

Журналіст Макс Блюменталь працює у виданні Thegrayzone і досить відомий у Twitter. Він писав, що знищення Маріуполя — це фейк, як і героїзм охоронців острова Зміїного.

Ноам Чомскі заперечує суверенність України і виправдовує дії путіна погрозами зі сторони НАТО.

У мережі вже почали писати про те, що Web Summit має скасувати виступи цих спікерів. Допоможемо?

Поширюйте інформацію, тегайте Web Summit у соцмережах і пояснюйте, чому запрошувати путінолюбів — не ок.

👍ПодобаєтьсяСподобалось11
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
На топовій ІТ-конференції Web Summit

Якась нікчемна конфа, що тусується то в Дубліні то в Лісабоні. Знайшла способи гімно-піару, розповсюджувати себе через анти-рекламу. Cancel culture для конфи яка і так мало кому відома і відверто і без того нікому не цікава. Це не презентації Apple чи Google які зривають ажиотаж і на які дивиться уся індустрія.

так проблема в Хомски и Блюментале — это только для Украины и украинцев проблема, а именно их «пророссийскость»
а на деле их проблема в том, что они жалкая левачня, пишущая статейки про украинских неонацистов, троллей NAFO и прочую ахинею на своих помоечных Грейзонах, но для Европки это вполне себе ок, оказывается =)

До речі звертайте увагу навіть на розробників додатків якими ви користуєтесь. Я вчора офігів. Заходжу в програмку погоди, яку навіть передплачував і не розумію. Шевченківський район Києва там чомусь зветься Радянським (совкова стара назва). Почав перевіряти — ну звичайно, розробники виявились ка....ми з пітєра, і вирішили так мілко підсерити. Звичайно видалив нафіг.

чогось Макса в спікерах не знайшов

Мабуть, вже відреагували?

Чомусь взагалі нікого цікавого там нема і ніколи і не було.

Доречі в мене є 2 дев квитка на веб саміт. Можу надати, хто є в Ліссабоні. Не для перепродажу

там в спікерах Усік є, я думаю його вистачить щоб морду їм набити)

Он может и не захочет, а мне пофигу

Тот случай, когда мне захотелось задонатить на мордобой...

Ну той, хто надасть квитки вже є. Залишилось скинутись на вишибалу.

Щось згадалось як Базз Олдрін якомусь плоскоземельщику прямо на вулиці зарядив. Залізний дідо.

О, Вова. Хело.

Ще є така опція?)

Віддав вже

Вiктор, чи можна якось отримати квитки вiд вас? Дуже хотiв би потрапити на самiт.

віддав вже

Підписатись на коментарі