«Повернись живим» з 24 лютого зібрав понад 5 мільярдів гривень на допомогу армії

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну до благодійного фонду «Повернись живим» на потреби Сил оборони України перерахували понад 5 млрд гривень, — пише «Мілітарний» .

У фонді зазначили, що ця сума дорівнює всьому оборонному бюджету України за 2004 рік або 2,5 оборонних бюджетів Молдови на 2022-й.

Це — 245 гривень щосекунди, 145 грн — на кожного громадянина України. Купюрами по сотні цих гривень можна викласти відстань від Києва до Ізюма в Харківській області.

У «Повернись живим» повідомили, що за ці кошти фонд вже забезпечив зв’язком 150 батальйонів, передавши 14 837 радіостанцій.

3736 засобів тепловізійної оптики закрили потреби 100 підрозділів Сил оборони.

Для війська також придбано:

• 514 автівок і 11 броньовиків;
  • 3311 квадрокоптерів;
  • 141 безпілотний авіаційний комплекс, із них 11 — PD2 (до речі, два з них — придбали за допомогою вас, спільноти DOU — перший у травні, другий — у серпні);
  • один — комплекс Bayraktar TB2.

У фонді компетентної допомоги армії, наголошують, що кожен п’ятий БПЛА на фронті — від «Повернись живим».

Крім того, Сили оборони України отримали:

• 6 тренажерів для операторів ПЗРК «Ігла». На них навчили вже 2000 бійців.
  • Близько 4000 військових від лютого навчили інструктори фонду з аеророзвідки, саперної справи, стрільби із закритих позицій.
  • Бійці отримали 1989 планшетів із програмою ГРК Armor для стрільби із закритої позиції.

У фонді наголошують про неймовірну вдячність та відповідальність перед кожним, хто дає волонтерам для допомоги війську від кількох гривень до мільйонів.

Кому донатите найбільше?

56%
12%
1%
3%
25%
3%
130 голосів  ·  показати результати
👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Стараюсь помогти не сильно розкрученим фондам: Госпітальєри, Армія SOS, Аеророзвідка, Мартіну Бресту на машини, Громадська ініціатива Галичини, точкові запити

Повернись живим. Притула. Ігор Пацев (95 бригада).

Доначу в ГО «Справа Громад». Вони разом із ГО «Брати по Зброї» та БФ Порошенко з лютого надали допомоги ЗСУ більше ніж на 2 млрд гривнь. Але про них — нуль інформації у всіх ЗМІ, які зараз контролює влада. Тож, максимум, що можна в цій ситуації зробити — донатити їм ще більше.

Із попередніми та поточними проектами можна ознайомитись тут: spgr.org.ua/uk
А тут за донат можна кльові сувеніри отримати: shop.spgr.org.ua

Намагаюсь скинути гроші на «Повернись Живим» з за кордону, але мій банкінг пише чомусь «IBAN doesn’t exist». Може хто стикався з такою проблемою?

Ззакордону можна платити НЕ через SWIFT?

П. С. Часто волонтери відкривають «банку» від Монобанку. Там просто пеймент сторінка, можна платити іноземними картками. Тільки процесить як cash advance transaction(знімання грошей), тому може бути якась додаткова комісія в вашого банку.

Наприклад отут така банка, без проблем задонатив канадською карткою: www.facebook.com/...​oLaCcTViwBNoDV4bnTQKSxWl

А що Вас зазвичай зупиняє від донату на приватну банку? Які фактори для вас найважливіше щоб пройнятися довірою до людини, що веде збір?

Я веду збір на розбудову звʼязку ППО, тому питаю, щоб поліпшити donation expirience людей, які або донатят, або вагаються це зробити.

Знання людини особисто, історія людини у соц. мережах, чи підтримує збір хтось із тих, кому я довіряю. Для мене це головні пункти

А що Вас зазвичай зупиняє від донату на приватну банку?

Якшо це невідомий фонд з оголошенням на форумі. Якщо це постить редакція то довіри більше

От тільки курс гривні до доллара у 2004 році був 1:5 тобто оборонний бюджет був мілліард долларів. Враховуючі, що і сам доллар став дешевшим в 1.6 разів, маєм оборонний бюджет Ураїни на 2004 -www.in2013dollars.com/...​s/inflation/2004?amount=1 За цей час сам доллар знецінилася на 63.7%. Та усе одно то була і є ганебна сума. Оборонний бюджет США на 2004 рік дорівнював 493 мілліарди долларів, це 4,02% від ВВП США. Бюджет федерації за 2004 був 21 міліард долларів. Франції — 44.5. Той рік оборонний бюджет 37 мільйонної країни, в центрі Європи становив 5.9 міліардів, а у федерації 66 міліардів, США — 705.4 мільярди. Через ганебний бюджет і скидуємось по волонтерских фондах, це при тому що маємо найгіршу податкову систему в світі з 135 податками і загальне податкове навантаження в 52% (без корупції або ФОП більше пів року громадянин працює на державу). Економічно діяльність наших урядів треба визнати не просто провальними — а з тріском провальними. Сподіваюсь після війни, а можливо і під час, крісла у високих кабінетах займуть ті хто добре себе показав у волонтерстві, за тих хто провалився особисто я голосувати не буду.

Повернись живим, Притула, Стерненко.

Доначу переважно у Фонд Порошенка eurosolidarity.org/...​esok-u-peremogu-ukrayiny

Ігорю Лаченкову (Лачен)

На початку на Повернись Живим, але зараз здебільшого на:
1. наших місцевих волонтерів
2. Госпітальєри
3. Аеророзвідка

Повернись живим робить дуже важливу справу і дуже вміло, але

У фонді зазначили, що ця сума дорівнює всьому оборонному бюджету України за 2004 рік

це ж без врахування курсу $?
Бо тоді можна сказати що зібрали як за оборонні бюджети в сумі з 96 по 2000 роки.

Ну і вартувало б лінку на них дати, можливо хтось раніше чув в не знвє як їм донатити

Бюджети на початку нульових були дуже маленькі і найбільшою інновацією було впровадження шкарпеток замість онучів/портянок в 2007.

Основну масу доначу і буду донатити в цей фонд саме через його системність і інституційний підхід. Вірю що умовний ккд кожної вкладеної гривні в них є найвищим серед альтернатив

Донатив 8 років переважно ПЖ і окремим волонтерам (наприклад людям з ASAP Rescue) які вже 8 років виносять на собі все навантаження, і після 24.02.2022 так само, тільки більше на ПЖ і ще своїм знайомим чи знайомим знайомих які пішли волонтерити чи долучились до якихось місцевих волонтерських ініціатив.

Притула норм, але йому і так багато донатять, а ПЖ як на мене все ж значно більш компетентні і ефективні — мабуть найкомпетентніший фонд допомоги збройним силам який взагалі колись існував.

А є ж ще Армія SOS, Аеророзвідка, Vector optic lab (які ремонтують оптику, тепловізори і нічники) — це з тих, що шарять у військовій тематиці.
А іще є Razom for Ukraine, Корпорація Монстрів, Union of Angels.

От про KOLO я раніше не чув.

став донатити в повернись живим і інші збори замість фонду притули після того як побачив що твітить меланія

Який саме твіт пані Подоляк молодшої вас так вразив, якщо не секрет? :D

Можна подробиць трішки?

Підписатись на коментарі