Збираємо 210к + 3кк гривень на звʼязок для повітряних сил

Вітаю!

Я Володимир Хворостянкін, Software developer, займаюсь проєктуванням, підбором обладнання, закупками та передачею обладнання військовим звʼязку повітряного командування одного з регіонів.
Протягом останніх 6 місяців ми з хлопцями значно покращили радіо звʼязок що значно прискорило процес прийняття рішень та інформування о загрозах, поновили та вдосконалили фіксований звʼязок (звичайні на ІР телефони, ІР шлюзи, кілометри кабелю та інше), реалізували оптичні проекти (зварювальні апарати, рефлектометри, інструменти, конвертори, патчкорди) та створили безліч точок доступу по регіону, купили фільтри та покращили роботу станції Харріс та багато іншого. Всі ці проекти коштували понад 4 мільйони гривень, це значні кошти, але більшість була зібрана з донатів, за що я безмежно вдячен. Приблизно 600 тисяч було витрачено особистих коштів. Головне що на всі витрачені кошти в мене є запити та акти передачі на військову частину — все прозоро.

Збір на програмні комплекси триває!!! Координати збору нижче.

Це наразі останній запит, зробімо його разом! З наступної ЗП додам в банку 50к, сподіваюсь там вже будуть кошти, щоб закрити цей запит. Загальна потреба на запит — 250к, зібрано 25 тисяч.
(я маю замальовувати всю інформацію, щоб не було зрозуміло що та кому)

17.01.2023

Війна дінамічна та приоритети змінюються постійно.
Вчора вранці мені надійшов запит від хлопців з повітряної оборони на партію обладнання, а головне на зварювальний апарат!

А вже сьогодні було виконано його. Було придбано та передано 63 ІП телефонів, оптичні та звичайні комутатори, VoIP шлюзи, SFP модулі, та зварювальний апарат оптичних ліній звʼязку (було придбано та відправлено працювати за 2 години після запиту, тому що це край важливо щоб оптичні лінії працювали бездоганно, а їх ремонт та модернізація проходила максимально швидко).

Важливість кожного телефона та подібної техніки надзвичайна — звʼязок має працювати за будь-яких умов, завжди та всюди, коли захисники повітря протидіють ракетам чи мопедам — важлива кожна секунда, тому комунікація має бути бездоганна, щоб отримувати чітко всю інформацію та накази.

Це вкрай необхідно щоб мінімізувати вірогідність повторення жахливої трагедії 14-ого січня у Дніпрі, ми маємо зробити все, що в наших силах.

З банки я зняв 20 тисяч на оплату оптичних комутаторів D-Link, решту, десь 100 тисяч (45 зварювальний та 56 за VoIP шлюзи) додав своїх, тому-шо потреба була досить термінова. Кошти що на банці зараз — на остаточний розрахунок за антени в Бахмут, що зараз виробляються.

ЗБІР коштів на програмно-апаратні комплекси Амур — 250 тисяч потрібно.

Координати збору нижче.

10.01.2023 (Збір на антени закрито, кошти зібрані)

Зняв 94000 на оплату 50% від рахунка по антенах.

Наразі в роботі 2 проекта:
1. Величезний проект, про який я не можу багато розповідати, але то буде пушка. Потрібно придбати КрАЗ за 1.2 мільйона, поставити на нього обладнання на півтора. Цей проект забезпечить надійний звʼязок з мінімальним часом розгортування обладнання для всіх складових повітряного захисту — від військового з ПЗРК до авіації. Це надзвичайно важливо у сучасних умовах. Ви запитаєте: «А хіба зараз нема машин звʼязку?». Є . Але цей проект основан на сучасному обладнанні — від промислово-війскових компʼютерів Advantech та старлінка до війскового спеціалізованого обладнання. Все вже знайдено, запроектовано, питання лише в грошах.

Проект вантажівки на паузі. Нема коштів.

2. Потрібно придбати 4 спец вироби Харківського виробнитства Амур — 210 тисяч.

Є ще 2 проета для Азову та пехоти у Бахмуті.

Всі ці проекти дуже важливі для захисту неба, інвестуючи 1 гривню в ці проети ми формуємо надійний звʼязок по всьому регіодну активних бойових дій для повітряних сил.

Координати збору:

send.monobank.ua/jar/8gr8u7edfh

5375 4112 0156 0930

--------
SWIFT
UA723220010000026202309068654
Account No — 26202309068654
Receiver — KHVOROSTIANKIN VOLODYMYR
Bank JSC UNIVERSAL BANK
City KYIV, UKRAINE
Swift code UNJSUAUKXXX
-----------
BTC 32bgVWAKeCDnpjDT8kS24suoXUWqKhjMc5
ETH 0×5115BE1bf49D2A2B9B83474Fd9bd0b0fEC089796
USDT 0×5115BE1bf49D2A2B9B83474Fd9bd0b0fEC089796

Дякую! Разом до перемоги!!!

Фото минулих передач обладнання:

07.12.2022

Промисловий ПК від Advantech (245к гривень) та ще 50 профлистів для облаштування позицій ППОшників.

Передача обладннання на 600 тисяч — ретранслятори, промисловий ПК, звичайні компьюетри, ноутбуки та інше.

20.11.2022

передано останні 5 роутерів та 5 голосових шлюзів.

31.10.2022

Кабельна продукція

Приклад запиту

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Запустив ТГ канал t.me/ppo_online де публікую запити структуровано, звіти та цікаві новини зі світу ППО. підписуйтесь!

Увага! Амури відходять на другий план. Зараз терміново потрібно 80 тисяч на обладнання!
Якщо згадати цей день то стане все зрозуміло.
Навались!!!

send.monobank.ua/jar/8gr8u7edfh
5375 4112 0156 0930

Тут вже запит виконано, за добу все було доставлено війсковим для відновленя.
Дякую всім!
Фото на каналі t.me/ppo_online/4 , працюю над актами, які будуть там же

Всім привіт! Зробив звіт про передачу обладнання, яке було запитане вчора як термінове, тому взяв 20 тисяч з банки.
Основний збір триває, поширюйте цей пост, будь ласка, надсилайте колегам щоб охопити максимум людей.
Дякую!

дуже дякую всім за донати, особливо за потужні в 10-20-30 тисяч!
Я сьогодні, переповнений люттю за будинок у Дніпрі, який всього у 100 метрах від будинку де я народився та де досі моя мати живе, я замовив 60 ІП телефонів, оптичні комутатори, ІП шлюзи та інші штуки (майже все БУ, бо нове це дуже добре, але грошей не вистачить), це терміновий запит, тому повністю сплатив сам 80 тисяч, а банка піде за призначенням.

Дякую що ви знаходите сили та час цим займатись

Зняв 98400 на оплату 50% від рахунка по антенах.

дуже дякую, цей донат значно наблизив мету

Замовив антени, 12 штук та 1 дуплексор, їх вже збирають. дякую всім хто зробив це можливим!

Ставлю вантажівку на паузу, бо зібрати нереально. Замість того треба терміново забезпечити 12 антен для Бахмута, це 200к. 60 вже є!

Всім привіт! Дякую хто долучився, зібрано 51 тисячу.
Ще стільки ж та вистачить на частину спец обладнання.

Загалом маю такі проекти:
1. Сучасний звʼязок на базі КрАЗу — 3 мільйони
2. 4 амури для запису та аналізу перемовин русні — 210к
3. Ретранслятор та комунікаційне обладнання для Азову — 490к
4. Антени з дуплексерами на БТРи в Бахмут — 200к

Грошей треба багато, яле я впевнений що IT спільнота здатна на це!
Кожна гривня інвестована в звʼязок дає значну перевагу над ворогом.
Долучайтесь, feel free писати мені, якщо є потрібні якісь пруви та звіти.
Разом до перемоги

продовжую працювати, зробив апдейт

Апдейт!
Запит повністю виконано! Дякую всім хто залучився.
Але збір на другий запит триває, потрібно 240 тисяч ще, а також починаю збір на великі речі, які будуть пересуватись на 6×6 платформі та нести радіохвилі куди найнеобхідніше

Потужно! Дякую! Завтра перекину на банку

Якось все зупинилось

Дякую за потужні донати в 20, 10 та 5 тисяч!

Ще 30 тисяч та один запит буде закрит.

Підписатись на коментарі