Starlink. Маю декілька запитань

  1. Скільки чекати якщо замовляти в Україні?
  2. Скільки чекати якщо в Польщі? Чи треба платити мито в такому випадку?
  3. Скільки платити якщо через Польщу? Не забанять? Працювати буде? Так хтось робе?
  4. Чи буде працювати від умовного EcoFlow River?
  5. Чи є досвід використання в квартирі? Де його розмістити? Наскільки він вибагливий до цього?
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Доброго дня. Новий старлінк зареєстрував по КІТ. Проплата пройшла (сьогодні проплатив), з’єднання показує між роутер-антена-небо, все добре. Але пише «без доступу до інтернет». Що це може бути?

В квартирі не працює в принципі. На балконі працює дуже погано. Потрібне чисте небо.
Енергії жере 50-75 Ватт, як адаптер ноутбука середньої потужності.

Дуже дорога і примхлива штука. Стоїть під відкритим небом, погода чудова, а інтернет гірший ніж Н+. Що йому заважає... Незрозуміло. Може якась птаха не так пролетіла мимо, або повітря занадто густе.

Меня обманул мошенник и поменял доступ к аккаунту на свою почту, все старые данные к почте и тд, плюс сам старлинк у меня, также первая привязанная карточка с которой я платил. Как восстановить аккаунт?

Мене ще цікавить момент доставки, особливо після новин про те, що жінку на кордоні оштрафували на 100к гривень. Хтось замовляв через звичайних перевізників?

Подскажите пожалуйста будет работать если поставить на балконе (5 этаж)? в плане если будет прям выглядывать в окно тарелка

Як пощастить. По специфікації ні, так як вимагає вільного неба, але може пощастить і конкретно твої вікна виходитимуть на той бік де літають супутники.
Лотерея з невеликими шансами на виграш.

Не буде. Але якщо у вас північна, північно східна сторона, зовнішній кронштейн з виносом 50 см, то будет десь 30-40 мегабіт на скачування.

на північ точно працюватиме, але щоб робота була стабільна треба таки винести його хочаб на 0.5-1 метра

6. Скільки метрів кабель в комплекті?

Все ответы на эти вопросы я видел тут — dou.ua/forums/topic/40503

Підписатись на коментарі