ІТ-вакансії до ЗСУ. Актуальний перелік

До вашої уваги добірка актуальних IT-вакансій до української армії (станом на 17 січня):

Senior Frontend Engineer до ЗСУ

Android team/tech lead до ЗСУ

iOS team/tech lead до ЗСУ

Data Scientist до ЗСУ

Data Engineer до ЗСУ

BackEnd Developer до ЗСУ

Middle BackEnd Developer до ЗСУ

Аналітик кібербезпеки до Держспецзв’язку

Розробник систем автоматизації до Держспецзв’язку

Фахівець із захисту інформації до Держспецзв’язку

Фахівець з розвитку ІТ-інфраструктури до Держспецзв’язку

Обирайте посаду, яка вас цікавить, та відгукуйтесь на вакансію ✉️

Слава ЗСУ! 🇺🇦

👍ПодобаєтьсяСподобалось17
До обраногоВ обраному4
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Аніматори й моушн дизайнери теж хотіли б долучитися.

6 денний робочий день о_О

Це нормально, там де я взагалі вихідних немає, неділя на половину вихідний.

Будете у нас на Колыме — милости просим! — Да, нет, уж лучше вы к нам

перепрошую за свинособачу

розкажіть будь ласочка чому

Він не зможе розказати, це державна таємниця

А то буде дуже довгий job title, фіг вимовиш, коли спитають ким працюєшь ;)

Судячи по описам вакансій, в останні(чи крайні) роки вони зробили якісь кроки вперед.
Як мінімум там працює якась людина, яка знає усі ці слова чи чула.

А дійсно, окрім посади що не вимовиш, які мінуси? Можна в приват лінкідіна...

хз що там за спеціалісти їм треба, мене ніколи так не ігнорили)))

в списку нема вакансій DevOps

Вони просто це по своєму назвали, там є фахівець із захисту інформації, по опису схоже що шукають девопса

Ну тиж їм кидаєш резюме, а там купа невідомих слів, тому так ігнорять😂😂😂

10 років в IT, 5 років DevOps, до війни в величезній компанії з мільйонним прибутком — ні, ти в ЗСУ не потрібен))

Найшов в вимогах звання не нижче майора, мені одному цікаво чому ці люди ще досі не мобілізовані?) це просто якийсь цирк, людей без досвіду ловлять на вулицях, а майорів шукають по вакансіях)

Це один з дибілізмів системи. Майори з схожими навиками швидше за все вже вооють 10-й місяць.

В полевых условиях майор это почти комбат, ну в крайнем случае комроты. Когда служил, у нас так было. Скорее всего здесь не разработка, а командование отделом, который приравнивается к роте или батальону. ИМХО

Або доступ до державної таємниці який повинен мати майор і вище.

Ну бо «прийме» вас гостинно військомат на вулиці і запросить в автобус, а ви зразу до своїх компуктерів втечете — а хто бідному воєнкому хабаря давати буде ? Отож бо, а так фіг — звання майора єсть ? Ніт — паражєни тваєй ніудачєй ...

З особистого досвіду
якщо нема особистих контактів в ЗСУ рівня майора або полкана, або відділу кадрів в ГШ.
То лепше не суватись під устав.
Більш користі цівільнім на субподряді.
Треба офіцерської звання, щоб якось мати участь до розробки технологій та технічного розвідку.
У військових нема зрозуміння використання інженерів або розробників.
Е виключення, але це математична погрішність в масштабі ЗСУ.
Совковий устав і менталітет в тилу обнулит ваші всі патріотичні пориви.
А і ще, не вкоєм разі не в сухопутні війська.
Без офіцерського звання або контактів — це лотерея, так как цивільний іде як рядовий. А допуски секреткі тогож зв’язку рядовому ніхто не дасть по штатці.
Тому якщо у вас нема військового квітка с офіцерської посадою — це авантюра не на вашу користь як фахівця.

Там у «вакансіях» написано, що звання не меньше за майора. Сподіваюсь, що це інформаційний вкид, або просто хтось із військових кого не узяли в ІТ після виходу у запас чи відставку вирішив по тролити. По типу от ви були ядовиті — а тепер як війна, подивіться на себе в дзеркало. Бо інакше в армії така срака, що старших офіцерів шукають за оголошенням.

Та ні, просто ті хто розміщує таку інфу можливо до кінця не розуміють в яку рулетку долі заманюють молоді недосвідчені уми.

Ну я лейтенант на разі, відправив на декілька вакансій. В мене є досвід з JavaScript/node.js, поки нічого не відписали. Вже два дні чекаю. Що до уставу і менталітету то прям на всі 100 відсотків згоден. Якщо б не був мобілізований, то навіть не звернув би уваги на ці вакансії мабуть.

Цікаво, навіщо для дфтг програмісти? (Риторичне питання)

Не знаю чи тільки мені так щастить, але за 2 тижні мені так і не відповіли на листи по двом вакансіям :(

Вы всего-лишь на 2 вакансии подавались? (intern job seeker однако)

:-)

Не тільки вам. Я співпадаю відсотків на 70-100% з вакансіями на які подавався... Вже в армії... Навіть не відписують / відзвонюють. Ну і застерігаю цивільних програмістів від приєднання до зсу, від вас більше користі коли донати робите набо незалежні біля військові розробки робите ніж тут в окопах ...

На вакансію на яку мені відповіли було 35 людей на місце.

Це вам так сказали? Цікаво звідки такий ажіотаж і чому вони не можуть собі нікого знайти..

а на яку вакансію, якщо не секрет?

Така ж сама ситуація, це який рідкісний тролінг.

Підписатись на коментарі