Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Payoneer заблокировал аккаунт и карту

Всем привет! Я выехала из окупированого Мелитополя, там ничего не работает, сейчас нахожусь в другой стране, у меня истекает срок действия карты Payonner и я обратилась к ним с просьбой поменять страну и выпустить новую карту. Выполнила все их условия, документы одобрили, прислали письмо что заказали новую карту...и...барабанная дробь)...заблокировали с деньгами карту и аккаунт!!!! Обращалась, спрашивала в чем причина..ответ шаблонный вы нарушили правила..да видимо война нарушила правила

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Доброго дня,

Якщо э можливість, розкажіть чи вирішилось Ваше питання? Чи розблокували Вам карту і скільки часу на це пішло?

Також хочу уточнити чи Ви міняли billing address з України на іншу країну у Payoneer та на якому етапі це краще робити (на етапі запиту про заміну картки чи пізніше)?

Наскільки я розумію є billing address (адрес реєстрації у Payoneer) та shipping address (це адреса за якою Payoneer надсилає карту) за правилами, ці адреси можуть бути різними але у одній і тій самій країні (обидва адреси в Україні, якщо реєстрація в Україні), якщо адреси у різних країнах це може бути причиною блокування...

Зараз у багатьох (або у всіх) може бути така сама ситуація, був би вдячний почути Ваш досвід.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Напишите Павлу Ободу: www.facebook.com/pavelobod
Он посол бренда Payoneer Україна (Official) — www.facebook.com/groups/PayoneerUA
Может быть поможет вам решить эту проблему.

У них осеннее обострение. Тоже ни с сего ни с того гора реквестов, хотя ничего не нарушал и не на оккупированной территории. Еще и инвойсы какие-то требуют а также скрины с рабочих профилей с личными данными. Похоже хотят забирать бабки у фрилансеров просто так. Надо писать им в соцсети и создавать группу пострадавших

Підписатись на коментарі