Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Збір для танкістів та ремонтного підрозділу у складі військової бригади спеціального призначення (ГУР) А0336 у складі спецпідрозділу «Кракен». UPD: Зібрано 90 тисяч грн!


Доброго дня.

Я звертався до редакції ДОУ та комьюніті про допомогу, оголосити редакційний збір на потреби танкової бригади у складі спецпідрозділу Кракен.

Потрібно зібрати 312 тісяч гривень. Я витрачаю усю свою зарплату зараз, щоб купити, замовити, стати у чергу на пошив спальників та термобілизни. Забезпечити термінову потребу в інструменті та позашивати вікна у великому ремонтному цеху який треба облаштувати. Хлопці переїхали бо їх попередня локація була декілька разів обстріляна ракетами, хтось засвітив або здав. Там яма глибиною 7 метрів на подвіррі.

Для кого збираємо: Для танкистів та ремонтного підрозділу у складі військової бригади спеціального призначення (ГУР) А0336 у складі спецпідрозділу «Кракен», Харків. Хлопці з 2014 року захищають нас та нашу свободу, героїчно та мужньо боронили Харків, вели бої біля Купянску, та продовжують звільняти нашу землю. Керівники вулии у складі Азов, хтось воював біля Єнергодару. Зараз формують новий підрозділ, об’єднують декілька бригад. Є багато своєї пошкодженої техніки, є багато трофейної (біля 30 одиниць танків та інших важких броньованих машин). Зараз стоїть завдання відремонтувати паламану свою та трофейну техніку, щоб з новими силами поверутись на передову.

На що збираємо, які потреби:
— Дизельгенератор на 6 кВт — 64000 грн;
— 200 OSB плит для зашивання вікон в машиноремонтному цеху — 84000 грн;
— Професійні нобори ключей (бо важка техніка) рожкових (розмір до 55) та головки торцеві (з розміром до 32) — 3 набори — 29100;
— Болгарка/шлефмашинка — 2 шт. — 5500 грн;
— Обрізні та шліфовальні диски 125, 230мм — різні, багато — 2000 грн;
— Домкрати 15 та 30 тонн — 2 штуки — 7800 грн;
— Шуруповерт аккумуляторних, дриль мережевий — 2 шт — 7000 грн.;
— Пневморайковерт — 1 шт — 3700 грн;
— Повітряний компрессор — 30-40 л резервний бак — 1 шт — 10000 грн.;
— Інвертор 220/24в, 2000 А/ч — 1 шт — 4200 грн;
— Балони для кисню 1 літрів, 150 атм — 2 шт — 6600 грн;
— Бочки 200 літрів для ГрСМ — 10 шт — 4000 грн;
— Бензопила для заготовлювання дров для пічей — 1шт — 3500 грн;
— Дровяні буржуйки та булер’яни для обігріву ремонтних та житлових приміщень — 12400 грн;
— Перчатки флісові теплі та робочі — 60 пар — 3600 грн;
— Термобілизна — 25 комплектів — 25000 грн;
— Спальники теплі (бо пару тижнів тому видавали ще літні) — 25 шт — 37500 грн;
— Шкарпетки теплі — 50 пар — 2750 грн;



Посилання на Банку:
send.monobank.ua/jar/3X5kwRorbr
Номер картки Банки: 5375 4112 0025 8106


Мій PayPal: [email protected]

Калугін Олександр, 0503042448
[email protected]


UPD 06.11: Зібрали 90 000 грн! Ви неймовірні!

UPD 03.11: Зібрали 75 800 грн! Дуже вам вдячний люди!

UPD 02.11: Зібрано 52 230грн. Дякую усім хто долучився. Разом до перемоги!
Трошки цікавого —
— Зроблено трошки більше 80 донатів.
— 95% людей я не знаю, та ніколи про них не чув, але відчуваю що став до вас трошечки ближчий. Дякую усім вам, так кожному! Друзі, підписуйтесь, так я буду бачити хто ви, як вас звати. А ще дуже приємно бачити два доната підряд від колишніх колег з однієї компанії.
— Самий маленький донат — 6,89 грн — Друже, дуже тобі вдячний! Я не знаю чи в тебе то останні гроші, чи то ти по приколу зробив, але кожна гривня має силу, і як каже китайська мудрість — навіть одне зернятко рису може схилити чашу вагів!
— Самий великий донат — 5 тис грн. І він не єдиний такий! Дякую вам мої меценати.
— Середній донат — 652 грн.
— Найбільш популярний донат — 500 грн. А ще дуже багато по 100 і по 1000! Що говорить про 2 речі: 1. У багатьох вже нема грошей, тому що ви вже багато разів цього місяця робили Диво, але сотня завжди є на добру справу! 2. Ті хто донатять 1-го числа, коли ще нема зарплатні, 500 та 1000 грн — ви не віддаєте останнє, не округляєте до красивого залишку, ви розумієте, що треба скинути 500 або 1000, бо без цього гайки. І це дуже круто! Це говорить про те що у вас є запаси, ви розумієте, що треба допомагати іншим не лише у день зарплатні, ви робите це постійно та спокійно. Так тримати!

UPD 31.12: Все зібрали, все купили! Дуже всім вдячний за поміч, а особливо редакції ДОУ за розповсюдження.
👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Всім дуже вдячний за донати! Все вдалося, все зібрали, все купили.

UPD станом на 6.11: Зібрали 90 000 грн! Ще раз, вдячний всі і кожному!

UPD: Зібрали 75 800 грн! Дуже вам вдячний люди!

Доречі, хочу подякувати редакції, та Community Lead DOU — Марії, за обьявлені збори в їх ТГ каналах, та завдяки цьому порталу, та ком’юніті, яке сформувалось на базі ДОУ впродовж десятиріч.

Пробачте, що пізно пишу. Дуже вдячний усім хто задонатив. На даний час з вашою помічу зібрано 52 236,89 грн. Ви неймовірні! 95% людей я навіть не знаю! Але разом ми наближаєм перемогу.

Автор, дякую за ініциатіву, але будь трохи уважніше з текстом! У вас, згідно тексту, танкова бригада в складі бригади СпН у складі окремого підрозділу ГУР МО? Новий підрозділ, що об’єднує декілька бригад? — це дивізія! Пиши простіше але коректно, і лише те що знаєш (і що можна, звістно).
Слава Україні! Усе для перемоги!

Дякую за зауваження. Так, дійсно, тут можна трохи заплутатись, бо танкова ремонтна бригада — то є назва не військової структури, як бригада мулярів, техників (тут я таки вас заплутав), а у складі спецпідрозділу Кракен — то є правда. Але я не військовий, та не можу сказати чи вони підпорядковуються, чи взаємодіють один з одним. Для мене головне — то мій друг, я йому вірю, як і ЗСУ, треба вирішити їх потреби негайно, тож я намагаюсь робити все що можу. Можу я сам не багато, все що зміг — витратив, залишилось просити про поміч, та сбори, покупати, та вибивати знижки.
Я вам дуже вдячний за вашу підтримку, навіть маючи свої сумніви та мій коламбур у тексті!

Та усі зараз так роблять — де бачуть можливість, там і допомагають, не чекаючи на мільйонні допомоги з НАТО або інших країн. Для усіх нас це головне — допомогти знайомим або родичам хто вже «там»

Підписатись на коментарі