Які параметри павербанку мають бути для ноутбука?

В мене макбук про с тачбар 2019 року (A1989), там рідна ємність батареї 5086 mAh, вольтаж 11.4V, 58 Ватт/година. Думаю мені достатньо буде павербанку, що б підтримував 5-6 годин роботи, хоча й більше теж не зайве.

Підкажіть які я маю дивитись павербанки, які параметри мають бути, також можливо брат буде позичати заряджати свій старенький ноут lenovo z570 2011 року?

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

У bix начебто був варіант повербанку з 65w
Хтось пробував у якості зарядного для ноуту?

Також купив GaN зарядку на 100 watt

Подарували мені павербанк з Європи чешского бренду AlzaPower Fly 26800 mAh Power Delivery (60 W) користуюсь ним, коштує майже 100 євро в Європі, спочатку мали купити baseus adaman metal на 20.000, але по відгукам там лякають усі, що саме та серія горить якщо заряджати зарядкою 60 ватт (радять десь не більше 50 ватт зарядку використовувати) та крім ноута більше нічого не підключати для зарядки, бо теж не витримує та горить( Ще був варіант xiaomi на 50 watt, але маловато щось, хоча по якості його хвалять, надійний

Вы шутите? Можно просто купить в любом магазине повербанк Hiper на 30000 mAh для USB-зарядки, за 50 баксов максимум.

И бросить к куче обычных пауербанков, так как лично мой ноут он зарядить вообще не сможет.

Що це за звір такий? Чи ви їх просто продаєте і це така хитра реклама у вас?

Для Макбука нормально підходить Baseus Blade. Ємність в нього 20000mAh, та на вихід дає до 100 Ватт, але треба гарний кабель Type-C — Type-C. Але в комплекті йде достатньо нормальний кабель, та від Вашого Маку теж кабель зарядний підійде.
Ще можна спробувати Baseus 65W на 30000 mAh, заряджати буде тільки коли немає навантаження сильного, а коли навантаження велике — то просто буде живитися від повербанку.
Це якщо саме повербанк треба.
А от коли треба щось більше, то вже треба дивитись в сторону зарядних станцій, Anker, Jackery, чи вже Bluetti, чи навіть Ecoflow.

Все параметры замыкаются в конечном счёте на вес аккумулятора. И таким образом, смотрите какой максимальный вес вам будет удобнее всего таскать. Если аккум на 20-30 тыс. mAh, то весит 300-400 г. Если на 50-60 — не меньше 1 кг.

Якщо є можливість, то найліпше замовити з Європи щось такого плану. www.amazon.es/...​24-467e-b829-f0f5d40d815b

Можливо хтось знає. Як можна зараджати старий Леново з павер банку?
Гніздо для заряду в Леново прямокутне з + посередині.

Тільки від БПЖ

А перехідник USB-С to Леново прямокутник з конвектором? Там вихід 20V, 6.75A

там щось на кшталт таких девайсів треба глянути: www.aks.ua/...​w-2m-black-catxc-u01.html, плюс павербанк потрібен бути більш-менш потужним

Заряжав такий ноут і від звичайного Xiaomi 20000 20W

По-перше, я думаю, треба говорити чи взагалі можна підключити ноут до повербанку без танців з бубном. Мова йде про USB-C, бо тільки на ньому реалізований Power Delivery, наприклад, через який заряджаються макбуки. А потім вже все інше.

Зараз маю Macbook Pro 13 20 року з блоком живлення 61 ватт. Проектна ємність батареї 5088 mAh (зараз трохи меньше, бо деградувала з часом). Також є повербанк ZMI QB820 20 000 mAh ємності (може віддати по USB-C 40 ватт). То, що він 20 000 mAh, зовсім не означає, що він зарядить той ноут 4 рази. При 5V/2.4A ефективна ємність 12 000 mAh, бо перетворення і все таке інше — в середені батареї не 5, і не 12 вольт, а 3,7. За моїм спостереженням він спромігся зарядити повністю цей ноут десь с 10 до 100 десь один раз. При тому, я ще на ньому працював с середнім навантаженням. Недавно ще придбав останній повербанк ZMI No. 20, 25 000 mAh (ефективних 14 000 при 5V/6A). В одночас може видати 210 ватт на всі порти, 100 ватт тільки на рожевий USB-C порт. Заряджається 65-ю ваттами по USB-C. Обіцяли, що ноут с 60-ваттним зарядником зможе зарядити 1,3 рази. Ще не перевіряв.

Вірно, батареї з різними напругами треба порівнювати у Вт*год.
Літій в павербанках міряють відносно 3.7В, тоб-то 20000мА*год буде 74Вт*год.
В ноуті може бути батарея на 5000мА*год але 11.1В, що буде 55,5Вт.
От і виходить, що ноут можна зарядити лише один раз при тому, що різниця в 4 рази за ємністю. Це чисто в теоріі, якщо ККД, то буде ще менше.

Baseus Blade 20k mAh 100w — чесно видає на зарядку свої 100 ватів, але у верхній частині при цьому гріється градусів до 70. Аналогічний вашому мак зіжрав його із 80% до 0% хвилин за 30, отримавши +30% заряду. Хоча в цьому процесі мак був навантажений докерами, ідешками та мітом в гуглміті.

Для більш комплексного рішення — інвертор 800Вт + автомобільний аккум на 100 Ач. Мак + монік тримає дуже довго (4 години відключення стабільно, 2/5 поділок зʼїло), плойка + монік — до ±4х годин.

upd: розрядив мак до 1%, поставив на зарядку (та не користувався маком під час цього) від зазначеної банки базеуса, за ±40хв вона зарядила мак до 85%, сама сіла у 0%

Купив собі автомобільний адаптер на 160Вт. Ось таке
Маю вдома невеличкий старенький акум 7Аг. Від нього через адаптер макбук про16 на м1 працює щось біля 4 годин(якщо рендерити відео, тощо...то буде набагато менше). Якщо притягти автомобільний акум то буде набагато довше.
Але так, це не дуже портативний варіант), в кишеню не покладеш).

Привіт! Підкажіть будь ласка, як ви з Алієкспрес доставку замовляли?Чи де ви його купили) Відкрийте тайну) бо робота горить,Мак буває сідає,буває світла по 2 суток нема...

та просто взяв і замовив, чи в чому питання? Думаю зара він буде йти з Китаю місяц, тому може краще пошукати в наших магазинах, але також може бути дефіцитом(

Якщо достатньо 5-6 годин роботи від батареї, а не бути постійно підключеним до джерела живлення, то для маку будь який (відносно хорошого бренду) з наявністю type c та підтримкою power delivery на 65w і більше. Сам маю AOHI 100w AOC-P008 на 108Whh і Charmast C2032 65w на 88Wh. При необхідності з них заряджаю через тайп ц mac book air m1 і hp 450 g8.

Для старого леново тоді потрібно шукати кабель конвертер з e-marker чіпом з type c на розєм леново + дивитися характеристики блоку живлення леново і скільки ват він видає.

Підписатись на коментарі