Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Чи варто релокуватись в США (з такими умовами)?

  • L1 через «галєру»
  • стабільний замовник, перспективний проект
  • 140к на рік гросс. З витрат крім тих що на місці — ще + 1-1.5к баксів на місяць на рідних та оплати всяких комуналок ітд в Україні
  • локація — виключно Bay Area, CA
  • на даний момент переїзд в соло, в перспективі — перевезти girlfriend та оформити шлюб на місці
👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

За такі гроші у Бей Ерії ви будете жити у наметовому містечку під фрівеєм. 140к/рік гросс це, як кажуть, peanuts.

L1 через «галєру»

— навіщо ускладнюєте собі життя? Про U4U чули?

А по U4U дадуть work permit і що буде через рік?

по u4u вы сейчас можете работать пока ждете ворк пермит. В ноябре приняли постановление.
Ну если договоритесь, ибо процесс новый.
дают за два-три месяца, запрос бесплатный. онлайн запрос тоже бесплатный с декабря.

140к для Bay Area це дуже мало, це зп ще нічого для інших штатів. для Bay Area 160к мінімум звичайно

Співпадає з моїми розрахунками. Жити можна і навіть щось має залишатися після всіх необхідних витрат, втім Каліфорнія — найдорожчий штат в ЮС, а Бей Ерія — найдорожчий район в Каліфорнії :) нажаль замовник хоче іноді бачити мене в офісі, який як раз там і знаходиться

всегда удивляет, что кто-то на форуме задает подобные вопросы.
Вы реально надеетесь получить здесь какой-то полезный фидбек, который может повлиять на ваше решение?

А чо открыли границу и никто не знает ?

за бабло ее и не закрывали

взятки — плохо

я из тех, кто до начала полномасштабной агрессии серьезно относился к перспективе ее начала. Выехал за 2 недели до 24 февраля

Конечно, иначе зачем вообще нужны форумы в интернете :)

Зараз дають візу на 2 роки по U4U програмі і AED роблять за 3-4 тижня. Чи розглядаєте ще такий варіант? З ним перспектива одразу вийти на більш високий TC та більший вибір локацій та компаній.

U4U то треба якогось спонсора шукати ітд, я вже маю L1-візу на руках, питання тільки в тому чи варто їхати в конкретну локацію на конкретну зп :)

Одному і в офіс час від часу: чому б ні? Вам же не обов’язково в Пало-Альто жити.

U4u не дает гринку, а l1a дает гринку через год. Я не вижу смысла в u4u без возможности выйти в гринку

Ну от я тут. Як шукати роботодавця?

Підписатись на коментарі