Давайте обговоримо супутниковий інтернет (не Starlink)

Цікавить чи хтось користується супутниковим інтернетом наших провайдерів. Хотів би знати відгуки, локації і стабільність роботи при виключеному світлі.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Якщо буде блекаут, то наземні станції в Україні не будуть працювати ж?

В Украине у Tooway нет наземной станции. Работать будет. Там другая проблема:
techcrunch.com/...​ussia-viasat-cyberattack
news.viasat.com/...​ork-cyber-attack-overview

А що тут обговорювати? Якщо відкинути асиметричний доступ, то варіантів одиниці, і швидкості там реально смішні. Як вам, наприклад, канал на 56K за ціною «зателефонуйте і ми скажемо»?

На Ka-Sat скорость 20 мегабит, для работы хватит.

Та можна навіть і менше, якщо буде розглядатись як бекап, інколи пару мегабіт для роботи і мітингів вистачить, поки світла немає

В темах про старлікн все вже обговорили

Там окрім про Старлінк більше ні про що нема

А кроме Старлинка, ничего нормально больше и нет.

Ну як мінімум є Датагруп. Можливо ще хтось, хз

Залишив Датагруп заявку, щоб зі мною зв’язалися з питань їх послуг. Вже більше як місяць не телефонують і не пишуть на пошту.

ну так ждут ответа от нашего спутника

В мене так само було, причому двічі. На третій раз подзвонив в підтримку і попросив прийняти заявку. Спочатку теж хотіли перекинути на окремого представника по супутниковому і «вам передзвонять», але я наполіг на тому що все вирішив і хочу залишити заявку на підключення прямо зараз

І-і-і-і, підключили? Якщо так, то був би радий почути за відгуки, чи все стабільно на це час і т.д.?

Підключили, десь за тиждень. Нічого не можу сказати за стабільність, бо кілька хвилин просто потикав кілька сторінок, подивитись чи працює, і раз в кілька днів перевіряю так само пару хвилин. А так на ньому не працюю бо поки є світло на 500-мегабітній оптиці якось приємніше

Дякую, а які тарифи, бо в них на сайті щось не можу знайти? Підключали окремий дім чи вони можуть і до квартирного будинку підключити?

0 800 210 000
🙂

датагруп просто продавец, можно заказать из Польши и подключится через них.

Датагруп підключають тільки окремі будинки чи можуть підключити і до багатоквартирних домів як звичайні тарілки?

Можно и квартиры, но важно чтобы был открыт юго-запад. Именно там находится спутник.

Також за них чув, але не бачив реальних відгуків. Мені цікаво чи вони нормально працює їх супутниковий інтернет, під час блекауту.

Да, работает нормально, очень стабильно. 5 лет на нем сидел. А при чем здесь блэкаут? Это же спутниковый интернет.

Дякую, просто уточнити хотів, думав може по якійсь причині з нинішньою ситуацією в них супутниковий інтернет не ахті, на період, коли світла немає.

Они просто продавцы. Дело в том, что поставщик услуг EutelSat не работает в b2c сегменте и продает услуги через посредников. Сам гейт находится в Torino и к Украине отношения не имеет. en.wikipedia.org/wiki/Tooway

Цікавить не повна заміна проводного інтернету, а так, бекап на декілька годин, коли світла немає, мені вистачить мегабіт-два для мітингів, комітів і на те щоб статус тасок проапдейтити.

Учитывайте, что пинг около 600 мс, работа в консоли с задержками. Из плюсов — белый IP (у старлинка серый).

Підписатись на коментарі