×
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Тарифи data group вже з’явились на сайті data group. Того року не було
Щодо стабільності багато років тому сидів. В принципі інет не пропадає за винятком дуже хрінових погодних умов коли страшна метіль.
Є проблеми із пінгом. Він великий тому що супутник на геостаціонарній орбіті — далеко . Із ssh погано працювати.

Якщо буде блекаут, то наземні станції в Україні не будуть працювати ж?

А що тут обговорювати? Якщо відкинути асиметричний доступ, то варіантів одиниці, і швидкості там реально смішні. Як вам, наприклад, канал на 56K за ціною «зателефонуйте і ми скажемо»?

В темах про старлікн все вже обговорили

Там окрім про Старлінк більше ні про що нема

А кроме Старлинка, ничего нормально больше и нет.

Ну як мінімум є Датагруп. Можливо ще хтось, хз

Залишив Датагруп заявку, щоб зі мною зв’язалися з питань їх послуг. Вже більше як місяць не телефонують і не пишуть на пошту.

ну так ждут ответа от нашего спутника

В мене так само було, причому двічі. На третій раз подзвонив в підтримку і попросив прийняти заявку. Спочатку теж хотіли перекинути на окремого представника по супутниковому і «вам передзвонять», але я наполіг на тому що все вирішив і хочу залишити заявку на підключення прямо зараз

Підключили, десь за тиждень. Нічого не можу сказати за стабільність, бо кілька хвилин просто потикав кілька сторінок, подивитись чи працює, і раз в кілька днів перевіряю так само пару хвилин. А так на ньому не працюю бо поки є світло на 500-мегабітній оптиці якось приємніше

0 800 210 000
🙂

Підписатись на коментарі