×

Як мені знайти роботу Data Science?

Усі статті, обговорення, новини для початківців — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Живу у Львові та є студентом (2 курс факультет прикладної математики Львівської політехніки, спеціальність «Інформатика»). Вчусь цілими днями вже 2 місяці, дуже сподобався цей напрямок, часу на роботу хватало б в досталь, бо на університет витрачаю не більше 3 тижнів на семестр, але хочу почати заробляти гроші і вчитися новому + досвід роботи звичайно ж. Проходив 5 курсів в курсері, трохи посидів на кеглі і прочитав книжку (як на 2 місяці думаю нормально :) ). Порекомендуйте, як мені найти роботу та чи є зараз взагалі сенс, чи продовжувати вчитись до певного рівня.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Сенс шукати роботу є. Якщо почнеш шукати, то я тобі раджу відвести на пошуки не більше 4 місяці підряд. Якщо за 4 місяці нічого не знайдеш, тоді припиняй пошуки на 6-9 місяців. Увесь цей час продовжуй своє навчання, та готуйся до інтервю. Як само шукати роботу? Дивись обяви усюди, на усіх відомих сайтах, та подавай своє резюме на них.

Почни з гугління схожих топіків тут.

Підписатись на коментарі