Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Збір на 2 зарядні станції EcoFlow Delta mini для 92 бригади

Вітаю усіх! Це знову Соболь Олександр. Знову вимушений до Вас звернутися по допомогу.

Моєму підрозділу необхідні 2 зарядні станції EcoFlow Delta mini. Одну, з Вашою допомогою, я вже передав (додаю фото). Але, на жаль, однієї не достатньо.

Наші пілоти (оператори дронів), виїжджають «у поля», щоб працювати на пошук схованок орків та їхньої техніки та надавати правильні координати артилерії, щоб ми їх зрівняли з зімлею!

Тому оголошую збір:

send.monobank.ua/jar/pvLYWTBBi

На виїздах пілотам потрібен постійний доступ до електроживлення та такий апарат, який не робить галосу. Зарядні станції EcoFlow вже перевірені нами та показують дуже високий результат по всім напрямкам. Аналогів їм на цей час немає. У зв’язку з вищевикладеним було прийнято рішення звернутись до Вас по допомогу. Дякую усім за розуміння та підтримку. СЛАВА УКРАЇНІ 🇺🇦.

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Дорогі Друзі. Дякую усім хто продовжує допомогати, та навіть тим хто душею з нами, зараз нам дуже важко, не скриню, у зв’язку з погодою, по вуха в багнюці, але продовжуємо боронити нашу Рідну Україну. Один ЕкоФлоу я вже передав пілотам, вони дуже вдячні, та не вірять мені, що я його купив на зібрані Вами кошти))). Не вірять що є добрі люди, які можуть і хочуть допомогати. Але я їх запевнив та показав топік, вони ПРОЗРІЛИ))). Фотозвіт скинув адміністрації DOU. Слава Україні. 🇺🇦

Якщо буде можливість, продовжуємо збір на другий апарат, дякую.

Доброго вечора. Вже собрались кошти на один апарат, я зніму, куплю, передам хлопцям до середи. 💪👍🇺🇦. Фотозвіт скину адміністрації DOU .

ДРУЗІ , я розумію що забагато у Вас прохаю, але зібрали лише половину суми. Так цього вистачить на один апарат, але пілоти знаходяться у різних точках, дуже далеко один від одного, їм потрібно щонайменше 2 апарати. Зараз щоб зараджатись вони повертаються на базу, а з ЕкоФлоу, вони будуть працювати на місті, ефективніше, доцільніше, швидше, точніше. Дякую за увагу. Слава Україні. 🇺🇦

Вже зібрали половину суми!!! Дякую за активність 🇺🇦👍💪

Друзі, дякую усім хто допомогає . Якщо ж якісь питання або пропозиції , ось мій номер 0634915269, дзвоніть, як зможу то відповім усім. Ще раз дякую. 🇺🇦👍

Писав коротку інструкцію як купити Екофлоу дешевше в Китаї. Але це не працює якщо потрібно «на вчора». Можливо буде комусь корисно twitter.com/...​tatus/1590812292731793408

Ну і гроші звісно також скинув :)

На майбутнє може підійде bandera power 225, коштує в 2 рази меньше, роблять у нас.

Доброго Дня, Бандера повер не підходить, вони слабкі. Навіть самий потужний не тягне та не зрівняється щ EcoFlow. Вже працювали, знаємо. Дякую за пораду

Підписатись на коментарі