×

Как получить деньги с Upwork?

Вибачте що не на украинском, слабо його знаю и не хочу кривляты.

Создал аккаунт на upwork, заработал уже 1000$ но выводить деньги то никуда нельзя :) Выводить через Свифт ужасно страшно, ждать 5-7 дней не охота вообще никак да и платить по 30 долларов за транзакцию. Пейпал у нас не доступен из-за законов НБУ который запросил его местную регистрацию или вроде того. А пионер мне как второсортному рождённому в Луганской области иметь теперь нельзя, я переехал, сделал бумажку, но ее смотрят уже 3 недели, звоню туда, вишу на линии по несколько часов, но результата нет.

Все идут такой же дорогой? Пионер это единственный выход? Какие-то есть варианты оформить что-то нормальное?

э ризедество Эстонии я так понял тоже больше не катит.

Пейпал работает в 116 странах или вроде того. Даже в рф он был, почему не у нас?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Як Ви взагалі знаходите і виконуєте там завдання? Кому не пишу відповіддей 0.

В мене є підозра, що ринок коливається + алгоритми апворку заглючили, багато фрілансерів, особливо з росії, змінили місце проживання. Тому треба певний час, щоб вони або виправили, або ринок стабілізувався.

З юридичної точки зору, найбільш правильним варіантом буде виводити кошти напряму на свій валютний рахунок. Якщо плануєте отримувати дохід систематично — краще зареєструватися ФОП і працювати таким чином.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Без ФОП є реальна законна схема сплатити податки?

18% з доходів фізосіб + військовий збір і ні в чому собі не відказуйте ...

Ну і раз на рік подавати декларацію
але якщо це дохід систематичний, постійний — то краще реєструвати ФОП :)

Но-но: пан сказав шо ФОП то дорого (там нижче) — а от 18%+ збір оце воно, саме так як треба :D ...

5% ЄП для 3 групи нашого ФОП це ще не дорого))) якщо порівнювати це з іншими країнами..

5% плюс пенсійний, соцстрах і військовий? І пенсійний платиться не менш як з мінімальної зарплатні? Так?

соцстрах

Соцстраху з нема вже 🤔
Як і власне «пенсійного»
5% + ЄСВ
ЄСВ звичайно з мінімалки, а що можна інакше? Нащо програмісту платити на тих пенсів теперішніх?

Ну так, у фрілансі вийти на мінімалку, це треба 2-3 роки акаунт розкручувати. І вийде, що цей час платитимеш в рази більше ніж заробляєш. Тому й шукаю, років з десять уже, варіант, де хай навіть 50% але з реального доходу, щоб спробувати фріланс. А як і якщо вдасться вийти на стабільні 500-600$ на місяць, то тоді вже можна думати про ФОП.
Головне, щоб не сісти за незаконну підприємницьку діяльність після отримання першого заробітку у 18 грн.

Питання було в контексті роботи через Upwork, чи іншу фріланс біржу. Ніби без ФОП жодного законного варіанту нема. А ФОП, то дуже дорого, якщо зароблятимеш 200-500 грн на місяць. А, більше в перші пару років навряд чи вийде, та й такий рівень не факт що витягнеш. Та й податкова може вимагати підписані договори і акти виконаних робіт на кожну однодоларову послугу, яких нереально отримати від клієнта.

Ну якщо в пана заробітки на фрілансі 200-500 грн в місяць — то пану фріланс противопоказаний... Є багато інших чудових професій де пану будуть платити одразу космічні 5000 грн (мінімальна зарплата в Україні)
P.s. мені цікаво то ви так не смішно тролите чи реально так думаєте ?

У пана нема заробітків у фрілансі, бо пан не знає законих способів це робити. І пан реалістично розуміє, що на перших порах для розкрутки акаунта доведеться брати проекти вартістю 1$, і ті ще треба буде видирати з кров’ю.
Космічні 5000 грн на місяць зараз платять лише на роботах для спортсменів, як то цегельний завод, чи різнороб на будівництві, при 60 годинному робочому тижні мінімум, та й ще треба зуміти туди влаштуватись. А пан не має вміння шукати роботу і проходити співбесіди, і має серйозне погіршення стану здоров’я.

А Ви точно в темі фріланса? Бо наприклад на Upwork 70% акаунтів закриваються так і не отримавши жодного замовлення. Тому 200-500 грн на місяць це доволі оптимістичний варіант для перших пари трійки років.

А ви ? Бо так безапеляційно заявити про закриття 70% акаунтів треба бути в топ-менеджменті Upwork ...

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

мне дали пожизненный бан, просто за большое кол-во proposals
мне это вообще не понятно, ну поставьте лимит тогда на них

Та й податкова може вимагати підписані договори і акти виконаних робіт на кожну однодоларову послугу, яких нереально отримати від клієнта.

Може, але це буде неправомірно.) Докладно про первинні документи для ФОП ІТ — dou.ua/forums/topic/34319.

Яка різниця правомірно чи неправомірно, якщо може? Може, значить буде.
Тим більше, що коли останній раз закривав ФОП, мені інспектор сказала: «Ще раз відкриєш ФОП, сядеш!».

Яка різниця правомірно чи неправомірно, якщо може?

Якщо вимога неправомірна, ви можете її не виконувати.

Коли на Вас наводять зброю і вимагають поділитись грошима, це теж неправомірно. Але не виконувати вимогу грабіжника можна лише якщо ви дуже гарний боєць і маєте зброю, або вам начхати на наслідки.

Тим більше, що коли останній раз закривав ФОП, мені інспектор сказала: «Ще раз відкриєш ФОП, сядеш!».

Тобто інспектор Вам наперед це приписала.) Без коментарів.

Що приписала?

То, що Ви вказали в своєму коментарі. Вибачте, ми допомагаємо підприємцям у полегшенні їх роботи та адмініструванні своїх ФОП, ТОВ. Якщо Вам необхідно просто посперечатись, то це не до мене. Успіхів Вам!

Вибачте, якщо я Вас образив. Реально не зрозумів про що Ви.

Текст у Вашому посиланні нічого не говорить, про те, що це неправомірно. Навпаки, підтверджуе, що якраз ці документи можуть бути потрібні. Значить з мене їх точно вимагатимуть.

В статті вказано, що достатньо інвойсів при здійсненні ВЕД діяльності ІТ. Тобто, ВИ МАЄТЕ ПРАВО не мати інших (додаткових) документів.

Выводить через Свифт ужасно страшно, ждать 5-7 дней не охота вообще никак

Я роблю виплату вранці, ввечері в мене вже гроші на розподільчому рахунку. Все нормально працювало та працює.

А вот это идея хорошая, спасибо!

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Луганская прописка, регистрировался через приват зачем-то и они передали ее

Этого в рекламе приват банка мне не сказали как и в отделении я не понимаю почему я должен это знать и зачем мне эта информация. Почему все так сложно? Есть какие-то курсы которые нужно пройти что бы понять как нормально получить честно заработанные деньги?

Можно ли выводить на чужой пионер?

Угу, угу отримаєте бан уже дуєтом, що б одному не сумувати, а якщо ви везунчики — то і на двух платформах одразу Upwork & Payoneer, ну щоб два раза не вставать ...

Были случаи такие? Откуда информация?

Якщо ви таки не полінуєтесь і почитаєте купу всяких цікавих речей по типу User agreement то раптом дізнаєтесь що ім’я в акаунті має співпадати з ім’ям на яке зареєстрований фінансовий акаунт — решта харам і попадає під всякі цікаві закони США. Я взагалі не розумію цього хождєнія по мукам: ФОП -> Приват чи Моно -> день чи два (у випадку вихідних 3) і гроші у вас. За цей час поки ви тут пости пишете уже можна було це все провернути. Чи пан просто вирішив податі затіхарить ? Ну то ви не правильно ставите питання, правильне «як так зробити, що б у мене все було і мені за то нічого не було» ...

Та тех налогов пару процентов заплатить не проблема, но в то время пока я заработал 1 тысячу я ещё даже не открыл пионер, потому что борюсь с тех поддержой.

А когда я его в конце концов открою то мне можно будет его удалять спокойно потому что под фон нужно оформлять другой аккаунт и снова месяц или несколько его оформлять? Это только про пионер, я вообще ничего не знаю и не понимаю про фопы, и все остальное.

Я просто хочу работать и зарабатывать, я не понимаю почему оформление налогов и карточек сложнее чем программирование. Мне не жалко заплатить, но я просто честно даже не представляю как это сделать и сколько времени на это нужно потратить.

Хотя сейчас понял что если все делать правильно то я обязан продать доллары по курсу НБУ, такое меня точно не интересует.

А на апворку можна працювати без прив’язки акаунта до банківського рахунку? І яку суму максимально можна так тримати?

Перший рік-два зароблятимеш 200-500 грн на місяць, якщо пощастить. ФОП занадто дорогий варіант. Плюс касовий апарат, плюс обов’язкові паперові договори на кожну однодоларову роботу. Не варіант.

Який касовий апарат ? Для роботи на фрілансі ? Ми зараз про роботу на Upwork чи про торгівлю пивом під будинком ?

Всі ФОПи повинні мати касовий апарат. Нє?

Підписатись на коментарі