Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Спостереження нульового джуна! Продовження

Усі статті, обговорення, новини для початківців — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Доброго Вам, усього.. Люди!

Звертаюсь до Вас, не тому, що хочу щось просити.. а тому, що знову виникли думки і маю поділитись:

1. Ви всі молодці! А особливо ті, хто суттєво подумав над Ч.1 Спостережень нульового джуна (СНДж)...

2. На жаль, нам усім нічого не світить, аж поки ми не попрацюємо певний час на priority*...

(*Priority — це коли ти справді можеш і вмієш, але тобі не дають проявити себе, бо немає доказів, що хтось тебе вже «мав в пріоритеті» саме у цій сфері. Іншими словами — немає комерційного досвіду)

3. Скільки відповідей такого плану — we have decided to move forward with other candidates at this time. We wish you the best in your job search — ви отримали?

Ну і якщо я у Вас це запитую, то маю бути чесним і відповісти першим:

1. Логічно аналізував ще коли писав СНДж Ч. 1.;

2. Увесь свій минулий досвід я міг занурити у 🍑! Але, все ж таки, він є, хоч і в інших сферах, і має враховуватись рекрутерами, якщо вони дійсно вважають себе справжніми professionals (ось Вам камінчик з Андорри на пам’ять;).

3. Понад 150 відмов на етапі лише аналізу правдивого CV з різних куточків Європи, враховуючи Україну..

І якщо, любі мОї (не моє), Ви чекаєте на результати досвіду співбесід описаних у частині першій, то Ви дійсно є спеціалістами у qualityassurance, тому що bugreports, то дуже важливо!

Отже.. для мене, особисто і суб’єктивно, в пріоритеті є Українські компанії.. тому що рекрутери там вірять в наш потенціал, а технічні спеціалісти, у команді яких нам і працювати, втомлено і головне! — ЧЕСНО, — вимагають якості знань і вміння їх застосовувати. І якщо Ви пройдете цю школу, то тоді, Ваші особисті пріоритети набудуть іншої форми, — коли Європа не Вас, а Ви — Європу... на взаємовигідних умовах!

Щасти Вам у пошуках і бажаю не здаватися, бо Ви — ДЖУНИ УКРАЇНИ — НАЙКРАЩІ!

P.S.: Цікаво..хтось зі всього світу набереться хоробрості це оскаржити?

P.S.2: Перша частина набрала більше 7 тисяч переглядів. Може для когось це і «nothing», але самі «веселі хейтери» не мають жодної публікації.. І то мені дуже до вподоби! Welcome, панове і пані!

Розшифровка для тих, кому важко дається мій авторський стиль:

Було ПЕРШі дві співбесіди у сфері IT. В українську та іноземну компанії.

В українській компанії HR поспілкувався швидко, по справі і одразу організував зустріч з технічним спеціалістом. Технічна співбесіда тривала майже дві години. Інтерв’юєр був втомлений але відпрацював на 100%. На жаль, оффер я не отримав, бо ще є над чим працювати.

В іноземній компанії дівчина HR напосміхалась, розказала про саму компанію, поговорила про життя і.. зникла. Навіть не відповіла, що кандидатура далі не розглядатиметься.

Особисті субєктивні висновки:

1. Закордонне не завжди краще. І навпаки. Усе залежить від багатьох перемінних. Як легко пройшла співбесіда, так же легко про Вас можуть забути. І якщо Вас довго і змістовно перевіряють, значить є потенціал, а це вже щось. І навіть, якщо оффер не отримали — потрібно зробити висновки і підтягнути ті моменти в яких просіли на співбесіді.

2. Всі люди різні, і спеціалісти також, отже не потрібно судити по ПЕРШИМ ДВОМ знайомствам. Бо перші враження бувають оманливі.

3. Не здаватися і йти до своєї цілі.

4. З моєї точки зору, українським джунам краще починати в українській компанії. А отримавши досвід — вже вибирати:

а)чи продовжувати працювати в Україні і з часом мати можливість отримувати високий прибуток.

б)Чи працювати на Європейську компанію з невеликим але стабільним приростом у з/п.

А також, після 8 річного досвіду ведення бізнесу у Європі (Іспанія, Андорра, Німеччина) точно можу сказати, що ті, хто пройшов українську школу праці, в Європі дуже швидко і з комфортом влаштовуються. Якщо зможуть адаптуватися психологічно.

P.S. на рахунок вміння висловлювати думки:

Якщо я не Роблю так, як Ви до того звикли або Вам би того хотілося, то це зовсім не означає, що я не Вмію робити так, як Ви до того звикли або Вам би того хотілося. Дякую за Ваші коментарі. Усіх люблю і цілую!

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Вітаю, бажаю успіху в пошуках.
Нажаль я не одразу в цей раз знайшов суть статті — результати співбесід. Але з другого разу знайшов)

Дякую за побажання! Я намагаюсь врахувати побажання та норми місцевої публіки, і вношу певні корективи у текст)

Якщо б мені сказали «ось людина пройшла технічне інтерв‘ю, проведи cultural fit інтерв‘ю», то якщо б я побачив ці пости, то б першою реакцією було б «краще перестрахуватись та ще когось поінтерв‘ювати». Це якщо мова про ЄС, де вкрай складно звільнити людину після випробовального терміну.

Я ні в якому разі не образив тих, хто живе і працює в Європі.. і так само, не образив тих, хто живе і працює в Україні. Навпаки, у висновках написав, що все дуже суб’єктивно і залежить від багатьох факторів, враховуючи людський. І також написав, що не можна робити глобальні висновки лише з двох інтерв’ю.
А також, тут дуже давно вже знають українців, і те, як ми працюємо. Дійсно, звільнити важко, але наших людей частіше,навпаки,намагаються втримати. Особливо, коли вони вже пройшли технічне інтерв’ю. Адже більшість українців віддасть перевагу овертайму, ніж келиху вина на пляжі...Особливо, коли у вихідний день ot оплочують подвійно, а у святкові — потрійно..

Я трошки не про те. В цілому, як вам вже казали, складається враження, що ви токсік. І навіть при дуже гарних скілах це може бути проблемою.

Але ж перше враження буває оманливим. Дивіться як гарно ми з Вами спілкуємося. Я за адекватність, терпимість до чужої точки зору і за мир у всьому світі. Але якщо хтось захоче мене образити чи принизити, то і відповідь буде рівноцінна. Думаю що то нормальна чоловіча реакція.. хоча декілька разів і намагався розрядити ситуацію з деякими коментаторами і перевести все у жарт, ще під першою публікацією.. на жаль, не вийшло.

Але ж перше враження буває оманливим.

В тому-то і справа. Читаючи ваші відповіді по діагоналі, можна зробити висновок, що ви абсолютно не сприймаєте критику і кидаєтесь на людей в форматі «сам дурак». Перше враження — «з ним буде важко працювати».

До речі, знаєте чому таке враження складається? Це лише моє припущення. Ви дуже довго прожили не в Україні та забули місцеві «норми» поведінки в інтернеті. І реагуєте так, ніби ви знаходитесь в іншому культурному середовищи (тобто неадекватно до ситуації). Це як в сусідній темі обговорюють чи це нормально не вітатися з сусідами, чи смол ток — норма. Все залежить від норм середовища.

А це цілком слушна думка! Справді, може бути причина саме в цьому.. у моєму середовищі недопустимо ображати людину, ні в житті, ні в інтернеті, за це банально можуть посадити.. не кажучи про те, щоб відкрито матюкатися... і це скоріше навіть не пов’язано з місцем проживання, а саме з вибором кола оточення.. напевно ще потрібно враховувати вік, досвід та кругозір.. тому що ті коментарі,з яких я взяв щось нове для себе — писали люди, що на фото виглядають далеко не 20-літніми.. хоча то також не суттєвий показник, у житті зустрічав дітей, які по розуму обійшли багатьох дорослих.. але то лірика!
Дуже дякую, над цим я добряче поміркую..

Ще одне спостереження. Усвідомлюєте ви чи ні, але своїми відповідями ви генеруєте травлю. Це те, що є конфліктною віктимною поведінкою. Кожну відповідь, де ви захищаєте свою гідність, інші користувачі читають як ваше зухвале зневажлеве ставлення до оточуючих. Тому все більше і більше вам почали відповідати грубіше, або навіть матом.
Але, як бачите, як тільки ви почали слідувати зауваженням, тобто стали вписуватись в межі місцевої норми, відповіді сталі більш доброзичливими.

Так, це дуже схоже на те, що я писав про сприйняття під першим дописом. Але іншими словами, згідно до місцевих норм. Як у приказці про вовків, так? Я зрозумів. Будь як всі, роби як всі, намагайся виділились але лише так, як то прийнято і як тобі дозволять.. інакше тебе затравлять.. Так, скоріше за все я дійсно потрапив не у те середовище до якого звик.
Дякую, amigo, Ваш нікнейм Вам підходить!)

але своїми відповідями ви генеруєте травлю

ІМХО травлю згенерувати , якщо ти серед адекватних людей, майже нереально.
Серед неадекватів — як два пальця об....

Токсіка, а їх тут 98%, жартом не задовільнити 😀

Отже.. для мене, особисто і суб’єктивно, в пріоритеті є Українські компанії.. тому що рекрутери там вірять в наш потенціал, а технічні спеціалісти (у команді яких нам і працювати), втомлено і головне! — ЧЕСНО, — вимагають якості знань і вміння їх застосовувати. І якщо Ви пройдете цю школу, то тоді, Ваші особисті пріоритети набудуть іншої форми, — коли Європа не Вас, а Ви — Європу... на взаємовигідних умовах!

У вас в резюме такая же каша из слов или все-таки чуть получше? Ну хоть смайликов поменьше чем в первой части, осталось теперь только с излишним использованием скобочек разобраться.

QA должен в первую очередь уметь излагать свои мысли. В CV, в общении с командой, в багрепортах наконец. А вот это — уж извините, это овсяная каша из слов

Читайте нижче в коментарях, будь-ласка, там вже є відповідь на подібне зауваження. Навіть дві. Давайте будемо уважними до деталей. Дякую.
P.S.: на рахунок використання дужечок — зверну увагу, дякую.

Извините если показался слишком резким. Просто учтите, что после первоначального скрининга HR скорее всего проверит ваш профиль на ДОУ.
И тогда какой-нибудь мини-гайд по багрепортингу или по поиску багов или по инструментам для нагрузочного тестирования принесет намного больше пользы чем 2 флеймовых топика на форуме (которые будут скорее в минус).

Напевно це слушне зауваження і потрібно робити як усі — писати лише те, що необхідно наразі і просувати свою кандидатуру. Але якщо вже дійде до того, що HR перевірить профіль на DOU, то вже буде великий прогресс.

Ранок,

— прибрати емодзі
— навчитись в bulllet points, щоб там був зв’язок
— прибрати пихатість(котра відчувається і в першому і в другому пості)
— висновки також не завадять

І ось тоді шанси войті в ойті стануть на шпальту вище.

Дякую за зауваження! Обов’язково візьму до уваги. Почну прямо зараз. P.S.: Дались Вам ті емодзі) Так краще?

Дались Вам ті емодзі)

і заберіть, пардон, нахір, оті дужки, aka «russian smiles»

зайві дужки звичайно бісять, але рашин смайлз? серйозно? аж на стільки синдромом «мова-окупанта» покоробило?

Пииання не в мові, такі дужки на заході то моветон. Це як струсити попіл з вікна авто — відразу видає в людині походження з постсовка з відповідними манерами

Я живу «на Заході».. і тут усі так спілкуються... чи Ви якийсь не той Захід мали на увазі? Буду вдячний за пояснення.

аж на стільки синдромом «мова-окупанта» покоробило?

1. dou.ua/...​rums/topic/28593/#1693203
Починать розмову з вже зформованою думкою про співрозмовника і вже підібраним під цю думку тоном і якістю семантики — це ознака ментального дефіциту.

2.
www.quora.com/...​se-as-a-smiley-instead-of

Перевожу ТС:

Спасибо, что приняли участие в обсуждении, вот резолюция:
1. Без опыта тяжело найти первую работу — все через это прошли
2. Когда будет много опыта — то вас будут искать рекрутеры из ЕС, а не вы их
3. Первый опыт еще можно попробовать набрать на стажировках в украинских IT-компаниях

можна не тількі в українських. Мета та Амазон пропонують інтершип для студентів, немає нічого щоб не могло бути недосяжним

вторая часть, а ответа так и не получил...

После чтения пары предложений можно забыть, о чем был вопрос.

Є відповідь, вона у розшифровці. Дякую, що зачекали. Та я мав спочатку отримати деякі коментарі, щоб цікавіше було.

Вы меня извините, но это называется не авторский стиль, а неумение излагать мысли...
И да ответа на мой вопрос до сих пор нет, там написано, что не ответили из второй компании. А что с первой?

1.Але ж у розшифровці Вам все зрозуміло? Отже на рахунок вміння висловлювати думки не цілком слушне зауваження.Адже вся інформація розшифровки буда взята з самих публікацій. Отже, так писати то був мій вибір і то було зроблено спеціально у такому стилі.
2. В українську компанію також не пройшов. Це було б занадто дивовижно одразу після курсів і першої співбесіди отримати оффер. Є ще над чим працювати, чим і займаюсь зараз.

Давно пора вернуть дизлайки и для топикстартеров тоже.

Так, буває люди сумують по старим часам..хтось по Сталіну і совєтам, а Ви по дизлайкам . Але до чого це може призвести, мало хто думає.. Я вважаю, що модератори не просто так видалили цю опцію.

Дислексия — это ж другое. Ею тут 70% спорщиков болеет :-)

Резонерство, графоманія.

З точки зору Етики, як науки, то у багатьох, самих активних коментаторів тут, загострення формалізму. Маю надію що для Вас то не заразно.

Не потрібно змішувати все до однієї купи.. тест-кейси я пишу гарні, на курсах набрав 86 балів з 99. В університеті такі предмети як Логіка і Риторика у мене на відмінно. Це як з одежою, Вам подобається як ви одягалися, а є ті, хто вважає що ви не модний, тому що знають як краще) Але ж це не значить що ви виглядаєте не стильно і маєте бігти пепевдягатися...)
Іншими словами, без аналогій, — я можу писати як Вам би хотілося, але не хочу, бо мені за то не платять.. а на роботі мені платять, за те, що я роблю і пишу по стандарту, як того вимагають правила.

По одягу зустрічають тільки люди з постсовковою психологією або просто з комплексами.

Вибачте, але пишуть не всі, на жаль.. пишуть лише ті, у кого є що заперечити. І ще деякі просто тиснуть «підтримати», щоб не напрягатись.. І в основному це всі ті самі, що і раніше.. А на рахунок щось знайти — час покаже..

А по чому тебе ще зустрічати? Ти нульовий джун без жодних професійних навичок. З манерою ехидно сперечатися з усіма. Як би тобі не подобалися коментатори під твоїм твором мистецтва, але це ті самі люди з котрими тобі доведеться працювати. З такими манерами тебе випруть ще до кінця випробного терміну.

Олександре, вибачте, але у Вас крім ім’я ніякої інформації.. а, ще 117 коментарів, третина з останніх під моїми дописами.. але навіть під іншими дописами, інших людей, я не побачив ні одного позитивного.. так, продивився не всі 117, але з тих, шо я бачив — жодного позитивного коментаря.. у Вас фішка така? Цікаво, скільки разів Вас виганяли з проєктів через те, у чому Ви мене звинувачуєте?

ну ти ж любиш заспокоювати себе метриками типу переглядів. от і подивись уважно на мої коментарі і кількість людей що їх підтримали. у томі числі і в твоїй темі. тільки не чіпляйся до мене зі своїм «хейтери». бо ти вже це написав ледь не кожній людині.

до речі, в цій темі в тебе немає жодного коментаря кимось підтриманого.

А що ж Ви у нашій бесіді більше не відповідаєте? Чому сюди перекинулися?
Про хейтерів я писав у P.S. і навіть їх сам запрошував, повторюсь, саме вони роблять рейтинг, їх коментарі частіше за все лайкають. Бо люди люблять коли когось іншого, а не їх, брудом поливають.. така вона людська натура..
Мені цікаво було б з Вами зустрітися у реальному житті..Ви мені так смачно Ти-каєте, як-то маєте якусь перевагу.. у IT напевно що так, але життя то не тільки IT.. саме тому я б подивився, дуже мені цікаво..

о, а ось і тема про «вичислю по ip» під’їхала :D
попустися, тобі пів форуму смачно тикають і прямо кажуть про те, що твоя писанина то фуфло.
ну зустінеш мене і шо? морду наб’єш? :D
бо всі інші варіанти комунікації в тебе одноманітні — хейтери, перегляди, я дартан’ян, а ви просто мене не розумієте.

А це вже до теми про сприйняття, що обговорювалася під першою частиною.. Ви десь побачили погрозу у моєму коментарі? Вибачте, я не хотів Вас налякати. Насправді мені не цікаві саме Ви, а цікаво поглянути на Ваші досягнення. Ось що я мав на увазі. І спеціально для Вас і інших, кому не до вподоби мій стиль написання, я дописав пояснення. Простими словами, як Ви і просили.. Ще раз вибачаюсь, якщо чимось Вас образив. Не беріть близько до душі, бо я того не переживу.. Хоча ні, тут я злукавив)

як саме мої досягнення корелюють з якістю твоїх творів? я не знаю як ще до тебе донести той факт, що про твою статтю негативно відгукнулись майже всі коментатори, причому буквально одними й тими ж формулюваннями — неструктурований текст, слабо виражена думка, збиток емоджі, надмірність до читача.
у тебе на все одна відповідь — то хейтери. а де тоді коментарі не хейтерів?

Ваші досягнення впливають на Вашу манеру спілкування з іншими людьми. Отже і на Ваші коментарі також. Тому більшість з них негативного плану, і не тільки під моїми дописами.
На рахунок всього іншого — передивіться ще раз дописи. Я зробив висновки, а Ви?

Понад 150 відмов на етапі лише аналізу CV (правдивого) з різних куточків Європи

Трошки наївно думати, що хтось там щось аналізує :)

Переглядають , як мінімум) побачили — комерційного досвіду 0 і закінчили)

З такими навичками викладення і структурування інформації — я не уявляю, як можна знайти роботу в ойті.

Кажуть, що в IT потрібні не лише логіки і математики, бо в них замало креативності, вони бачать світ занадто шаблонно та структуровано)

Креативність != зловживання емодзі.

вони бачать світ занадто шаблонно та структуровано

— брєд, як, власне, і завжди :)

Звідки така нелюбов до емодзі? Можливо вам потрібен сеанс гіпнозу і пошукати хто вас скривдив за їх допомогою у дитинстві?🙃
Брєд то один з проявів Хаосу, і що ви б тоді впорядковували і систематизували якби його не було?
Микола, ви молодець, продовжуйте..✌️👍💪

Бляха аж очі повипадали...

Надіюсь Ви їх повернули на місце? Бо, бляха, без них якось не дуже зручно, напевно..))

Цікаво, а Ви читали першу частину? Це щодо Вашого «фу».. повірте, я дуже далекий як від совкового нафталіну, так і від «нездорового патріотизму»... а від наївних поглядів мене життя позбавило ще десь так років 20 тому)

Так ти знайшов роботу чи ні?)

Робота в мене є, але поки що не у сфері IT)

Не дай Боже ще й тут назбирати переглядів (у автора тексту на них ерекція) та отримати третю частину писанини ні про що.

Так і буде.. і ви навіть знову будете то читати ))

Скажу тобі чесно — я ніхрєна не зрозумів з того що ти написав.
У першій частині ти шукав роботу і тобі запропонували дві вансії.
А що тут ти хотів сказати? Я нічого крім дурнуватих ужимок не зрозумів.
Роботу знайшов? Чи що там у тебе сталося? Можеш у двох зрозумілих словах розказати?

Міг би. Але після слів про «дурнуваті ужимки» передумав. Зрозумілими словами: якщо одна людина ставиться до іншої людини з неповагою, то вона не варта витраченого на неї часу! Не два слова, але думаю, що так ви точно зрозумієте!Дякую!

Ну ок. Але дивись, виникає дежавю — люди в коментах пишуть про те, що ти написав якусь погано структоровану, важку для читання, маячню з перебором дурнуватих зворотів і емоджі. А ти їм відповідаєш єхидними коментарями.
А потім виникає ось цей анонізм перед дзеркалом у вигляді «я письменник, в мене 7 тис. переглядів, ви хейтери і взагалі „сперва добейся“»

Тих, кому важко читати і не подобається структура дуже мало, їх можна порахувати на пальцях.. і вони одні й ті самі що і раніше..і саме їм я казав Welcome — бо саме вони роблять рейтинг публікації..
А про перегляди — то лише спосіб привернути ще більше уваги до тієї ж публікації.
На рахунок «єхидних» коментарів — перечитайте Ваше звернення до мене у Ваших коментарях, та зверніть увагу на Ваші зауваження та їх форму.

Тих, кому важко читати і не подобається структура дуже мало, їх можна порахувати на пальцях..

ну шо, сьогодні тенденцію в коментарях вже бачиш? там ще і в першій частині насипають. чи то все хейтери?
Бо айті то така срака-мотика, що бачення тенденцій то потрібний скілл, особливо для QA.

Так, «всплило» ще декілька старих «знайомих» і з’явився один новий «матюкливий експерт». А також ще одна нормальна людина прочитала і поділилася висновками, при цьому абсолютно точними і прямо як для Вас — простими словами. Отже, мене все влаштовує!

Коли людина нормальними словами переказала нечитабельну маячню, то не висновки, а переклад на нормальну мову. Що також є каменем у твій город.

Людина прочитала те, що я написав, зрозуміла і допомогла зрозуміти тим, у кого то не вийшло.. а якби я написав так просто одразу, то не було б такого веселого ажіотажу у коментарях)
Тим паче, що мій допис не претендує ні на технічну сферу , ні на аналіз ринку, ні на пальмову гілку.. то скоріше гумористично-розважальний жанр у авторському стилі. І якщо його модератори прийняли і опублікували, то значить — має право бути! Чи не так?

Amigo, que pensas? Hay algo que no entiendes?😉

Підписатись на коментарі