Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Свитч с фронтенда

Усі статті, обговорення, новини про Front-end — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Очень устал от фронта, работаю на нем уже 5+ лет, с зп 5к+. Очень хочу сменить стек и попробовать что-то другое без сильной просадки в зп.

Единственный вариант, который вижу, при котором не будет сильной просадки в зп — это через фулстека Нода+фронт => чистый бек на Ноде => сменить язык программирования.

Интересно послушать кейсы, когда люди переходили с одного ЯП в другие, меняли стеки (фронт => бек и наоборот => мобайл).
К примеру, реально ли выучить например ios разработку, подучить экосистему, сделать пару пет проектов и искать что-то на мидл+ зп? (понятно, что не с нуля, а имея 5+ лет в разработке только в другом ЯП)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Вже неоднократно змінював стек, але завжди робив це всередині компанії. Так не доводиться доводити, що ти щось знаєш та вмієш.

Проте, я починав як фулстек, тому мені було простіше — умовно кажучи, я просто змінював основний фокус з одного стеку на інший. Таким чином мені навіть вдалось трохи і розробником мобільних додатків попрацювати :)

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Очень устал от фронта, работаю на нем уже 5+ лет, с зп 5к+

Просто попроси збільшення зп.
Це даси відпочинок душі.
Якщо ти думаєш, що на беку спокійніше, чи напроти веселіше — то помилка :)

Нода+фронт => чистый бек на Ноде => сменить язык программирования

Взагалі-то гарний план, тільки головне може не спрацювати — по дорозі ти все ж будеш такий же втомлений...

І що тебе так сильно втомлює у тому фронті?
Ангуляр мабуть?

Просто попроси збільшення зп.

Могут переоценить степень его незаменимости.

Может, вас хоть в Амазоне или Гугле где-то приютят?

Підписатись на коментарі