×

Допоможіть розібратися з помилкою з icedtea-netx

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Доброго дня. Мені потрібно відкрити форму логіну на сайті Кредобанку (ifobs). Та форма без Джави, як мені пояснили в техпідтримці банку, взагалі не відкривається. Спочатку пробував саму Джаву ставити різних версій, але форма логіну взагалі не з’являлася. Нагуглив в інтернеті, що можна замість повноцінної Джави поставити цей пакет — icedtea-netx. Але тепер в процесі відкриття форми виникає помилка:


Я нуль в Джаві і в мене Ubuntu 20.04 LTS. Чи можна ту проблему з ifobs від Кредобанку на Убунту вирішити по іншому?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Треба поставити 9 джаву і все відкриється. Та форма для ifobs написана на аплетах, і чомусь запускається лише з 9 джавою

Якщо кратко, то проблема в доступі, якщо читати по ексепшну

Я раніше не мав справи з джавою, трохи заплутався. Я вирішив проблему встановленням вінди в віртуал бокс і там встановив клієнт від кредобанку. принаймі так вийшло простіше.
Ну дуже вони шось там накрутили з логіном в вебверсії))

не відходячи від каси запитаю — вінду ставив українською чи англійською мовою? бо в мене на домашньому ноуті вінда англійською і їхній клієнт мене не пускає в систему :)

Качав з офіційного сайту і при інсталіції вибирав українську мову

Підписатись на коментарі