Узаконення роботи в американській компанії

Доброго дня. Працюю на каліфорнійську компанію віддалено (не ІТ, звичайна робота). Щомісяця отримую заробітну плату в розмірі $900-1100 через систему переказів Western Union. Працюю по договору (мені надали шаблон для заповнення, тобто договір з їхньої сторони).
Чи можуть щомісячні перекази через WU викликати зацікавленість в податковій, враховуючи, що сума не дуже велика? І чи можу я НЕ оформлюючи ФОП узаконити ці перекази сплачуючи податки.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Можете раз на рік (з початку року до якогось квітня чи травня) подавати декларацію про доходи за минулий рік, й сплачуйте з них 18% + 1.5% податку (~85 т. грн. за рік вашого доходу)
Можете оформити ФОП й подавати кожен квартал 1 звіт та сплачувати 5% від доходу + єдиний соціальний внесок (сумарно ~40 т. грн. за рік вішого доходу)
Порахуйте що вигідніше та меньш геморойно для вас й уперед, узаконюйте ))

До речі різниці майже немає) Враховуючи втрату на курсі, то при фопі буде тисяч 73000 в рік
Дякую за інфо)

Різниця може бути у відсутності примусової конвертації і сплаті податків інфляційною гривнею через рік за курсом миеулого року

ну от я також так думаю
але все ж якщо запитають — відповісти не зможу

Якщо оплати будуть системними то може зацікавитися банк, що ви системно виводите певну суму на свій рахунок. А коли сумарно отримаєте 400 000 грн (сама така сума є пороговою для моніторингу), банк повинен запитати звідки цей дохід.
ФОП наразі може сплачувати 2 % від доходу (під час війни) тому дійсно подумайте і зважте всі за і проти :)

Телеграм: @viktoria_chushenko_bip

блін, ви мене налякали тепер)) а якщо я саме на рахунок виводжу тисяч 10-12
а саму заробітну плату отримую в різних банках?)
і начебто (я могла тупо неправильно зрозуміти) 400 000 то за раз, чи ні?

Реклама

З подвійною конвертацією що фоп що не фоп 20 відсотків.
А мороки без фоп менше

Повелась на рекламу послуг Вікторії? 😅
Ти маєш на увазі що простіше раз в рік подавати
Я просто тупо мічусь туди сюди. Частина каже забий хер, мала сума для зацікавленості банку, інші кажуть що систематика може зацікавити. А фоп відкриєш то потім фіг закриєш і тоді вже точно слідкувати будуть) А може й доведеться за ті місяці зо я без фопу була відчитуватись

Так
Подавати раз на рік може бути простіше
Я не знаю чи є примксова конвертація для не фоп.
Раніше не було

Зацікавити дійсно може саме системність, в будь-якому випадку банк може поросити документи, на підставі яких людина систематично собі виводить кошти. 10-12 тисяч здаються не значними сумами, я не можу однозначно стверджувати, що у вас виникнуть проблеми, лише вказую на можливі ризики. 400 000 не тільки одним платежем, а і якщо така сума буде сумарною, тобто як сума всього отриманого вами доходу. Але загалом, не прив’язуйтесь до цієї суми, банк може попросити документи і запитати джерело доходу при будь-якому платежу, який, на його думку, здаватиметься йому підозрілим.

на підставі яких людина систематично собі виводить кошти

ну так у відділення банку НАПЕРЕД занести контракт на 2-х мовах чи оригініал і переклад завірений
банк зробить копію і все

Банк ознайомиться з контрактом і виявить, що відповідно до нього вам раз на місяць компанія сплачує певну суму коштів за надані для неї послуги. Згідно цього, це і є ознакою підприємництва.
Ще раз повторюся, я лише хочу попередити про можливі ризики. Це виключно відповідальність особи, як їй працювати. Дійсно, є підприємці які працюють і постійно отримують дохід і питань немають, є такі, що декілька платежів отримали і вже зацікавили банк.

Згідно цього, це і є ознакою підприємництва.

ні

Зацікавити дійсно може саме системність

я так відчуваю що ви натякаєте на визначення підприємницької діяльності.
Там є слово систематичне

про всяк випадок, наперед пишу (і писав тут)
це більше 2-х на рік контрактів з різними компаніями
це не надходження грошей за інвойсом

я вибачаюсь, я взагалі в цьому дуб дубом
а є різниця чи то по контракту чи то по внвойсу надходження? це ж будь якому випадку дохід?

контракт це як трудовий чи не трудовий договір.
Тобто тебе взяли на роботу. От таких за рік можна 2 шт і не буду ніхто бухтіти де твій фоп.
під 2 шт попадає як зміна роботи так і 2 роботи одночасною Просто сумарно за рік кількість наймів.

інвойс це ти наприклад щомісяця перед зарплатнею субмітиш кількість годин
згідно цього оплата.

Інвойс щомісяця не є систематичною діяльністю

ну от я зараз звичайно ніякому банку нічого не показую, просто в рандомних банках замовляю під код вестерна готівку та й усе. Просять лиш паспорт і все. Я думаю якщо виникне питання звідки переказ, то «подружка зкидає» не покатить напевно) А інвойс за послуги = де твої податки, шановна?

та я так і хочу, але знаєте, моя улюблена параноя, overthinking, що завтра до мене з податкової подзвонять, або не видадуть переказ бо спитають звідки взяла, тому і консультуюся з людьми)

А щось на кшталт картки піонер замість вестерн?

ну такий варіант був першим, але там більш муторно і з комісіями не зрозуміло було хто і на якому етапі платить
але не в цьому суть, думаєте з пайоніром буде більш безпечно?

А коли сумарно отримаєте 400 000 грн (сама така сума є пороговою для моніторингу), банк повинен запитати звідки цей дохід

Хіба це не 400к в місяць?

не більше 400к від одного клієнта одно
разова оплата,,тобто ніяк не сумарно і не за місяць

Підписатись на коментарі